Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Фестивалю 2014: «Дружба народів світу»

Фестивалю 2014: «Дружба народів світу»Додаток

до листа УДЦПО

від 05.03.2014 р. № 03-09/1
Інформаційно-методичні рекомендації

щодо проведення Всеукраїнського фестивалю - конкурсу

дитячої та юнацької творчості «Урок казки»
І. Мета і завдання
1.1. Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Урок казки" (далі Фестиваль) проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді у різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації творчих ініціатив молодих митців. Обмін досвідом, виховання поваги до культури багатонаціонального етносу України.ІІ. Організатори Фестивалю
2.1. Організаторами Фестивалю є Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Всеукраїнська громадська організація «Дитинство».ІІІ. Порядок і термін проведення
3.1. Фестиваль проводиться щороку поетапно: з квітня по листопад місяць.

І-й етап – районний, міський - проводиться до 10 травня за результатами якого визначаються по одному переможцю у кожній номінації.

ІІ-й етап – регіональний (в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі) – проводиться з 10 травня по 10 вересня за результатами якого визначаються по три переможці в кожній номінації.

ІІІ-й етап – Всеукраїнський - проводиться з 10 вересня по 01 листопада, за результатами якого журі визначає переможців у кожній номінації.

3.2. У І та ІІ етапі персональний склад оргкомітетів і журі, програми проведення затверджуються керівниками відповідних закладів.

У ІІІ етапі персональний склад оргкомітетів і журі, програма проведення затверджуються Українським державним центром позашкільної освіти та Всеукраїнською громадською організацією «Дитинство».
ІV. Учасники Фестивалю
4.1. До участі у Фестивалі запрошуються вихованці (учні) позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та інших навчальних закладів віком від 6 до 21 року (включно).

Фестиваль проводиться у трьох вікових категоріях:

молодша - 06 - 10 років;

середня - 11 - 14 років;

старша - 15 - 21 рік.

4.2. Для участі у ІІІ Всеукраїнському етапі на адресу оргкомітету необхідно надіслати роботи та заповнену анкету учасника (додаток).

Учасники-переможці фінального ІІІ етапу отримають запрошення на Гала – концерт, який буде проведений у грудні місяці поточного року.
V. Номінації та критерії оцінювання
5.1. Тема Фестивалю 2014: «Дружба народів світу».

5.2. Фестиваль проводиться у наступних номінаціях:

- вокал (народний, академічний, естрадний, джазовий та ін.);

- хореографія (народний танець, український народний танець та ін..);

- циркове мистецтво (жонглювання, силове жонглювання, антипод, еквілібристика, хула-хуп, каучук, акробатика, ілюзіон, клоунада та ін.);

- література (сценарії, створення авторської казки з додатковим ілюструванням);

- образотворче мистецтво (створення малюнка на казкову тему);

- декоративно - ужиткове та прикладне мистецтво (роботи дітей, виконані своїми руками, виготовлення ляльок казкових героїв, виробів з місцевого природного матеріалу та ін.);

- костюм (виготовлення костюму на тему «По країнах та континентах». Національні костюми, культура та історія народів світу, моделювання і пошиття костюма казкового персонажу та ін.).

5.3. Критерії оцінювання:

1. Номінація вокал «ЧАРІВНИЙ ГОЛОС»

Для участі необхідно надіслати CD диски із якісним записом (не менше двох творів). Можливе використання бек-вокалу, що не дублює партію соліста.

Виступи оцінюються журі за критеріями:

- творча індивідуальність, чистота виконання, відповідність репертуару вокально-технічним і віковим особливостям виконавця, володіння навиками вокального мистецтва, якість музичного супроводу, емоційність виступу, культура виконавської майстерності, сценічна культура, естетика зовнішнього вигляду, реалізація художнього задуму на основі усвідомлення музичної форми твору.

Тривалість виступу: для солістів - до 04 хвилин, ансамблів - до 05 хвилин.
2. Номінація хореографія «КАЗКОВИЙ РЕВЕРАНС»

Хореографія на тему «Танці народів світу». Для участі необхідно надіслати CD диски із якісним записом не менше 3 танців (номерів, композицій) у відповідних сценічних костюмах.

Виступи оцінюються журі за критеріями: музичний і танцювальний матеріал, оригінальність постановки номера, дотримання танцювальної лексики, виконавська майстерність, естетика костюмів і реквізиту, загальне артистичне враження, якість музичного оформлення.

Тривалість виступу - до 10 хвилин.
3. Номінація циркове мистецтво «КАЗКА»

Для участі необхідно надіслати CD диски із якісним записом не менше 2 номерів (артисти оригінального жанру, елементи фокусів, театральні колективи з постановками казок) композицій у відповідних сценічних костюмах.

Виступи оцінюються журі за критеріями: оригінальність постановки номера, дотримання правил поведінки та умов техніки безпеки, виконавська та акторська майстерність, естетика костюмів і реквізиту, загальне артистичне враження, якість музичного оформлення, яскравість виступу, цікавість номеру.

Тривалість виступу для артистів - до 06 хвилин, театральних колективів - до 10 хвилин.
4. Номінація літературний жанр «КАЗКОВА КРАЇНА»

Літературні твори створені за мотивами казок (сценарії, авторська казка з додатковим ілюструванням творів) надруковані у форматі А4 - не більше 3 сторінок.

Роботи оцінюються журі за критеріями: цікавість сюжету, відповідність казковій тематиці, правильність написання тексту, культура оформлення матеріалу (ілюстрації, зображення головних героїв).
5. Номінація образотворче мистецтво «КАЗКОВИЙ ХУДОЖНИК»

Створення малюнка на казкову тему. Виконання робіт у будь-якій техніці на папері формату А3 або А4.

Подані роботи оцінюються журі за критеріями: відповідність тематиці конкурсу, художній рівень та індивідуальність виконання, композиційна досконалість роботи, відображення місцевого колориту, багатство індивідуальних творчих прийомів, якість оформлення.
6. Номінація декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво «ЗОЛОТІ РУЧКИ»

Авторські роботи (фото робіт) з описом (не менше 3 шт.). Подаються роботи виконані в різних техніках.

Роботи оцінюються журі за критеріями: відповідність тематиці фестивалю, художній рівень та індивідуальність виконання, традиційність, композиційна досконалість роботи, жанрові різновиди, відображення місцевого колориту, різноманітність індивідуальних творчих прийомів, якість оформлення.7. Номінація «ПАРАД КАЗОК»

Виготовлення костюма на тему: «По країнах та континентах». Необхідно надіслати матеріали записані на CD диск (показ колекцій у відповідних сценічних костюмах).

Колекції оцінюються журі за критеріями: естетика костюмів, загальне артистичне враження, майстерність показу, якість, відображення національного колориту, індивідуальний творчий підхід у створенні одягу, аксесуарів, загальне враження від колекції.
VI. Організаційний комітет
6.1. Для підготовки та проведення Фестивалю створюється оргкомітет, до складу якого входять представники Українського державного центру позашкільної освіти, Всеукраїнської громадської організації «Дитинство» та фахівці (за згодою).

6.2. Персональний склад оргкомітету:

- визначає загальну творчу концепцію фестивалю;

- здійснює адміністративну та виконавчу роботу по проведенню фестивалю;

- проводить інформування учасників щодо усіх етапів проведення та висвітлює інформацію на сайті: www.dutunstvo.com, udcpo.ucoz.ua;

- формує склад попечительської ради по місцях проведення полуфіналів;

- встановлює форму заявки для участі у фестивалі;

- здійснює підготовку, організацію та проведення фестивалю;

- формує і затверджує персональний склад журі;

- розробляє спеціальні премії та почесні відзнаки.VІІ. Журі Фестивалю
7.1. Роботи та виступи учасників полуфіналів фестивалю оцінює професійне журі, до складу якого входять видатні діячі культури та мистецтва.

Рішення журі є остаточним та оскарженню не підлягає.

Переможці І–го, ІІ-го, ІІІ-го та ІV-го етапів фестивалю нагороджуються дипломами.

Переможці ІV-го етапу, яких запрошено для участі у фінальному Гала-концерті, нагороджуються відзнаками від дитячого проекту «Свято дитячих мрій» та цінними подарунками від спонсорів.

Керівники, що підготували переможців ІІІ-го етапу фестивалю нагороджуються дипломами та можуть відзначатися галузевими нагородами у встановленому порядку.

Роботи ІІІ етапу фестивалю (полуфіналів) надсилаються регіональними журі до оргкомітету, з поміткою «На фестиваль Урок казки», а саме, номінація:

«ЗОЛОТІ РУЧКИ»,

«КАЗКОВИЙ ХУДОЖНИК»,

«КАЗКОВА КРАЇНА»

на адресу:

01021, м. Київ, Кловський узвіз, 8, Український державний центр позашкільної освіти.
номінація:

«ЧАРІВНИЙ ГОЛОС»,

«ПАРАД КАЗОК»,

«КАЗКА»,

«КАЗКОВИЙ РЕВЕРАНС»

на адресу:

03115, м. Київ, вул. Котельникова 25, оф. 210. Всеукраїнська громадська організація «Дитинство».
У супроводжуючих документах необхідно чітко вказати - назву роботи, прізвище, ім’я та по-батькові учасника, дату народження, повну домашню адресу, назву навчального закладу, гурток (клас, курс), а також прізвище, ім’я, по-батькові керівника (педагога), який підготував вихованця до участі у фестивалі, контактний телефон.

Роботи надіслані на Фестиваль не повертаються.
VІІІ. Фінансове та інформаційне забезпечення
8.1. Проїзд, проживання, харчування учасників І - ІV-го етапів здійснюються за рахунок організації, яка відряджає, спонсорів та інших джерел не заборонених чинним законодавством України.

8.2. Хід проведення етапів фестивалю висвітлюється у засобах масової інформації.

Склад оргкомітету

Всеукраїнського фестивалю - конкурсу дитячої та юнацької творчості

«Урок казки» 1. Шкура Геннадій Анатолійович, директор Українського державного центру позашкільної освіти;

 2. Педоренко Олена Василівна, заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти;

 3. Бережна Антоніна Володимирівна, методист Українського державного центру позашкільної освіти;

 4. Наумець Алла Фендорівна, методист Українського державного центру позашкільної освіти;

 5. Сучкова Тетяна Аркадіївна, голова Всеукраїнської громадської організації «Дитинство»;

 6. Марченко Оксана Володимирівна, перший заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Дитинство»;

 7. Стаднюк Олена Феофілівна, Віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Дитинство», керівник проекту «Свято дитячих мрій»;

 8. Василенко Віктор Михайлович, керівник проекту «Свято дитячих мрій»;

 9. Хмельницький Едуард Галієвич, координатор проекту «Свято дитячих мрій»;

 10. Влада Литовченко, Президент «Міжнародного фонду культурного співробітництва»;

 11. Наталія Рибачик, головний редактор інтернет порталу www.uaua.info (Open Media Group).Місце для фото


АНКЕТА

УЧАСНИКА ФЕСТИВАЛЮ «УРОК КАЗКИ»

_______________

(номер анкети – є номером роботи)

Прізвище:

_________________________________________________________


Ім’я:


__________________________________________________________


По батькові:


_________________________________________________________

Дані про дитину (надалі – Учасник):
Колектив, творча група (надалі - Учасник) ___________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________


Кількість повних років:


_______________


Дата народження:


_______ /________ / _________

число місяць рік

Місце проживання:


місто, село, смт. ______________________ індекс __________________________вул.__________________ буд. ________кв. _____________________________

Навчальний заклад

(школа №, дошкільний заклад, інше): _____________________________________Телефон (моб) учасника фестивалю:_______________________________________________________

Телефон керівника (моб)______________________________________________________________
Учасник бере участь у номінації (поставити відмітку). Заповнені анкети надсилати разом з роботами за адресою


«ЗОЛОТІ РУЧКИ» _________

«КАЗКОВА КРАЇНА»_________

«КАЗКОВИЙ ХУДОЖНИК» __________

на адресу:

01021, м. Київ, Кловський узвіз, 8,

Український державний центр позашкільної освіти.


«ПАРАД КАЗОК» __________

«КАЗКОВИЙ РЕВЕРАНС» __________

« «ЧАРІВНИЙ ГОЛОС» _________

«КАЗКА» __________на адресу:

03115, м. Київ, вул. Котельникова 25, оф. 210.  Всеукраїнська громадська організація «Дитинство».


Примітка:

1.Анкети без підпису розглядатися не будуть!

2.Номер Анкети є номером роботи. Номер видається учаснику при прийомі роботи та реєстрації анкети учасника.

3.До роботи, надісланої на фестиваль, мають бути прикріплені наступні дані: номери телефонів учасників, ПІБ, вік, місто, дата.

4.Всі роботи, представлені на фестиваль - не повертаються.

****************************************************************************************************Достовірність наведених даних підтверджуємо: батьки або особи, що їх замінюють: опікуни, усиновлювачі, ін. фізичні особи, які на правових підставах здійснюють виховання дитини (надалі – Законні представники).

 1. Всі матеріали (твори учасника або зразки творів) та права на них добровільно передаємо організаторам для ознайомлення та вільного використання в подальшому з обов’язковим посиланням на автора.

 2. З правилами участі та умовами фестивалю ознайомлені та згодні (Законні представники).

 3. Надаємо добровільну згоду на обробку персональних даних учасника фестивалю, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI та оприлюднення цих даних в разі перемозі у фестивалі.

__________________ /______________________________________/ дата ___________

підпис П.І.Б

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Керівництво спільно з Дирекцією Фестивалю проведенням офіційних заходів...
Україна, Херсонська область, м. Гола Пристань, тел.: +38 068 355 52 67, e-mail

§ Особливості виникнення держав у різних народів світу
Міститься характеристика основних типів правових систем світу: романо-германського, англо-американського, змішаного (скандинавської...

Казки народів світу
Уроки розвитку мовлення. Система образів казки О. С. Пушкіна «Казка про рибака та рибку»

План туристсько-краєзнавчих масових заходів центру туризму, краєзнавства...
Районний тур обласного конкурсу «До європейської спільноти через дослідження традицій І звичаїв народів світу»

V І всеукраїнського танцювального фестивалю-огляду «дебют-парад 2016»
Головна мета фестивалю-огляду «дебют-парад 2016» об'єднання І підтримка початківців виконавців І дебютантів (набір 2014 -2016 р р.)...

Лекція П. М. Таланчука орієнтована на студентів, викладачів, а також...
Співвідношення інтернаціонального І національного в деяких сферах розвитку народів світу

Конкурс театрів мод; танцювальний конкурс. В рамках фестивалю передбачені...
Головна мета фестивалю об'єднання та підтримка творчо обдарованих виконавців та творчих колективів усіх вікових категорій, шляхом...

Вих. №10/01-14/10- o г/мю від 10. 01. 2014 року міністерство юстиції україни
Незалежності, 1, поверх 6, кімната 612, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Відкритого акціонерного товариства «Дружбівський...

Давньогрецька культура
Греції; визначити місце грецької культури в античній та світовій культурі; розвивати вміння порівнювати релігійні уявлення та культурні...

Звіт класного керівника Пінчука Богдана Васильовича про реалізацію...
Реалізації є формування особистості, яка усвідомлює свою приналежність до українського народу, сучасної європейської цивілізації;...

Відділ освіти
«Про проведення ІІ обласного фестивалю-конкурсу «Воскреси, писанко!»-2014, з метою відродження, збереження українських народних традицій...

Урок-діалог, проведений на засадах культурологічного аналізу, спонукає...
Світовий літературний процес поєднує літератури різних народів, розвивається за певними законами І є важливою складової культури

В усіх народів світу в тому чи іншому вигляді існує повір’я: той хто забуває
На жаль, про це забуваємо І не перестаємо дивуватись, чому діти наші іноді так зневажливо ставляться до всього свого. А звідки любові...

Положення про районний етап Другого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!»
Це Положення визначає порядок проведення Другого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» (далі – Конкурс)

Положення про проведення обласного фольклорного фестивалю-конкурсу
Організаторами обласного фольклорного фестивалю-конкурсу «З народного джерела» (далі – Фестиваль-конкурс) є департамент освіти, науки...

До Вашої уваги – нова література, яку отримала бібліотека у квітні-травні місяці 2014 року
Терехова О. Нормативні документи з управління знз / за ред О. Терехової. – К. Редакції газет з управління освітою, 2014. – 128 с....

Укра ї н а немирівська районна державна адміністрація вінницької області
Департаменту освіти І науки облдержадміністрації повідомляє, що 21. 10. 2014 року на базі Вінницького будинку офіцерів проходитиме...

V ІІ всеукраїнського танцювального фестивалю-огляду «дебют-парад 2017»
Головна мета фестивалю-огляду «дебют-парад 2017» об'єднання І підтримка початківців виконавців І дебютантів (набір 2015 -2017 р р.)...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт