Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Центр економічної освіти

Центр економічної освіти

ЦЕНТР ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ
Головам тендерних комітетів, економічним службам (для замовників та учасників)

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі навчання:

Порядок здійснення закупівель з урахуванням нових вимог,

що відбудеться 26-29 серпня –смт.Затока, Одеська обл.

9-10 вересня у м.Києві, 23-26 вересня на Закарпатті

В роботі навчання візьмуть участь представники :

 • Міністерства економічного розвитку і торгівлі;

 • Відомі фахівці- практики.

У програмі навчання:

 1. Зміни законодавства.  Порядок здійснення закупівель з урахуванням нових вимог.  Аналіз змін чинного законодавства. Сучасний стан нормативно-правового поля здійснення державних закупівель. Закон України "Про здійснення державних закупівель". Зміни до статті 17 Закону зміни до статті 17 Закону про держзакупівлі: Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, антикорупційна програма учасника (порядок підготовки, отримання зразку програми, обговорення змісту), уповноважена особа з антикорупційної програми (вимоги, порядок призначення, функції): Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, антикорупційна програма учасника (порядок підготовки, отримання зразку програми, обговорення змісту), уповноважена особа з антикорупційної програми (вимоги, порядок призначення, функції). Порядок дій замовників щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Закон України «Про відкритість використання публічних коштів»: обов’язки для замовника, зміни в законодавстві, що вносяться цим Законом.

 2. Встановлення, виконання та перевірка окремих вимог документації конкурсних торгів (кваліфікаційної документації, запиту цінових пропозицій): Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді; інформація з ЄДРПОУ; інформація про платника податків; можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет.

 3. Особливості проведення переговорної процедури. Підстави для застосування, порядок проведення. Обґрунтування підстави для застосування процедури закупівлі. Порядок проведення переговорної процедури. Закупівля енергоносіїв, водо-, теплопостачання, водовідведення, послуги поштового зв’язку.

 4. Діяльність комітетів з конкурсних торгів та обмеження щодо участі у них. Порядок функціонування комітету з конкурсних торгів. Проходження навчання та підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних торгів: обов’язок чи право? Функції комітету з конкурсних торгів. Формування профільних комітетів з конкурсних торгів. Можливість включення до комітетів з конкурсних торгів представників сторонніх організацій на правах дорадчого голосу. Централізовані закупівлі, існування єдиних комітетів з конкурсних торгів: реальність чи порушення чинного законодавства. Періодичність оновлення комітету з конкурсних торгів. Відповідальність членів комітету з конкурсних торгів. Необхідність інформування замовником контролюючих та правоохоронних організацій про заплановані процедури закупівлі, зокрема розкриття пропозицій.

 5. Планування закупівель: ефективна організація закупівель протягом року. Особливості формування річного плану державних закупівель: необхідність оприлюднення додатку до річного плану та очікуваних сум закупівлі. Відшкодування, законні варіанти уникнення проведення відповідних процедур закупівель, додаткові кошти, додаткові закупівлі.

 6. Загальні умови здійснення закупівель. Новий порядок оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу: скасування публікації інформації в інформа-ційному бюлетені «Вісник державних закупівель», строки, витрати. Розміщення інформації англійською мовою. Рекомендації щодо роботи з веб-порталом з питань державних закупівель щодо оприлюднення інформації. Нові строки проведення процедур закупівель.

 7. Окремі аспекти проведення процедур закупівель. Відкриті торги. Двоступеневі торги. Запит цінових пропозиції: нові вартісні межі. Попередня кваліфікація учасників: необхідність та доцільність проведення.

 8. Здійснення закупівель за рамковими угодами.

 9. Документація конкурсних торгів. Порядок видачі та оприлюднення. Зміст. Новий порядок надання роз’яснень щодо документації конкурсних торгів, внесення змін до документації конкурсних торгів. Кваліфікаційні критерії відбору учасників. Виконання аналогічних договорів – правомірна вимога чи дискримінація. Забезпечення пропозиції конкурсних торгів, забезпечення виконання договору про закупівлю: оптимальний вибір способу і розміру забезпечень.

 10. Дії замовників та учасників під час проведення процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів. Порядок подання пропозицій конкурсних торгів, проведення процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів та участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників, порядок отримання інформації щодо торгів: можливість неприйняття пропозицій конкурсних торгів через неотримання документації конкурсних торгів чи через відсутність відповідного запрошення; особливості прийняття пропозицій конкурсних торгів та проведення розкриття пропозицій конкурсних торгів; допуск представників учасників на процедуру розкриття; відміна торгів та визнання їх такими, що не відбулися; рекомендації; роль учасника; можливість присутності на процедурі розкриття та отримання копії протоколу розкриття без подання пропозицій конкурсних торгів.

 11. Особливості - Виправлення арифметичних помилок. Новий порядок відмови в участі у процедурі закупівлі: обов’язки і права замовників та учасників. Які учасники протягом 3-х років не зможуть приймати участь у торгах? Порядок відхилення пропозицій конкурсних торгів. Критерії оцінки: ціна чи ціна з урахуванням інших показників. Варіанти методик оцінки.

 12. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися: нові підста-ви. Акцепт пропозиції конкурсних торгів та укладення договору про закупівлю. Інформування учасників про результати проведення процедури закупівлі.

 13. Особливості оскарження процедур закупівель. Можливість оскарження «неучасниками». Порядок розгляду скарг замовниками. Особливості розгляду скарг органом оскарження: нові строки для оскарження.

 14. Договір про закупівлю. Можливість застосування попередньої оплати. Умови, при яких можлива зміна істотних умов договору. Істотні умови договору. Недійсність договору про закупівлю. Продовження дії договорів на наступний рік.

 15. Відповідальність за порушення чинного законодавства у сфері державних закупі-вель. Адміністративна та кримінальна відповідальність. Типові порушення, яких слід уникати

 16. Відповіді на запитання слухачів

Учасники заходу забезпечуються: лекціями, консультаціями та нормативними документами, сертифікатом про проходження навчання, проживанням у номерах бази відпочинку «Еллада», та харчуванням.

Місце проведення: Одеська область, с.м.т. Затока, база відпочинку «Еллада»

Вартість участі у заході 5151грн., без ПДВ.

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну картку:

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА УЧАСНИКА ЗАХОДУ (назва навчання, дата)

Назва установи –________________________________________________________

Адреса установи –_______________________________________________________

Прізвище, Ім’я та по батькові –_____________________________________________

Посада________________________________________________________________

Телефон робочій та мобільний – __________________________________________

Е-mail –________________________________________________________________

Реєстраційну картку відправити на Е-mail: uchbovicentr@ukr.net.

Обов’язково підтвердити участь за телефонами: 044-360-32-87; 362-47-95.

Реєстрація учасників заходу 26 серпня у прийомному відділенні бази відпочинку «Еллада» при наявності копії платіжного доручення з відміткою банку та заповненого договору – акта (підпис керівника, печатка)

Рахунок, договір, акт можна отримати по електронній пошті, або факсом. Оригінали - при реєстрації на заході, (або поштою).

День від’їзду: 29 серпня.

Проїзд: від залізничного вокзалу або автовокзалу в м.Одеса маршрутним таксі в напрямку Затоки, Бєлгород-Дністровський.

Семінар 9-10 вересня у м.Києві, 23-26 вересня на Закарпатті

Довідки за телефонами: 044-362-47-95; 360-32-87.

ОРГКОМІТЕТ

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Центр економічної освіти
«Огляд змін щодо ведення бухгалтерського обліку та порядку відображення у обліку господарських операцій бюджетними установами у 2015...

Київський державний центр науково-технічної І економічної інформації
Це гострі проблеми суспільного, політичного, комерційного І юридичного значення. Якщо ці проблеми не вирішувати, то це може загальмувати...

Управління освіти І науки
«Інтелектуали Криворіжжя 2013», з метою пропаганди економічної освіти, поглиблення знань учнів з основ економіки через науково-дослідницьку...

Наказ
Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території...

Наказ
Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території...

До Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику...
Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення...

Департамент освіти І науки Київської облдержадміністрації Київський...
Комунальний заклад Київської обласної ради Центр творчості дітей та юнацтва Київщини

Ц ентр економічної освіти
«Особливості складання фінансовой звітності в контексті запровадження національних положень (стандартів) з бухгалтерського обліку...

Ц ентр економічної освіти
«Особливості складання фінансовой звітності в контексті запровадження національних положень (стандартів) з бухгалтерського обліку...

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Львівській області
Управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки

Законів України "Про захист економічної конкуренції"
Відповідно до Законів України "Про захист економічної конкуренції", "Про закупівлю товарів, робіт І послуг за державні кошти" та...

Кз кор «центр творчості дітей та юнацтва київщини» відділ спортивного туризму І краєзнавства
При закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти київської області, які перебувають...

Нака з
Кривого Рогу на період до 2012 року», згідно з річним планом роботи управління освіти І науки виконкому Криворізької міської ради,...

Закон та «Про електронні документи та електронний документообіг»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр сертифікації ключів «Україна» (далі Центр)

Закон та «Про електронні документи та електронний документообіг»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр сертифікації ключів «Україна» (далі Центр)

Закон та «Про електронні документи та електронний документообіг»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр сертифікації ключів «Україна» (далі Центр)

Закон та «Про електронні документи та електронний документообіг»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр сертифікації ключів «Україна» (далі Центр)

Уроку
Державний професійно-технічний навчальний заклад "нікопольський центр професійної освіти"База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт