Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Звіт міського голови про роботу виконавчих органів за 1 квартал 2016 року Відповідно до рішення міської ради від 19. 02. 2016 року №130 «Про затвердження Положення про звітування Знам’янського міського голови,

Звіт міського голови про роботу виконавчих органів за 1 квартал 2016 року Відповідно до рішення міської ради від 19. 02. 2016 року №130 «Про затвердження Положення про звітування Знам’янського міського голови,

Сторінка1/5
  1   2   3   4   5
Одинадцята сесія Знам’янської міської ради

сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 22 квітня 2016 року №176

м.Знам’янка
Звіт міського голови про роботу виконавчих органів

за 1 квартал 2016 року
Відповідно до рішення міської ради від 19.02.2016 року №130 «Про затвердження Положення про звітування Знам’янського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Знам’янської міської ради», керуючись ст.ст.42,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В и р і ш и л а :

Звітміськогоголови про роботу виконавчихорганів за 1 квартал 2016 року взятидовідома (додається).

Міський голова С.ФіліпенкоШановні знам'янчани!

Щиро дякую кожному з вас за те, що довірили мені керувати змінами у нашому з вами місті! Діяльність розпочинали без права і часу на "розкачку". Опалювальний сезон, зима, новий бюджетний процес, нова міська рада. Довелося приймати кардинальні кадрові рішення, виправляти помилки, наздоганяти. Про те, за досить короткий проміжок часу маємо немало досягнень на користь громади. Були і помилки. Вчимося, робимо висновки. Багато із зробленого матиме результат найближчим часом.

Перше завдання, яке ставив перед собою, - зробити владу відкритою для всіх вас. Ми різними способами спрощуємо вашу комунікацію з міською радою. Традиційні паперові звернення та листи, відповіді, на які доводиться чекати тижнями, мінімізуються: тепер до чиновників можна звернутися через соціальну мережу, електронне звернення, телефоном на гарячу лінію тощо. Свої ідеї щодо розвитку міста можна запропонувати у вигляді петиції. Не виходячи з дому відтепер можна повідомити про комунальні проблеми і навіть замовити довідку чи інший документ, побачити, як формується і витрачається міський бюджет. Для чого це робиться? Мета єдина - ваш комфорт та повний доступ до інформації. А ще - ваша участь у розвитку міста.

Те, що ви покладаєте на мене сподівання у вирішенні проблем, посилює відповідальність перед кожним з вас. Жоден брак часу чи втома не примусить мене відмовитися від особистого спілкування з вами, двері мого кабінету відкриті!

Я переконаний - кожен з вас має право знати все, що відбувається у міській раді, мати інформацію про всі рішення, всі події, про всі плани. Саме тому, на сайті міської ради, щодня оновлюється вся інформація про нашу роботу, Сайт Знам'янської міської ради ,газета "Знам'янські вісті" - не формальне місце для оприлюднення документів, а дзеркало нашої роботи - чи не головні медіямайданчики для інформації про те, що відбувається в Знам'янці. Навіть такий складний документ, як б'юджет міста, ми візуалізували для вашої зручності. Тепер ви можете контролювати кожну копійку зі скарбниці.

Ми впоралися з опалювальним сезоном, покращили прибирання міста. Попереду - багато роботи. Маємо багато планівта ідей, деякі з них уже починаємо реалізовувати. Сподіваємося на вашу допомогу та підтримку! Любіть наше місто, шануйте його історію, працюйте над його майбутнім! І тільки тоді нам разом усе вдаватиметься!

Нові підходи до кадрової політики

Основною формою роботи ради були і залишаються сесії. За звітний період відбулося 10 пленарних засідань сесій Знам’янської міської ради сьомого скликання. Свої повноваження рада реалізовувала шляхом прийняття рішень, яких за звітний період ухвалено - 165.

Призначено 2-х заступників міського голови, керуючу справами міськвиконкому, створений виконавчий комітет, обраний секретар міської ради, утворені депутатські фракції та профільні комісії.

Призначені керівники деяких комунальних підприємств, управлінь та відділів міської ради. Оголошено конкурси на ряд вакансій.

Моя мета - залучити до процесу управління містом найкращих фахівців. Тож, закликаю всіх патріотів міста, закатавши рукава, ставати поруч і працювати разом.

Нинішній депутатський корпус складає 34 депутати.    Більшість  з них  обізнані з проблемами міста, а головне – спроможні їх вирішувати та результативно працювати в раді, відстоюючи інтереси своїх виборців і міста в цілому. І у цьому їм допомагають небайдужість та активна життєва позиція.

З урахуванням фахової підготовки депутатів, сформовано сім депутатських комісій міської ради, які активно вивчають та обговорюють проекти рішень напередодні кожного пленарного засідання:

постійна комісія з питань бюджету та економічного розвитку міста (гол. М.Терновий);

постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту (гол. Ю.Сопільняк);

постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища (гол. А.Тесленко);

постійна комісія з питань землекористування та будівництва (гол. О.Кузін);

постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності (гол. Л.Семиніна);

постійна комісія з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики (гол. С.Кліпацький);

постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол. В.Мацко).

Депутати виступають на пленарних засіданнях сесій, вносять пропозиції до їх рішень та порядку денного, обговорюють та відстоюють свої позиції з тих чи інших питань. 

Станом на 01.04.2016 року у міській раді на контролі знаходяться 44 міські цільові програми, в т.ч. - затверджено 5 нових програм. Заслухано 6 звітів про хід виконання програм, а також внесено 5 змін та доповнень до міських програм.

За звітний період відбулось 25 засідань постійних комісій міської ради сьомого скликання, у т.ч. спільних – 2. У І кварталі 2016 року проведено День депутата, на якому було обговорено питання: «Про подання депутатами міської ради декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік»; Закон України «Про доступ до публічної інформації»; Закон України «Про запобігання корупції» та зміни до нього. Конфлікт інтересів.

Депутатами міської ради проводилися зустрічі з виборцями на виборчих округах, з головами квартальних та будинкових комітетів.

Питання, порушені депутатами міської ради, виносяться на розгляд пленарних засідань та передаються на виконання відповідальним структурним підрозділам виконавчого комітету, державним установам та організаціям. Протягом звітного періоду надійшло від депутатів Знам’янської міської ради сьомого скликання – 54 депутатських запитів, а також 152 депутатських звернень, на які надано відповіді та прийнято відповідні рішення.

Варто відзначити, що значну кількість рекомендацій постійних депутатських комісій з соціально-економічних,  житлово-комунальних, гуманітарних питань було враховано в роботі виконавчого комітету.

Виконавчим органом Знам'янської міської ради є її виконавчий комітет у складі 12 членів виконкому.

Організаційна робота
Організаційний відділ є головною ланкою здійснення взаємодії виконавчого комітету з обласною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями. При вирішенні питань, які належать до компетенції відділу, він взаємодіє з відділами, управліннями, іншими структурними підрозділами виконкому, органами місцевого самоврядування.

Для ефективного виконання завдань та функцій виконавчого комітету організаційним відділом здійснювалось поточне та перспективне планування його роботи.

Забезпечуючи координацію роботи управлінь, відділів, служб, проводився аналіз форм та методів роботи структурних підрозділів, здійснювався контроль та аналіз виконання планів їх роботи.

Відділ веде облік роботи постійних комісій, координаційних рад виконавчого комітету.

Для впровадження заходів ідеології державотворення організаційний відділ забезпечує проведення у місті урочистостей з нагоди державних та професійних свят, організаційно-масових заходів, урочистостей, пам’ятних дат.

Так, протягом першого кварталу було виконано організаційні заходи з нагоди відзначення державних та професійних свят:

  • Дня Соборності України (підготовка розпорядження, розробка сценарію урочистого зібрання, організація проведення засідання оргкомітету, забезпечення участі трудових колективів підприємств, установ, організацій в міських заходах, забезпечення наявності квітів для покладання до пам’ятника Т.Г.Шевченку);

  • Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (підготовка розпорядження, підготовка об’їзду батьків загиблих воїнів-афганців, забезпечення участі трудових колективів підприємств, установ, організацій в міських заходах, забезпечення квітів для покладання та вручення воїнам-інтернаціоналістам, підготовка виступу міському голові);

  • Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні (підготовка розпорядження, забезпечення наявності квітів для покладання, забезпечення всього необхідного для здійснення об’їзду могил загиблих учасників АТО, підготовка виступу міському голові);

  • Міжнародного жіночого дня (підготовка розпорядження, організація засідань оргкомітету, оформлення вітальних листівок (250 шт.), підготовка виступів міському голові);

  • Дня народження Т.Г.Шевченка (підготовка розпорядження, організація проведення організаційного комітету, забезпечення наявності квітів для покладання до пам’ятника, виступ міському голові);

  • Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення (підготовка розпорядження та сценарію, забезпечення квітів для вручення нагородженим особам, погодження концертних номерів, проведення заходу);

На даний час ведеться підготовка до вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, 9 Травня та Великодня.

Ці події широко та постійно висвітлюються у міських засобах інформації.

Організаційним відділом готуються та подаються в ЗМІ привітання та звернення міського голови з нагоди відзначення державних та професійних свят.

  Міськвиконком значну увагу приділяв вирішенню економічних, соціальних питань щодо поліпшення життєзабезпечення інвалідів, ветеранів війни та праці. Вирішувалися питання надання допомоги дітям з багатодітних та неблагополучних сімей, контролювалося  належне виконання опіки і піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Розглядалися питання :літнього відпочинку та оздоровлення дітей, забезпечення і захисту їх прав і законних інтересів. Приділялася велика увага питанням профілактики та охорони здоров’я населення, розвитку середньої освіти, малого підприємництва. На постійному контролі знаходилися питання роботи комунальних служб, торгівлі та інші аспекти життя територіальної громади. Значна увага мною приділялася питанням боротьби із корупцією, дотриманням виконавської дисципліни посадовими особами та уважного ставлення до всіх мешканців міста.

Протягом січня - березня 2016 року відділом загальним, контролю та роботи зі зверненнями громадян проведено 6 засідань виконавчого комітету, на яких було прийнято 94 рішення, серед яких питання соціального і економічного розвитку міста, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, торгівлі і побуту, питання розгляду заяв та звернення громадян.

У межах компетенції міського голови ним було видано 65 розпорядження.

Протягом січня - березня 2016 до міськвиконкому через відділ загальний, контролю та роботи зі зверненнями громадян надійшло: від вищестоящих органів – 745 документів; від підприємств, установ і організацій міста – 345 документів.

252 звернення громадян надійшли на розгляд з урядової телефонної «гарячої лінії» через обласну державну адміністрацію, по яких прийнято відповідні рішення та надано письмові роз’яснення заявникам.

Протягом січня - березня 2016 до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 292 звернення громадян, що на 444 звернень більше, порівняно з відповідним періодом 2015 року.

Під мій особистий контроль взято роботу із зверненнями громадян щодо здійснення виплат заробітної плати, виконання чинних Законів України, інших нормативно-правових актів, доручень Президента України стосовно соціального захисту найменш захищених верст населення. Особлива увага приділяється вирішенню питань, які порушують ветерани війни і праці, інваліди, пенсіонери, особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітні сім`ї, діти-інваліди, одинокі матері, переселенці з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції , які потребують соціального захисту та підтримки, учасники АТО.

Особисті та особисті виїзні прийоми проводяться міським головою та секретарем міської ради відповідно до графіків, затверджених розпорядженням міського голови від 29 січня 2016 року №17 та розпорядженням міської ради №6 від 01.02.16р, „Про затвердження графіка особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян керівництвом виконавчого комітету Знам`янської міської ради».

Протягом І кварталу було проведено 3 засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови.
Бюджет міста за звітний період
Фінансовим управлінням Знам’янського міськвиконкому на протязі І кварталу 2016

року проводилась відповідна робота, яка була спрямована на забезпечення належного виконання міського бюджету та економного витрачання бюджетних коштів.

Станом на 18 березня 2016 року до загального фонду міського бюджету м. Знам’янка надійшло власних і закріплених доходів у сумі 18733,8 тис. грн., що складає 111,1% виконання планових показників за січень – березень 2016 року (затверджено з урахуванням змін 16865,9 тис. грн.) та 24,3% до затверджених доходів на 2016 рік (план року з урахуванням змін складає 76907,2 тис. грн.).

До спеціального фонду міського бюджету м. Знам’янка (без врахування власних надходжень бюджетних установ) надійшло доходів у сумі 51,6 тис. грн., що у 2,5 р. більше планових показників за січень – березень 2016 року (затверджено з урахуванням змін 21,0 тис. грн.) та 18,9 % до затверджених доходів на 2016 рік (план року з урахуванням змін складає 273,0 тис. грн.).

Станом на 18.03.2016 року в міському бюджеті м.Знам’янка проведено видатки на загальну суму 35887,3 тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 34839,3 тис.грн., по спеціальному фонду – 1048,0 тис.грн в тому числі бюджет розвитку – 17,0 тис.грн.

Протягом січня – березня 2016р. на захищені видатки загального фонду міського бюджету спрямовано – 16332,3 тис.грн, або 86,0% від обсягу видатків без урахування міжбюджетних трансфертів з державного бюджету. За економічними статтями видатки становлять : на заробітну плату з нарахуваннями – 13002,3 тис.грн, медикаменти – 83,6 тис.грн., харчування – 376,1 тис.грн, енергоносії та комунальні послуги – 2483,8 тис.грн.; стипендії – 386,5 тис.грн.

У міському бюджеті забезпечено своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та енергоносіїв і комунальних послуг. Станом на 01 квітня 2016р. кредиторська заборгованість з цих виплат не передбачається.

Станом на 18 березня 2016 року до міського бюджету м. Знам’янка надійшло трансфертів:

з державногобюджету у сумі 22451,8 тис. грн., що складає 68,3% виконання планових показників за січень – березень 2016 року (затверджено з урахуванням змін 32877,1 тис. грн.), з них:

за державними програмами соціального захисту населення (пільги, субсидії, дитячі допомоги) – 13186,5 тис. грн., або 55,8% плану (23611,8 тис. грн.);

освітня субвенція – 4699,3тис. грн., або 100% плану;

медична субвенція – 4566,0 тис. грн., або 100% плану.

з інших бюджетів субвенцій не надходило (заплановано у селищному бюджеті смт Знам’янка Друга субвенцію у сумі 100,0 тис. грн. на компенсацію пільгового перевезення громадян).

Станом на 18 березня 2016 року перераховано з міського бюджету м. Знам’янка до державного бюджету коштів у сумі 2832,2 тис. грн. , з них:

реверсна дотація – у сумі 2667,2 тис. грн.;

субвенція на виконання програм соціально – економічного та культурного розвитку регіонів – у сумі 165,0 тис. грн.

станом на 18 березня 2016 року перераховано Знам’янському районному бюджету медичну субвенцію у сумі 1419,5 тис. грн.

За І квартал 2016 року підготовлено фінансовим управлінням та схвалено міською радою 2 рішення щодо уточнення міського бюджету на 2016 рік та звіт про виконання міського бюджету за 2015 рік.

Підготовлений та наданий департаменту фінансів обласної державної адміністрації зведений грошовий звіт по мережі, штатах і контингентах за минулий 2015 рік та зведені показники затвердженого бюджету по мережі, штатах і контингентах на 2016 рік.
  1   2   3   4   5

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Звіт міського голови перед територіальною громадою
Настав час третього за рахунком звіту міського голови, так як 25 листопада 2018 року виповнилося вже три роки від старту першої каденції...

Розпорядження міського голови 1
Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, рішення сесії Новокаховської міської ради від 18 червня 2013 року №1117 „Про затвердження...

Рішення від 27. 01. 2016 №2 м. Святогірськ Про затвердження регламенту...
З метою врегулювання організаційно-процедурних питань діяльності виконавчих органів Святогірської міської ради, керуючись Законом...

Вінницька міська рада розпорядження міського голови
«Про забезпечення виконання Закону України «Про очищення влади», керуючись частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування...

Україна одеська область
Чорноморської міської ради за дорученням заступника Чорноморського міського голови Чумель Н.І. розглянув Ваш запит публічної інформації...

Рішення від 20 травня 2016 року №117 VII про виконання районного...
Виконані всі затверджені доходні джерела. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 86%....

Звіт про роботу Новодністровської міської ради за 2016-і півріччя...
Оприлюднення проектів рішень міської ради, які виносяться на затвердження 36-ої сесії VІІ скликання 31 серпня 2017 року

Звіт про роботу Новодністровської міської ради за 2016-і півріччя...
Оприлюднення проектів рішень міської ради, які виносяться на затвердження 34-ої сесії VІІ скликання 27 липня 2017 року

Звіт про роботу Новодністровської міської ради за 2016-і півріччя...
Оприлюднення проектів рішень міської ради, які виносяться на затвердження 36-ої сесії VІІ скликання 31 серпня 2017 року

Виноградівська міська рада закарпатської області
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника фінансово-економічного відділу Марушка Г.І. “Про виконання міського бюджету за І-...

Рішення від 24. 02. 2016 №39
Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчих органах Святогірської міської ради

Рішення від 29. 06. 2016 №96
Про внесення доповнень до Інструкції з діловодства у виконавчих органах Святогірської міської ради, затвердженої рішенням виконкому...

Порядок денний пленарного засідання 17 чергової сесії Зеленодольської...
Про внесення змін до рішення Зеленодольської міської ради від 24 грудня 2015 року №44 Про бюджет Зеленодольської міської ради на...

Рішення від 24. 02. 2016 №23
Про затвердження Порядку розгляду письмових звернень громадян у виконавчих органах Святогірської міської ради

Розпорядженн я міського голови
«Про затвердження плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі»,Положення про інвентаризацію активів І зобов’язань...

Порядок денний пленарного засідання 21 чергової сесії Зеленодольської...
...

Міського голови
Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних...

До рішення міської ради
Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям м. Маріуполя за рахунок коштів міського бюджетуБаза даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт