Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Державна фіскальна служба України ввійшла у топ-5 «відкритих» розпорядників

Державна фіскальна служба України ввійшла у топ-5 «відкритих» розпорядників

Сторінка1/4
  1   2   3   4

Державна фіскальна служба України ввійшла у ТОП-5 «відкритих» розпорядників


За результатами зустрічі-дискусії «Open by Default: стан та пріоритети розвитку відкритих даних в Україні», яка відбулась 22 грудня 2016 року, з представниками громадськості та Державного агентства з питань електронного урядування, Державна фіскальна служба України у рейтингу ТОП-5 «відкритих» розпорядників серед органів центральної влади, які виконали постанову Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у форматі відкритих даних» (https://www.youtube.com/watch?v=Hl4LAr3FN7w, http://tapas.org.ua/open-default-stan-ta-priorytety-rozvytku-vidkrytyh-danyh-v-ukrayini/).

Роман Насіров: У грудні задекларовано рекордну суму нарахування ПДВ - 16,5 млрд гривень


ДФС ефективно працює у напрямі детінізації економіки. Результатом відпрацювання ризикових операцій суб’єктів господарювання є збільшення обсягів декларування ПДВ. Про це зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

За його словами, у грудні 2016 року платниками задекларовано рекордну суму ПДВ до сплати - 16,5 млрд гривень. Таким чином, зафіксовано найбільший показник за всю історію адміністрування цього податку.

Загалом, цього року спостерігається щомісяця зростання декларування та сплати ПДВ. У першій половині 2015 року середньомісячна сплата була на рівні 8 млрд. гривень.

На новорічні свята Центри обслуговування платників податків працюватимуть 3-6 та 9 січня


Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності 3-6 та 9 січня 2017 року Центри обслуговування платників працюватимуть за таким графіком:

3,4,5 січня – за звичайним робочим графіком;

6 січня – за робочим графіком до 15.45;

9 січня – у режимі чергування до 18.00.

У зв`язку із святкуванням Нового року та Різдва Христова 1,2,7 та 8 січня 2017 року будуть вихідними днями.

31 грудня 2016 року – робочий день у режимі чергування до 13.00

Підрозділи митного оформлення, для яких встановлено цілодобовий режим роботи, у святкові дні працюватимуть у звичайному режимі.

Митні пости митниць Державної фіскальної служби працюватимуть за окремим графіком. Детальну інформацію про роботу постів можна дізнатися в оперативних чергових.

Сервіси ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача.

Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонувати до Кол-центру за номером 0-800-501-007.

Для скарг на протиправні дії працівників Державної фіскальної служби та оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, необхідно звертатися до „Пульсу” - (044) 284-00-07.  

Ігор Кондро: На 35 відсотків зросли надходження до державного бюджету


За одинадцять місяців 2016 року в порівнянні з минулорічними показниками на 35 відсотків зросли надходження до державного бюджету від платників податків Львівщини. Приріст склав 1,6 млрд грн., а всього надійшло до бюджету 6,4 млрд. грн. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро. 

Він підкреслив, що у більш ніж 5 разів зросли надходження у бюджет акцизного податку, а надходження податку на додану вартість збільшились в 1,3 рази. 

Вийшов п’ятий номер журналу «Вісник.Рейтинг»


Журнал «Вісник. Рейтинг» вкотре оприлюднив дані по ТОП-100 найбільших компаній України за сумою сплати податків до бюджетів усіх рівнів. Відтепер можна дізнатися не тільки суму сплачених ними податків, а також із чого вони складаються.

Так, 100 найбільших платників податків України перерахували майже 177,5 млрд грн, з яких лише трьома тютюновими компаніями сплачено акциз на суму понад 17 млрд грн, а це близько 10% всіх надходжень. Компаніями енергетичного сектору сплачено рентну плату на суму понад 25 млрд грн, а це відповідно 14 % надходжень.

Дані дають змогу проаналізувати ситуацію аналогічних за видом діяльності компаній і дізнатися, наскільки може відрізнятися структура сплати ними податків.

Свіжий номер журналу присвячено Рішенням для бізнесу, у якому наведено ТОП-50 найбільших платників податків у різних сферах, зокрема юридичній, зв’язку, транспорту, логістики та охорони.

Серед компаній, що надають послуги у сфері зв’язку, перше місце посідає «КИЇВСТАР». У сфері транспорту лідирує «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ», а у логістиці — «УКРПОШТА».

Зроблено аналіз про те, які галузі економіки у кожному окремому регіоні є пріоритетними. Наприклад, на Київщині – це підприємства АПК, на Одещині – представники добувної промисловості. До речі, щодо цих регіонів стан справ зі сплатою податків та їх інвестиційна привабливість досліджені у журналі більш детально. Можна дізнатися також і про кількість працюючих, безробітних та пенсіонерів, скільки виплачено пенсій, надійшло коштів до Пенсійного фонду та багато іншої цікавої інформації.
  1   2   3   4

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Державна фіскальна служба україни
Державна фіскальна служба України розглянула звернення платника податку щодо питань, пов'язаних з вивезенням в митному режимі експорту...

Державна фіскальна служба україни
Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо порядку оподаткування пдв операції із внесення фізичною особою рухомого...

Державна фіскальна служба україни лист
Державна фіскальна служба України у зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 року №71-vііі "Про внесення змін до Податкового...

Державна фіскальна служба україни
Державна фіскальна служба України розглянула звернення [ ] щодо заповнення у податковій накладній обов'язкового реквізиту "код товару...

Державна фіскальна служба україни лист від 19. 01. 2015 р. №1403/7/99-99-19-03-01-17
Державна фіскальна служба України у зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 року №71-vііі "Про внесення змін до Податкового...

Державна фіскальна служба україни лист від 10. 05. 2017 р. №7955/5/99-99-13-01-01-16...
Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо роз'яснення окремих норм законодавства І повідомляє таке

Державна фіскальна служба служба лист від 26. 08. 2015 №31730/7/99-99-19-03-02-17...
Про особливості перерахування зайво зарахованих коштів з електронного рахунку платника

Державна фіскальна служба служба лист
Закону України від 24 грудня 2015 року №909-viii «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України...

Державна фіскальна служба україни
Рпн) та, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі Кодекс), повідомляє

Державна фіскальна служба україни інформує
Експрес-меседж на сайти райрад та держадміністрацій Дніпропетровського, Синельниківського та Солонянського районів

Закон №909
Державна фіскальна служба України з метою належного адміністрування податку на прибуток підприємств повідомляє таке

Державна фіскальна служба україни
Щодо включення до складу податкового кредиту сум пдв, сплачених постачальникам, що зареєстровані в ар крим та м. Севастополі

Державна фіскальна служба україни лист від 31. 12. 2015 р. N 48122/7/99-99-19-03-02-17
Міжрегіональному головному управлінню дфс центральному офісу з обслуговування великих платників

Державна фіскальна служба україни
Головним управлінням дфс в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків дфс

До уваги суб’єктів господарювання та громадян!
Державна фіскальна служба України повідомляє, що з 20 липня поточного року буде змінено номер телефону для прийняття

Державна фіскальна служба україни
Головним управлінням дфс в областях, м. Києві, Міжрегіональному головному управлінню дфс центральному офісу з обслуговування великих...

Закон України від 06. 04. 1991 №959-xii «Про зовнішньоекономічну діяльність»
Державна фіскальна служба України у зв’язку з численними зверненнями платників щодо застосування норм податкового законодавства щодо...

Лист дфс україни від 27. 04. 2016 №14988/7/99-99-12-03-05-17
Державна фіскальна служба України повідомляє, що Податковим кодексом України (далі Кодекс) встановлено правові засади застосування...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт