Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Відтепер довідку про відсутність податкового боргу можна отримати "електронкою"

Відтепер довідку про відсутність податкового боргу можна отримати "електронкою"

Відтепер довідку про відсутність податкового боргу можна отримати "електронкою"


Це передбачено у новому порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, який затверждено Міністерством доходів і зборів України.

Згідно з документом, для отримання такої довідки платнику податків необхідно звернутися з відповідною заявою до органу доходів і зборів за основним місцем свого обліку.

Після отримання заяви Міндоходів проводить перевірку наявності або відсутності у платника податкового боргу як за основним місцем обліку, так і за неосновним (платник окремого податку).

Довідка (або відмова в її наданні) видається безкоштовно в паперовому або електронному вигляді протягом 5 робочих днів від дня отримання такої заяви. Крім того, отримати довідку можна у Центрах обслуговування платників податків.

Дійсна довідка протягом 10 календарних днів. Тому у разі необхідності по закінченню 10-денного терміну платнику потрібно повторно ініціювати її видачу.

Детальніше ознайомитися з наказом Міндоходів, а також із затвердженими формами довідки та заяви можна на веб-порталі Міндоходів за посиланням http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/62931.html.


Міндоходів розширить перелік товарів, за які не треба вносити митну заставу


За ініціативою Міністерства доходів і зборів України низку товарних груп, що ввозяться на митну територію України, буде звільнено від грошової застави.

Нагадаємо, зараз внесення застави використовується як метод гарантування сплати митних платежів.

Відповідний проект змін до Митного кодексу про розширення переліку звільнених від застави товарів, запропонований Міністерством, був ухвалений на засіданні Кабінету міністрів.

Згідно із законопроектом, уникнути внесення застави зможуть юридичні особи, що отримають статус гаранта в разі відповідності низці критеріїв.

«Новий порядок гарантування сплати митних платежів дозволить знизити навантаження на ті підприємства, які беруть участь у виробництві продукції в рамках митного режиму переробки в Україні. Це, наприклад,  підприємства легкої промисловості, які матимуть можливість вивільняти кошти для забезпечення гарантії доставки при вивезенні готової продукції за межі України», - підкреслив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко.

До переліку пропонується, зокрема, включити товари, що перевозяться у рамках угод про виробничу кооперацію між Кабінетом Міністрів України та урядами держав — членів СНД; товари, призначені для користування дипломатичними представництвами іноземних держав в Україні тощо.

Детальніше ознайомитися з проектом Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України» можна на веб-порталі Міндоходів за посиланням http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/119794.html.


Українці, які працюють за кордоном, мають право на добровільну сплату єдиного внеску


Добропільська ОДПІ ГУ Миндоходів у Донецькій області роз’яснює громадянам, які працюють за кордоном і отримують іноземні доходи питання нарахування єдиного внеску.
Так, відповідно до п. 1 частини 1 ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є роботодавці - юридичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців).

Враховуючи положення частини 1 ст. 7 цього Закону України роботодавці, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем) сплачують єдиний внесок за найманих працівників із сум нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці», та сум винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.
Водночас законом визначено, що громадяни України, які працюють за межами України, мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

Отже, дохід, отриманий фізичною особою за межами України, не є базою нарахування єдиного внеску. При цьому, громадяни України, які працюють за її межами мають право на добровільну сплату ЄВ, у разі заключення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Врегульовано процедури погашення податкового боргу


Міністерством доходів і зборів України затверджено 12 відомчих актів, якими врегульовано процедури погашення податкового боргу.

Так, зокрема, у затверджених документах чітко визначені функції та повноваження податкового керуючого під час здійснення заходів з погашення податкового боргу, порядок складання ним акта опису майна, яке передається у податкову заставу, та акта перешкоджання платником податків виконанню повноважень податковим керуючим.

Разом з тим, врегульовано питання застосування органами доходів і зборів податкової застави, яка застосовується при наявності у платника податкового боргу на суму, що перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Спрощено процедуру надання розстрочення грошових зобов’язань, роз’яснено порядки направлення органами доходів і зборів податкових вимог платникам податків, проведення перевірок стану збереження майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі, тощо.

За словами фахівців Міністерства, розроблені нормативно-правові акти сприятимуть упорядкуванню нормативного поля щодо погашення податкового боргу, інформуватимуть платників про зазначені процедури, а працівники Міндоходів, у свою чергу, отримають своєрідні правила для роботи.

Детальніше ознайомитися із затвердженими наказами Міндоходів можна на веб-порталі Міністерства http://www.minrd.gov.ua.

Зміни щодо приймання звітності в електронному вигляді


Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області нагадує платникам податків та розробникам програмного забезпечення про зміни щодо приймання звітності в електронному вигляді.

Так, відповідно до вимог наказу Міністерства доходів і зборів України від 09.10.2013 № 561 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників» з 1 листопада 2013 року було запроваджено пакетне приймання звітності в електронному вигляді паралельно з існуючою технологією. Про вказане було проінформовано учасників Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу було проінформовано 14 жовтня 2013 року.

Також нагадуємо, що з 27 листопада 2013 приймання звітності в електронному вигляді буде здійснюватись тільки за зміненими форматами відповідно до вимог наказу Міністерства доходів і зборів України від 09.10.2013 № 561 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників».

Меморандум щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу та відповідне інформаційне повідомлення можна переглянути за посиланням: http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-....
Доопрацьоване відповідним чином безкоштовне програмне забезпечення по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності, податкових накладних та реєстру податкових накладних в електронному вигляді станом на 25.11.2013 (версія 1.30.27) розміщено в розділі «Платникам податків про електронну звітність» - «Програмне забезпечення».


Чи допускається зміна, відкликання та визнання митної декларації недійсною?


Внесення змін до митної декларації, прийнятої органом доходів і зборів, допускається до моменту завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму, а також протягом трьох років з дня завершення їх митного оформлення.

Відкликання митної декларації допускається лише до моменту завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму.

Якщо товари, транспортні засоби комерційного призначення, оформлені за декларацією для вивезення за межі митної території України, не перетнули державний кордон України протягом 180 днів, орган доходів і зборів визнає цю митну декларацію недійсною.
Зміна, відкликання та визнання митної декларації недійсною передбачено ст. 269 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями.


Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій


До Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій додано ще 17 моделей касових апаратів. Відтепер загальна кількість сертифікованих приладів, запропонованих користувачам, складає 86 апаратів.
Це касові апарати, які відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі.
Платники можуть обрати найбільш оптимальну для себе нову модель техніки або модернізувати ту, яка вже використовується у роботі, приєднавши до неї відповідний модем.
У Міністерстві доходів і зборів України нагадують, що для технічного переоснащення касової техніки залишилося трохи менше місяця. Вже з 1 січня 2014 року за неподання електронної звітності будуть застосовуватися штрафи, передбачені податковим законодавством.
Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.13 №704.


Особливості сплати авансових внесків платниками податку на прибуток


Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області повідомляє платників податків що, якщо підприємство одночасно провадить діяльність, що звільнена від оподаткування податком на прибуток, та діяльність, яка оподатковується у загальному порядку, то отриманий від пільгових операцій дохід враховується при визначенні критерію – 10 мільйонів гривень.

Про це зазначається в Узагальнюючій податковій консультації з окремих питань щодо сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток, затвердженій наказом Міністерства доходів і зборів України від 22 листопада 2013 року № 698.

Крім того, в цій податковій консультації висвітлюються особливості сплати підприємствами щомісячних авансових внесків з податку на прибуток при зміні системи оподаткування, здійсненні патентованої, страхової діяльності та ліквідації підприємства, а також вплив результатів перевірок на сплату авансових внесків.

Затверджено Порядок заповнення документів на переказ податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску


Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області повідомляє, що з метою удосконалення оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування наказом Міністерства доходів і зборів України № 609 від 22 жовтня 2013 року затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

Відтепер усі поля реквізиту „Призначення платежу” розрахункового документу платникам податків потрібно заповнювати у відповідності із затвердженим Порядком. Сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ.

Детальніше ознайомитися з Порядком заповнення документів та списками кодів видів сплати можна на веб-порталі Міндоходів у розділі "Діяльність" за посиланням http://minrd.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-d....


Календар бухгалтера на грудень 2013 року


П’ятниця, 13 грудня, – останній день подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за листопад 2013 року, якщо не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв'язку; довідки про використані розрахункові книжки.

Цього ж дня закінчується термін сплати збору за провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями (з придбанням торгового патенту) за січень 2014 року збору та за здійснення діяльності у сфері розваг (з придбанням торгового патенту) за I квартал 2014 року.

У понеділок, 16 грудня, закінчується термін подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з I кварталу 2014 року та розрахунку доходу за попередній календарний рік

П’ятниця, 20 грудня, – останній день подання такої звітності за листопад 2013 року:
1. податкової декларації з податку на додану вартість;

2. копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за листопад 2013 року в електронному вигляді усіма платниками податку;

3. декларації з акцизного податку;

4. податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності);

5. податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України;

6. розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;

7. звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (форма № Д4 (місячна));

8. заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з I кварталу 2014 року. Цього ж дня закінчується термін сплати авансового внеску з єдиного податку за грудень 2013 року платниками, віднесеними до 1 та 2 груп та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу за листопад 2013 року.

У понеділок, 30 грудня, закінчується термін сплати таких податків і зборів за листопад:
1. податку на додану вартість;

2. акцизного податку;

3. плати за землю;

4. фіксованого сільськогосподарського податку;

5. збору за користування радіочастотним ресурсом;

6. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;

7. податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу;

8. авансових внесків з податку на прибуток за грудень 2013 року.

Увага! На відміну від граничних строків подання звітності, які переносяться на наступний за вихідним або святковим робочий день, для строків сплати податків та зборів у Податковому кодексі України таке перенесення не передбачено. Тому податки та збори, останній строк сплати яких спливає у неробочий (вихідний або святковий) день, слід сплатити напередодні.
 

Як оподаткувати новорічні дитячі подарунки


Незабаром наступить таке очікуване свято – Новий рік. Всі ми, а особливо діти, чекаємо на приємні сюрпризи «під ялинкою». Підприємства також готуються порадувати своїх працівників і їх діточок новорічними подарунками.

Починаючи з 1 січня 2014 року в будь-яких питаннях оподаткування новорічних подарунків слід керуватися виключно нормами Податкового кодексу України.

Підпунктами 165.1.15 та 165.1.39 статті 165 Податкового кодексу України встановлено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються подарунки, якщо їх вартість не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), установленої на 1 січня звітного податкового року.

Враховуючи що у 2013 році з метою застосування певних норм Податкового кодексу України застосовується розмір мінімальної заробітної плати, яка на 1 січня 2013 року встановлена у розмірі 1147 грн., то якщо подарунок буде надаватися (даруватися) у грудні 2013 року, то до загального оподатковуваного доходу платника податку цього місяця не включатиметься вартість подарунка в межах 573 грн. 50 коп. Але якщо подарунки будуть надаватися (нараховуватися їх вартість) у січні 2014 року, то неоподатковуваний розмір вартості подарунка слід буде вираховувати з розміру мінімальної заробітної плати, що буде встановлена Законом України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» на 1 січня 2014 року.

Якщо вартість подарунка перевищує зазначену суму, то відповідно до пп.164.2.10 статті 164 Податкового кодексу України таке перевищення є об’єктом оподаткування. При цьому таке обмеження стосується не тільки одного подарунка, а й сукупної вартості всіх подарунків, отриманих протягом календарного місяця (незалежно від їх кількості). Тобто якщо платник протягом грудня місяця 2013 року отримає від працедавця кілька подарунків, наприклад, три подарунки: для себе та для двох своїх дітей сукупною вартістю 300 грн. кожний, то оподаткуванню ПДФО у грудні не підлягатиме лише 573 грн. 50 коп., а з решти вартості одержаних подарунків у платника має бути утриманий ПДФО на загальних підставах.

Особливу увагу слід звернути на те, що база оподаткування доходу у вигляді подарунка визначається з урахуванням підвищуючого коефіцієнта, передбаченого п.164.5 статті 164 Податкового кодексу України. Визначена база підлягає оподаткуванню за ставками п.167 ст.167 Податкового кодексу України (15% та 17%).

Щодо складу дитячого новорічного подарунка, то Податковий кодекс України не містить будь-яких застережень щодо того, який саме має бути новорічний подарунок. Тобто на вибір дарувальника, подарунок до новорічного свята може бути будь-яким – набір солодощів, іграшки, фрукти, канцтовари, одяг тощо.

Нова форма податкового розрахунку №1-ДФ та Порядок її заповнення — в проекті Міністерства доходів і зборів України.


З метою приведення нормативно-правових актів Міністерства доходів і зборів України у відповідність до Закону України від 04 липня 2013 року № 404 - VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи» податківці розробили проект наказу, яким пропонують затвердити:

- нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ);

- Порядок його заповнення та подання податковими агентами до контролюючих органів.
Зміни в самій формі швидше косметичні. Наприклад, усюди "органи державної податкової служби" змінено на "контролюючі органи". Відсутній у новій формі рядок "Сума податкового боргу станом на 01.01.2011 р. (грн., коп.)"

В Порядку уточнено, що Податковий розрахунок подається податковими агентами в один із таких способів:

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальної особи податкового агента у порядку, визначеному законодавством;

- на паперовому носії разом з електронною формою на електронному носії інформації;
- на паперовому носії, якщо кількість рядків у Податковому розрахунку не більше п'яти.
Довідник ознак доходів доповнено новими пунктами: доходи від продажу продукції тваринництва (пункт 180), доходи від брухту та дорогоцінних металів (пункт 181), доходи від операцій з конвертації цінних паперів (пункт 182), доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів) (пункт 183), інвестиційний прибуток від операцій з борговими зобов’язаннями НБУ та казначейськими зобов’язаннями України, емітованими Мінфіном (пункт 184).

Законопроект предлагает обязать единщиков применять РРО и учитывать расходы


Добропольская ОГНИ ГУ Миндоходов в Донецкой области сообщает плательщикам налогов, что проектом Закона о Госбюджете на 2014 год предлагается внедрение для плательщиков единого налога: - обязанности ведения Книги учета доходов и расходов; - обязанности применения РРО (для осуществляющих продажу определенных групп товаров); - обязательного ведения учета товарных запасов на основании таможенной декларации или документа, ее заменяющего, для определенных групп товаров, ввезенных в Украину. Основной целью проекта названа организация эффективного противодействия незаконному ввозу товаров иностранного производства и обеспечения надлежащего контроля за их продажей. На данный момент законопроект дорабатывается КМУ (письмо Министерства доходов и сборов Украины от 25.11.2013 г.).


Предложено ограничить срок судебного обжалования налоговых уведомлений-решений


Добропольская ОГНИ ГУ Миндоходов в Донецкой области сообщает плательщикам налогов, что разработан законопроект об усовершенствовании некоторых норм Налогового кодекса Украины, которым предлагается:

- предусмотреть, что налоговое уведомление-решение или иное решение контролирующего органа о начислении денежного обязательства может быть обжаловано в суде в сроки, определенные КАСУ (месяц). На сегодня этот срок составляет 1095 дней.

Таким образом, авторы проекта намерены дисциплинировать плательщиков;

- запретить использовать в качестве материалов для выводов налоговых проверок доказательств по уголовному, гражданскому или иному делу, оснований для проведения досудебного расследования акта проверки других налогоплательщиков, налоговое уведомление-решение, по которому не было принято в соответствующие сроки или отменено. Ограничения не распространяются на случаи получения судебного решения о назначении проверки или постановления оперативно-розыскного органа, следователя, прокурора;

- вычленить из общего правила определения контролирующим органом суммы налогового обязательства ответственность за нарушение условий использования налоговой льготы (в виде взыскания в бюджет суммы налогов, которые подлежали начислению без применения налоговой льготы), дабы подчеркнуть ее независимость (проект от 29.11. 2013 г. № 3706).


Нові роз'яснення по сплаті авансових внесків з податку на прибуток


Добропільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області повідомляє платників податків, що у Узагальнюючій податковій консультації, затвердженій Наказом Міндоходів від 22.11.2013 р. №698, розглянуто 15 питань стосовно сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток. Зокрема:

- якщо підприємство одночасно провадить діяльність, що звільнена від оподаткування податком на прибуток, та діяльність, яка оподатковується у загальному порядку, то отриманий від пільгових операцій дохід враховується при визначенні критерію – 10 млн. грн;

- вартість торгових патентів не зменшує авансові внески протягом року, а враховується у зменшення податкових зобов’язань з податку на прибуток у декларації за рік;

- платник податку не може добровільно відмовитись від сплати авансових внесків та перейти на щоквартальне звітування. Виняток лише, якщо за підсумками I кварталу не отримано прибутку або отримано збиток;

- підприємство, що ліквідується, припиняє сплачувати авансові внески у звітному місяці, у якому подається ліквідаційний баланс;

- при переході із загальної системи оподаткування на спрощену всередині року авансові внески не сплачуються з першого місяця кварталу звітного року, у якому він переходить на спрощену систему оподаткування;

- платник податку, перейшовши із загальної системи оподаткування на фіксований сільгоспподаток, припиняє сплату авансових внесків з березня, а нараховані в картці особового рахунка авансові внески за січень - лютий підлягають анулюванню. Ці кошти можна повернути як надміру сплачені або зарахувати у сплату іншого платежу;

- платник, який за I квартал звітного року отримав збиток та скористався правом подати декларацію за I квартал, вправі авансові внески за січень-березень включити у зменшення зобов’язань уже в декларації за I квартал цього року;

- за несплату або несвоєчасну сплату авансових внесків передбачено штраф: 10% від суми боргу (у разі затримки сплати до 30 днів) і 20% від суми боргу (при затримці сплати понад 30 днів). Крім цього, на суму податкового боргу нараховується пеня за кожний день прострочення з розрахунку 120 % річних облікової ставки НБУ;

- для розрахунку авансових внесків беруться до уваги показники податкової декларації з податку на прибуток, виправлені за результатами перевірок.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Стаття 49. Подання податкової декларації до контролюючих органів
Не можуть бути джерелом погашення податкового боргу, крім погашення податкового боргу з податку на додану вартість, кошти на рахунку...

Проставити апостиль відтепер можна значно оперативніше
...

Звіт про суми податкових пільг
Заява щодо надання (розстрочення (відстрочення) грошового зобов’язання (податкового боргу))

4. Облік податкового боргу, його погашення та списання
Податковий борг (недоїмка) – податкове зобов’язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), узгоджене з платником податків...

Порядок оформлення І видачі довідки про подану декларацію про майновий...
Порядок визначає механізм оформлення І видачі контролюючими органами довідки про подану декларацію про майновий стан І доходи (про...

Укра ї н а
Законом України «Про доступ до публічної інформації», ст. 10, пп. 12 5, пп. 12 7, п. 12. 3, ст. 12, ст. 284, Розділом XII, XIV податкового...

В який термін у 2012 році необхідно подати декларацію про доходи...
Питання: За якою формою подається декларація в 2012 році та де її можна отримати?

Видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету
Мін доходів від 10. 10. 2013 року №567 «Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів,...

А рішення Зеленодольської міської ради №679/01-1 від 27. 11. 2013р....
Розділом XII, XIV податкового Кодексу України, враховуючи відсутність нормативно-грошової оцінки землі на території міста Зеленодольськ...

Електронне митне декларування зросло більш ніж в 1,5 тис раза
Ацск ідд міністерства доходів І зборів. Якщо ж платник бажає подати на паперових носіях, то допомогу по заповненню можна отримати...

Договір про переведення боргу

Заяви позикодавця про відсутність у нього

Заяви позичальника про відсутність у нього

Господарський суд суддя Справа Відповідач: Позивач: відзив на позовну...

Інформація про неузгоджені податкові зобов’язання платника податків
«Особливості уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємства та податку на додану вартість під час застосування...

Перелік документів, які подаються разом з цією заявою
«Особливості уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємства та податку на додану вартість під час застосування...

"Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації"
Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження...

"Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації"
Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт