Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Урок №22 Тема уроку

Урок №22 Тема уроку





Тема: Основи структурного програмування

Урок №22

Тема уроку: Розв’язування задач. Практична робота№8 «Складання програм із розгалуженнями»

Мета:

Формувати вміння:

Працювати в середовищі програмування;

Створювати проект та налагоджувати його;

Реалізовувати розгалуження з використанням розгалуження;

Редагувати код обробників подій;

Використовувати середовище програмування для створення проектів;

Створювати проект для власного використання;

Виховувати:

Уважність, дисциплінованість під час роботи на ПК.

Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок.

Базові поняття й терміни: розгалуження.

Структура уроку:

I. Організаційний етап

II.Перевірка домашнього завдання

III.Актуалізація опорних знань

IV.Застосування знань, умінь та навичок

V.Удосконалення набутих умінь

VI. Підбиття підсумків уроку

VII. Домашнє завдання

Хід уроку

I.ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

Привітання. Підготовка класу до занять. Оголошення теми, мети і завдань уроку.

II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

III. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Письмова робота

  1. Які логічні операції ви знаєте? Поясніть їх дію.

  2. Поясніть терміни:

  1. розгалуження;

  2. логічний вираз;

  3. таблиця істинності;

  4. оператор вибору;

  5. група перемикачів;

  6. прапорець.

  1. Запишіть логічний вираз, що реалізує перевірку існування трикутника, заданого трьома сторонами: a,b,c.

  1. ЗАСТОСУВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ ТА НАВИЧОК

Розв’язування задач

Створіть проект розв’язування задачі.

Обчисліть значення виразів:

  1. y=1/(2x+1);

  2. y=(1+3x)1/2

Створюємо проект.



Код обробника події має вигляд:

procedure TForm1.Button1Click(Sender: TObject);

var x,y:real; s:string;code:integer;

begin

val(Edit1.text,x,code);{переводить об'єкт типу string у числовий дійсний тип (real) }

if (2*x+1)<>0 then begin y:=1/(2*x+1);

Edit2.text:=FloatToStrF(y,ffgeneral,10,4) end else

Edit2.text:='Обчислення не можливе'

end;

  1. УДОСКОНАЛЕННЯ НАБУТИХ УМІНЬ. Практична робота№8 «Складання програм із розгалуженнями»

Інструктаж із техніки безпеки.

Складіть проект розв’язування задачі згідно з варіантом (урахувати, що при деяких значеннях х обчислити значення функції неможливо).

Таблиця функцій




Початковий

рівень навчальних досягнень

Середній

рівень навчальних досягнень

Достатній

рівень навчальних досягнень

Високий

рівень навчальних досягнень

Функція y1

Функція y2

Функція y3

Функція z

1

x+2/x

x5+x-4+x1/4

sin2x+2.15/(|tgx-2|)

4y1+y2+y3

2

x-5/x

3x5+x-2+x1/2

3sinx2+(8-x4+x)/(2x-3)

y1/ y2+ y3

3

x+5.6/x

x5+x-4+3.12x1/4

8ctgx-3.18x-2/(x+3cosx)

y2/ y3+ y1

4

3/(x+1)

x5+x-4/(8+x1/4)

4.11x1/3+45cosx-2/(x-3+2)

2y1+y2-y3

5

x-1/2x

(x5+x-4+1)/x1/4

sinxcosx-23x/tgx -4.5x

3y2/ y3+ y1

6

x-7/(x+1)

X0.6+x1/6+x1/3

sin2x+(8-x4+x)/(2x-3)

y1*y2+3y3

7

x/(2-x)

x5+x-4+x1/3

3sinx2+2.15/(tgx-2)

y1/ y2* y3

8

5x/(x+2)

x5x+x-4+x1/4

8ctgx +45cosx -2/(x-3+2)

y1-y2+3y3

9

x2/(5+x)

x5+(x-2)-4+x1/4

4.22x1/3+3.18x2/(x+3cosx)

y1/3y2+ y3

10

2-x/(2+x)

x5+x-4+x+51/2

sinx+cosx+45cosx-2/(x3+3)

y1+y2+y3

11

3.67x/(2+x)

(x-3)-5+x4+x6

sin2x+23x/tgx -4.5x

y1+2y2*y3

12

2/(2x-3)

x5(x+2)-4+x4

3sinx2+3.18x-2/(x+3cosx)

y1*y2+3y3

13

x/(2x+3)

x3+x-4+x1/2

8ctgx-2.15x/(|tgx-2|)

0.5y1+y2+y3

14

4x/(x+1)

X3+(2-x)-4+x1/2

4.22x1/3+(8-x4+x)/(2x-3)

y1+2y2-y3

15

2.85/(4x+1)

X3+x-4+(3+x)1/2

sinxcosx-3.18-2/(x+3cosx)

y1*y2+2y3

16

3+x/(x+3)

(2-x)3+x-4+2x1/2

sinx2+45cosx-2/(x-3+2)

y1-2y2/y3

Початковий рівень навчальних досягнень

1.Обчисліть значення функції y1(згідно з варіантом).

Середній рівень навчальних досягнень

2.Обчисліть значення функції y2(згідно з варіантом).

Достатній рівень навчальних досягнень

3.Обчисліть значення функції y3(згідно з варіантом).

Високий рівень навчальних досягнень

4.Обчисліть значення функції z (згідно з варіантом).

Інструктивна картка

    1. Завантажити середовище програмування.

    2. Створити проект із назвою Project-PR8.

    3. Додати необхідні об’єкти на форму, використавши як зразок проект, розглянутий у ході уроку.

    4. Змінити властивості об’єктів.

    5. Написати код обробників подій.

    6. Використовуйте формули: an=eln(a)*n, на мові Паскаль exp(ln(a)*n); a1/n=eln(a)/n ►exp(ln(a)/n);

    7. Запустити проект на виконання та перевірити його працездатність.

    8. Зберегти проект у власній папці.

  1. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ

  2. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.

1.Опрацювати конспект уроку та відповідний розділ підручника.

2.Виконати завдання практичної роботи іншого варіанту.

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Урок української мови, проведений в 3 класі Тема уроку
Обладнання. Девіз уроку, тема уроку, малюнок із зображенням сніговика, зимові пейзажі, роздаткові картки, етапи уроку, матеріал для...

Уроку: урок відкриття нових знань. Цілі уроку
Тема уроку «Префікси І прийменники. Зіставлення за значенням та способом написання»

Урок вивчення нового матеріалу. Форма уроку: урок-дослідження (з...
Тема уроку. Визвольний рух та виступи опришків Західної України в І половині ХVІІІ ст

Урок 1 Тема уроку. Складання таблиць додавання та віднімання числа 1
Сьогодні у нас незвичайний урок. Спробуйте відгадати загадку І ви дізнаєтеся, хто завітає до нас на урок

Урок №3 Тема уроку: Державний лад
Мета уроку: підвести учнів до розуміння видів форм правління та територіального устрою держави

Урок №37 Тема уроку: Підсумковий урок «Електромагнітні хвилі в природі та техніці»
Методична мета: використання проектних технологій при вивченні предмета «Фізика»

Урок №6. Тема: Останні роки життя. Видатні композитори -шопену
Обладнання: презентація до уроку, конспект уроку, роздатковий матеріал, плакат з намальованим небом та картки у вигляді хмаринок...

Урок засвоєння нових знань. Слайд Дії вчителя Дії учня Примітки Слайд...
Методична мета уроку: продемонструвати можливі способи та прийоми розвитку загальноосвітніх навичок та вмінь на різних етапах уроку....

План-конспект уроку з української мови Клас: 7 Тема уроку
Тема уроку. Розвиток мовлення. Замітка дискусійного характеру в газету в публіцистичному стилі

План-конспект уроку з використанням ікт тема уроку
Тема уроку: «Переваги та недоліки у користуванні сучасними комунікативними технологіями». Проведення опитування та написання звіту...

Урок 75-76 дата Тема уроку. Латинська Америка. Особливості економічних...
Мета уроку. Сформувати в учнів уявлення про зовнішню та внутрішню політику країн

Уроку-90хвилин. Тема(уроку фізики)
Тема(уроку фізики): Лабораторна робота №8 «Вимірювання потужності споживача електричного струму»

Урок «Доброти І Радості» Тема уроку: Варвара Гринько «Сім»(лічилка)....
Мета уроку: Вдосконалювати навички виразного читання, уміння швидко орієнтуватися в тексті; виховувати почуття поваги до усіх членів...

Тема уроку
Діти, сьогодні у нас урок незвичайний. На нашому уроці присутні гості. Давайте привітаємось з ними. Тепер посміхніться один одному....

Курчак М. Д. Свалявський професійний будівельний ліцей Тема уроку
Тема уроку. Використання логічних функцій при автоматизації бухгалтерського обліку

Урок Тема уроку. Пейзажний живопис
Практичне завдання: створення живописної композиції «Осінній пейзаж» у техніці «Пуантилізм»

Урок№4 Тема уроку
Обладнання: комп’ютер, книга з репродукціями картин художниці, штучні квіти, зразки малюнків

План уроку Тема: Облік коштів, розрахунків та інших активів
Тема уроку: Ведення обліку касових операцій. Заповнення первинних документів та облікових регістрів



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт