Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

До Києво-Святошинського районного суду Київської області

До Києво-Святошинського районного суду Київської області

До Києво-Святошинського районного суду Київської області

Позивач:__________________________

_____________________________
Відповідач: ____________________________________________________________________

Третя особа : Комісія з питань захисту прав дитини

при ________________ райдержадміністрації

____________________________
П О З О В Н А З А Я В А

Про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільного спілкування з дитиною батьком, який проживає окремо від неї

З Відповідачем ми зареєстрували шлюб ___________ року. Від шлюбу ми маємо спільну малолітню дитину _________________ року народження. Але з Відповідачем життя не склалося і за рішенням Подільського районного суду м. Києва 23.12.2008 року наш шлюб був розірваний. Після розірвання шлюбу і до цього часу я справно сплачую аліменти, визначені за позовом Відповідачки, нарікань щодо цього вона не має.

Перед розірванням шлюбу Відповідач забрала нашу спільну дитину та переїхала проживати до своїх батьків у с. _____________ де мешкає до цього часу.

За час нашого окремого проживання, Відповідач повністю ізолювала дитину від мене та спілкування зі мною, коли я приїжджав побачитися з сином. Відповідач не впускала мене навіть до двору, не випускала дитину до мене.

Я намагався урегулювати це питання з Відповідачкою мирним шляхом, неодноразово звертався до неї та просив не чинити мені перешкод у спілкуванні з дитиною, адже ми маємо хлопчика, для якого спілкування з батьком так само важливо як із матір»ю, а може навіть важливіше в чомусь.

Я маю бажання бачитися зі своєю дитино, спілкуватися з нею, маю бажання приймати активну участь в її вихованні, хочу примати участь у його розвитку та у житті.

Не досягнувши з Відповідачкою згоди щодо побачень та спілкування з дитиною, як крайній метод я звернувся до Комісії з питань захисту прав дитини при ________________райдержадміністрації. На засіданні комісії були запрошені я та Відповідачка, нас заслухали і комісія вирішили та визначила день зустрічі з малолітньою дитиною – кожну неділю з 9 до 13 години у присутності матері дитини. (копія рішення №1 протокол №8 від 14.04.2009р. додається)

Відповідач навіть і не подумала виконувати рекомендації визначені в рішенні зазначеної комісії, та продовжувала ігнорувати мої прохання щодо спілкування з дитиною.

В 13.08. 2009 року я звернувся з офіційним листом до Відповідачки з пропозицією зустрітися у мого представника та цивілізовано вирішити це питання і укласти договір щодо здійснення батьківських обов»язків. Зустріч була призначена на 22.08.2009 року на 12 год, в офісі мого представника, ми чекали Відповідачку протягом трьох годин, але вона так і не з»явилася.

Зараз Подільським районним судом м. Києва розглядається цивільна справа за позовом Відповідача до мене про розподіл спільного майна подружжя, своїми діями щодо заборони бачитись мені з дитиною Відповідач намагається змусити мене відмовитися від будь-яких майнових прав на її користь. З її слів тільки тоді «можливо» вона дозволить мені бачитися з дитиною.

Я вважаю, що такі дії Відповідачки свідчать про умисне порушення моїх прав щодо спілкування з дитиною участі в вихованні сина у його розвитку, порушення інтересів дитини, яка також потребує спілкування з батьком, потребує мого піклування за участі в його житті, а також норм чинного Сімейного законодавства, які охороняють та забезпечують мені ці права. Згідно чинного Сімейного законодавства Відповідач не має жодного права чинити перешкоди мені у спілкуванні, побаченнях, у вихованні нашої спільної дитини. Станом на сьогоднішній день, відсутні будь-які обставини, які згідно чинного законодавства можуть позбавити мене таких прав щодо моєї з відповідачем дитини.

Згідно ст.. 141 Сімейного Кодексу України мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

Згідно ст..142 Сімейного Кодексу України діти мають рівні права та обов'язки щодо батьків, незалежно від того, чи перебували їхні батьки у шлюбі між собою.

Згідно ст.. 153 Сімейного Кодексу України мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом.

Згідно ст. 157Сімейного Кодексу України, той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею. Той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвитку дитини.

Враховуючи викладене, я хочу звернути увагу суду на те, що згідно рекомендації Комісії з питань захисту прав дитини при __________________ райдержадміністрації від 14.04.2009р. був визначений тільки 1 день в тиждень для зустрічей з моїм сином і то в присутності колишньої дружини. Я вважаю, що 1 дня в тиждень замало для спілкування батька з сином, для участі в його вихованні і розвитку, спілкування з ним.

Зважаючи на те, що з Відповідачем не вдалося урегулювати конфлікт щодо мого спілкування з дитиною мирним шляхом, тому я вимушений звертатися з відповідним позовом до суду.

Керуючись ст. ст. 4, 119, 120 ЦПК України, 141,142,153,157 СК України, -
П Р О Ш У :

  1. Прийняти позовну заяву до провадження.

  2. Зобов»язати Відповідача не чинити мені перешкоди брати участь у вихованні та вільному спілкуванні з моїм сином __________________року народження.

  3. Встановити час та дні для моїх зустрічей з сином :

- кожну неділю з 12 год. до 18 год., без присутності матері дитини.

  1. Встановити дні по яким я буду забирати дитину до себе додому, для спілкування в домашніх умовах. – кожну суботу.

  2. Стягнути з Відповідача на мою користь судові витрати .


Додатки: 2 копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Копія свідоцтва про народження дитини,

Копія свідоцтва про шлюб та копія виписки з рішення суду про розірвання шлюбу,

Копія листа на адресу Відповідача,

Копія поштового повідомлення ,

Копія рішення Комісії з питань захисту прав дитини №1 від 14.04.2009р.

Квитанції про сплату судового збору

«____» листопада 2009 року

_______________________

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Києво-Святошинський рв гумвс україни в Київській області
Кісленко Т. А. звертається до Києво-Святошинського районного суду Київської області з позовними вимогами до Києво-Святошиського рв...

Договір про поділ житлового будинку, що є спільною частковою власністю...
Ми, сторони, домовились про поділ у натурі належного нам на праві спільної часткової власності житлового будинку з господарськими...

Приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області
...

До Бородянського районного суду Київської області
В провадженні Бородянського районного суду Київської області знаходиться цивільна справа

До Бородянського районного суду Київської області
В провадженні Бородянського районного суду Київської області знаходиться цивільна справа

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Машинобудівників 17-А»
Місцезнаходження: вул. Машинобудівників, 17-А, м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, 08132

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Машинобудівників 17-А»
Місцезнаходження: вул. Машинобудівників, 17-А, м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, 08132

Гореницька сільська рада києво-Святошинського району Київської області
...

Оригінал договору у вигляді документу на папері
України, від імені якого на підставі нотаріальної довіреності від 28 травня 2013р., посвідченої приватним нотаріусом Києво-Святошинського...

До Святошинського районного суду

До Васильківського районного суду Київської області

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України в складі
Київської області в інтересах Бучанської міської ради Київської області до особа 1 про стягнення відновної вартості зелених насаджень...

Рішення про зазначені виплати приймається органом вищого рівня
Яготинського районного суду Київської області мене визнано винним в правопорушенні, передбаченому ч. 2 ст 172-7 купап та піддано...

Іменем україни
Заставнівського районного центру зайнятості на постанову Заставнівського районного суду Чернівецької області від 06 червня 2012 року...

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі
Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних І кримінальних справ від 20 січня 2015 року,...

Судді Дніпровського районного суду міста Києва
В провадженні Дніпровського районного суду м. Києва знаходиться цивільна справа №0000 за позовом Сидорової С. С. до Іванової І.І.,...

Оголошується набір до складу присяжних кагарлицького районного суду
Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Кагарлицького районного суду та виявили бажання бути присяжним,...

Рішення суду про зниження шлюбного віку (у разі звернення осіб віком 16-17 років)
Начальник Доманівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт