Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Порядок денний пленарного засідання 26 сесії Зеленодольської міської ради VII скликання від 24 березня 2017 року

Порядок денний пленарного засідання 26 сесії Зеленодольської міської ради VII скликання від 24 березня 2017 року

Сторінка1/4
  1   2   3   4
Порядок денний

пленарного засідання 26 сесії

Зеленодольської міської ради VII скликання

від 24 березня 2017 року
Розминка


Про внесення змін до складу виконавчого комітету Зеленодольської міської ради

Доп.Ярошенко О.М.

402Про затвердження та внесення змін до міських програм на 2017 рік

Доп. Чудак Л.Ф.

403Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради від 20.12.16 року № 347 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Доп. Чудак Л.Ф.

404Про здійснення внесків до статутного капіталу КП «Зеленодольський

міський водоканал»

Доп. Чудак Л.Ф.

405Про затвердження звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку Зеленодольської міської об’єднаної територіальної громади за 2016 рік

Доп. Чудак Л.Ф.

406Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради №193 від 24.06.2016 року.

Доп. Постна Т.Г.

407Про звіт щодо виконання фінансового плану за 2016 рік та затвердження фінансового плану на 2017 рік КП «Ринок»

Доп. Петрова І.С.

408Про звіт щодо виконання фінансового плану за 2016 рік та затвердження фінансового плану на 2017 рік КП «Зеленодольський міський водоканал»

Доп. Накрапас Н.П.

409Про звіт щодо виконання фінансового плану за 2016 рік та затвердження фінансового плану на 2017 рік ЖКП «Мар`янське-1».

Доп.Постна Т.Г.

410Про звіт щодо виконання фінансового плану за 2016 рік та затвердження фінансового плану на 2017 рік КП «Мар`янське-2».

Доп.Постна Т.Г

411Про затвердження Положення про проведення конкурсу для придбання житла за кошти місцевого бюджету

Доп. Мухін Д.К.

412Про преміювання.

Доп. Савченко А.В., Муха І.В., Миронов М.Я.

413

(1-2)Блок земельних питань

Доп. Алєксєєнко А.О.

Про вилучення земельної ділянки.

414

(1-2)Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність фізичній особі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

415

(1-3)
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність фізичній особі для ведення особистого селянського господарства

416

(1-5)Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою відведення земельної ділянки у власність фізичній особі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

417Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність фізичній особі для будівництва індивідуального гаражу

418Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі для ведення особистого селянського господарства

419Про надання дозволу на укладення Угоди відшкодування збитків від неотримання коштів за фактичне використання (тимчасове зайняття) земельної ділянки

420Про надання дозволу на поновлення договору оренди землі

420

(1)Про дострокове припинення дії договору особистого строкового сервітуту

421Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту

422ПРОЕКТИ

Про внесення змін до складу виконавчого

комітету Зеленодольської міської ради
У зв’язку зі звільненням начальника відділу будівництва та інвестицій

Мухіна В.П. та керуючись пунктом 3частини 1 статті 26 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні", Зеленодольська міська рада ВИРІШИЛА:

 1. Вивести із складу виконавчого комітету Зеленодольської міської ради Мухіна В.П.

 2. Ввести до складу виконавчого комітету Зеленодольської міської ради Мороз Ірину Вадимівну,

в.о. начальника будівництва та інвестицій, провідний спеціаліст з питань будівництва.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської етики, законності, забезпечення правопорядку та охорони конституційних прав людини, взаємодії з політичними партіями, громадськістю та конфесіями


Про затвердження та внесення змін до міських програм на 2017 рік
На підставі п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленодольська міська рада вирішила:

 1. Затвердити міськи програми на 2017 рік :

 • програму проведення заходів із землеустрою (додаток 1);

 • програму здійснення внесків до статутного капіталу комунального підприємства "Ринок" (додаток 2);

 • програму виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги (додаток 3);

 • програму сприяння діяльності Державної фіскальної служби України (додаток 4).

 1. Внести зміни до міських програм :

 • програми економічного і соціального розвитку Зеленодольської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік (додаток 5);

 • програми використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Зеленодольської міської ради на 2017 рік (додаток 6);

 • програми забезпечення пільгового проїзду населення Зеленодольської міської об'єднаної територіальної громади (додаток 7).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісією міської ради з питань соціального-економічного розвитку міста, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.

Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради

від 20.12.16 р. № 347 «Про міський бюджет на 2017 рік»

На підставі пп.23 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленодольська міська рада вирішила:

 1. Внести зміни до рішення Зеленодольської міської ради від 20 грудня 2016 року № 347 «Про міський бюджет на 2017 рік» :

1. 1. П.1 викласти в редакції

«1. Визначити на 2017 рік:

- доходи міського бюджету у сумі _______________ грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету - _________________ грн., доходи спеціального фонду міського бюджету – _________________ грн., згідно з додатком 1 до цього рішення;

- видатки бюджету Зеленодольської міської ради у сумі _____________ грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету - ___________ грн., видатки спеціального фонду міського бюджету - ___________ грн.

- профіцит загального фонду міського бюджету в сумі __________ грн. відповідно до додатка 2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі _________ згідно до додатка 2 до цього рішення.»

1.2. П.2 викласти в редакції

«Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету Зеленодольської міської ради на 2017  рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду __________ та спеціальному фонду ___________ грн. згідно з додатком 3 до цього рішення.»

  1. П.10 викласти в редакції : «Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі __________ грн. згідно з додатком 6 до цього рішення.

2. Внести зміни до додатків 1,2,3,4,5,6 рішення Зеленодольської міської ради від 20 грудня 2016 року № 347 «Про бюджет Зеленодольської міської ради на 2016 рік» згідно з додатками 1,2,3,4,5,6 цього рішення.

3. Затвердити розпорядження міського голови від _________________

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісією міської ради з питань соціального-економічного розвитку міста, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.


Про здійснення внесків

до статутного капіталу КП «Зеленодольський

міський водоканал»
На виконання Програми енергозбереження в Зеленодольській міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2022 роки, на підставі п. 22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст. 71, 91 Бюджетного Кодексу України, Зеленодольська міська рада вирішила:

 1. Здійснити в 2017 році внесок до статутного капіталу комунального підприємства «Зеленодольський міський водоканал» для встановлення приладів обліку теплової енергії в багатоквартирних будинках в сумі 1000000,00 (один мільйон) гривень.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з міської ради з питань соціального-економічного розвитку міста, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.


Про затвердження звіту про виконання програми

соціально-економічного розвитку

Зеленодольської міської об’єднаної територіальної громади за 2016 рік

Відповідно до пункту 22 частини І статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» Зеленодольська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Зеленодольської міської об’єднаної територіальної громади за 2016 рік згідно з додатком.

2. Дане рішення згідно ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" підлягає оприлюдненню

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань соціально-економічного розвитку міста, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.
Про внесення змін до рішення

Зеленодольської міської ради №193 від 24.06.2016року

Керуючись п.24 ст. 26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим Кодексом України, ч.4 Розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», Зеленодольська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Викласти Додаток 5 до рішення Зеленодольської міської ради від 24.06.2016 №193 в наступній редакції згідно з Додатком.

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Зеленодольської міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.


Про звіт щодо виконання фінансового плану

за 2016 рік та затвердження фінансового плану

на 2017 рік КП «Ринок
На підставі ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку складання, затвердження, контролю виконання фінансових планів підприємств міста комунальної форми власності, затвердженого рішенням Зеленодольської міської ради від 26.04.13 № 564/01-1 , Зеленодольська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства «Ринок» за 2016 рік прийняти до відома.

 2. Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Ринок» на 2017 рік (додається).

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку міста, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.


Про звіт щодо виконання фінансового плану

за 2016 рік та затвердження фінансового плану

на 2017 рік КП «Зеленодольський міський водоканал»
На підставі ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку складання, затвердження, контролю виконання фінансових планів підприємств міста комунальної форми власності, затвердженого рішенням Зеленодольської міської ради від 26.04.13 № 564/01-1 , Зеленодольська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства «Зеленодольський міський водоканал» за 2016 рік прийняти до відома.

 2. Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Зеленодольський міський водоканал» на 2017 рік (додається).

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку міста, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.


Про звіт щодо виконання фінансового плану

за 2016 рік та затвердження фінансового плану

на 2017 рік ЖКП «Мар`янське-1»
На підставі ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку складання, затвердження, контролю виконання фінансових планів підприємств міста комунальної форми власності, затвердженого рішенням Зеленодольської міської ради від 26.04.13 № 564/01-1 , Зеленодольська міська рада
  1   2   3   4

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Порядок денний пленарного засідання 26 чергової сесії Зеленодольської...
Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради від 20. 12. 16 року №347 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Порядок денний пленарного засідання чергової 13 сесії Зеленодольської...
Про внесення змін до складу постійних комісій Зеленодольської міської ради VII скликання

Порядок денний пленарного засідання 24 сесії Зеленодольської міської...
Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Зеленодольської міської об'єднаної територіальної громади на 2017 рік

Порядок денний пленарного засідання 25 сесії Зеленодольської міської...
Про затвердження Програми енергозбереження в Зеленодольській міській об'єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки

Порядок денний пленарного засідання 21 чергової сесії Зеленодольської...
...

Порядок денний пленарного засідання 17 чергової сесії Зеленодольської...
Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради від 24 грудня 2015 року №44 Про бюджет Зеленодольської міської ради на...

Порядок денний пленарного засідання 15 чергової сесії Зеленодольської...
Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства " Зеленодольський міський водоканал "

Порядок денний пленарного засідання 56 чергової сесії Зеленодольської...
Про надання жкп «Мар’янське-1» дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок

Порядок денний пленарного засідання чергової 7 4 сесії Зеленодольської...
Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради ві 30 січня 2015 року №930 Про бюджет Зеленодольської міської ради на 2015...

Порядок денний пленарного засідання чергової 71 сесії Зеленодольської...
Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради від 30 січня 2015 року №930 «Про бюджет Зеленодольської міської ради на...

Порядок денний пленарного засідання чергової 71 сесії Зеленодольської...
Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради від 30 січня 2015 року №930 «Про бюджет Зеленодольської міської ради на...

Порядок денний пленарного засідання чергової 46 сесії Зеленодольської...
Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Порядок денний пленарного засідання чергової 7 4 сесії Зеленодольської...
...

Порядок денний пленарного засідання чергової 70 сесії Зеленодольської...
Про виконання та затвердження фінансового плану комунального підприємства «Ринок»

Порядок денний та регламент засідання 35-ї сесії VІI скликання Новодністровської міської ради
Про внесення змін та доповнень до Регламенту Новодністровської міської ради VIІ скликання

Пленарного засідання чергової 67 сесії Зеленодольської
Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради №800/01-1 від 04. 07. 2014 «Про розмір орендної плати за землю на 2015...

Благовіщенська районна рада Кіровоградської області протокол №15...
Відкриває І веде пленарне засідання п'ятнадцятої позачергової сесії Благовіщенської районної ради сьомого скликання голова районної...

Звіт про роботу Новодністровської міської ради за 2016-і півріччя...
Оприлюднення проектів рішень міської ради, які виносяться на затвердження 36-ої сесії VІІ скликання 31 серпня 2017 рокуБаза даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт