Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Рішення було прийнято за рекордні для нашої сімейної ради тридцять секунд. Натягнувши дублянку та чоботи, я пішов по тернистому шляху, паралізованого пробками міста.

Рішення було прийнято за рекордні для нашої сімейної ради тридцять секунд. Натягнувши дублянку та чоботи, я пішов по тернистому шляху, паралізованого пробками міста.

Земля. Небо.

Между землей и небом война.

И где б ты ни был,

Что б ты не делал,

Между землей и небом война.

В. Цой

Колапс споживання


Євген Найштетік, 31.12.2007

Наближався новий рік. Київ, як це завжди буває напередодні свят, перетворився на такого собі паралітика, дорогами якого можна проїхати тільки впертим. Для мене, минаючий рік залишав втому та шалений темп життя, що перетворював процес на самоціль, а результат на абстрактний образ небокраю, що є лише естетичним атрибутом цьогорічних процесних перегонів. От і сьогодні я їздив містом, шукаючи щось, що спромоглось би оселити почуття свята в мій дім. Ще вчора ми з жінкою прикрасили ялинку тими дерев’яними іграшками, що вже були реліквією нашої молодої сім’ї, мама принесла ліхтарики, якесь опудало у червоному капелюсі майоріло на стінці, а декоративні дзвіночки висіли на люстрі. Всі були готові до свят, і навіть мій син Ілія якому два з половиною місяця постійно озирався на елементи святкового декору, мабуть відчуваючи якийсь клопіт навкруги. Холодильник, як водиться, наповнений мискою «Олів’є», пляшкою «Новосвєтського» та купою ласощів із розрахунку, якщо не на роту солдат, то принаймні на взвод точно. Не вистачало лише одного – відчуття новорічного свята, те відчуття яке з’являлось у нас коли ми вчились в молодших класах та неодмінно вірили, що Дід Мороз нам принесе те, про що ми останній рік так мріяли. Тому я вирішив, що хай там як, але відчуття нового року у сім’ю поверну.

В нашій сім’ї мрією останнього місяця був ноутбук. Справа в тому, що після того, як я змінив роботу, в мене більше не було службового комп’ютеру, і тому ми постійно з Іринкою (моєю жінкою) сварились через те, кому зараз писати статті, шукати необхідну інформацію та просто розмовляти з друзями. Звичайно, що ці сварки мали дуже специфічний характер:

 • Сонце, щось там Ілюша неспокійний, піди подивись, - так я намагався отримати доступ до комп’ютера.

 • Любий, вечеря вже на столі, ходи їсти, - таким чином виманювала мене Іринка

Рішення було прийнято за рекордні для нашої сімейної ради тридцять секунд. Натягнувши дублянку та чоботи, я пішов по тернистому шляху, паралізованого пробками міста. В одній з мереж супермаркетів електроніки була акція – тридцять місяців безпроцентного кредиту, тому задача зводилося до знаходження саме тої моделі, що могла б задовольнити наші не дуже скромні потреби в офісних, графічних, відео, ігрових та купі інших корисних та не дуже програмах. Зателефонувавши до гарячої лінії мережі, я дізнався що маю направлятися через все місто та поквапитись, бо люди метуть швидше ніж оновлюється база даних продавців.

Нарешті я приїхав. Коли я зайшов до будівлі магазину мені видалось, що я знаходжусь в якомусь мурашнику, де люди метушаться в якомусь броунівському русі. Видно новорічна гарячка сказалась взнаки, але мені все це було зовсім не цікаво. Мимохідь я спитав у працівника магазину, де ноутбуки, і він не зупиняючись вказав мені на другий поверх. Коли я підійшов до вітрини, там стояв він…

Ноутбук мрії був, хоч очі повиколюй, білосніжного кольору та певно, що відрізнявсь від всіх інших. Я підійшов поближче та, не стримавшись, провів рукою по кришці. Вона була зроблена з дуже якісного пластику, а по середині була викарбувана стильна емблема виробника – Іринці сподобається. Я подивився на технічні параметри комп’ютера і зрозумів, що за гламурним кожухом скривається потужний звір, що може все, і трішечки навіть більше. Після цього мене навіть не відразу злякала ціна, адже якщо нічого не їсти й не пити то з нашим сімейним бюджетом такий красень ми зможемо придбати десь на третій місяць наших страждань. Але чаклунське слово «акція», воно ніби зачарувало мене та я, глибоко переконаний в тому, що безвідсотковий кредит та ще й на тридцять місяців може бути тільки тут і тільки зараз побіг до каси.

Дві години формальностей і «золотий ключик у нас в кишені». Коли я приїхав з шалено дорогим трофеєм до дому, я вже не відчував ніг. Двісті п’ятдесят кілометрів київськими пробками за один день все ж таки дались взнаки навіть для підготовленого молодого організму, до яких і себе відношу. Саме тому, побачивши закохані в ноутбук та згодом й в мене очі жінки, чмокнув її на добраніч і пішов спати. Тільки я закрив очі я поглинувся у сон який буває з перевтоми.

Раптом я опинився у пластиковім тунелі. За мною була глуха стіна, а сам тунель гострим кутом різко повертав наліво, так що я не бачив його продовження. Праворуч в тунелі були врізані також пластикові двері туалетів з нанесеними відповідними трикутними позначками. У той момент коли мій погляд проминав трикутник з двома вершинами до низу, ці двері відчинились і звідти вийшла струнка білявка із пухлими формами та наблизилась до мене:

 • Привіт, мене звати Єва, я тебе чекала, - сказала вона, - Нам треба йти бо в тебе мало часу, десь години дві.

Я мовчки кивнув, та пішов за нею. Ця дівчина була як з обкладинки глянцевого журналу. Хай простить мене моя люба Іринка, але ця дівчина виглядала ідеально, майже штучно, вона мала ідеальні пропорції, струнка фігура, вечірня чорна сукня до полу з глибоким декольте та розрізами, які оголювали її спину, плечі та стегна. Я не є прихильником білявок, але волоси цієї лились рікою по плечах і ніби дихали життям. На ній був коштовний гарнітур із смарагдів та діамантів (такі я мабуть і в музеях не бачив). На вигляд їй було років двадцять. Ніби вгадав мою здивованість, вона вже крокуючи вперед без особливого інтересу звернулась до мене:

 • Це форма одежі. Я – модель-статистка в шоколадному шоу. Я повинна своїм виглядом задовольняти естетичні потреби наших відвідувачів.

В голові була каша, але я сподівався, що скоро все зрозумію. Ми проходили вздовж тунелю, завернувши за кут, тунель розширився і переді мною з’явився величезний торговий ряд. По обом сторонах тунелю не було живого місця від всяких вітрин. Товар на вітринах був на стільки різноманітний, що здавалося б тут можна придбати все, навіть слона! Саме такий слоган був нанесений на вітрині зоологічної лавки, де на екранах показували рекламні ролики:

«Вам все життя друзі докоряли? Казали купити слона? Купи слона сьогодні і отримаєш стильне сідло у подарунок. Фірма «Генезіс» – клонуй собі друга!»

Раптом заговорила Єва:

 • Ми знаходимось у Києві, сьогодні тридцяте грудня дві тисячі чотириста сьомого року, завтра Новий рік. Тому у всіх торгових центрах сезон, навіть у таких маленьких лавках як оця. Ми пройдемо по Хрещатику та вийдемо на Софійську, там нас чекатимуть.

 • Ти сказала по Хрещатику? Це напевно якась підземна споруда? – спитав я.

 • Ні це верхній ярус, який розташований на рівні ґрунту, на нижніх рівнях розташовані виробництва.

 • А чому тоді в цій споруді немає жодного вікна? – я ніяк не міг повірити, що ми знаходимось на тому Хрещатику де я був ще учора.

 • А навіщо? Навколо руїни старого міста, київська колонія самодостатня. Одначе зараз ми підіймемося до Софійської площі і ти побачиш все своїми очима.

Ми сіли у ліфт і через декілька секунд опинилися під куполом, на якому були зображені копії фресок. Вони були мені знайомі. Я згадав, що бачив їх у Софії Київській, тому одразу спитав:

 • Єво, навіщо на цим куполі копії фресок Софії Київської?

 • Зараз ти все зрозумієш. – вона всім свої виглядом показала, щоб я зачекав.

До нас підійшов чоловік, на вигляд йому було років сорок. Він був не високого зросту але атлетичної тілобудови, його трохи розкосі очі були дуже уважними і ніби фотографували все навколо. Він привітався з нами та представився:

 • Остап Лі. – відчеканив він.

 • Знайомся Євгене, - звернулася вона до мене, – Пан Лі – професор всесвітнього інформаційного простору Київського університету. Він вивчає аномальні історичні зміни...

 • Далі я сам, - на півслові перебив її професор, - у нас замало часу, а мені треба розповісти нашому слухачеві, тому ближче до справи. Як ви думаєте, чому і як ви опинились тут? – професор звернувся до мене.

 • Я вважаю, що сплю…

 • Все вірно, але ви не просто спите. Ви напевно знайомі з теорією академіка Вернадського про ноосферу? Маєте знати, ви за моїм уявленням десь з року двотисячного, а то й з дві тисячі п’ятого…

 • Дві тисячі сьомого. – я автоматично виправив професора.

 • Не має різниці. Двадцять років тому ми відкрили ноосферу фізично. Інформація дійсно поширюється у просторі рівномірно, а отже й не має різниці з якої точки всесвіту ви маєте доступ до неї, така собі наукова революція для комунікаційних компаній та всього людства, але це не головне. Два роки тому, на моїй кафедрі було досліджено, що інформація не підвладна часу. Таким висновкам ми прийшли через те, що змогли отримати певну інформацію з майбутнього. Звичайно, процес доступу до такої інформації надзвичайно складний, і нам дуже важко отримати хочу б кілобайт такої інформації через ефект так званого «просторового фільтру», але це відкриття поставило під сумнів всі сучасні уявлення про просторово-часовий континуум. Під час дослідження ми також дізнались, що у процесі відкриття доступу до інформації майбутнього є певні аномалії пов’язані з природою людини. Суть цих аномалій полягає в тому, що при певних обставинах людина у несвідомому стані чи у станах ейфорії, трансу тощо підсвідомо здатна проникати до ноосфери, і що цікаве, навіть входити в контакт із інформацією майбутнього.

Під час того як професор розповідав моя голова почала вимальовувати кадри з фільмів «Одисея ХХІ століття» та «Зоряний шлях». І раптом я, несподівано для себе самого запитав:

 • Скажіть, професоре, а є у вашому двадцять п’ятому столітті пиво?

 • Як завжди вищі матерії наштовхуються на потреби людської плоті, - професор зітхнув та вказав напрямок.

Ми пройшли вздовж купола та опинились біля кафе «Старий Київ». Кафе було дуже своєрідним: підлога була прозора, і в ній були ніби влиті теж прозорі столи із стільцями. Ми сіли за один із столиків і тут я побачив… Під моїми ногами виднілись купол Софії Київської! Сама ж церква була поміщена у величезний прозорий саркофаг. Кафе ж знаходилося на висоті метрів з десять над нею. Я озирнувся на всю панораму, що відкрилася під моїми ногами. Вся Софійська площа була ніби занурена у величезний тераріум, та нагадувала скляні кубики-сувеніри в середині яких наносять об’ємні зображення. Так як моє враження не можна було не побачити, професор ввічливо прокоментував:

 • Тридцять років тому, коли Софійська церква почала руйнуватись за проектом ЮНЕСКО всю площу консервували, залили полімерним газом і тепер вона відкрита для відвідувань, всі ж внутрішні обладунки були зняті та відправлені в архів, а їх точні копії прикрашають приміщення обсерваторії, того місця, де ми зараз знаходимось. Згодом те ж саме зробили і з іншими стародавніми спорудами.

 • Пройшло стільки років, а ЮНЕСКО ще існує… - я поміркував трохи про цю бюрократичну машину при Організації об’єднаних націй і здивувався, що люди за чотириста років не винайшли нічого іншого.

 • Так, ЮНЕСКО – це державний департамент Сполучених штатів Землі.

 • Як це Сполучених Штатів? – мене мов вибило з колії.

 • Власно це і є тема нашої розмови… - інтрига зависла у повітрі.

Професор поклав палець на сканер у столі та спитав:

 • Хто що буде?

 • А що в них є? – за звичкою парував я.

 • Все, що хоча б колись вироблялось у світі, - відповів він та трішки задрав ніс, демонструючи питання.

 • Ну, добре, тоді мабуть кухоль світлого «Варштайнеру» та копченого вугра.

 • Замовлення прийнято, - відізвався голос електронної офіціантки.

Професор замовив чеський «Пілзнер Уркель» та сиров’ялену баранину, а Єва – бельгійський «Бель Вю» та камамбер. Доки ми чекали на пиво на столі зі спеціальних прорізів з’явились серветки з логотипом фірми «Генезис». Я згадав, що уже десь бачив цей знак.

Професор помітив мій погляд та пояснив:

 • Фірма «Генезис» є найбільшим у світі клонувальником продукції рослинного та тваринного походження, а також виробником генерованих продуктів на основі клонованих сумішей.

 • А який зв’язок між клонувальником та пивом? – на мій погляд реклама промислових товарів у кафе була абсолютно не доречна.

 • Справа в тому, що пиво, яке ми замовили, виробляє теж фірма «Генезис», безпосередньо в цьому приміщенні. – відповідь професора заінтригувала мене, і я дав можливість йому продовжити, - Ця фірма має ексклюзивні права на виробництво харчових товарів за технологією швидкої суміші клонованих напівфабрикатів.

 • Тобто моє пиво виготовлятиметься на кшталт швидкорозчинної кави?

 • Щось на зразок того, - відповів професор, з великою потугою згадавши що це є таке.

 • Яка гидота…

 • Насправді все не так погано, адже ще у двадцять другому столітті винайдення харчового сканеру дозволило створювати ідеальні рецептурні файли із всього того, що споживалось на той момент часу. Складнощі виникали лише з тими продуктами, рецептура яких у абсолютному вимірі не була постійною. Найбільші труднощі були із скануванням вин, для цього знадобилася ціла програма, розрахована на двадцять років, адже рік на рік не приходиться. Проте на сьогодні ви можете сміливо замовити чарку «Бужелє Вілаж» врожаю дві тисячі сто п’ятдесят шостого року.

 • А як щодо чілійських сортів «Шардоне» врожаю одна тисяча дев’ятсот дев’яносто восьмого?- ще Лев Миколайович Галіцин казав, що вино – це продукт місцевості і я не вірив, що можна відтворити такий продукт синтетично.

 • С цим складніше, через те, що сканування вин проходило лише двадцять років, ті вина, що вироблялись раніше ми можемо відтворити лише аналітичним шляхом, тобто використовуючи астрономічні, супутникові та локаційні дані про активність Сонця, кількість опадів, склад ґрунту тощо, але звичайно, ця рецептура буде мати похибку. Така ж сама ситуація і з коньяком, віскі, м’ясо-молочними делікатесами та іншими вінтажними продуктами.

Несподівано для нас робот-офіціант приніс наше замовлення. Мій «Варштайнер» був налитий не у фірмову кружку, а в бокал фірми «Генезис», навіть не думав, що така дрібниця, що є ознакою дурного тону у поважаючих себе закладах, зможе мене так роздратувати. Вже попереджений щодо особливості цього напою, я почав розглядати бокал. Він був майже ідеальної температури – дванадцять градусів (про це свідчив міні-термометр на ніжці бокалу), щільна піна у три пальці була налита рівнесенько по вінця. Пиво було світлого кольору і, навіть, на запах не можна було сказати що це якесь швидкорозчинне «Юппі».

Призупинивши мої спостереження, Єва підняла бокал і промовила: «За розуміння поколінь!». Ми дзвякнули чарками та випили по чверті. Витерши рота від піни, я відмітив, що пиво, взагалі-то не погане, але не є «Варштайнером», щось в його смаку було не так, не було особливого відчуття того, що це пиво вдосконалювалось німецькими пивоварами протягом століть.

 • Тепер до справи, - професор посерйознішав і навіть трохи здвинув брови, - Ми прорахували можливість сьогоднішнього контакту ще минулого тижня, тому підготувалися до вашого прибуття. Єва, моя кіборг-колега по кафедрі, мала зустріти вас на місці.

 • Вона представилась моделлю…

 • Ми підібрали найкомфортніший образ для сприйняття людиною вашого часу, - Єва, в унісон інтонації професора підморгнула своїм яскраво блакитним оком.

 • Мені не подобаються білявки, - не хотілось визнавати, що мене спіймали на такий гачок, до того ж я й насправді не любив білявок.

 • Але ви тут, чоловіче, а це означає, що ми зробили правильний вибір. Проте все це не має ніякого значення у порівнянні з тим, про що вам доведеться зараз дізнатися. – всім своїм виглядом професор хотів показати, що не збирається зупинятись на дрібницях, тому я сів і почав слухати і не перебивати.

Все почалось наприкінці дев’яностих років двадцятого століття, коли в Сполучених Штатах Америки виникла нова загроза для національної економіки, на цей раз збоку Китаю. Інтенсивна політика китайських компаній потіснила виробників оригінальної і інноваційної продукції. Усвідомлюючи негативні наслідки для вітчизняної економіки Держдепартамент США разом з Пентагоном розпочав сумнозвісну програму «Удар на випередження». В рамках цієї програми було багато різних операцій, проте ключовою була місія «Сарана».

Яйцеголові з Інституту Майбутнього розрахували, що вразі зменшення виробництва продуктів харчування темпи зростання економіки Китаю зменшаться до того рівня, коли вони не будуть завдавати клопоту політиці США. Тому на закритій раді Держдепартаменту, ЦРУ та Пентагону було затверджено за підписом Президента Джорджа Буша молодшого розробку генетично модифікованої сарани, стійку до всіх відомих видів отруєння. Програма життя генетично модифікованої сарани була організована за таким алгоритмом: їсти та розмножуватись, при чому генетичномодифікована комаха розпізнавала в якості їжі лише рис.

В 2012 році відбулась перша Всесвітня виставка промислових товарів у Пекіні. Агент ЦРУ Річард Барроу прибув сюди в якості керуючого партнеру всесвітньо відомого американського виробника джинсів. Саме він і відкрив капсуль з експериментальною партією гм-сарани, скоректувавши подальшу долю світовою цивілізації. Сарана швидко розмножувалась і вже за два роки по тому знищила більше половини врожаю Китайської народної республіки. Непідготовлена китайська влада не змогла нічого вдіяти, адже сарану не можливо було вбити за допомогою отруйних хімікатів, і тоді посол КНР звернувся до ООН за допомогою.

Через різкий дефіцит рису на внутрішньому ринку Китаю, стрімко виросли ціни на продукти харчування у всьому світі. Навіть у структурі споживання громадян розвинених країн доля споживання продуктами харчування зросла до сорока відсотків.

До чорного вівторка 2018 року американські фінансисти на чолі з відомим на той час економістом, автором теорії рефлексивної економіки Джорджем Соросом, були підготовлені на всі сто: вони знали, що грають на пониження. На той момент, коли індекс Токійської біржі впав на триста п’ятдесят пунктів американським інвесторам вже належали сорок відсотків товарного виробництва КНР. Після цього заспана команда Сороса нанесла другий удар у Нью Йорку. Наступного дня, в середу 14 березня 2018 року нікому до цього невідома компанія «Генезис» провела відкриті випробування генетично модифікованого горобця, який харчувався лише сараною типу «гм-сарана». Після відкритих випробувань 21 березня 2018 року Уряд КНР підписав угоду на тотальне знищення сарани в своїй країні протягом чотирьох місяців. Згодом стало відомо, що це була перша угода компанії, яка принесла їй понад 30 мільярдів доларів США. Вже в квітні менеджмент фірми «Генезис» вивів акції компанії на NASDAQ за номінальною вартістю п’ятдесят доларів США. У червні ця фірма повідомила про придбання дванадцяти найбільших біогенетичних компаній світу, а в серпні – про початок розробки генетично-молекулярного сканеру продуктів харчування. За рік акції компанії прирослі в тринадцять разів і на кінець року мали ринкову вартість – шістсот п’ятдесят два долара тридцять чотири цента. Так «Генезис» став найбільшою корпорацією в світі.

В Україні підходив до завершення перший строк перебування Арсенія Яценюка на посаді Президента країни. Українці переживали світову кризу дуже бурхливо, тому вже традиційне гасло «Україні європейські цінності» вже звучало не так переконливо. Комуністи, які ще досі були достатньо популярними для запобігання новому голодомору вимагали виходу України із Всесвітньої організації торгівлі та заборону експорту продуктів харчування. Звичайні передвиборчі дебати і нічні політичні шоу, і як завжди надто заполітизоване новорічне поздоровлення – все йшло в звичайному режимі. Ніхто і не підозрював, що 3 січня 2019 року о восьмій годині ранку Президент Російської Федерації Володимир Путін приймав у своїй резиденції у Ново-Огорьово із доповіддю керівника Головного розвідувального управління. Михайло Фрадков представив дані, що були здобуті агентурною мережею у Вашінгтоні. Не можна сказати, що старий гебешний лис не передчував, що несподівана продовольча криза в Китаї була спровокована руками заходу, тому вже прораховував всі можливі варіанти розвитку подій. Заслухавши Фрадкова, він подякував за службу та відпустив підлеглого…

Несподівано для мене професор і Єва почали танути разом із стінами кафе в стилі хай-тек і я побачив кабінет з високою стелею масивним дубовим столом та величезною шафою з книгами…

***

Путін ходив по своєму кабінету, спокійно розмірковуючи. Він не виглядав схвильованим. На його обличчі то з’являлись, то зникали ледь помітні іронічні гримаси. За п’ять хвилин він підійшов до шафи та натиснув сховану кнопку. Шафа подалась. За нею розташовувався комунікаційний пункт головнокомандуючого Російської Федерації. Він набрав код доступу (напевно це були перші строки його улюбленого роману, тому що на цю процедуру було витрачено секунд тридцять), потім підніс обличчя до сканера сітчатки та одночасно поклав великий палець правої руки на ідентифікатор відбитку. Система була активована, водночас різноманітні дисплеї почали транслювати повідомлення абсолютно різноманітного характеру: від курсу рубля до стану армій. Президент увімкнув шумове тло, динамічне кодування та почав трансляцію у телевізійному діапазоні. На каналі «нуль» Федерального телебачення почалась трансляція «Лебединого озера». Потім він відправив коротке повідомлення на якийсь номер і розсівся у своєму добротному кріслі. За пару хвилин на одному з екранів з’явилося зображення жінки.

 • Гутен так, Ангела, - Путін говорив німецькою, - в мене є документи, які підтверджують мої здогадки. Здається наш техаський друг не тільки використав ситуацію на користь, а ще й спровокував її.

 • Я знаю, - коротко відповіла Ангела Меркель.

 • Як давно? – Президент Російської федерації підняв брови у властивій лише йому манері.

 • Двадцять чотири хвилини, тільки-но доповіли, - було видно, що вона чекає на ініціативу Путіна.

 • Як відреагує офіційний Берлін?

 • Офіційний Берлін підтримає пропозицію Російської Федерації для скликання термінової Ради Безпеки ООН.

 • Це все?

 • Наші російські партнери не повинні забувати про обов’язки Німеччини за Північноатлантичною угодою.

 • Російська сторона не забуває. На все добре, фрау Меркель.

 • На все добре гер Путін.

Тільки-но Путін завершив сеанс переговорів, стіни кабінету розплились і я побачив пресс-зал Міністерства закордонних справ Російської Федерації. Міністр Лавров зайшов за п’ять хвилин по тому, як всі сиділи на своїх місцях, незважаючи на свої шістдесят вісім років, виправка дипломата була бездоганною. Він спокійно сів у своє крісло, зробив маленьку наче театральну паузу та розпочав пресс-конференцію майже лілейним голосом:

 • Шановні росіяни та жителі всієї планети Земля, - виступ транслювався у прямому ефірі по всіх доступним каналам зв’язку, - ми глибоко стурбовані нещодавнім голодом, який був викликаний навалою невідомого виду сарани в Китайській Народній Республіці. Наслідки цієї катастрофи, походження якої до сьогоднішнього дня було невідомим, вимірюються мільйонами людських життів та мають негативний вплив на економіки багатьох країн світу. Учора посольство Російської Федерації у Сполучених Штатах Америки отримало достовірні дані щодо причетності США до цієї страшної трагедії. Протоколи Національної Ради Безпеки США, які знаходяться у сховищі Головного розвідувального управління нашої країни, свідчать про заплановану акцію Пентагону під назвою «Удар на випередження» та деталі операції «Сарана». – далі міністр попросив колег вивести на екранах оцифровані версії документів, засвідчився в тому, що всім видно і продовжив. – Я маю доручення Президента і Головнокомандуючого Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна доповісти, що російська сторона сприймає дії Сполучених Штатів Америки як акт агресії, який загрожує суверенітету Російської Федерації, безпеці союзних країн-сусідів та порушує баланс сили у Світі. Спровокований голод дружнього китайського народу Російська Федерація сприймає як злочин проти людства. До офіційного спростування даної інформації та доведення своєї непричетності в установленому міжнародними зобов’язаннями порядку, ми закриваємо всі дипломатичні представництва на території США та відкликаємо вірчі грамоти у дипломатів США на території Російської Федерації, вимагаємо негайного скликання позачергової сесії Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй, відправляємо позив у Міжнародний суд з прав людини на всіх членів Національної Ради Безпеки США, які підписали злочинний протокол. – Сергій Лавров зупинився, приспустив окуляри на ніс, окинув поглядом авдиторію та додав, - Ми не рекомендуємо громадянам Російської Федерації найближчого часу відвідувати Сполучені Штати Америки.

На цей момент всі дипломатичні, гуманітарні, технічні та інші місії вже були евакуйовані з США під виглядом різноманітних конференцій, нарад тощо. На вулиці Москви, Санкт Петербургу та інших крупних міст Росії вийшли представники ультра правих молодіжних організацій. Тієї ночі були спалені будівлі посольства, консульств, дипломатичних місій та інших організацій, які нагадували про США. Водночас у Вашингтоні Президент Сполучених Штатів Хіларі Клінтон, вийшла із своєї резиденції по ідеально рівному трав’яному покриттю. Вона підійшла до трибуни та розпочала свою промову:

 • Народ Сполучених Штатів Америки збентежений через заяву російського Міністра закордонних справ. Наша нація переживає скрутні часи. Звинувачення Росії є дуже тяжкими і серйозними і ми не можемо ніяк реагувати на них не маючи достатніх доказів «за» чи «проти». Ми скликаємо комісію для розслідування по суті звинувачень Російської Федерації. Наша нація має вкотре продемонструвати всьому світу виважену та послідовну політики, яка спирається на довічні ідеали демократії. Американці, я прошу вас стійко пережити цю кризу і не вдаватися до паніки. Боже, спаси нас всіх, Боже спаси Америку!

Засідання Ради Безпеки ООН відбулось наступного тижня. На той момент КНР вже направила свою ноту керівництву США з вимогою видати компенсацію за нанесену шкоду китайському народові у розмірі двохсот трильйонів китайських юанів або територією штату Каліфорнія. На засіданні Ради Безпеки ООН, присвяченого розгляду американсько-китайського конфлікту не було прийнято жодного політичного рішення по п. Американський делегат настоював на тому, що немає жодного легального свідчення про те, що США причетні до кризи в Китаї, так як документи, наведені російською стороною були здобуті незаконним шляхом, а значить по-перше могли бути підробленими, а по-друге не можуть бути розглянуті як докази. Не дивлячись на те, що аргументи американця не здавались переконливими, резолюцією Ради Безпеки ООН була затверджена комісія по вивченню інциденту та був підписаний додатковий протокол про невикористання ядерної зброї в разі силового вирішення конфлікту.

13 вересня 2019 року, у п’ятницю, через ігнорування американською стороною ультиматуму, Китайська народна республіка та Російська Федерація почали воєнні маневри у Тихому океані. Об’єднаний флот КНР почав масований наступ у напрямку Гавайських островів, а північний флот Російської федерації перейшов нейтральні води у Берингову морі та висадив десант на острів Атту, де на горі Метью розмістився артилерійський розрахунок із надсучасним озброєнням.

Австралія та Японія виступили на боці США.

Вже в жовтні, після закінчення місяця Рамадан, Ліга Арабських Країн оголосили джихад Сполученим Штатам Америки та їх союзникам. Іракська армія захопила Кувейт, а священна армія Ісламської республіки Іран в ім’я пророка Мухамеда разом із збройними силами Афганістану захопили військові бази у Таджикистані, Туркменістані та Киргизстані.

Так почалась третя світова війна. Вона тривала 80 днів, аж доки 3 грудня 2019 року Президент Сполучених Штатів Америки Хіларі Клінтон не запропонувала перемир’я для проведення переговорів. 15 грудня була проведена Единбурзька конференція, на якій Президент США запропонувала мир в обмін на компенсацію Китайській Народній Республіці та Російській Федерації але не територією штату Каліфорнія і не в астрономічно-грошовому вимірі, а гарантією США за допомогою надсучасних біо-інженерних технологій ліквідувати продовольчий дефіцит в країнах постраждалих від дій адміністрації Джорджа Буша. В цілому, пропозиція була прийнятною, проте російська делегація вимагала видачі всіх членів адміністрації Джорджа Буша та ініціації процесу у міжнародному суді з прав людини у Гаазі. США нічого не залишалося, як розміняти колишнього Президента на новий шанс завоювання пальми першості у світовій геополітиці. Таким чином був складений Пакт трьох. Наступного дня на шпальтах газет була надрукована фотографія лідерів трьох країн, які стоять на тлі земної кулі, а комуністичні рухи усього світу почали розкручувати тему нового «Нюрнберзького процесу» та вимагали публічного повішення всіх членів адміністрації Джорджа Буша молодшого.

Незважаючи на те, що військові баталії були програні, основні економічні перемоги ще були попереду. З нового 2020 року почався новий етап розвитку людства, потім історики назвуть його посткапіталістичним. Треба сказати, що протягом останніх двох років фірма «Генезис» не втрачала жодної хвилини часу та вела серйозні розробки у напрямку генетично-молекулярного сканеру. Під час тестування прототипу, сканер показав не перевершенні результати: людство отримало на електронному носії яблуко.

Читач може не відразу сприйняти висоту досягнення, адже у наш час вже можна зробити фотографію яблука, його тривимірну модель і навіть зробити хімічний аналіз цього фрукту, проте коли йдеться про електронне протипування цілого продукту для його штучної репродукції… У той день людство отримало перший досконалий прототип яблука на електронному носії. Спеціальне програмне забезпечення аналізувало фізико-хімічну структуру, форму, параметри смаку, запаху тощо. Задача зводилась до розробки молекулярно-генетичного реплікатора, який би з базових компонентів (які могли б використовуватись у промисловому виробництві) відтворював оцифрований прототип.

За умов Пакту американцям надавалось три роки на відновлення харчового балансу у Китаї. І цього виявилось вдосталь.

У квітні 2020 року Президент США відвідала з офіційним візитом Ватикан. Мета її поїздки була прихована від преси та міжнародних аналітиків. Як згодом з’ясувалось місія голови американської держави полягала у мотивації Пантифіка щодо схвалення Католицькою церквою біо-інженерних технологій (у тому числі й клонування), якщо ті слугуватимуть для досягнення гуманізму у світі…

Раптом все навколо закрутилося, мене понесло у просторово-часовій спіралі, і я прокинувся в холодному поті. Так закінчилася моя перша подорож до можливого майбутнього.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Рішення щодо відзначення Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято...
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях...

Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі...
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях...

До рішення Яворівської міської ради
Правила є нормативно-правовим актом, яким установлюється порядок благоустрою та утримання об'єктів благоустрою міста Яворова, визначають...

Рішення по даному питанню прийнято. 05
Про статистичний облік громадян та дотримання правил паспортної системи на території сільської ради

2/695/1127/16 Суддя Орел С.І. Заяв а про перегляд заочного рішення...
Золотоніським міськрайонним судом Черкаської області було прийнято рішення, яким задоволено позовні вимоги Позивача щодо стягнення...

До рішення Одеської міської ради від 07. 12. 2016р
Головним інструментом реалізації цілей та завдань актуалізованої Стратегії економічного та соціального розвитку міста Одеси до 2022...

Засідання «Пункт призначення – долина чорних смерчів». Задля цього...
«Школа: від витоків до сьогодення» Чорнобаївської зош І – ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради Черкаської області Ч

Протокол
Тридцять першу сесію районної ради шостого скликання відкриває голова районної ради Шаповал Олексій Іванович

До рішення міської ради від 01. 03. 2011 р №104
Правила благоустрою території міста Вінниці (далі Правила) є нормативно-правовим актом, яким установлюється порядок благоустрою та...

Рішення набирає чинності від 1 січня 2017 року та підлягає оприлюдненню...
Про внесення змін до рішення сімдесят п’ятої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 07 липня 2015 року №75/1852 «Про місцеві...

Звіт оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щодо...
Києві», розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30. 09. 10. №787...

До рішення сесії Новороздільської міської ради від 24. 07. 2015 р. №810
Місто Новий Розділ розташоване у східній частині Миколаївського району Львівської області. Чисельність населення міста становила...

На рішення Заводського районного суду м. Миколаєва від 18. 05. 2010р
Миколаєва прийнято рішення по справі за позовом Іванової Оксани Федотівни до Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню...

До рішення міської ради від 27. 02. 2015 №1230-60/VI
З метою оперативного вирішення питань соціально-економічного характеру безпосередньо з ініціативи та під контролем депутатів міської...

Товарної Біржі «Електронні Торги України»
Фондом гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про здійснення процедури ліквідації

Речення прості І складні (повторення), двоскладні І односкладні (8-й клас)
...

Затверджено рішення
Визначення Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Павлоград...

Посадова інструкція інспектора Структурного підрозділукп «Контроль...
Начальник кп «Контроль благоустрою міста» Ірпінської міської ради Київської областіБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт