Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Нескоромному Юрію Васильовичу

Нескоромному Юрію Васильовичу

Голові Київського міського управління

у справах захисту прав споживачів

Нескоромному Юрію Васильовичу

04070, м. Київ, вул. Сагайдачного 29А
Начальнику Головного Управління

з питань захисту прав споживачів

Київської Міської Державної Адміністрації

Гудзію Анатолію Андрійовичу

04070, м. Київ, вул. Сагайдачного 29А
Копія:  Директору ТОВ «ТТТ»

Олександрову Олександру Олександровичу

(Мережа кафе «ББ»)

00000, м. Київ, ___________________

Тел. _____________
Копія: Директору кафе «ББ»

00000, м. Київ, ___________________

Від: Наталії Іванової,

Тел. _____________
Галини Сидорової,

Тел. ________
Ніни Пилипко,

Тел. ________

ПРЕТЕНЗІЯ

00 квітня 2008 року, приблизно о 18.30, я та четверо моїх друзів прийшли відпочити до кафе-бару «ББ», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул.____________ буд. № ___. До речі, ми є постійними клієнтами цього закладу. Вартість нашого замовлення склала суму приблизно 350 грн., але в отриманому рахунку була зазначена страва, яку ми не замовляли. На наше звернення офіціантка, що обслуговувала, вибачилася та надала інший рахунок. Після розрахунку офіціантка забрала також і чек, який нам так і не повернула (порушення п. 3.3 Правил роботи закладів /підприємств/ ресторанного господарства від 24.07.2002 №219).

Незабаром двоє наших друзів пішли, і ми, залишившись у кафе втрьох, зробили нове замовлення. Офіціантка Олена Івченко звернулася до нас із проханням розрахуватися завчасно, оскільки в неї закінчується зміна, і пояснила, що після розрахунку ми можемо продовжувати відпочивати. Рахунок складав 47 грн. 50 коп. (сорок сім гривень, п’ятдесят копійок). Мій товариш віддав двісті гривень п’ятдесят копійок. Офіціантка принесла нам здачу, яка знаходилася в склянці. Приблизно десять хвилин ми ще спілкувалися між собою, а коли взяли здачу, то виявили, що у склянці знаходиться 3 грн замість 153 грн., чека не було. Оскільки купюри (2 грн та 1 грн) знаходилися у звернутому вигляді, то виявити це за зовнішнім виглядом грошей у склянці було неможливо. Ми звернулися до адміністратора, яка назвалася Анною (бейджа в неї не було). Підійшла також офіціантка Олена Івченко. Наші вимоги надати нам здачу в повному обсязі були зустрінуті запереченнями та непогодженням.

Один з моїх друзів запитав в Олени, якими купюрами вона приносила здачу, і отримав відповідь: «100» і «50». Оскільки у нього виявилися в кишені такі самі купюри, то представники закладу запевняли, що це і є здача від офіціанта. Але я з подругою були свідками, що склянка з грошима в 3 гривні як була принесена, так і стояла на столі. Що стосується особистих грошей нашого друга, то перед тим як піти з кафе, наші дві подруги розрахувалися з ним саме цими грошима «100» і «50», оскільки він заплатив офіціантці всю суму згідно чеку на перше замовлення. Обвинувачення зі сторони персоналу кафе обурило хлопця, адже принижувалася його людська гідність. На вимогу адміністратора, охоронець вимагав, щоб ми звільнили приміщення. Я звернулася з проханням надати мені чек, який нам не повернули, і підійшла до каси, щоб його забрати. Разом з тим, я попросила в адміністратора Книгу відгуків і пропозицій. У відповідь почула, що книга в офісі, який в цей час зачинено. На моє здивування, чому книга не знаходиться у приміщенні кафе під час його роботи, отримала пояснення адміністратора, що такі правила встановлені керівництвом (порушення п.1.9 Правил роботи закладів /підприємств/ ресторанного господарства та Інструкції про книгу відгуків і пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та у закладах ресторанного господарства). На моє прохання надати візитну картку особи або візитну картку закладу, адміністратор відповіла, що візитні картки тільки-но скінчилися. І так і не повідомила ні своє прізвище, ні прізвище директора закладу.

Наступного дня я завітала до кафе з метою дізнатися про прізвище та ім’я керівника мережі закладів «ББ», а також написати скаргу до Книги відгуків і пропозицій. Мене зустрів зовсім інший адміністратор на ім’я Олексій, якому я повідомила мету свого візиту. Адміністратор запропонував зачекати. Потім він покликав співробітника (як пізніше виявилося - начальника охорони), наказав вигнати мене з закладу і більше ніколи не пускати, - ані мене, ані моїх друзів. Стосовно цієї ситуації, в мене також є свідки, які можуть підтвердити вищезазначене.

З огляду на викладене, складається враження, що таке ставлення співробітників кафе-бару «ББ» до відвідувачів закладу та їхніх законних вимог є системним, а не випадковим.

Враховуючи, що мої та моїх друзів споживчі права були грубо та свідомо порушено працівниками кафе «ББ», відпочинок з друзями було зіпсовано, на нашу адресу були висловлені ображення та звинувачення, які принижають людську гідність, нам було спричинено матеріальний збиток та моральні страждання,

та відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Правил роботи закладів /підприємств/ ресторанного господарства та Інструкції про книгу відгуків і пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та у закладах ресторанного господарства (від 24.06.1996 №349),

ПРОШУ:

  1. Прийняти відповідні заходи реагування щодо дій працівників /адміністраторів/ кафе-бару «ББ» по вул. ___________, буд. №___, – Анни та Олексія, а також офіціантки Олени Івченко.

  2. Відшкодувати завдану матеріальну шкоду в сумі 150 (сто п’ятдесят) гривень відповідно до п. 3.7 Правил роботи закладів /підприємств/ ресторанного господарства: «повністю відшкодувати витрати споживача, пов’язані з придбанням неякісної продукції або наданої послуги».

  3. Відшкодувати моральну шкоду в сумі 300 (триста) гривен, з розрахунку по 100 гривень на кожного з трьох осіб за вчинення проти нас протиправних дій, приниження людської гідності, погрози ніколи не допускати нас до закладу, зіпсування відпочинку та морального стану як у день відвідування кафе, так і в наступні дні, змушення витрачати особистий час на пошуки інформації, в якій нам було відмовлено.

  4. Проінформувати мене в письмовому вигляді про заходи реагування у строки, встановлені законодавством, за адресою: 00000, м. Київ, вул.. _______________, офіс 00.

Додаток: копія касового чеку на друге замовлення.

 Наталія Іванова ________________

Галина Сидорова _________________

Ніна Пилипко _________________

07 квітня 2008 р.

Примітка: в наведеному зразку претензії збережено текст реальної заяви, імена осіб змінено,

дані щодо імен керівників і найменування та адреси Київських управлінь відповідають дійсності.

поділитися в соціальних мережах

База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт