Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Засідання комітету з конкурсних торгів

Засідання комітету з конкурсних торгів

ПРОТОКОЛ

засідання комітету з конкурсних торгів

Державного центру зайнятості

від 06 жовтня 2014 року
Присутні:

Голова комітету з конкурсних торгів – Тюлєнєв С.А.

Члени комітету з конкурсних торгів – Римашевський А.В., Галайда Л.О., Андрієць О.Ю., Любезнова І.М., Бутовська І.В., Петрученко Л.Ю., Галицька Н.А.
Порядок денний:

Розгляд та вивчення пропозицій конкурсних торгів по проведенню відкритих торгів на закупівлю Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів (код за ДК 016-2010 – 45.20.1). (оголошення №160607 в ІБ ВДЗ №72/1/1 від 27.08.2014р.) на відповідність кваліфікаційним, технічним та іншим вимогам замовника.
Слухали:

1. Секретаря комітету з конкурсних торгів, Галайду Л.О., яка проінформувала, що комітет розглянув та вивчив надані пропозиції згідно Реєстру отриманих пропозицій конкурсних торгів від 24.09.2014р.
На момент розкриття зареєстровано 2 (дві) пропозиції від учасників:

№п/п

Найменування учасника

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ

1

ТОВ «АВТОЛАБ»

38952690

2

ТОВ «АВТОРЕСУРС»

33229837

Розглянувши більш детально наявність та правильність оформлення документів, які були подані в складі пропозицій, виявлено наступне.

Пропозицію конкурсних торгів ТОВ «АВТОЛАБ» необхідно відхилити відповідно до пункту 3 частини 1 статті 29 Закону України від 10.04.2014 № 1197-VIІ «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон), тому що:

- пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів, а саме:

1. Абзацом 3 пункту 1 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено, що всі сторінки пропозиції конкурсних торгів учасника процедури закупівлі повинні бути пронумеровані та містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі, а також відбитки печатки.

Не всі сторінки пропозиції конкурсних торгів учасника пронумеровані, містять підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі, а також відбитки печатки.
2.Абзацом четвертим пункту 2 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено надання кошторису витрат на послуги з розрахунками на усі види послуг.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано кошторису витрат з розрахунками на усі види послуг.

3. Абзацом сьомим пункту 2 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено надання інформації про необхідні якісні та технічні характеристики предмета закупівлі (у формі довідки у довільній формі, з урахуванням технічних вимог Замовника).

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано інформації про необхідні якісні та технічні характеристики предмета закупівлі (у формі довідки у довільній формі, з урахуванням технічних вимог Замовника).
4. Пунктом 6 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено подання інформаційної довідки, яка містить відомості про виконання аналогічних договорів, укладених в 2011-2014 рр.

Надана учасником у складі пропозиції конкурсних торгів зазначена інформаційна довідка оформлена неналежним чином, а саме не зазначено назви інформації, в відомостях не заповнено суми договорів.
5. Пунктом 6 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено подання інформаційної довідки, складеної у довільній формі, про наявність обладнання та матеріально – технічної бази для надання послуг з технічного обслуговування та ремонтування автомобілів.

Учасником надано інформаційну довідку не в повному обсязі, а саме надано: «Інформацію щодо наявності та стану випробувального і допоміжного обладнання».
6. Пунктом 6 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено подання інформаційної довідки, складеної у довільній формі, яка містить відомості про кількість працівників Учасника, їх кваліфікаційно – освітній рівень та досвід роботи.

Учасником надано інформаційну довідку не в повному обсязі, а саме надано: «Інформацію щодо фахівців, які здійснюють метрологічні роботи».
7. Підпунктом 1.4.3 пункту 6 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено подання копії звіту про рух грошових коштів за 2013 рік.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів копії звіту про рух грошових коштів за 2013 рік надано не було.
8. Підпунктом 2.1 пункту 6 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено подання інформації у довільній формі про службових (посадових) осіб учасника, яких уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано інформації у довільній формі про службових (посадових) осіб учасника, яких уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі.
9. Підпунктом 2.8 пункту 6 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено подання довідки складеної учасником у довільній формі, яка містить гарантії учасника щодо відсутності підстав, передбачених статтею 17 Закону.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано довідки складеної учасником у довільній формі, яка містить гарантії учасника щодо відсутності підстав, передбачених статтею 17 Закону.
10. Підпунктом 1.3 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання нотаріально завіреної копії довідки ЄДРПОУ.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано нотаріально завіреної копії довідки ЄДРПОУ.
11.Абзацом 2 пункту 7 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено подання детального опису послуг, що закуповуються.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано детального опису послуг, що закуповуються.
12. Підпунктом 1.1 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання довідки, складеної у довільній формі, яка містить відомості про підприємство.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів було подано довідку про підприємство, оформлену неналежним чином.
13. Підпунктом 1.2. розділу пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання оригіналу або нотаріально завіреної копії витягу з Єдиного державного реєстру (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності)

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів було подано нотаріально завірену копію витягу іншого підприємства – ТОВ «АВТОЛАБ Сервіс».
14. Підпунктом 1.7 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання копії свідоцтва про реєстрацію власного транспортного засобу для здійснення перевезення нетранспортабельних транспортних засобів (або завірена копія договору-оренди такого транспортного засобу між учасником та юридичною або фізичною особою про надання таких послуг, або договір про надання послуг з транспортування між учасником та юридичною або фізичною особою про надання таких послуг).

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано копії свідоцтва про реєстрацію власного транспортного засобу для здійснення перевезення нетранспортабельних транспортних засобів (або завіреної копії договору-оренди такого транспортного засобу між учасником та юридичною або фізичною особою про надання таких послуг, або договору про надання послуг з транспортування між учасником та юридичною або фізичною особою про надання таких послуг).
15. Підпунктом 1.8 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання документального підтвердження відповідності обладнання СТО учасника встановленим стандартам та нормам допуску, що діють в Україні (копія свідоцтва про державну метрологічну атестацію обладнання, дійсне на момент відкриття пропозицій).

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано документального підтвердження відповідності обладнання СТО учасника встановленим стандартам та нормам допуску, що діють в Україні.
16. Підпунктом 1.9 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання копії сертифікату, який підтверджує статус офіційного дилера по сервісному обслуговуванню автомобілів марки «Skoda», який має бути дійсним до 31.12.2014 року.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано копію сертифікату, який підтверджує статус офіційного дилера по сервісному обслуговуванню автомобілів марки «Skoda», який має бути дійсним до 31.12.2014 року.
17. Підпунктом 1.10 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання копії сертифікату відповідності корпоративним вимогам виробника, який має бути дійсним до 31.12.2014 року.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано копію сертифікату відповідності корпоративним вимогам виробника, який має бути дійсним до 31.12.2014 року.
18. Підпунктом 1.11 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання документального підтвердження можливості одночасного обслуговування 10 автомобілів, а саме: наявності не менш ніж 10 підйомників.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано документального підтвердження можливості одночасного обслуговування 10 автомобілів, а саме: наявності не менш ніж 10 підйомників.
19. Підпунктом 1.12 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання документального підтвердження наявності обладнання для шиномонтажу та балансу коліс, стенду розвал-сходження.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано документального підтвердження наявності обладнання для шиномонтажу та балансу коліс, стенду розвал-сходження.
20. Підпунктом 1.13 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання копії дистриб`юторського (дилерського) договору, дійсного до кінця 2014 року, між учасником і концерном Skoda, або їх офіційним представником, який підтверджує кваліфікацію працівників учасника і надає право проведення технічного обслуговування і ремонту відповідних марок автомобілів.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано копії дистриб`юторського (дилерського) договору, дійсного до кінця 2014 року, між учасником і концерном Skoda, або їх офіційним представником, який підтверджує кваліфікацію працівників учасника і надає право проведення технічного обслуговування і ремонту відповідних марок автомобілів.
Пропозицію конкурсних торгів ТОВ «АВТОРЕСУРС» необхідно відхилити відповідно до пункту 3 частини 1 статті 29 Закону України від 10.04.2014 № 1197-VIІ «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон), тому що:

- пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів, а саме:

1. Абзацом 3 пункту 1 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено, що всі сторінки пропозиції конкурсних торгів учасника процедури закупівлі повинні бути пронумеровані та містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі, а також відбитки печатки.

Не всі сторінки пропозиції конкурсних торгів учасника пронумеровані, містять підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі, а також відбитки печатки.

2. Абзацом четвертим пункту 2 розділу 3 документації конкурсних торгів передбачено надання кошторису витрат на послуги з розрахунками на усі види послуг.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано кошторису витрат з розрахунками на усі види послуг.

3. Підпунктом 1.1 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання довідки, складеної у довільній формі, яка містить відомості про підприємство.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів було подано довідку про підприємство, оформлену неналежним чином.
4. Підпунктом 1.10 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання копії сертифікату відповідності корпоративним вимогам виробника, який має бути дійсним до 31.12.2014 року.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано копію сертифікату відповідності корпоративним вимогам виробника, який має бути дійсним до 31.12.2014 року.
5. Підпунктом 1.11 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання документального підтвердження можливості одночасного обслуговування 10 автомобілів, а саме: наявності не менш ніж 10 підйомників.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано документального підтвердження можливості одночасного обслуговування 10 автомобілів, а саме: наявності не менш ніж 10 підйомників.
6. Підпунктом 1.12 пункту 3 розділу 5 документації конкурсних торгів передбачено подання документального підтвердження наявності обладнання для шиномонтажу та балансу коліс, стенду розвал-сходження.

Учасником у складі пропозиції конкурсних торгів не було надано документального підтвердження наявності обладнання для шиномонтажу та балансу коліс, стенду розвал-сходження.
2. Голову комітету з конкурсних торгів Тюлєнєва С.А., який поінформував присутніх про необхідність відхилення пропозицій учасників №1 - ТОВ «АВТОЛАБ» та №2 - ТОВ «АВТОРЕСУРС», відповідно до ст. 29 Закону та у зв`язку з цим відміни процедури відкритих торгів на закупівлю Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів (код за ДК 016-2010 – 45.20.1) відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон), а саме: «...відхилення всіх пропозицій конкурсних торгів згідно з цим Законом…».
3. Члена комітету з конкурсних торгів Бутовську І.В., яка поінформувала про нагальну потребу в закупівлі послуг з технічного обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів.
Запропоновано:

  1. Відхилити пропозицію учасників № 1 та № 2 відповідно до ст. 29 Закону.
  1. Відмінити процедуру відкритих торгів на закупівлю Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів (код за ДК 016-2010 – 45.20.1). відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону, а саме: «...відхилення всіх пропозицій конкурсних торгів згідно з цим Законом …».
  1. На виконання ч. 2 ст. 29, ч. 3 ст. 30 Закону, протягом 3 робочих днів повідомити учасників, про відхилення їх пропозицій та відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися, а також передати цю інформацію для оприлюднення відповідно до ст. 10 Закону.
  1. У зв`язку з нагальною потребою в закупівлі вищезазначених послуг доручити секретарю комітету з конкурсних торгів розпочати проведення повторної процедури відкритих торгів на закупівлю послуг з технічного обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів.Голосували: «за» - рішення прийнято одноголосно.

«проти» - 0

«утрималось» - 0
Ухвалили:

  1. Відхилити пропозицію учасників №1 та №2, відповідно до ст. 29 Закону.
  1. Відмінити процедуру відкритих торгів відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону.
  1. На виконання ч. 2 ст. 29, ч. 3 ст. 30 Закону, протягом 3 робочих днів повідомити учасників, про відхилення їх пропозицій та відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися, а також передати цю інформацію для оприлюднення відповідно до ст. 10 Закону.
  1. Розпочати проведення повторної процедури відкритих торгів на закупівлю послуг з технічного обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів.


10. Члени комітету з конкурсних торгів:

1. Римашевський А.В. – заступник начальника

Управління - начальник відділу інформаційних систем

та телекомунікацій ________________________

(посада, прізвище, ініціали)  (підпис) 

2. Петрученко Л.Ю. – начальник відділу

бухгалтерського обліку - головний бухгалтер ________________________

(посада, прізвище, ініціали)  (підпис) 

3. Андрієць О.Ю. - начальник Управління

правового забезпечення ________________________

(посада, прізвище, ініціали)  (підпис) 

4. Бутовська І.В. – начальник відділу з питань

господарської діяльності ________________________

(посада, прізвище, ініціали)  (підпис) 

5. Любезнова І.М. – заступник начальника відділу

матеріального забезпечення та організації закупівель ________________________

(посада, прізвище, ініціали)  (підпис) 

6. Галицька Н.А. – начальник юридично-договірного

відділу ________________________

(посада, прізвище, ініціали)  (підпис) Голова комітету з конкурсних торгів Тюлєнєв С.А. ____________

(прізвище, ініціали) (підпис) М. П. 
Секретар комітету з конкурсних торгів Галайда Л.О. ____________

(прізвище, ініціали)  (підпис)

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Засідання комітету з конкурсних торгів від «11» 03
Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від «11» 03 2016 р № угсбм 16(Т)-022

Засідання комітету з конкурсних торгів від «14» 03
Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від «14» 03 2016 р № угсбм 16(Т)-025

Засідання комітету з конкурсних торгів від «14» 03
Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від «14» 03 2016 р № угсбм 16(Т)-024

Засідання комітету з конкурсних торгів Зміївського професійного енергетичного...
Виступила: секретар комітету з конкурсних торгів Гацько В. В., яка надала присутнім проект річного плану закупівель товарів, робіт,...

«04» квітня 2012 р. Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від
Розділ Порядок внесення змін та надання роз`яснень до документації конкурсних торгів

«12» червня 2012 р. Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від
Розділ Порядок внесення змін та надання роз`яснень до документації конкурсних торгів

«16» червня 2011 р. Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від
Розділ Порядок внесення змін та надання роз`яснень до документації конкурсних торгів

Голова комітету з конкурсних торгів
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону. Терміни, які використовуються в цій документації конкурсних...

Засідання комітету з конкурсних торгів від «22»
Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01. 06. 2010 №2289-vi внести наступні зміни до документації конкурсних торгів...

«затверджено» рішенням комітету з конкурсних торгів
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель" (далі – Закон)....

Затверджую
Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 31. 03. 2015 р. №15пгв(Т)-1-19 Редукціон

Затверджую
Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 12. 03. 2015 р. №15пгв(Т)-1-11 Редукціон

Затверджую
Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 12. 03. 2015 р. №15пгв(Т)-1-10 Редукціон

Затверджую
Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 10. 07. 2015 р. №15пгв(Т)-1-101 Редукціон

Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від
Вироби пластмасові інші, н в.І. у. (Канцелярські товари пластикові в асортименті)

Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від
Прилади та інструменти навігаційні, метрологічні, геофізичні та подібної призначеності

Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від
Газогенератори, дистиляційні та фільтрувальні апарати (Сепаратори газові в асортименті)

Рішенням комітету з конкурсних торгів від 01 03. 2012
Розділ III. Підготовка пропозицій конкурсних торгівБаза даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт