Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Дфс: Запити на отримання інформації про доходи фізичних осіб для перерахунку субсидій обробляються в день надходження

Дфс: Запити на отримання інформації про доходи фізичних осіб для перерахунку субсидій обробляються в день надходження

ДФС: Запити на отримання інформації про доходи фізичних осіб для перерахунку субсидій обробляються в день надходження


На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 щодо внесення змін до Порядку призначення та надання населенню субсидій, ДФС було в повному обсязі забезпечено надання інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про доходи фізичних осіб для проведення перерахунку житлових субсидії.

Починаючи з травня 2017 – щоденно обробляється від 2000 до 4000 файлів-запитів. Запити обробляються в день надходження запиту.

За вказаний період надано відповідь на 116,4 тис. запитів територіальних підрозділів соціального захисту населення стосовно більш ніж 12,3 млн. фізичних осіб.


У ДФС роз’яснили бухгалтерам підприємств правила дій під час призупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування


З початку роботи системи моніторингу ризиків та блокування накладних cтаном на 17 липня в Єдиному реєстрі податкових накладних зареєстровано майже 9,7 млн. податкових накладних/розрахунків коригування на суму ПДВ майже 58,7 млрд. грн.

З 3 липня  2017 року, моменту функціонування системи у  робочому режимі, зупинено реєстрацію 127,7 тис. податкових накладних/розрахунків коригування на суму майже 1,7 млрд. грн.  Це становить 1% від загальної кількості податкових накладних/розрахунків коригування, що реєструвалися.

Про це повідомили представники фіскальної служби під час робочої зустрічі з головними бухгалтерами підприємств та членами Громадської ради при ДФС сьогодні, 17 липня. Основними темами обговорення під час зустрічі стали реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, причини їх призупинення та шляхи підтвердження реальності операцій по призупиненим накладним

Крім того, розглядалися питання технічного характеру, які виникають у бізнесу під час реєстрації податкових накладних. Представники фіскальної служби, зокрема, роз’яснили правила заповнення карток та надсилання повідомлень щодо підтвердження реальності здійснення операцій по зупиненим податковим накладним/розрахункам коригування.

Так, зокрема, зверталася увага на терміни надсилання зазначених повідомлень, перелік необхідних документів для підтвердження реальності операцій та можливості Електронного кабінету для подання такого пакету документів.

Представники компаній також мали змогу отримати роз’яснення на всі важливі для них питання, які сприятимуть полегшенню їх подальшої роботи під час реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

Дніпропетровські митники виявили ввезення товару з тимчасово окупованої території


На митну територію України з Російської Федерації на адресу українського підприємства переміщено товар, заявлений Дніпропетровській митниці ДФС, як «риба морожена – хамса чорноморська, країна походження – Російська Федерація».

При проведенні перевірки співробітниками Дніпропетровської митниці ДФС встановлено, що заявлена Дніпропетровській митниці ДФС хамса чорноморська, виловлена (видобута) на тимчасово окупованій території (АР Крим), та не може вважатися продукцією походженням з Російської Федерації.

Таким чином, підприємством-імпортером у митній декларації було заявлено неправдиві відомості щодо походження товару з метою неправомірного зменшення розміру митних платежів.

За даним фактом Дніпропетровською митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 485 Митного кодексу України, що тягне за собою накладення штрафу у розмірі 300% несплаченої суми митних платежів.


Оновлено програмне забезпечення ДФС для формування та подання звітності в електронному вигляді


Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (далі – ДФС) в електронному сервісі «Електронна звітність» у розділі «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»» (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/) розміщено перелік змін та доповнень до «Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»» станом на 10.07.2017 (версія 1.25.18.0), а саме.

 1. З метою забезпечення приймання податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.04.2017 №467 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств», додано наступні форми:

J0100116 - Податкова декларація з податку на прибуток підприємств;

J0110316 - Додаток ЦП до рядків 4.1.3 ЦП та 4.1.4 ЦП додатка РІ до рядка 03 РІ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;  

J0110616 - Додаток АМ до рядка 1.2.1 додатка РІ до рядка 03 РІ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

J0111316 - Додаток ПЗ до рядка 05 ПЗ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств; 

J0111416 - Додаток ЗП до рядка 16 ЗП Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

J0111516 - Додаток ПН до рядка 23 ПН Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

J0111616 - Додаток АВ до рядка 20 АВ Податкової декларації з податку на прибуток  підприємств;

J0111716 - Додаток ВП до рядків 26-29, 31-33 Податкової декларації з податку на прибуток  підприємств;

J0111816 - Додаток РІ до рядка 03 РІ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

J0112816 - Додаток ТЦ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

 2. З метою удосконалення існуючих електронних сервісів для платників податків додано наступні форми:

F/J 1412401Рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації;

F/J 1312601Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК;

F/J 1360101Документ довільного формату (додаток до Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК).


Коефіцієнт рентабельності гірничого підприємства у другому квартал 2017 року


Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що Державна фіскальна служба України (далі – ДФС) повідомила про величину коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства у другому кварталі 2017 року для гірничих підприємств, що порушили строк регулярної повторної геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин ділянки надр.

У випадку порушення гірничими підприємствами строку регулярної повторної геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин ділянки надр передбачено застосування коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства, що дорівнює трикратному розміру облікової ставки Національного банку України (далі – облікова ставка).

У другому кварталі 2017 року діяли три облікові ставки: 14%, 13%. та 12,5%, затверджені рішеннями Правління Національного банку України від 02.03.2017 №110-рш, від 13.04.2017 №232-рш та від 25.05.2017№ 318-рш відповідно.

З метою уникнення різнотлумачень ДФС, базуючись на принципі рівномірності, обчислила розмір середньозваженої облікової ставки Національного банку України для визначення коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства для розрахунку величини податкового зобов’язання з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин.

Тривалість дії облікової ставки:

- 14% – 13 днів (01.04.2017 – 13.04.2017);

 - 13% – 42 дні (14.04.2017 – 25.05.2017);

- 12,5% – 36 днів (26.05.2017 – 30.06.2017).

З огляду на викладене звертаємо увагу платників рентної плати, що для обчислення податкових зобов’язань з рентної плати середньозважена облікова ставка за другий квартал 2017 року відповідає 12,94% ((14% х 13 днів + 13% х 42 дні + 12,5% х 36 днів)/91 день).

Таким чином, платники рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, які порушили строк регулярної геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин у межах ділянок надр, на які їм надано спеціальні дозволи на користування надрами, обчислюють податкові зобов’язання з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за другий квартал 2017 року із застосуванням коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства у розмірі 38,82% –  трикратному розмірі середньозваженої облікової ставки Національного банку України (12,94% х 3).

 

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Надходження податку на доходи фізичних осіб понад 101 млн грн
З 1 січня 2017 року для фізичних осіб – підприємців, які обрали загальну систему оподаткування, підприємців платників єдиного податку...

Порядок заповнення Довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб на території України
Форма Довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб (далі – Довідка) встановлюється центральним органом виконавчої влади, що...

«Новації 2017» в частині адміністрування податку на доходи фізичних осіб
Закон України від 21 грудня 2016 року №1797-viii «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного...

Порядок заповнення податкової декларації про майновий стан І доходи
України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи щодо поширення на фізичних осіб порядку оподаткування доходів...

07. 07. 2015 На Дніпропетровщині до бюджету забезпечено додаткові...
У 297 випадках встановлено порушення відповідності нарахування, утримання та своєчасності перерахування податку на доходи фізичних...

Запит про видачу виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб...
Перелік та умови отримання послуг, що надаються, форми І зразки документів, правила їх заповнення. Порядок складання, подання запиту...

На питання платників податків, які надійшли в телефонному режимі...
На питання платників податків, які надійшли в телефонному режимі «гаряча лінія» відповідає начальник відділу адміністрування податку...

Доходи резидента від продажу нерухомого майна, яке знаходиться на...
Якщо за навчання студента сплатили не члени його сім’ї першого ступеня споріднення, право на податкову знижку відсутнє

Інструкція для організацій надавачів житлово-комунальних послуг для...
Запити створюються в управліннях праці та соціального захисту населення. Разом із запитом формуються довідники: організацій, різновидів...

Умови
...

Граничні строки подання податкової декларації про майновий стан І доходи
Головне управління дфс у Дніпропетровській області нагадує, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих...

Окружна виборча комісія є податковим агентом І має утримувати податок...
Такі вимоги не поширюються на фізичних осіб підприємців, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками податку...

Головним управлінням власної безпеки дфс україни викрито посадовця,...
Харківська одпі: Майже 130 млн гривень податку на доходи фізичних осіб отримали місцеві бюджети Харківського району

Міністерство юстиції України Головне територіальне управління юстиції у Кіровоградській області
Порядок отримання документів для проведення реєстраційних дій з реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських...

Павло Дроняк: у І кварталі платниками сплачено 38,8 млрд грн. єдиного внеску
Протягом січня-березня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 38,8...

Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб платників податків
Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків (пункт 1 розділу IX)

З початку року 88 жителів Бучаччини вже задекларували свої доходи
За результатами кампанії декларування 2013 року році жителями Бучача та району було задекларовано до сплати 109,9 тис гривень податку...

Звіт про використання доходів неприбуткової організації необхідно подати до 1 березня 2017 року
Для різних категорій фізичних осіб встановлено різні граничні строки подання податкових декларацій про майновий стан І доходи (далі...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт