Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Юридична інформація про зміну кведів

Юридична інформація про зміну кведів

Юридична інформація про зміну КВЕДів


Внесення змін до Державного реєстру суб'єктами господарювання регулюється Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

Процедура внесення змін (зміна КВЕДів) до державного реєстру видів економічної діяльності господарських суб'єктів відбувається наступним чином:

 Юридичними особами готується такий пакет документів:

  • Довіреність в простій формі (засвідчена печаткою та підписом Директора ТОВ, ПП, ПАТ...) на особу, яка буде подавати довументи державному реєстратору (у випадках, коли Директор юридичної особи особисто подає документи, то довіреності не потрібно, лише паспорт), завірена підписом Директора та печаткою підприємства.

  • Реєстраційна картка - Форма 4 "Реєстраційна картка на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" завірена підписом Директора та печаткою підприємства на кожній !!! сторінці картки !!!. Дана картка подається державному реєстратору в заповненному вигляді з вказання КВЕДів, які необхідно включити чи виключити в Державному реєстрі. Реєстраційна картка подається виключно в повному вигляді (всі 7 сторінок). 

Дані документи подаються державному реєстратору за юридичним місцезнаходженням особи. Також після проведення змін КВЕДів одночасно можна отримати Витяг чи Виписку з ЄДР, надавши державному реєстратору Запит та квитанцію. У Витязі з ЄДР будуть вказані нові КВЕДи.

Реєстраційна картка форма 4 при зміні КВЕДів заповнюється наступниим чином.

На першій сторінці реєстраційної картки в пункті 1 вписується лише ідентифікаційний код юридичної особи, організаційно-правова форма (повністю наприклад "товариство з обмеженою відповідальністю"), повна назва юридичної особи. В пункті два ставиться відмітка в квадраті напроти "зміна видів економічної діяльності видами економічної діяльності з їх переліку зазначеними у статуті юридичної особи". Потім на сторінці №5 реєстраційної картки прописуються коди та назва кведів 2005 (старі види діяльності, які вписані на довідці ЄДРПОУ) та напроти кожного проставляється відмітка викл.; нижче вписуються нові, чотиризначні кведи, їх найменування та проставляється відмітка вкл.

Фізичними особами готується та подається наступний пакет документів для заміни КВЕДів:

  • Довіреність засвідчена нотаріально, або довіреність в простій формі (виключно для ФОП з печаткою), на особу яка буде подавати документи державному реєстратору (у випадку коли ФОП особисто подає документи довіреності не потрібно, лише мати при собі паспорт).

  • Форма 11  "Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". Дана картка подається державному реєстратору в заповненному вигляді з вказання КВЕДів, які необхідно включити чи виключити в Державному реєстрі.

Дані документи подаються державному реєстратору за місцем реєстрації (проживання) фізичної особи-підприємця. Також після проведення змін КВЕДів ФОПам рекомендуємо отримати Витяг з ЄДР, замість довідки статистики (ЄДРПОУ), надавши державному реєстратору Запит та квитанцію. У Витязі з ЄДР будуть вказані нові КВЕДи.

Реєстраційна картка форма 11 "на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" при зміні КВЕДів заповнюється наступним чином.

На першій сторінці реєстраційної картки в пункті 1 вписується лише: прізвище, ім'я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код). В пункті два ставиться відмітка в квадраті напроти "Зміна видів діяльності, що здійснює фізична особа – підприємець". Потім на сторінці №2 реєстраційної картки прописуються коди та назва кведів 2005 (старі види діяльності, які вписані на довідці ЄДРПОУ) та напроти кожного проставляється відмітка викл.; нижче вписуються нові, чотиризначні кведи, їх найменування та проставляється відмітка вкл.

 Зміна КВЕДів Представницт іноземних компаній в Україні та підготовка необхідного пакету документів залежить видів діяльності, якими займається Представництво, тобто:

  • якщо Представництво займається, наприклад вивченням кон'юнктури ринку та громадської думки, то необхідно такі документі: Довіренність завірену підписом Керівника і печаткою Представництва та оригінал Довідки ЄДРПОУ;

  • якщо діяльність Представництва пов'язана з виробництвом чи торгівлею, тоді необхідно: Довіренність завірену підписом Керівника і печаткою Представництва та оригінал Довідки ЄДРПОУ, Оригінал Положення Представництва, завірене печаткою материнської компанії чи його нотаріальна копія, Довідка за формою 4-ОПП. 

Для визначення видів діяльності за новою класифікацією рекомендуємо користуватись ресурсом http://kved.ukrstat.gov.ua/

Максимальна кількість КВЕДів, що можна внести в Державний реєстр становить 99 видів діяльності,але в Довідці статистики вказується лише перших 6 видів діяльності, які були внесені в Державний реєстр. За необхідності можна замовити додаткову довідку в органах статистики, де будут міститися інші КВЕДи. Вне залежності від кількості видів економічної діяльності, всі вони будуть зазначені в витягу з ЄДР, що було отримано після зміни кведів.

Мінімальна кількість квед - 1. 

Рекомендуємо фізичним особам-підприємцям замісь Довідки статистики (Довідки ЄДРПОУ) отримувати Витяг з єдиного державного реєстру відразу після проведення реєстраційної дії "зміна видів економічної діяльності". Довідку ЄДРПОУ (статистики) потрібно отримувати у випадку здійснення діяльності, що підлягає ліцензуванню.  

Звертаємо Вашу увагу, що важливо вказати, який вид діяльності буде основним у суб'єкта господарювання, оскільки від цього залежить клас ризику, який присвоюється Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, та відсоток заробітної плати, який буде відраховуватись у Фонди соціального страхування від заробітної плати.

Юридичним особам при заміні кведів потрібно звернути увагу на відповідність нових кведів видам діяльності, що зазначені в установчих документах. Держаному реєстратору статут не подається для перевірки їх відповідності, але на це звертають увагу під час планової/позапланової перевірки контролюючими органами. 


Державний реєстратор юридичних та

фізичних осіб –підприємців реєстраційної служби

Козельщинського РУЮ Л.О. Мурич

Озвучено по Козельщинському районному радіо « ___» ______ 2013 р.

Редактор М.М. Операйло

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Щодо надання роз’яснення з приводу реєстрації повідомлень про зміну...
Відповідно до частин третьої, шостої статті 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» форма декларації про початок...

Зразок заяви про зміну імені

Звітності №3-пн "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)"
Форма звітності №3-пн "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" (далі інформація) заповнюється роботодавцями

Заява про зміну способу І порядку виконання рішення суду про стягнення аліментів

Попередня інформація
Канади щодо реєстрації основних суб'єктів підприємницької діяльності, поновлення інформації про підприємства, реєстрацію та звітування...

Зразок: Заява про зміну способу І порядку виконання рішення суду про стягнення аліментів

Частина ідентифікаційна інформація про клієнта
Якщо для заповнення необхідної інформації в полях опитувальника не вистачає місця, така інформація може бути подана юридичною особою...

Найменування органу, якому надсилається повідомлення
Відповідно до статті 36 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” повідомляю про зміну даних у декларації про початок...

Договори про визначення часток у праві власності, про зміну розміру...
...

Клопотання про зміну запобіжного заходу через тривалість
П.І. П. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, який неодноразово продовжувався

Заява про реєстрацію зміни місця зберігання спадкової справи
Відомості про спадкову справу, зміну місця зберігання якої необхідно зареєструвати

Прайс-лист на по слуги компан ії «ontop»
...

Зразок позовної заяви про зміну прізвища дитини
Після цього я вирішила змінити прізвище дочки І попросила відповідача дати на це свою згоду. Однак він відмовився

Затверджено
Заява про зміну відомостей щодо обробки персональних даних, яка становить особливий ризик для прав І свобод суб’єктів персональних...

Доктор юридичних наук, професор кафедри цивільного права №1 Національного...
...

Заява-угода про надання/зміну умов надання кредитної лінії/овердрафту
Я, дані якого зазначені нижче, для здійснення розрахунків по зазначеному поточному рахунку понад власні кошти, прошу

Зразок третейського застереження у додатковій угоді
Під третейським застереженням розуміється пункт у додатковій угоді до договору про зміну або доповнення його положень наступного...

Декларації про відходи за 2018 звітний рік
Юридична адреса: 09621, Київська обл., Рокитянський р-н, с. Маківка, вул. Білоцерківська, буд. 1База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт