Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Номеру

Номеру

Сторінка1/3
  1   2   3

1

z:\users\кравченко дмитрий\02\титульный лист\3 копия.jpg


Журнал «Будні експерта»


Ваш помічник з питань проведення експертизи
Ми вміємо знайти істину та

зможемо її довести

НЕЗАЛЕЖНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ
В цьому випуску ви дізнаєтесьВ цьому випуску
Тема номеру:


Будівельно-технічна експертиза

Звернення директора Незалежного інституту судових експертизБудівельно-технічні експертизи та дослідження об’єктів нерухомості-будівлі, споруди, передавальні пристроїЗастосування судових експертиз при вирішенні спорів щодо самочинного будівництваПожежа на ЖитомирщиніПатент на корисну модельПоділ землі та домоволодіння


Загальний порівняльний аналіз Кримінально-процесуального кодексу України від 28.12.1960р.№ 1001-05 та Кримінально-процесуального кодексу України від 13.04.2012р. № 4651-VI в частині норм, які регулюють проведення експертиз

Юридична практика застосування судової експертизи на прикладі справи по ДТП. Коментар юриста.

ІІ Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу «Київська весна»

Новини


 • Статті експерта

 • Робота експерта

 • Питання експертизи

 • Події

 • Новини
ПРО НІСЕ


Незалежний інститут судових експертиз (НІСЕ) є універсальною експертною організацією, яка була заснована у 2007 році у зв'язку з гострою необхідністю створення в Україні спеціалізованої недержавної експертної установи з досвідченими і авторитетними фахівцями з усіх основних видів судових експертиз для допомоги та розвантаження державних експертних установ.

Сьогодні НІСЕ визнано судовими, правоохоронними, податковими та іншими державними органами України, а також підприємствами та організаціями усіх форм власності, адвокатськими об'єднаннями, страховими компаніями, фізичними особами, що підтверджується великою кількістю ухвал, постанов та заяв про проведення експертиз та експертних досліджень.

.
Шановні колеги!


Прийміть мої найщиріші вітання у зв’язку з виходом у світ першого номеру Вісника Незалежного інституту судових експертиз "Будні експертів". Це видання розраховане на коло професійного читача і, передусім, на спеціалістів у галузі судової експертизи, суддів, правників, адвокатів.

Упевнений, що в нинішніх умовах, коли експертизі відводиться важливе місце у здійсненні правосуддя, це видання буде затребуваним серед тих, хто зайнятий пошуком і встановленням істини.

Новинки в області судової експертизи, як вітчизняної, так і зарубіжної, передові методи її проведення, слушні поради, методичні рекомендації, цікаві випадки з практики провідних експертів, обмін кращим досвідом - така в загальних рисах тематична палітра "Буднів експертів".

Дуже сподіваюся, що "Будні експертів" стануть популярним і бажаним виданням для кожного юриста, будуть вносити гідний вклад у розвиток вітчизняної юриспруденції.

З повагою,

директор Незалежного інституту судових експертиз

Геннадій ПампухаБудівельно–технічні експертизи та дослідження об’єктів нерухомості – будівлі, споруди, передавальні пристрої.

Автор: Н.К.Бугрова


Результат оцінки - це ринкова вартість, що повинна відбивати споживчі властивості об'єкта й умови ринкуДемократичні перетворення в Україні, приватизація призвели до збільшення кількості власників житлових і нежитлових будинків, що стимулювало розвиток ринку нерухомості. Однією з головних умов функціонування ринку нерухомості є правильна оцінка об'єктів з урахуванням міських особливостей ландшафту, транспортної доступності, наявності соціальної сфери, екології.

Результат оцінки - це ринкова вартість, що повинна відбивати споживчі властивості об'єкта й умови ринку.

Управління нерухомістю розглядається як процес управління грошовими потоками при розробці проекту, в період будівництва та під час експлуатації з метою одержання прибутку і доходу.

Володіння інформацією про вартість нерухомості дає можливість правильно розпорядитися майном, коштами, вчасно зорієнтуватися і вигідно розмістити наявний капітал або взяти кредит у банку під заставу нерухомості для досягнення недоступних у матеріальному розумінні цілей.

Будівельно–технічні експертизи та дослідження з метою оцінки нерухомості може проводитися в таких випадках:

 • За ухвалою чи постановою;

 • При здійсненні угод купівлі-продажу нерухомості;

 • Для визначення заставної вартості з метою кредитування.

 • Для страхування, здачі в оренду.

 • Для оподаткування, бухгалтерського обліку.

 • При розділі майна між співвласниками.

 • При визначенні розміру матеріального збитку, нанесеного майну при залитті, пожежі та інших страхових випадках.

 • В інших випадках.

Оцінка нерухомості може бути такою:

 1. Оцінка житлової нерухомості (оцінка квартири, оцінка загородньої нерухомості - домоволодіння);

 2. Оцінка комерційної нерухомості (офісних, торгових, складських і виробничих приміщень);

 3. Оцінка об'єктів незавершеного будівництва;

 4. Оцінка споруд різного функціонального призначення, передавальних пристроїв;

 5. Оцінка земельних ділянок і права користування земельною ділянкою.

Оцінка квартири, домоволодіння виконується з різною метою, але, як правило, для визначення ринкової вартості, права власності окремих часток чи інших прав (наприклад, права оренди) для оцінюваної квартири. При оцінці квартири, домоволодіння враховуються всі параметри об'єкта оцінки: місцерозташування, площа, віддаленість від об'єктів інфраструктури, планування, стан оздоблення, тип будинку, капітальність, технічний стан, етажність і т.д.
  1   2   3

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Перелік документів на отримання Кредиту Документи Позичальника
...

Відповідає номеру у штатно-посадовій книзі
Нормативними актами встановлено строк зберігання облікових документів — «75р – В». Ігнорувати вимоги щодо оформлення, ведення та...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт