Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Підписано Закон про податковий компроміс

Підписано Закон про податковий компроміс

Сторінка1/9
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
Шановні платники !

Підписано Закон про податковий компроміс
З 17 січня поточного року набув чинності Закон України від 25.12.2014 №63-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу».

Він виник у відповідь на запит бізнесу, який хоче перегорнути сторінку і почати працювати прозоро. Податковий компроміс – це не зобов’язання, а право бізнесу. Враховуючи підписання Угоди про асоціацію з ЄС і ті можливості, які вона відкриває для українського бізнесу, цим інструментом скористається багато компаній.

Податковий компроміс це - звільнення від юридичної відповідальності платників податків за заниження податкових зобов'язань по податку на прибуток підприємств і ПДВ за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням встановлених ПКУ строків давності.

Для цього платникові податків необхідно подати уточнюючий розрахунок, в якому визначити суму завищення податкового кредиту по ПДВ або суму завищення витрат з податку на прибуток.

Платнику податків необхідно сплатити 5% суми податку. Тобто, 95 відсотків суми відповідного податку вважатимуться погашеними.

ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що роз’яснення та додаткова інформація з питань застосування податкового компромісу надаються податковими інспекціями за місцем реєстрації.

Контактні телефони:

  • Дніпродзержинська ОДПІ – (5692) 32601.

Координатори з даного питання :

  • Лебедєва Євгенія Євгеніївна – заступник начальника управління податкового аудиту тел. (5692)37084;

  • Корсун Вікторія Миколаївна – начальник управління оподаткування та контролю об’єктів та операцій тел. (5692)32601;

  • Сидорчук Іван Сергійович – в.о. начальника юридичного відділу тел. (569)534021;

  • Попов Олег Миколайович – завідувач інформаційно - комунікаційного сектору тел. (5692)38633.

Інформаційно – комунікаційний сектор

Дніпродзержинської ОДПІ
У 2014 році за скоєння корупційних дій до кримінальної відповідальності притягнуто 37 працівників ДФС

Протягом минулого року за фактами порушення законодавства у сфері службової діяльності до кримінальної відповідальності притягнуто 37 працівників Державної фіскальної служби. З них 17 – за вчинення злочинів, передбачених ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), тобто хабарництво.

Зокрема, за вчинення злочинів, передбачених ч. 4 цієї статті (отримання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах) до кримінальної відповідальності притягнуто посадовців ДФС у Чернігові, Харкові та Дніпропетровській і Київській областях. А за отримання хабара у значних розмірах (ч.2 ст. 368 ККУ) та шахрайство (ч.2 ст. 190 ККУ) покарання не уникнули співробітники ДФС у Тернопільській області та податкові міліціонери Одещини.

Крім того, за 12 місяців 2014 року правоохоронними органами розпочато 335 кримінальних проваджень за фактами вчинення посадовими особами фіскальної служби злочинів у сфері службової діяльності. З них – 258 за матеріалами підрозділів власної безпеки відомства.

Також з початку минулого року підрозділами власної безпеки ДФС проведено понад 3,8 тис. службових розслідувань та перевірок, за результатами яких притягнуто до відповідальності понад 1,1 тис. осіб. Звільнено із займаних посад 92 особи.

Не менше уваги приділяє Державна фіскальна служба повідомленням про можливі неправомірні дії своїх співробітників, які надходять на телефонну лінію антикорупційного сервісу відомства ”Пульс”.

Так, у 2014 році було перевірено 364 такі повідомлення. За результатами їх перевірок до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 посадових осіб, винесено 62 офіційні застереження та розпочато 3 кримінальні провадження.

Перевірено також 1,8 тис. скарг і звернень, які надійшли від фізичних та юридичних осіб. З них 509 повністю або частково підтвердились.

Інформаційно – комунікаційний сектор

Дніпродзержинської ОДПІ

ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє!

ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє про хід утворення та початок діяльності ДПІ ГУ ДФС і реорганізації ДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області.

Станом на 20.01.2015:

1. Зареєстровані як юридичні особи публічного права:

– ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровської області;

– Лівобережна об’єднана ДПІ м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровської області;

– ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровської області;

– ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровської області;

– Криворізька центральна об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровської області;

– Дніпродзержинська об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровської області;

– Новомосковська об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровської області.

2. Розпочали виконання покладених на них функцій і повноважень:

– ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровської області;

– ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровської області;

– Новомосковська об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровської області.

3. Проводиться реорганізація (знаходяться у стадії припинення):

– ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська ГУ Міндоходів у Дніпропетровської області;

– Лівобережна об’єднана ДПІ м. Дніпропетровська ГУ Міндоходів у Дніпропетровської області;

– ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська ГУ Міндоходів у Дніпропетровської області;

– ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська ГУ Міндоходів у Дніпропетровської області;

– Дніпродзержинська об’єднана ДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровської області;

– Новомосковська об’єднана ДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровської області.

Інформаційно – комунікаційний сектор

Дніпродзержинської ОДПІ

В минулому році мешканці Дніпропетровщини сплатили 265 млн. грн. військового збору

Військовий збір в Україні запроваджено із 3 серпня 2014 року. Впродовж серпня - грудня минулого року платники Дніпропетровщини спрямували на допомогу українській армії 265 млн. грн. військового збору.

Фахівці ГУ ДФС у Дніпропетровській області відзначають постійно зростаючу сумлінність та свідомість населення зі сплати зазначеного збору. Так, у серпні 2014 року надходження військового збору склали 22,3 млн. грн., а вже у грудні спрямовано до бюджету 65,2 млн. грн.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України від 28.12.2014 №71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» дію військового збору продовжено до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України (за ставкою 1,5%).

Інформаційно – комунікаційний сектор

Дніпродзержинської ОДПІ
На Дніпропетровщині у грудні 2014 року 98% митних декларацій оформлено в електронному вигляді

Протягом 2014 року фахівці Дніпропетровської митниці ДФС оформили більше 186 тисяч митних декларацій, з яких понад 178 тисяч, або 95,8% – електронним способом. В січні – грудні 2013 року в електронному вигляді оформлено лише 78,1% декларацій від усього обсягу поданих документів.

Наразі, у грудні минулого року, вже 98% експортерів та імпортерів Дніпропетровської області надають перевагу використанню досягнень сучасних технологій при оформленні митних декларацій.

Як зазначають фахівці митниці, підвищений інтерес до використання сучасної технології оформлення декларацій типу «ЕА» свідчить про її позитивну оцінку з боку суб’єктів ЗЕД та подальшу перспективність. Адже застосування такої процедури є дуже зручним для бізнесу, оскільки мінімізує «людський фактор» та сприяє прискоренню товарообігу, скороченню затрат часу і фінансових витрат на здійснення митних процедур.

Інформаційно – комунікаційний сектор

Дніпродзержинської ОДПІ
У 2014 році сплачено понад 2,5 млрд. грн. військового збору

З початку впровадження військового збору платники податків сплатили до бюджету понад 2,5 млрд. грн. Зокрема, у грудні минулого року для потреб армії до зведеного бюджету надійшло 649,4 млн. грн. збору.

Нагадуємо, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)” продовжено справляння військового збору до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України

Військовий збір було запроваджено з 3 серпня 2014 року, ставка якого складає 1,5 відс. від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору в бюджет є роботодавці, що виплачують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків, та податкові агенти — для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні.

Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.

Інформаційно – комунікаційний сектор

Дніпродзержинської ОДПІ

  1   2   3   4   5   6   7   8   9

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Запрошуємо на безкоштовний семінар 30 квітня 2015 року
Чи може платник податків скористатися правом на податковий компроміс при виявлені контролюючим органом заниження податкового зобов’язання...

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України у складі
Дп «Компроміс») про перегляд Верховним Судом України постанови Вищого господарського суду України від 27 листопада 2014 року в справі...

Начальник управління Оригінал підписано Р. В. Шаповал
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України (лист від 09. 06. 2011 №1/9-454) про вивчення в загальноосвітніх навчальних...

Закон україни
Податковий кодекс України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №13—17, ст. 112) викласти в такій редакції

Закон УкраЇни
Податковий кодекс України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №13—17, ст. 112) викласти в такій редакції

Закон України від 31 липня 2014 року №1621-vіi «Про внесення змін...
Податковий кодекс України від 02 грудня 2010 року №2755-vi зі змінами та доповненнями – пку

Розділ Теоретичні положення бухгалтерського обліку, аналізу І аудиту об’єкта дослідження
Україні», Господарський кодекс, Податковий кодекс, а також на Закон України «Про аудиторську діяльність» Перелік інструктивних та...

Рішення повинно бути підписано усіма засновниками
Копія належним чином зареєстрованого установчого документу (статуту / засновницького договору / установчого акта / положення)

Оригінал підписано ?
Харківської обласної державної адміністрації надсилається для організації відповідної роботи лист Міністерства освіти І науки України...

Стаття 178. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою, яка...
Податковий кодекс України (далі — Кодекс). З цього моменту відповідно припинив свою дію Закон України «Про податок з доходів фізичних...

Платника податку на додану вартість
Податковий номер / номер та серія паспорта* Індивідуальний податковий номер платника

Про окремі особливості складання податкової звітності за звітні періоди,...
Закон n 643), з 1 липня 2015 року податковий кредит звітного періоду формується платником податку з сум податку на додану вартість,...

Закон України про вищу освіту, який фактично став «першою ластівкою»
«першою ластівкою» у процесі проведення реформ України, закон України про запобігання корупції, про засади державної антикорупційної...

Податковий кодекс україни розділ
Податковий кодекс України від 2 грудня 2010 року №2755vі // Офіційний вісник України вiд 10. 12. 2010 2010 р., №92, том 1, стор....

Закону України "Податковий Кодекс України"
П. Л. М. 15237. doc 24. 08. 2017 До проекту Закону України "Податковий Кодекс України"

Рішення повинно бути підписано усіма засновниками
Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, засвідчення...

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Податковий менеджмент»
Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Податковий менеджмент» / Укладачі О. В. Зайцев, О. В. Галахова,...

Закон №185/94 Закон України «Про поря-док здійснення розрахунків в іноземній валюті»
Стамбульська конвенція — Конвенція про тимчасове ввезення (м. Стамбул, 26. 06. 90 р.)База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт