Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань банкрутства Виконавчого Директора тб «Електронні торги України» Медик Валентини Олександрівни Адреса

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань банкрутства Виконавчого Директора тб «Електронні торги України» Медик Валентини Олександрівни Адреса

Сторінка1/3
  1   2   3
Міністерство юстиції України
01001, м. Київ,  вул. Городецького, 13


Державному органу з питань банкрутства

Виконавчого Директора
ТБ «Електронні торги України»

Медик Валентини Олександрівни
Адреса: 01011, м. Київ, вул.. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 2


Щодо розміщення оголошення

про проведення аукціону на веб-сайті

в порядку статті 58 Закону України

«Про відновлення платоспроможності боржника

або визнання його банкрутом»
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код ЄДПРОУ 38477433, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОСТУЛАТ", ідентифікаційний код 31463094, розташованого за адресою: 69006, м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 4:

 

Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 100201Критерій

Опис

1.

Номер лоту

100201

2.

Майно, що продається, його характеристика та місцезнаходження (для нерухомого майна: Якщо продажу підлягає будівля, споруда, приміщення, квартира, то у характеристиці майна зазначаються план, загальна площа та житлова площа, кількість кімнат (приміщень), їх площа та призначення, матеріали стін, кількість поверхів, поверх або поверхи, на яких розташоване приміщення (квартира), інформація про підсобні приміщення та споруди, відомості про земельну ділянку, на якій розташована будівля, споруда, право на земельну ділянку, що переходить до покупця будівлі, споруди, приміщення, квартири тощо)

Тип нерухомості: квартира

Стан: від будівельників

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 74.05

Житлова площа, кв.м.: 39.1

Поверх: 13

Кімнат: 3

Світло: так

Газ: так

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: ні

Трьохкімнатна квартира № 119, яка знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, Хортицький район, вулиця Маршала Судця, будинок 26. Загальна площа квартири 74,05 кв.м., житлова 39,10 кв.м., підсобна площа 25,6 кв.м., корисна площа 64,7 кв.м. Квартира посімейного, спільного заселення, розташована на 13 поверсі 14 поверхового будинку та складається с 3 кімнат житлового призначення, в т.ч. 1-а кімната 10,0 кв.м., 2-а кімната 12,7 кв.м., 3-я кімната 16,4 кв.м., а також кухня площею 9,0 кв.м., вбиральні площею 1,0 кв.м., ванної кімнати площею 2,6 кв.м., коридору площею 13,0 кв.м. Квартира обладнана двома лоджіями площею 3,03 кв.м. та 6,32 кв.м. Матеріал зовнішніх стін - цегла, матеріал перекриття - залізобетон. Квартира знаходиться у будинку 2000-х років забудови, який підключено до телефонної мережі та обладнано водопроводом (холодне та гаряче водопостачання), каналізацією, опаленням центральним, електроосвітленням, ліфтами, газопостачанням. Право власності (оренди) на земельну ділянку, що переходить до покупця квартири, не зареєстровано та не визначено. Додаткова інформація: квартира № 119 торцева, лоджії засклені, вхідні двері металеві, міжкімнатні двері відсутні, стіни та перегородки - цегляні, гіпсокартон, без оздоблювальних робіт, стеля - збірні залізобетоні плити без оздоблювальних робіт, підлога - бетонна стяжка. В квартирі відсутні радіатори опалення, сантехнічні прибори, електричне розведення. Квартира знаходиться в незадовільному технічному стані, "від будівельників", без внутрішніх оздоблювальних робіт. Фізичний знос нерухомого майна складає 40%.


3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

http://tbetu.com.ua

07.06.2013 00:00:00 – 21.06.2013 17:59:59

4.

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні

137918.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні

5.

Крок аукціону

1.0% від початкової вартості лоту, що складає 1379.18 грн.

6.

Порядок пониження початкової вартості

Без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні

7.

Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні

Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності -надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

8.

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску

Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 13791, 80 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 06.06.2013 року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 26004389253, МФО 380805 в ООД АТ "Райффайзен Банк Аваль"

9.

Можливість надання переможцю податкової накладної

Не надається

10.

Продавець майна (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОСТУЛАТ" в особі Ліквідатора Плецької Юлії Вікторівни.

ТОВ "ПОСТУЛАТ", р/р 26007962490819 в ПАТ "ПУМБ", м. Донецьк, МФО 334851.

Місцезнаходження: 69006, м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 4.

Телефон для зв’язку: +380672827007

11.

Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах

1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №11 від 28.11.2012 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з 17.05.2013 00-00 годин по 06.06.2013 до 18-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

12.

Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення


1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.5.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №11 від 28.11.2012 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

13.

Порядок і критерії виявлення переможця торгів

Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

14.

Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі

Строк платежу згідно договору купівлі-продажу майна становить 5 днів з моменту його підписання.

ТОВ "ПОСТУЛАТ", р/р 26007962490819 в ПАТ "ПУМБ", м. Донецьк, МФО 334851

15.

Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя

Місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5.

Телефон для зв’язку: (095) 233 33 72

16.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону

Арбітражний керуючий - Плецька Юлія Вікторівна

Тел.: +308672827007

17.

Відомості про повторний аукціон

Аукціон проводиться вперше

18.

Відомості по провадження у справі про банкрутство

Номер справи 26/144/10, що знаходиться на розгляді в Господарського суду Запорiзької областi


Фото майна - лоту № 100201

 

Технічна документація лоту №100201


Зразок договору купівлі-продажу по лоту №100201

ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ КВАРТИРИ
Місто Запоріжжя, __________________________________дві тисячі тринадцятого року.

Ми, що нижче підписалися: юридична особа за законодавством України Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОСТУЛАТ», код ЄДРПОУ 31463094, місцезнаходження: Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Північне шосе, будинок 4, надалі за текстом – «Продавець», в особі ліквідатора Плецької Юлії Вікторівни, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2985508083, (фізична особа-підприємець, Свідоцтво серії В02 № 667540 про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця, видане Державним реєстратором виконавчого комітету Запорізької міської ради, дата проведення державної реєстрації 17.05.2007 року, номер запису в ЄДР 2 103 000 0000 033688, Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 303 від 28.02.2013 року, термін дії – безстроково), що мешкає за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Космічна, будинок 122, квартира 32, призначена Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 19.01.2012 року по справі № 26/144/10 ліквідатором майна підприємства–банкрута Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОСТУЛАТ», яке Постановою Господарського суду Запорізької області від 13.05.2010 року по справі № 26/144/10 визнано банкрутом і щодо якого відкрито ліквідаційну процедуру, з однієї сторони, та

Юридична/фізична особа за законодавством України _____________________, ідентифікаційний код _____________, місцезнаходження: Україна__________________________, надалі за текстом«Покупець», в особі _посада та ПІБ представника_______________, що мешкає за адресою:   _______________________, діючого на підставі Статуту, зареєстрованого державним реєстратором ____________________________ ________ року, номер запису ___________________ (з врахуванням всіх змін і доповнень до нього) з другої сторони, попередньо ознайомлені з правовими наслідками недодержання при вчиненні правочинів вимог закону, усвідомлюючи природу цього Договору та значення своїх дій, перебуваючи при здоровому розумінні та ясній пам‘яті, діючи вільно, за відсутності будь-якого примусу як фізичного, так і психічного, володіючи обсягом цивільної дієздатності та правоздатності, підтверджуючи дійсність намірів створити для себе юридичні наслідки, уклали цей договір (надалі – “Договір”) про таке:
  1   2   3

поділитися в соціальних мережахСхожі:

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань...
Щодо розміщення оголошення про проведення аукціону на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності...

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань...
Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 2, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Відкритого акціонерного товариства...

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань...
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Відкрите акціонерне товариство "чорнорудка",...

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань...
Дпроу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення електронних торгів...

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань...
Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення...

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань...
Дпроу 38574832, місцезнаходження: 40000, м. Суми, вул Соборна, буд. 29 Д., оф. 6, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна...

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань...
Дпроу 38477433, місцезнаходження: 69095, м. Запоріжжя, Жовтневий р-н, вул Українська, буд. 52, повідомляє про проведення аукціону...

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 Державному органу з питань...
Львів, код єдпроу 38478053, місцезнаходження: 79013, м. Львів, вул Карпінського, буд. 19, повідомляє про проведення аукціону з продажу...

Тб «Електронні торги України» Медик Валентини Олександрівни Адреса
Медик Валентини Олександрівни Адреса: 01011, м. Київ, вул Панаса Мирного, буд. 7, оф. 2

Тб «Електронні торги України» Медик Валентини Олександрівни Адреса
Харків, вул Роллана Ромена, буд. 12, оф. 6, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна фізичної особи-підприємця Потапова...

Тб «Електронні торги України» Медик Валентини Олександрівни
Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариство з обмеженою відповідальністю Виробничо-будівельний...

Тб «Електронні торги України» Медик Валентини Олександрівни
Товариства з обмеженою відповідальністю "жовтнева машино технологічна станція", ідентифікаційний код 25052558, розташованого за адресою:...

Тб «Електронні торги України» Медик Валентини Олександрівни
України в місті Суми, код єдпроу 38574832, місцезнаходження: 40000, м. Суми, площа Незалежності, 1, поверх 6, кімната 612, повідомляє...

Тб «Електронні торги України» Медик Валентини Олександрівни
Незалежності, 1, поверх 6, кімната 612, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна Відкрите акціонерне...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хюндай Мотор Україна»
України, юридична адреса: 04080, м. Київ, вул. Новоконстантинівска, 1-А, фактична адреса: 04080, м. Київ, вул. Новоконстантинівска,...

Міністерство юстиції україни україна, 01001, м. Київ вул. Городецького,...
Начальнику Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальникам головних управлінь...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна фоп кібіновської Олени Олександрівни,...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Дпроу 38574895, місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 2, повідомляє про проведення аукціону з продажу...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт