Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Регламент змагань з футзалу серед студентських команд вищих навчальних закладів м. Києва ( сезон 2016 /201 7 рр.) Київ-2016 Розділ І. Мета та завдання регламенту стаття Мета Регламенту Метою «Регламенту…»

Регламент змагань з футзалу серед студентських команд вищих навчальних закладів м. Києва ( сезон 2016 /201 7 рр.) Київ-2016 Розділ І. Мета та завдання регламенту стаття Мета Регламенту Метою «Регламенту…»

Сторінка1/2
  1   2

«ПОГОДЖЕНО»

Київське міське відділення Комітету фізичної культури та спорту МОН України
Начальник

________________ Бобровник С.І.

24 жовтня 2016 р.

«ПОГОДЖЕНО»

Федерація футзалу м. Києва


Президент

______________ Присяжнюк П.А.

24 жовтня 2016 р.

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Футбольна асоціація студентів м. Києва

Президент

________________ Місюра В.Я.

24 жовтня 2016 р.РЕГЛАМЕНТ

ЗМАГАНЬ З футзалу СЕРЕД СТУДЕНТСЬКИХ КОМАНД ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. КИЄВА

(сезон 2016/2017 рр.)

Київ-2016

Розділ І. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ РЕГЛАМЕНТУ

Стаття 1. Мета Регламенту

Метою «Регламенту…» є визначення принципів організації та проведення змагань з футзалу серед студентських команд вищих навчальних закладів м. Києва (Чемпіонат, Першість та розіграш Кубка) під егідою громадської організації «Футбольна асоціація студентів м. Києва» (далі – ФАСК), порядку, норм і правил, відносин між суб’єктами студентського футзалу на основі створення системи прав, обов’язків і відповідальності юридичних та фізичних осіб.

Стаття 2. Завдання Регламенту

 1. Привести систему змагань у відповідності до вимог регламентуючих документів Міністерства освіти і науки України (МОН України), ФФК, ФФзК та ФФУ.

 2. Встановити порядок здійснення контролю за організацією і проведенням змагань.

 3. Встановити дисциплінарні та штрафні санкції відносно порушників Правил гри, організації та проведення змагань.

Розділ ІІ. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ

Стаття 3. Мета змагань

Метою змагань є залучення якнайбільшої кількості студентської молоді вищих навчальних закладів м. Києва до регулярних занять футзалом і його популяризація.

Стаття 4. Завдання змагань

 1. Популяризація здорового способу життєдіяльності людини через пропаганду гармонійного духовного та фізичного виховання у суспільстві.
 2. Сприяння виконанню державних програм у галузі фізичного виховання, спорту здоров'я людини, а також освітянських програм.


 3. Сприяти всебічному фізичному та духовному розвитку учасників змагань ФАСК.

 4. Сприяти подальшому розвитку студентського футзалу у м. Києві.

 5. Створювати необхідні умови для підготовки та успішного виступу студентських команд і збірних студентських команд м. Києва у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
 1. Визначати місця команд у турнірній таблиці відповідно до вимог «Регламенту...».

 2. Підвищувати рівень навчально-тренувальної та виховної роботи при підготовці резерву для професійних команд.

 3. Створювати належні та безпечні умови для учасників змагань і глядачів.


Розділ ІII. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Стаття 5. Керівництво змаганнями

 1. У відповідності до Статутів ФАСК та ФФзК, а також Договорів про співпрацю з Київським міським відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України (далі Відділення), громадською організацією «Спортивна студентська спілка міста Києва» (далі Спілка) встановлено, що право на загальне керівництво, контроль, безпосередню організацію та проведення змагань з футзалу серед студентів вищих навчальних закладів (далі - ВНЗ) у м. Києві належить ФАСК.

 2. Оперативний контроль за організацією та проведенням змагань здійснює Комітет з проведення змагань ФАСК (далі – КзПЗ ФАСК), повноваження якого визначаються окремим Положенням.


Стаття 6. Система проведення змагань 1. Змагання з футзалу в м. Києві серед студентських команд ВНЗ проводяться за системою «осінь – весна» у два кола: «осінь-зима» (перше коло 16.11.2016 р. – 28.12.2016 р.) - «зима-весна» (друге коло 13.02.2017 р. – 07.04.2017 р.) за принципом «кожний з кожним»: на своєму полі та на полі суперника. Терміни проведення першого та другого кола змагань визначаються Виконкомом ФАСК.


Стаття 7. Учасники змагань

 1. Учасниками змагань є команди студентів та аспірантів (денної форми навчання) вищих навчальних закладів м. Києва, вік гравців до 28 років включно, що входять до складу ФАСК, тобто є її колективними (постійними або тимчасовими) членами, які подали гарантійні листи та заявкові документи (див. п. 3 ст. 9) до початку змагань і перерахували щорічні заявкові внески. Терміни подачі гарантійних та заявкових листів, розмір заявкових внесків встановлюється Виконком ФАСК.

2. Команди ВНЗ мають право включити до заявкового листа:

- гравців, які є студентами або аспірантами данних учбових закладів та

курсантів навчальних закладів денної форми навчання;

- не більше двох випускників даних учбових закладів 2016 р.,

(які мають диплом про вищу освіту денної форми навчання); - не більше 3-х студентів та аспірантів ( денної форми навчання ) або

випускників (денної форми навчання) 2016 р. ВНЗ м. Києва, команди яких

не беруть участі в Чемпіонаті ФАCК з футзалу;

- вік гравців команди, які приймають участь у Чемпіонаті, не повинен

перевищувати 28 років.

3. Річні заявочні внески перераховуються на розрахунковий рахунок ФАСК до 18 листопада 2016 р.(п. 3 ст. 30 даного Регламенту).

4. Заявковий період для команд встановлено з 01 по 11 листопада 2016 р.

5. Дозаявковий період – з 21 листопада по 02 грудня 2016 р.

6. Остаточною датою подачі командами гарантійних листів є 04 листопада 2016 р.

7. Команди ВНЗ, що не направили гарантійні листи у встановлені строки, не допускаються до заявки у Змаганнях.

8. Команди ВНЗ, що не сплатили відповідні внес ки у вищезазначені терміни, не допускаються до змагань.

9. Ігри чемпіонату з футзалу серед студентських команд ВНЗ проводяться згідно з «Правилами гри з футзалу 2014/15 рр.»:

- тривалість гри – 2 тайми по 20 хвилин (перерва між таймами – до 5 хв.), при наявності технічних можливостей та присутності хронометриста, хронометраж останньої хвилини матчу здійснюється за правилами «чистого» ігрового часу;

- заявка команди на участь – 20 футболістів;

- до рапорту арбітра на участь у грі записуються прізвища та імена не більше 14 і не менше 4-х футболістів.

Стаття 8. Календар змагань

1. Календар змагань розробляється КзПЗ ФАСК та затверджується Виконкомом ФАСК.

2. Ігри проводяться у спортивних залах команд, вказаних у календарі першими. Початок ігор: у робочі дні - з 14.00 (або за домовленістю між командами); у вихідні та святкові дні - з 9.00 (або за домовленістю між командами).

3. Місце та початок ігор змагань на наступний тиждень визначаються КзПЗ ФАСК до 14-00 п’ятниці напередодні ігрового тижня. Відповідна інформація висвітлюється на офіційному сайті ФАСК .

4. Всі учасники змагань повинні дотримуватися календаря змагань. Виключенням є:

  • команди, які делегують від двох і більше своїх гравців у збірні команди міста Києва або України для участі в офіційних змаганнях;

  • команди, які беруть участь у турнірах, які проводяться під егідою ФАСК, з терміном проведення не більше 7 діб;

  • інші надзвичайні обставини.

5. Право переносу ігор належить КзПЗ ФАСК.

6. Питання щодо переносу гри (ігор) командою (клубом) розглядає КзПЗ ФАСК за умови:

  • надання командою (клубом) за 14 діб до визначеної у календарі дати гри (ігор) відповідного листа з обгрунтуванням причин переносу;

  • планування командою (-ми) перед виїздом на турнір зіграти наперед календарну гру змагань;

  • погодження з суперником (-ами) дати проведення перенесеної (-их) гри (ігор) у терміни, передбачені календарем змагань (резервний день).

  • Примітка: непогоджений з КзПЗ ФАСК виїзд на міжнародний турнір або участь команд у будь-яких інших змаганнях (турнірах) під час проведення Змагань, не є підставою для переносу гри.

7. Команда, що має перенесеними кілька ігор, повинна, в першу чергу, догравати з тією командою, гра з якою за календарем зазначена першою. Якщо команда не має можливості у рамках одного туру (тур-тиждень) провести догравання перенесеної гри згідно послідовності зазначеної в календарі, інша послідовність догравання перенесеної (-их) гри (ігор) обов`язково погоджується з КзПЗ ФАСК.

8. Командам, що перенесли гру без дозволу КзПЗ ФАСК або не призначили гру згідно календаря Змагань, зараховуються технічні поразки (-:+) та до них застосовуються штрафні санкції. Після повторного порушення, окрім технічних та штрафних санкцій, КВС ФАСК, за поданням КзПЗ, може прийняти рішення про відсторонення такої команди (команд) від Змагань.

9. Змагання проводяться у будні дні.

Примітка: у разі домовленості між командами–суперницями, за умови погодження з КзПЗ ФАСК, ігри відповідного туру Змагань можуть проводитися і в інші дні, але до початку поточного туру. Початком поточного туру вважається перший ігровий день тижня.

10. При неможливості погодити між представниками команд дату, місце та час проведення гри, рішення про дату, місце та час проведення гри приймає КзПЗ ФАСК, рішення якого є остаточним.

11. Ігри останніх двох турів Змагань у лігах повинні призначатися в один день та, по можливості, в один час. Інші умови щодо проведення цих ігор погоджуються з КзПЗ ФАСК.

Стаття 9. Місця проведення змагань

1. Ігри проводяться в спортивних залах, прийнятих Комісією ФАСК по визначенню придатності даних споруд до проведення змагань з футзалу в м. Києві КВПС далі «Комісія»), яка вирішує питання про технічний стан залів не пізніше, ніж за 10 днів до початку змагань.

2. Господар поля несе відповідальність за громадський порядок і безпеку до, під час та після гри в спортзалах та прилеглій до нього території.

3. Господар поля повинен забезпечити безпеку арбітрів та спостерігача арбітражу, гарантувати відсутність сторонніх осіб у кімнаті арбітрів. У кімнаті мають право перебувати тільки арбітри, інспектор та особи запрошені для виконання обов`язків, пов`язаних з проведенням матчу, а також:

- роздягальні для гравців кожної команди, обладнані достатньою кількістю меблів;

- присутність під час проведення матчу лікаря, з відповідним посвідченням, що видається у КзПЗ ФАСК або при наявності документів (паспорт, диплом про освіту, документ з місця роботи з мокрою печаткою), якими підтверджується його професійна придатність (посвідчення або документи пред’являються представнику КзПЗ ФАСК), набір медикаментів, необхідних для надання першої медичної допомоги, халат (жилетка або пов’язка) білого кольору з червоним хрестом. Місце знаходження лікаря повинно бути визначено;

- рапорт арбітра;

- спеціально обладнану кімнату для арбітрів;

- 2 м’ячі, що визначені Виконкомом ФАСК для проведення змагань з футзалу. Даним м’ячем вважати м’яч ТМ «Selekt» Selekt Tornado.

Стаття 10. Умови проведення та оформлення заявкової документації на участь у змаганнях

1. Заявка команд для участі у змаганнях проводиться згідно графіку затвердженого КзПЗ, який надається клубам (командам) за 14 днів до початку заявкового періоду. Дотримання графіку заявки є обов`язковим для команд.

2. Тренер команди повинен мати профільну спортивну освіту або вже розпочати навчання на курсах для одержання відповідного диплому.

3. До заявочної документації, яка подається до КзПЗ ФАСК, входять наступні документи:

- гарантійний лист про участь у змаганнях;

- анкета ВНЗ (склад керівних органів ВНЗ, кафедри фізичного виховання, тренерів команди);

- анкета (паспорт) стадіону (спортивного залу) встановленого зразка, завірена керівництвом навчального закладу;

- заявковий або дозаявковий листи;

- інформаційний лист щодо заявлених гравців команди в електронному вигляді згідно форми № 1;

- копія платіжного доручення про оплату внеску на участь у змаганнях;

- інформація ВНЗ про тренера (-ів): анкета (форму встановлює ФАСК); тренерський стаж (виписка з трудової книжки); 2 кольорові фотокартки (3.5 x 4.5 см); ксерокопії: паспорту, ідентифікаційного коду, свідоцтва про освіту, тренерської ліцензії.

- емблема клубу в електронному вигляді;

- фото кожного гравця у формі (погрудний портрет) в електронному вигляді;

- фото тренерського складу та керівництва команди (погрудний портрет) з підписами їх посад;

- коротка відомість про команду, її досягнення та турніри, в яких брала участь.

4. Заявковий лист команди підписується керівником ВНЗ, тренером та лікарем команди і завіряється відповідними печатками.

5. Команди ВНЗ, що вперше беруть участь у змаганнях, разом із заявковим листом надають до ФАСК:

- дані про юридичну адресу та банківські реквізити ВНЗ;

- адресу стадіону, спортивної бази з вказаними номерами телефонів, факсу, електронної адреси.

6. На гравців, що заявляються вперше, до заявочних листів додаються:

- ксерокопії: паспорту (стор. 1, 2, стор. з реєстрацією), студентського квитка або відповідна довідка ВНЗ), ідентифікаційного коду (картка фізичної особи - платника податків);

- дві кольорові фотокартки (3.5 x 4.5 см);

7. Заявкові листи подаються перед початком кожного кола змагань.

8. Команди, заявкові листи яких не оформлені у встановленому порядку або не прийняті КзПЗ ФАСК, до участі у змаганнях не допускаються.

9. Гравці, що внесені до заявкового листа команди відповідного ВНЗ, не мають права брати участь у змаганнях ФАСК за команди інших ВНЗ.

10. Після закінчення змагань «Паспорти футболістів» у 15-ти денний термін повертаються до КзПЗ ФАСК і видаються перед початком наступних змагань, після надання заявкового (дозаявкового) листа.

11. До участі у грі допускається не більше 14 та не менше 4 – х футболістів з однієї команди.

12. Команда, до заявкового листа якого вже внесено 20 футболістів, може дозаявити будь-яку кількість гравців при умові, що така ж кількість гравців буде відзаявлена. При відзаявленні гравця його «Паспорт футболіста» повертається до КзПЗ.

Стаття 11. Реєстрація футболістів. Паспорт гравця

 1. Футболіст повинен бути зареєстрований для участі у змаганнях з футзалу. Реєстрація футболіста полягає у внесенні відповідної інформації про гравця до реєстру футболістів.

 2. Тільки зареєстрований футболіст має право брати участь у змаганнях під егідою ФАСК. Актом реєстрації футболіст зобов`язується дотримуватися статутів, регламентуючих документів та рішень ФІФА, УЄФА,ФФУ,ФФзК та ФАСК.

 3. Футболіст може бути одночасно зареєстрований тільки в одній команді.

 4. За період з 30 жовтня поточного року по 30 травня включно наступного року (період одного сезону), футболіст може бути зареєстрований не більше ніж за три ВНЗ. Протягом цього ж періоду гравець має право виступати в офіційних матчах тільки за два ВНЗ незалежно від рівня змагань. Перехід футболіста з однієї команди ВНЗ до іншої команди ВНЗ може бути здійснений тільки один раз – перед початком першого кола змагань, або між колами змагань (винятком є фарм-команди ВНЗ).

 5. Реєстрація гравців на участь у Змаганнях ФАСК проводиться у строки визначені Виконкомом ФАСК.

 6. Вважати незаконною участь футболіста у будь-якому офіційному матчі, якщо його не було зареєстровано та заявлено за команду у поточних Змаганнях. У такому випадку до футболіста та команди застосовуються дисциплінарні та штрафні санкції.

 7. КзПЗ ФАСК за інформацією, яку надають їй команди, складає реєстр в якому зазначаються імена, прізвища та дати народження футболістів.

 8. КзПЗ ФАСК на кожного гравця для участі у Змаганнях видає «Паспорт футболіста». У «Паспорті футболіста» зазначено команду/команди, за які був зареєстрований гравець. При втраті «Паспорта футболіста» для отримання дублікату необхідно сплатити на рахунок ФАСК штраф у розмірі його вартості - 200 грн.

Стаття 12. Порядок перевірки документів футболіста


 1. Виключне право щодо перевірки документів футболістів заявлених на участь у Змаганнях належить КзПЗ ФФК.

 2. Представники команд - учасників Змагань мають право звернутися до КзПЗ ФАСК щодо перевірки документів футболістів.

 3. Звернення повинно бути оформлене на бланку відповідного ВНЗ з посиланням на причини перевірки, містити печатку та підпис керівника.

4. КзПЗ ФАСК у 3-денний термін розглядає звернення, запрошує гравця, який підлягає перевірці та його тренера до ФАСК, перевіряє оригінали його документів, після чого приймає рішення за результатами проведення перевірки.

5. Після отримання підтверджуючих документів КзПЗ ФАСК у 3-денний термін виносить рішення щодо подальшої участі футболіста у Змаганнях.

6. У разі виникнення у КзПЗ ФАСК сумнівів щодо наданих документів, члени КзПЗ особисто відряджаються для перевірки відповідності документів до місця, де вони були видані або іншим правовим засобом ідентифікують особу, яка перевіряється.

 1. При виявленні фальсифікації КВС ФАСК на підставі рішення КзПЗ, робить висновок щодо дисциплінарних та штрафних санкцій.

8. Рішення, винесене КВС ФАСК, може бути оскаржене в КДК ФФК, як в апеляційній інстанції.

9. Рішення КДК ФФК є остаточним і оскарженню не підлягає.

Стаття 13. Фарм – команди вищого навчального закладу


 1. Фарм – командами (дочірніми командами) ФАСК визнає команди, які належать до одного вищого навчального закладу:

  • гравці фарм – команди навчаються в тому ж вищому навчальному закладі де і гравці основної команди;

  • питання про участь у змаганнях та переміщення гравців з основної команди до фарм – команди і навпаки вирішується керівництвом команди;

  • назва фарм – команди має бути однойменна з назвою основної команди, але до вказаної назви додається чисельний індекс;

  • основній та дочірній командам дозволяється брати участь у будь – яких змаганнях ФАСК.

   1. Основна команда і фарм – команда не мають права знаходитися (грати) в одній лізі.

   2. Основній команді дозволяється делегувати до участі у грі фарм – команди одного футболіста («право одного гравця»), заявленого на участь у змаганнях за основну команду вищого навчального закладу.
   1. « Право одного гравця » не розповсюджується на кубкові змагання.


Примітка: статус фарм – команди підтверджує КзПЗ ФАСК.

Стаття 14. Визначення місць команд у турнірній таблиці

 1. Місця команд визначаються за підсумком очок набраних в усіх іграх Чемпіонату або Першості. За перемогу нараховується 3 (три) очки, за нічию –1 (одне) очко, за поразку очки не нараховуються.

 2. При однаковій кількості очок у двох або більше команд місця визначаються за наступними показниками:

 • за більшою кількістю очок в іграх між собою;

 • за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів в іграх між собою;

 • за найбільшою кількістю перемог в усіх іграх;

 • за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів в усіх іграх;

 • за найбільшою кількістю забитих м’ячів в усіх іграх.

  1. За рівністю показників, вказаних в п. 2 цієї статті, місця команд визначається жеребкуванням, яке проводить КзПЗ ФАСК.

  2. У кваліфікаційних матчах між командами переможець визначається:

   • за більшою кількістю очок;

   • за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

   • за більшою кількістю м’ячів, забитих на полі суперника.

 1. За рівністю показників, вказаних в п. 4 цієї статті, переможець визначається у серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів без призначення додаткового часу.


Стаття 15. Вимоги до ігрової форми (екіпіровки) футболіста

 1. Ігрова форма футболіста складається із футболки, шортів, гетрів, щитків та футзального взуття.

 2. На футболці обов’язково повинні бути:

 • спереду - надрукована, виткана або нашита емблема ВНЗ;

  • позаду - номер, за яким прізвище та ім`я футболіста записується до рапорту арбітра;

  • на правому рукаві футболці (20 см від плеча) пришитий шеврон з логотипом ФАСК.

 1. Емблема клубу може бути надрукована, виткана або нашита у вигляді знаку на будь-якому предметі комплекту форми.

 2. Команда, що прибула на гру без емблеми або шеврону на футболках, допускається до гри, але до неї застосовуються штрафні санкції.

 3. Кольори футболок футболістів команд не повинні збігатися з кольорами футболок арбітрів. Якщо кольори футболок арбітрів співпадають з кольорами футболок футболістів (крім воротарів), змінювати футболки повинні арбітри.

 4. Кольори футболок кожного воротаря повинні відрізнятися від кольорів футболок інших футболістів, арбітра та асистентів арбітра. Якщо кольори футболок арбітра та асистентів арбітра співпадають з кольорами футболок воротарів, змінювати футболки повинні воротарі.

 5. Для фіксації щитків дозволяється одна вузька смуга стрічки відповідно до кольору гетр або прозора.

 6. Футболіст, екіпіровка якого не відповідає «Правилам гри» і вимогам цієї статті, до гри не допускається.

 7. На випадок збігу кольору ігрової форми команд, команда, що грає у гостях, змінює колір форми.


Стаття 16. Офіційна процедура перед початком

та після закінчення гри


 1. Перед початком гри команди розташовуються у центрі майданчика обличчям до центральної трибуни. Арбітри розташовуються між командами. Футболісти вітають глядачів підняттям рук над головою.

 2. Футболісти команди гостей розташовуються зліва від арбітра і проходять повз арбітрів та команду – господаря поля, вітаючи кожного рукостисканням, після чого повертаються на початкову позицію, проходячи за футболістами команди – господаря поля та арбітрами.

 3. Футболісти команди – господаря поля проходять повз арбітрів, вітаючи кожного рукостисканням, і повертаються на початкову позицію, проходячи за арбітрами.

 4. Після привітання арбітр шляхом жеребкування з капітанами команд визначає право вибору воріт. Капітани при цьому мають обмінятися рукостисканням.

 5. Тренери команд мають обмінятися рукостисканням до початку та по закінченню гри. Ініціатором рукостискання виступає головний тренер команди-господаря.

 6. Після закінчення гри команди розташовуються у центрі поля поруч з арбітрами на своїх половинах поля. Футболісти дякують глядачам за їх підтримку оплесками над головою. Капітани команд рукостисканням дякують арбітрам за проведений матч.


Стаття 17. Порядок допуску футболістів та офіційних осіб до матчу


 1. Перед початком гри Змагань до рапорту арбітра представник клубу повинен друкованими літерами вписати прізвища та імена футболістів з зазначеними на футболках гравців номерами, а також офіційних осіб, які представлятимуть команду на матчі.

 2. Представники команд зобов’язані за 15 хвилин до початку гри надати арбітру заявковий лист команди, «Паспорти футболістів», заповнений рапорт з підписом одного з офіційних представників команди.

 3. Арбітр зобов’язаний перевіряти документи гравців, що внесені до рапорту арбітра, і разом з представниками команд несе відповідальність за дотримування правил допуску футболістів до гри.

 4. Арбітр та представники команд повинні здійснювати перевірку наявності та відповідності «Паспортів футболістів» безпосередньо перед виходом гравців на футбольне поле.

 5. Гравець, не включений до заявкового листа команди, не має права виступати у складі цієї команди.

 6. Футболіст, прізвище якого записано до листа рапорту арбітра, вважається учасником гри, незалежно від того, виходив він на заміну (брав безпосередню участь у грі) чи ні.

 7. Заміна гравців проводиться з числа футболістів, прізвища яких внесені до листа рапорту арбітра.

 8. Гравці, що виходять на заміну перед початком гри або в перерві, зобов’язані пред’явити арбітру чи його асистенту «Паспорт футболіста».

 9. Офіційна особа команди ВНЗ, прізвище якої внесено до листа рапорту арбітра вважається учасником матчу.

 10. Тільки офіційні особи команди та запасні футболісти, прізвища яких внесені до листа рапорту арбітра, мають право перебувати на відведених для них місцях у технічній площі під час проведення матчу.

 11. Розминка запасних футболістів під час матчу дозволяється тільки в місцях визначених арбітром (позаду першого асистента арбітра або за воротами своєї команди). Одночасно розминку можуть проводити не більше трьох футболістів з кожної команди у формі, що за кольорами відрізняється від форми учасників матчу та арбітрів.

 12. Представникам команди у присутності арбітра дозволяється перевірка «Паспортів футболістів» і гравців команди суперниці після завершення гри у термін – не пізніше 15 хвилин (футболісти команд, прізвища яких записані до листа рапорту арбітра, не мають право залишати місце розташування команди у вищезазначений термін без погодження з арбітром та представником команди суперника).

 13. При відмові або неможливості представником команди пред’явити гравця і «Паспорт футболіста» для перевірки після завершення матчу у вказаний термін, команда – суперниця має право на опротестування результату гри.

 14. При відсутності заявкового листа перед початком гри, арбітр має право розпочати гру, при умові пред’явлення «Паспортів футболістів», яких внесено до рапорту арбітра. У разі, якщо «Паспорти» не були надані, гра не проводиться, а команді зараховується технічна поразка (-:+) та до неї застосовуються штрафні санкції.

 15. Команді, яка не виконала вимог п.п. 13, 14 цієї статті або за участь у грі:

 • незаявленого або дискваліфікованого футболіста;

 • заявленого по фальсифікованим документам або з порушенням встановленого

порядку;
  1   2

поділитися в соціальних мережахСхожі:

4. Рішення Кзпз фаск щодо дисциплінарних санкцій затверджує (або...
Про чемпіонат з футзалу серед жіночих студентських команд вищих навчальних закладів м. Києва

Регламент чемпіонату України серед команд Другої ліги з футзалу сезону...
Афу для проведення матчу, якій надані виняткові повноваження щодо застосування та трактування Правил гри

Перелік документів для заявки на участь у Чемпіонаті, Першості та...
Фото кожного гравця у формі (погрудний портрет) в електронному вигляді з зазначеним прізвищем

Регламент комісії (ЄС) №213/2001 від 9 січня 2001 року
Регламенту Ради (ЄС) №1255/1999 про методи аналізу та якісної оцінки молока та молочних продуктів та вносить зміни до Регламенту...

Про проведення Спартакіади школярів серед учнів загальноосвітніх...
С, відповідно «Регламенту про проведення Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області у 2018 —...

Регламент чемпіонату України серед жіночих команд першої ліги з футзалу
Афу для проведення матчу, якій надані виняткові повноваження щодо застосування та трактування Правил гри

Регламент проведення відкритого Чемпіонату пат «пзмс»
Метою змагань є популяризація та піднесення престижу футзалу у м. Полтаві та серед трудових колективів пат «пзмс», забезпечення необхідного...

Регламенту організації та проведення торгів на електронному майданчику...
Українська універсальна біржа (далі – Організатор), платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах, в особі заступника...

Наказ
Регламенту Європейської Комісії від 01 березня 2017 року (EU) n 2017/363), Регламенту Європейського Парламенту та Ради від 20 лютого...

Документи, що додаються до заявки на затвердження типу транспортного засобу (компонента)
Технічна документація (інформаційний документ), склад І зміст якої залежить від етапності затвердження типу, наявності документів...

Регламенту організації та проведення торгів на електронному майданчику...
Українська універсальна біржа (далі – Організатор), платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах, в особі заступника...

Регламенту організації та проведення торгів на електронному майданчику...
Українська універсальна біржа (далі – Організатор), платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах, в особі заступника...

Регламенту організації та проведення торгів на електронному майданчику...
Українська універсальна біржа (далі – Організатор), платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах, в особі заступника...

Регламенту організації та проведення торгів на електронному майданчику...
Українська універсальна біржа (далі – Організатор), платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах, в особі заступника...

Регламенту організації та проведення торгів на електронному майданчику...
Українська універсальна біржа (далі – Організатор), платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах, в особі заступника...

Регламенту організації та проведення торгів на електронному майданчику...
Українська універсальна біржа (далі – Організатор), платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах, в особі заступника...

Регламенту організації та проведення торгів на електронному майданчику...
Українська універсальна біржа (далі – Організатор), платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах, в особі заступника...

Регламенту організації та проведення торгів на електронному майданчику...
Українська універсальна біржа (далі – Організатор), платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах, в особі заступника...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт