Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих змі

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих змі

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області доводить до відома

Міндоходів працює у штатному режимі


Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходов у Донецькій області продовжує виконувати свої функціональні обов’язки з адміністрування податків, зборів, обов’язкових платежів, єдиного соціального внеску. Всі співробітники податкової інспекції знаходяться на робочих місцях і виконують свої службові обов’язки для забезпечення безперебійного надання громадянам, платникам податків і суб’єктам господарювання всіх необхідних послуг. Також нагадуємо, що отримати консультації з питань застосування норм чинного податкового, митного законодавства можливо в Кол -центрі Міндоходів за номером телефону: 0-800-501-00-7. Для скарг на противоправні дії або бездіяльність фахівців територіальних органів Міністерства податків і зборів України та оперативного вирішення спірних питань, які виникають в області адміністрування податків, зборів, обов’язкових платежів, єдиного соціального внеску звертатися до „Пульсу” за телефоном: (044) 284-00-07.

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІКампанія «Декларування – 2014»

З настанням 2014 року територіальні органи Міністерства доходів і зборів України приймають від платників податків декларації про майновий стан і доходи, отримані громадянами протягом 2013 року.

Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області наводить інформацію, яка найбільш частіше запитується громадянами щодо отриманих доходів та передбачений чинним законодавством України порядок їх декларування.


Запитання: Який термін подання річної декларації про майновий стан та доходи за 2013 рік щодо одержання податкової знижки?

Відповідь: З 1 січня 2014 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до 1 травня 2014 року. Декларація подається громадянами до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2014 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати упродовж усього року.

Запитання: У які строки фізичні особи сплачують суми податку за результатами поданої річної декларації?

Відповідь: Відповідно до п.179.7 ст.179 Розділу 1V Податкового кодексу України фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, повинна сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.
Запитання: Чи відображаються фізичні особи доходи, отримані у вигляді спадщини (подарунку), що оподатковуються за нульовою ставкою в річній податковій декларації про майновий стан і доходи?

Відповідь: Фізичні особи – платники податку, що одержали дохід у вигляді спадщини (подарунку), який згідно із Кодексом оподатковується за нульовою ставкою податку, не зобов’язані включати вартість (суму) такої спадщини (подарунку) до складу загального річного оподатковуваного доходу та подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але за умови відсутності інших підстав для подання декларації.

Запитання: За якою адресою подавати декларацію про доходи за місцем прописки чи проживання?
Відповідь: Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до 1 травня 2014 року. Декларація подається громадянами до органів доходів і зборів за місцем їх реєстрації.

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області доводить до відома

Виїжджаєте за кордон - подайте декларацію


Громадяни, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до органу доходів і зборів декларацію про майновий стан і доходи.

Така декларація подається не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Oрган Міндоходів протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації перевіряє визначене податкове зобов'язання та сплату належної суми податку. У разі відсутності податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб видається відповідна довідка, яку громадянин подає до органу митного контролю під час перетину митного кордону.

Цей документ і є підставою для проведення митних процедур. Обов’язок щодо подання податкової декларації платниками податку - резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначено п. 179.3 ст.179 Податкового кодексу.

Благодійна допомога не включається

до складу витрат ФО-ПЗгідно зі статтею 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі: ПК України) об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця. До переліку витрат фізичної особи - підприємця, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом ІІІ ПКУ. Так, згідно із пунктом 138.1 статті 138 розділу ІІІ ПКУ витрати, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, складаються із витрат операційної діяльності, які визначаються згідно з пунктами 138.4, 138.6 - 138.9, підпунктами 138.10.2 - 138.10.4 пункту 138.10, пунктом 138.11 статті 138 ПКУ. Витрати у вигляді коштів, добровільно перерахованих до неприбуткових організацій, відносяться до складу інших витрат згідно з підпунктом 138.10.6 пункту 138.6 статті 138 ПКУ, тобто не являються витратами операційної діяльності. Таким чином, сума благодійної (спонсорської) допомоги, яка надана неприбутковій організації фізичною особою – підприємцем, не відноситься до витрат такого підприємця.


Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ головного управління Міністерства доходів і зборів

у Донецькій області нагадує

Думка кожного громадянина важлива для Міністерства доходів і зборів України


Міністерством доходів і зборів України розроблено та винесено на публічне обговорення Концепцію реформи декларування доходів громадян. З метою забезпечення доопрацювання положень Концепції з урахуванням громадської думки Міністерством проводиться її обговорення і опитування платників та інститутів громадянського суспільства щодо оцінки положень зазначеного документу.Думка кожного громадянина важлива для Міністерства доходів і зборів України. Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області запрошує громадськість долучитися до обговорення концепції реформи декларування доходів громадян. Загальне декларування доходів громадян – давня практика, поширена у всьому світі. Це необхідна умова для підвищення рівня податкової культури та фінансової освіти в суспільстві. Міністерством доходів і зборів України розроблена і представлена на розгляд та обговорення громадськості Концепція реформи, в основу якої покладені кращі світові практики декларування доходів та адміністрування податку на доходи фізичних осіб. До обговорення пропонується не готовий законопроект, а основи та елементи майбутньої системи декларування доходів. Реформа системи декларування доходів громадян також принципово важлива з точки зору боротьби з тіньової економікою та корупцією. Процес декларування стосуватиметься не кожного громадянина України. Тому, саме в ході сумісного обговорення необхідно вибрати критерії для обмеження круга громадян, які подаватимуть декларації. З впровадженням в життя нової системи декларування доходів з’явиться об’єктивна можливість для поступового зниження податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Як наслідок – зниження навантаження на працедавців та найманих працівників. Міндоходівцями опрацьовуються варіанти попереднього заповнення декларацій, розробляється спрощена форма декларації та планується її уніфікація з іншою звітністю, продовжують розширюватися можливості електронного декларування. Такі реформи – це тривалий та ретельний процес. Тому запрошуємо громадськість долучитися до обговорення концепції реформи декларування доходів громадян. Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян здійснюється на форумі офіційного веб - порталу Міндоходів. Крім того, свої пропозиції Ви можете надіслати за електронною адресою: gromada@minrd.gov.ua. Долучайтесь!

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ головного управління Міністерства доходів і зборів у Донецькій області повторно доводить до відома платників податків

Заповнюйте вірно реквізит

«Призначення платежу» платіжних документів


На заміну раніше діючого Порядку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2012 року № 817 Міністерство доходів і зборів України наказом від 22.10.2013 року № 609 затвердило новий «Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного соціального внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів» (далі – Порядок). При заповненні платіжних документів на переказ коштів у разі сплати бюджетних платежів необхідно по-новому заповнювати поле «Призначення платежу» № 3. Раніше у ньому вказувалися реквізити лише в разі сплати зобов’язань за третіх осіб. Відтепер в полі № 3 вказується один з власних реквізитів платника податку, який здійснює перерахування платежів. У разі здійснення платником податків - юридичною особою сплати за відокремлений підрозділ друкується код за ЄДРПО У відокремленого підрозділу, за який здійснюється така сплата. При самостійній сплаті платником податку нарахованих бюджетних платежів або за актами перевірок - поля № 5, № 6, № 7 не заповнюються. У п. 3 Порядку наведені приклади заповнення поля «Призначення платежу». Сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ. При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками. Новий Порядок доповнено позиціями щодо сплати єдиного соціального внеску та митних платежів. До списку кодів видів сплати додано нові коди, що застосовуються при сплаті грошових зобов’язань, визначених за результатами перевірок, за митними платежами, при погашенні сум податкового боргу, при надходженні коштів від платників податків, щодо яких порушено справу про банкрутство. У разі заповнення поля «Призначення платежу» з порушенням вимог, визначених у цьому Порядку, документ на переказ береться до виконання. При цьому вважається, що платник податків сплачує грошове зобов'язання (код виду сплати "101").

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ головного управління Міністерства доходів і зборів

у Донецькій області інформує

Свідоцтво з ПДВ скасовано


Законом України від 24.10.13 року № 657-УІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-YI із змінами та доповненнями щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» скасовано свідоцтво про реєстрацію особи платником податку на додану вартість та свідоцтво про реєстрацію, як суб'єкта спеціального режиму оподаткування та надано право платникам податку на додану вартість за їх запитом отримувати витяги із реєстру платників ПДВ в органах Міністерства доходів і зборів України (далі: Міндоходів). Оскільки, отримання витягів з реєстру не є обов'язковим для платників, органи Міндоходів не мають підстав вимагати їх у платника. Відсутність номера Свідоцтва у податковій звітності з податку на додану вартість, яка подається до органів Міндоходів після 1-го січня 2014 року (незалежно від податкового періоду, за який така звітність складена), не є порушенням порядку її заповнення, та не є підставою для відмови у прийнятті органом Міндоходів такої звітності в паперовому чи електронному вигляді.

Це стосується також інших документів, складених після 1-го січня 2014 року, форми яких передбачали зазначення номера Свідоцтва. При цьому інформуємо, що зазначення платниками ПДВ номера Свідоцтва, реєстрацію яких платниками податку було здійснено до 1-го січня 2014 року, у податковій звітності з податку на додану вартість, податкових накладних та інших документах, складених після 1-го січня 2014 року, не є порушенням порядку їх заповнення. У випадках, якщо діючими нормативно - правовими актами передбачено пред'явлення чи надання Свідоцтва чи його завірених копій, до внесення відповідних змін до таких нормативно - правових актів платником пред'являється витяг із реєстру платників ПДВ, або Свідоцтво.Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ головного управління Міністерства доходів і зборів

у Донецькій області інформує

Затверджено нову Форму податкової накладної


Міністерством доходів і зборів України наказом від 14.01.2014 року № 10 затверджено нову Форму податкової накладної та Порядок ії заповнення. Документ опубліковано 18.02.2014 року у виданні «Офіційний вісник України», наказ починає діяти з 1 березня поточного року. Ознайомитися з наказом можна на офіціальному веб - порталі Міністерства доходів і зборів України. Всі бажаючі мають можливість загрузити нову форму податкової накладної, додатки до неї та порядок ії заповнення.

До податкової накладної внесено наступні зміни:

• у верхній лівій частині податкової накладної слід зазначати форму виписки накладної (паперова або електронна);

• до реквізиту «Порядковий номер» додана ще одна комірка, в якій буде відображатися код виду діяльності, що передбачає спеціальний режим оподаткування:

- 2 – сільськогосподарські підприємства, що відповідають критеріям, та обрали спеціальний режим оподаткування ПДВ,

- 3 - сільськогосподарські підприємства, які відповідають критерію, передбаченого для спеціального режиму оподаткування, але не обрали його,

- 4 – переробні підприємства.

Якщо платник податку перебуває на загальному режимі оподаткування, то код діяльності не заповнюється. Усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками. З податкової накладної вилучено всі посилання на свідоцтво про реєстрацію платником ПДВ, оскільки з 1 січня 2014 року такі свідоцтва не видаються.

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ головного управління Міністерства доходів і зборів

у Донецькій області повідомляє

За 1 квартал 2014 року треба подавати вже нову звітність

за ф. № 1ДФ


Міністерство доходів і зборів України наказом від 21.01.2014 року № 49 (далі: Наказ № 49) затвердило нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (ф. № 1ДФ) та порядок його заповнення та подання. Наказ № 49 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.02.2014 року за № 228/25005 та набирає чинності з 01.04.2014 року. Звісно стара форма, яка затверджена наказом ДПА України від 24.12.2010 року № 1020 скасована. Що стосується нової форми, то вона практично не відрізняється від своєї попередниці (хіба що в новій ф. № 1ДФ цілком логічно убрали «застарілий» реквізит "Сума податкового боргу станом на 01.01.2011 (грн., коп.)". Ще треба звернути увагу на те, що деякі зміни відбулися у Довіднику ознак доходів. У Наказі № 49 зроблено уточнення, що ф. № 1 ДФ може бути подана наступними способами:• засобами електронного зв'язку в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису; • на паперовому носії разом з електронною формою на електронному носії інформації; • на паперовому носії, якщо кількість рядків у податковому розрахунку не більше п'яти.

І, головне, перший раз звітувати за новою ф. N 1ДФ потрібно за І квартал 2014 року.
Электронная Книга учёта доходов и расходов - уже реальность
Министерством доходов и сборов Украины обеспечено внедрение электронного сервиса «Электронный кабинет плательщика налогов», в подсистеме которого предусмотрен режим «Ведение Книги учета доходов и расходов в электронном виде и формирование налоговой декларации». С 1 января 2014 года физические лица - предприниматели, которые находятся на общей системе налогообложения, в случае выбора по собственному желанию ведения Книги учета доходов и расходов (далее – Книга) в электронной форме должны обратиться в орган Министерства доходов и сборов Украины по месту налогового учета, составить договор на получение усиленного сертификата открытых ключей, сформированных аккредитованным центром сертификации ключей Информационно - справочного департамента Министерства доходов и сборов Украины. С помощью электронного ключа в сервисе «Электронный кабинет» в режиме «Ведение Книги» сформировать заявку на получение Книги и отправить ее в контролирующий орган по месту учета средствами электронной связи. Контролирующий орган регистрирует заявление и на протяжении 3 рабочих дней формирует и отправляет уведомление о регистрации Книги с указанием регистрационного номера и даты регистрации. После чего физическое лицо осуществляет операции по ведению Книги.

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області інформує

Випадки скасування реєстрації РРО


Відповідно до п. 1 глави 4 розділу II Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 № 417 реєстрація реєстратора розрахункових операцій діє до дати скасування реєстрації РРО, яке відбувається у випадках, якщо:
1) суб’єктом господарювання подано заяву про скасування реєстрації РРО за формою N 4-РРО; 2) вичерпано строк служби РРО, визначений у паспорті (формулярі) РРО;

3) закінчилися визначені законодавством строки експлуатації РРО; 4) РРО застосовується не за сферою застосування, визначеною Державним реєстром РРО;
5) виявлено невідповідність модифікації, конструкції та/або версії внутрішнього програмного забезпечення РРО, включених до Державного реєстру РРО; 6) установчі документи суб’єкта господарювання згідно із судовим рішенням визнано недійсними; 7) наявне судове рішення про ліквідацію суб’єкта господарювання - банкрута;
8) наявне судове рішення щодо припинення суб’єкта господарювання, що не пов’язане з банкрутством; 9) суб’єкт господарювання - фізична особа - підприємець померла, а також у разі оголошення такої особи померлою, визнання недієздатною або безвісно відсутньою, обмеження її цивільної дієздатності; 10) в органах доходів і зборів наявні відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців щодо державної реєстрації припинення суб’єкта господарювання; 11) викрадено РРО; 12) змінено власника РРО. Згідно з п. 2 глави 4 розділу II Порядок скасування реєстрації РРО на підставах, визначених у підпунктах 1, 11 та 12 пункту 1 цієї глави, здійснюється за заявою суб’єкта господарювання, на підставах, визначених у підпунктах 2-10 пункту 1 цієї глави, може здійснюватися за заявою суб’єкта господарювання або примусово за рішенням органу доходів і зборів за місцем реєстрації РРО. Рішення про скасування реєстрації РРО оформляється за формою № 5-РРО.

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області доводить до відома

Cплата суми податкового зобов’язання донарахованої контролюючим органом


Відповідно до п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового

зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації. Сума податкових

зобов’язань, донарахована контролюючим органом, сплачується до відповідного

бюджету у строки, встановлені ПКУ. Згідно із п. 57.3 ст. 57 ПКУ у разі визначення

грошового зобов’язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у пп.

54.3.1 - 54.3.6 п. 54.3 ст. 54 ПКУ, платник податків зобов’язаний сплатити нараховану суму грошового зобов’язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. Враховуючи вищевикладене, сума податкових зобов’язань, яка донарахована контролюючим органом фізичній особі, сплачується платником податку до бюджету протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення.


Змінено Порядок приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами


До уваги суб’єктів господарювання, які бажають здати документи на отримання нових (переоформлення, дублікати) ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, сидром та перрі (без додання спирту); на щоквартальне продовження дії ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, сидром та перрі (без додання спирту); на внесення змін в Додаток до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. З цих питань можна звертатися до ЦОПП при Добропільській ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області за адресою: 85000 Донецька область, м. Добропілля, провулок Радянський, б.4.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Для розміщення на сайтах та в змі
На официальном веб-портале Миндоходов функционирует сервис «Узнай больше о своем бизнес-партнере»

Для розміщення на сайтах та в змі коли сплачується рентна плата за використання води
Суб'єкти господарювання, які використовують воду для господарсько-питних потреб, є платниками рентної плати за спеціальне використання...

Тема 1 Засоби масової інформації, їх види. Змі та влада. Законодавча...
...

 дипломатичного паспорта України
Місце для розміщення відцифрованого образу обличчя особи, інформація про яку вноситься до Реєстру

Генеральне консульство України в Мюнхені
Місце для розміщення відцифрованого образу обличчя особи, інформація про яку вноситься до Реєстру

Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні
Місце для розміщення відцифрованого образу обличчя особи, інформація про яку вноситься до Реєстру

Зразок заповнення! Генеральне консульство України в Нью-Йорку
Місце для розміщення відцифрованого образу обличчя особи, інформація про яку вноситься до Реєстру

Розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності...
Положенням про тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових...

До рішення міської ради від 2016 року порядок розміщення вивісок
Порядок розміщення вивісок в місті Луцьку (далі-Порядок), регулює правові відносини, що виникають між органами місцевого самоврядування...

Регламент розміщення іменних цільових облігацій емітента Прат «Боїнський комплекс»
Правил біржі, та укладеним Договором №9 про організацію розміщення цінних паперів від 03. 06. 2016 року між прат «фб «Універсальна»...

До рішення сесії
України від 21. 10. 2011р. №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»...

Документація для проведення торгів на право розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної
Згідно наказу № 5 від 25 лютого 2016 року комунальне підприємство «Міський магазин» виконавчого органу Київради (кмда) оголошує...

Документація для проведення торгів на право розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної
Згідно наказу № 5 від 25 лютого 2016 року комунальне підприємство «Міський магазин» виконавчого органу Київради (кмда) оголошує...

П лан навчального проекту
Якщо Ваш Портфоліо проекту буде обрано для публікації в базі даних програми „Intel® Навчання для майбутнього” чи для використання...

Частина ідентифікаційна інформація про клієнта
Якщо для заповнення необхідної інформації в полях опитувальника не вистачає місця, така інформація може бути подана юридичною особою...

Довідка про наявність спеціально відведених в установленому законодавством...
Схема місць тимчасового розміщення відходів, затверджена керівником підприємства

Стандарт
Гвинтові ліфти в існуючих будинках1 для випадків, коли відсутній достатній простір для їхнього розміщення

Постанова від 29 грудня 2003 р. N 2067 Київ Про затвердження Типових...
Установити, що дозволи на розміщення зовнішньої реклами, надані до набрання чинності цією постановою, є дійсними до закінчення строку...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт