Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Затверджую затверджую

Затверджую затверджуюПРОПРО

ЗАТВЕРДЖУЮ

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова облдержадміністрації, голова обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва
Голова Запорізької регіональної ради підприємців


_____________________ К.І. Бриль

(підпис)

______________Д.О. Коротенко

(підпис)

«__»_____________ 2017 року
«__»_____________ 2017 року


ПРОТОКОЛ № 2

від 23 березня 2017 року

за результатами спільного засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва (далі – координаційна рада) та Запорізької регіональної ради підприємців (далі – регіональна рада)


23.03.2017

м. Запоріжжя

Спільне засідання координаційної ради та регіональної ради проводить голова облдержадміністрації, голова координаційної ради Бриль Костянтин Іванович.

На засіданні присутні 28 з 36 членів координаційної ради (список додається), 23 з 61 члена регіональної ради (список додається).

Запрошені: Панченко Олександр Володимирович – заступник начальника Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області; Ткаченко Анатолій Павлович - начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області; Рубанов Сергій Олександрович – начальник Управління поліції охорони в Запорізькій області; Шершнєв Віктор Пилипович – начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області; Проскура Вікторія Анатоліївна – заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області; Іванілов Олег Юрійович – заступник директора Запорізького обласного центру зайнятості; Аркатов Віктор Васильович – заступник начальника управління - начальник відділу Головного управління Державної фіскальної служби України у Запорізькій області.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про вжиття заходів щодо ліквідації стихійної та незаконної торгівлі у Запорізькій області.

Доповідач: Жуков Володимир Павлович – директор Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради;

Співдоповідач: Рубанов Сергій Олександрович – начальник Управління поліції охорони в Запорізькій області.

2. Про результати робочої зустрічі з обговорення наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області від 12.08.2016 № 71 «Щодо посилення державного ветеринарно-санітарного контролю та огляду на ринках».

Доповідач: Шершнєв Віктор Пилипович – начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.
3. Різне

3.1. Про затвердження плану роботи обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва на ІІ квартал 2017 року.

Доповідач: Гончар Наталія Володимирівна – начальник управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації
З питання першого слухали:

Жукова Володимира Павловича – директора Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради з інформацією щодо ліквідації стихійної торгівлі у м. Запоріжжя. На території міста існують більше 60 місць, на яких щоденно здійснюють незаконну торгівлю понад 700 осіб, незважаючи на те, що міські ринки мають достатню кількість торгових місць, щоб розмістити на них всіх бажаючих. Середня наповнюваність торгових місць на ринках за 2016 рік складала близько 57 %. У 2017 році ситуація не змінилася, тобто, щодня в наявності на ринках понад 11 тис. вільних торгових місць, які пропонуються громадянам замість місць стихійної торгівлі.

Повідомив, що згідно з розпорядженням міського голови від 23.07.2012 № 371р «Про додаткові заходи щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі» для встановлення зв’язку з мешканцями міста з питань, які пов’язані з несанкціонованою торгівлею, в районних адміністраціях міста функціонують телефони «гарячої лінії».

Звернув увагу, що з метою підвищення ефективності роботи по боротьбі із несанкціонованою торгівлею рішенням Запорізької міської ради від 10.06.2013 № 230 затверджено перелік посадових осіб районних адміністрацій Запорізької міської ради, яким надаються повноваження щодо складення протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також, робочими групами районних адміністрацій здійснюються рейди-перевірки в місцях стихійної торгівлі. Під час таких рейдів, у межах наданих повноважень, представниками райдержадміністрацій проводиться роз’яснювальна робота щодо неприпустимості здійснення торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торгової діяльності та адміністративної відповідальності у відповідності з чинним законодавством. Крім цього, суб’єктам торгівлі надаються пам’ятки з адресами ринків і телефонами їх керівників.

Довів до відома, що за 2016 рік проведено 252 рейди-перевірки, за результатами яких встановлено 955 порушень та складено 251 протокол про адміністративні правопорушення. З 01.01.2017 по 20.03.2017 проведено 166 рейдів та складено 26 протоколів про адміністративні правопорушення.

Проте, як показала практика проведення рейдів, робота мобільних робочих груп без участі представників правоохоронних органів малоефективна. Під час проведення рейдів жоден з контролюючих органів неспроможний встановити особу та місце проживання порушників. Такі рейди обмежуються перевіркою дотримання правил роботи дрібно-роздрібної мережі та наявності дозволів на здійснення лоткової торгівлі у суб’єктів підприємницької діяльності.

Зауважив, що запорукою ефективності вжиття заходів із ліквідації стихійної торгівлі залишається виконання в повному обсязі співробітниками органів поліції своїх функціональних обов'язків щодо припинення порушень у сфері торгівлі, зокрема, припинення торгівлі в невстановлених для цього місцях і притягнення порушників до відповідальності.
Кривенко Лідію Олександрівну – голову правління міської спілки підприємців «Ніка», яка представила присутнім на засіданні фото- та відеоматеріали фактів несанкціонованої торгівлі в м. Запоріжжя.
Рубанова Сергія Олександровича – начальника Управління поліції охорони в Запорізькій області, який повідомив, що відповідно до чинного законодавства поліція охорони має право займатися охороною об’єктів народного господарства, комунальної власності та особистого майна. Вжиття заходів щодо ліквідації стихійної торгівлі до повноважень поліції охорони не відноситься.

Зауважив, що участь представників поліції охорони в боротьбі з несанкціонованою торгівлею можлива лише в двох випадках: у разі укладання договору з райдержадміністраціями міста на охорону комунальної власності або у разі використання послуги поліції охорони з супроводу, наприклад, перевірок Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради або Державної екологічної інспекції у Запорізькій області тощо.
Ткаченка Анатолія Павловича – начальника Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області, який поінформував про складення з початку 2017 року 307 адміністративних протоколів за порушення правил торгівлі, правил благоустрою тощо. Звернув увагу, що тільки за березень 2017 року складено 63 адміністративні протоколи за торгівлю в невстановлених місцях.

Наголосив на тому, що головними проблемами в боротьбі зі стихійною торгівлею залишаються недосконала законодавча база та відсутність місць для зберігання вилученої продукції.
Панченка Олександра Володимировича – заступника начальника Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області, з пропозицією розробити ефективний механізм, направлений на боротьбу з несанкціонованою торгівлею.
Шершнєва Віктора Пилиповича – начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, який виступив із запевненням щодо готовності Держпродспоживслужби залучатися до роботи відповідних комісій з ліквідації стихійної торгівлі, працювати спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Запорізькій області, Запорізькою міською радою, облдержадміністрацією та іншими службами у цьому напрямку.
В обговоренні питання першого взяли участь:

Кривенко Л.О., Горбатов А.Ф., Церетелі Л.Г., Романов Р.С., Яковенко Л.О., Ольшанський С.М., Шамілов В.І. та інші учасники засідання.

Єрьоменко О.В. зауважила на необхідності активізації роботи та залучення фахівців Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради до проведення рейдів – перевірок місць стихійної торгівлі.

Мельниченко Т.М. звернула увагу на здійснення Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради перевірок щодо порядку розміщення або встановлення суб’єктами підприємництва об’єктів зовнішньої реклами.

Клімович О.О. поінформував про порушення правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями в кафе «Обжора» (зуп. Базарна, біля підземного переходу).
За результатами обговорення питання першого вирішили:

1. Взяти до відома інформацію Жукова В.П., Рубанова С.О.

2. Рекомендувати Запорізькій міській раді:

1) надати Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації:

роз’яснення щодо здійснення власних повноважень із перевірки щодо порядку розміщення або встановлення об’єктів зовнішньої реклами для подальшого інформування членів координаційної ради та регіональної ради;

пропозиції стосовно внесення змін до чинного законодавства щодо ефективної боротьби зі стихійною торгівлею;

Термін: 21.04.2017

2) під час проведення рейдів-перевірок з визначення місць незаконної торгівлі у разі виявлення відповідних правопорушень складати протоколи, керуючись ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Термін: постійно

3. Рекомендувати Головному управлінню Національної поліції України в Запорізькій області:

1) розробити детальний план-схему заходів, направлених на ліквідацію торгівлі в невстановлених місцях;

Термін: 31.03.2017

2) впровадити впродовж місячного терміну пілотний проект з ліквідації стихійної торгівлі, визначивши конкретне місце (наприклад, пр. Металургів, вул. Базарна, вул. Запорізька);

Термін: 30.04.2017

3) поінформувати громадськість на наступному спільному засіданні координаційної ради та регіональної ради щодо результатів впровадження пілотного проекту та вжиття заходів з ліквідації стихійної торгівлі в цілому.

Термін: травень-червень 2017 року

4. Рекомендувати Головному управлінню Національної поліції України в Запорізькій області та Головному управлінню ДФС в Запорізькій області опрацювати звернення фізичної особи-підприємця Клімовича О.О. щодо порушення правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями в кафе «Обжора».

Термін: березень-квітень 2017 року

5. Рекомендувати Головному управлінню Держпродспоживслужби в Запорізькій області, членам координаційної ради і регіональної ради надати Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (електронна адреса: 702@zoda.gov.ua) пропозиції стосовно внесення змін до чинного законодавства щодо ефективної боротьби зі стихійною торгівлею.

Термін: 21.04.2017

6. Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації:

узагальнити отримані пропозиції стосовно внесення змін до чинного законодавства щодо ефективної боротьби зі стихійною торгівлею та направити їх до Кабінету Міністрів України та народних депутатів України;

Термін: травень 2017 року

організувати та провести спільне засідання координаційної ради та регіональної ради з метою інформування щодо результатів вжиття заходів з ліквідації стихійної торгівлі.

Термін: травень - червень 2017 року

Голосували:

«ЗА» – 51 особа; «ПРОТИ» – 0 осіб; «УТРИМАЛИСЬ» – 0 осіб.
З питання другого слухали:

Шершнєва Віктора Пилиповича – начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, який повідомив, що 10.03.2017 відбулася робоча зустріч з обговорення наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області від 12.08.2016 № 71 «Щодо посилення державного ветеринарно-санітарного контролю та огляду на ринках» за участі представників облдержадміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», координаційної ради, регіональної ради та підприємців області. Поінформував, що за результатами робочої зустрічі вирішено всі наявні проблемні питання та підписано наказ Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області від 21.03.2017 № 43, яким, зокрема, скасовані ті положення з наказу № 71, які визивали найбільше незадоволення у підприємців області. Зауважив, що всі виникаючі проблеми з цього питання можна вирішувати в робочому порядку в телефонному режимі.

В обговоренні питання другого взяли участь:

Погрібняк М.А., Головко О.С., Коляка В.В., Коротенко Д.О., Кривенко Л.О., Шамілов В.І. та інші учасники засідання.
За результатами обговорення питання другого вирішили:

1. Взяти до відома інформацію Шершнєва В.П.

2. Рекомендувати Головному управлінню Держпродспоживслужби в Запорізькій області надати регіональній раді пропозиції щодо змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.02.2013 № 96 «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби».

Термін: 21.04.2017

3. Рекомендувати регіональній раді:

1) опрацювати отримані пропозиції щодо внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.02.2013 № 96 «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби» та направити їх до Міністерства аграрної політики та продовольства України і Державної регуляторної служби України;

2) звернутися до:

народного депутата України Продан О.П. з клопотанням щодо дослідження раціональності практичної дії Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (на прикладі Запорізької області);

голови Державної регуляторної служби України Ляпіній К.М. з пропозицією провести аналіз узгодженості нормативно-правових актів у сфері безпечності та якості харчових продуктів.

Термін: травень 2017 року

Голосували:

«ЗА» – 51 особа; «ПРОТИ» – 0 осіб; «УТРИМАЛИСЬ» – 0 осіб.
З питання третього слухали:

Гончар Наталію Володимирівну – начальника управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, з інформацією про проект плану роботи координаційної ради на ІІ квартал 2017 року.
В обговоренні питання третього взяли участь члени координаційної ради.
За результатами обговорення питання третього вирішили:

1. Взяти до відома інформацію Гончар Н.В.

2. Рекомендувати членам координаційної ради надати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації зауваження та пропозиції до проекту плану роботи координаційної ради на ІІ квартал 2017 року.

Термін: 27.03. 2017

3. Затвердити план роботи обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва на ІІ квартал 2017 року з урахуванням додаткових пропозицій (якщо такі будуть подані).

Термін: 07.04.2017

Голосували:

«ЗА» – 51 особа; «ПРОТИ» – 0 осіб; «УТРИМАЛИСЬ» – 0 осіб.
Виступила:

Мельниченко Таїсія Миколаївна – голова громадської організації «Професійний союз підприємців» з питанням щодо заповнення підприємцями договорів про визнання електронних документів при поданні електронної податкової звітності.
В обговоренні питання взяли участь члени координаційної ради та регіональної ради.
За результатами обговорення питання третього вирішили:

1. Рекомендувати Головному управлінню ДФС в Запорізькій області розмістити на своєму офіційному веб-сайті перелік осіб з правильним зазначенням їх фамілії, імені та по-батькові, які уповноважені підписувати договори про визнання електронних документів при поданні електронної податкової звітності суб’єктами господарювання у відповідний період.

Термін: квітень 2017 року

Голосували:

«ЗА» – 51 особа; «ПРОТИ» – 0 осіб; «УТРИМАЛИСЬ» – 0 осіб.


Протокол вела
секретар координаційної ради К.І. Мулл


поділитися в соціальних мережахСхожі:

Затверджую

Затверджую

Затверджую

Затверджую

Затверджую

Затверджую

Затверджую

Затверджую

Затверджую погоджено

Повноваження та підписи уповноважених осіб затверджую

Затверджую
Кваліфікація: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорій А1, А2

Затверджую
Михалко М. В.; Єрін С. А.; Ткачук О. В.; Чутченко І.І.; Кучерява В. Б.; Скубська Т. В

Затверджую
Код 72. 19. 1 Послуги щодо наукового досліджування та експериментального розробляння

Затверджую
Кваліфікація: слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 2 (1-2)-го розряду

Затверджую
Укладачі Карпенко О. М., Приходько С. В., Венгеровський С. Б. – Лебедин, 2017. – 34с

Затверджую
Сума прибутку, що не підлягає оподаткуванню згідно із міжнародними договорами України

Затверджую
Здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства

Затверджую
Послуги з досліджень та експериментальних розробок у галузі природничих І технічних наукБаза даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт