Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

“Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій” який відбудеться 21. 05. 2015 з 14 годин 00 хвилин до 16 годин 00 хвилин у приміщенні Світловодського міськвиконкому, за адресою: м. Світловодськ, вул. Леніна, 14, сесійна зала. 3 поверх

“Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій” який відбудеться 21. 05. 2015 з 14 годин 00 хвилин до 16 годин 00 хвилин у приміщенні Світловодського міськвиконкому, за адресою: м. Світловодськ, вул. Леніна, 14, сесійна зала. 3 поверх

До уваги фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку третьої та другої групи

13.05.2015 - Світловодська ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Світловодська ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області враховуючи стислі терміни впровадження РРО, встановлені Законом України від 28 грудня 2014 року №71 -VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі - Закон №71) (зокрема, до п. 296.10 статті 296 Податкового кодексу України та Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»)

запрошує фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку третьої та другої групи (фізичними особами-підприємцями) та здійснюють господарську діяльність, що передбачає застосування РРО, починаючи відповідно з 01.07.2015 та з 01.01.2016 (за виключенням здійснення діяльності виключно на ринках та продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі)

прийняти участь у семінарському занятті на тему “Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій” який відбудеться 21.05.2015 з 14 годин 00 хвилин до 16 годин 00 хвилин у приміщенні Світловодського міськвиконкому, за адресою: м. Світловодськ, вул. Леніна, 14, сесійна зала. 3 поверх.
До уваги платників податків!
13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

     Світловодська ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє платників податків, що  22 травня 2015 року до Світловодської ОДПІ прибуває представник  Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС для надання безкоштовних послуг щодо реєстрації електронного цифрового підпису для подачі звітності в електронному вигляді.

     Запис бажаючих отримати електронний цифровий підпис здійснюється за телефоном 72681.
Підсумки деклараційної компанії
13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Завершилась кампанія декларування доходів громадян. Станом на 13.05.15 до Світловодської ОДПІ громадянами подано 613 декларацій про майновий стан і доходи. Сума задекларованих доходів становить 41,096 млн. гривень. До сплати задекларовано 0,892 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Найбільшу кількість з поданих декларацій складають:

188 декларації подано громадянами, які одержали дохід у вигляді спадщини та подарунків;

52 декларацій з доходами від здавання майна в оренду;

13 декларацію подано громадянами, які одержали заробітну плату від двох і більше податкових агентів в сумі більше 146 160 грн.

10 декларацій подано громадянами, які одержали дохід від продажу рухомого та нерухомого майна;

8 декларацію подано резидентами, які задекларували іноземні доходи;

Станом на 13.05.2015 року 2 громадянина м. Світловодська та Світловдського району задекларували одержані доходи в сумі більше 1 млн. гривень. Сума задекларованих доходів становить 24,6 млн. гривень.

Громадянами, які згідно з законодавством мають право на отримання податкової знижки подано 61 декларація. До повернення з бюджету внаслідок використання права на податкову знижку підлягає 53,7 тис. гривень.
Заповнення поля декларації з ПДВ «Реквізити спеціального рахунка» - обов’язкова умова системи електронного адміністрування
13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

При заповненні рядка 25.2 декларацій 0121-0123, 0130 обов’язковим є заповнення поля декларації "****Реквізити спеціального рахунку". Зокрема, платники повинні вказати № спецрахунку, дані банку/органу, в якому відкрито рахунок (найменування, ЄДРПОУ, МФО).

Ця  вимога є обов’язковою для платників, які перебувають на спеціальному режимі оподаткування у сільському господарстві, для забезпечення перерахування на цей рахунок коштів з електронного рахунку платника, - наголошують фахівці ГУ ДФС у Волинській області.

Перерахування коштів в електронній системі адміністрування ПДВ здійснюється на підставі реєстру, який автоматично формується ДФС України на основі поданих платниками податкових декларацій з ПДВ та надсилається Державній Казначейській службі України.

Перерахування суми податку до бюджету та/або на спеціальні рахунки платників податку з їх електронних рахунків здійснюється Казначейством в межах залишку таких коштів на електронних рахунках (пункт 21 Порядку №569).

Нагадуємо, що спеціальний режим оподаткування у сільському господарстві визначений статтею 209 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI (із змінами та доповненнями).

Про сплату авансових платежів з рентної плати

13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Статтею 257 Податкового кодексу України (з урахуванням змін, внесених Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи”) (далі – Кодекс) визначено, що на окремі категорії платників рентної плати (далі – Плата), які:

- здійснюють видобування вуглеводневої сировини,

- користуються радіочастотним ресурсом,

- здійснюють транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України, сплачують у податковому (звітному) періоді до 30 числа кожного місяця авансові внески з Плати у розмірі однієї третини суми податкових зобов’язань з Плати, визначеної у податковій декларації за попередній податковий (звітний) період.

Податкова звітність з Плати за податковий квартал подається протягом 40 днів (підпункт 49.18.2 пункту 49.18 статті 49 Кодексу). При цьому граничний термін подання податкової звітності з Плати за І (перший) квартал 2015 року припадає на 12 травня.

Таким чином, зазначений граничний термін подання податкової звітності, а також узгодження платником Плати його податкових зобов’язань за вказаний період настає пізніше ніж граничний термін сплати (29 квітня) авансового внеску з Плати за квітень 2015 року.

3 огляду на викладене, платники Плати авансові внески у вигляді однієї третини суми податкових зобов’язань з Плати, визначеної у податковій декларації за І квартал, здійснюють до 30 числа у травні, червні та липні.

Такий же порядок розповсюджується на наступні квартали.

Про це зазначено в листі ДФС України від 29.04.2015 №15542/7/99-99-15-04-01-17 "Про сплату авансових внесків з рентної плати"

Середній заробіток мобілізованих не оподатковується

13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Кабінет Міністрів України постановою від 04.03.2015 № 105 затвердив Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. Цей Порядок визначає механізм виплати зазначеної компенсації за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті.

Для виплати компенсації підприємство, установа або організація подає щомісяця до 15 числа органу соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам. Звіт необхідно погодити з районним (міським) військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу.

Законодавчо визначено, що дохід, отриманий мобілізованими працівниками за рахунок коштів державного бюджету у вигляді компенсації в межах середнього заробітку, не включається до оподатковуваного доходу такого працівника. Також не нараховується та не утримується єдиний внесок з таких виплат.

Оскільки Постанова № 105 набула чинності з 17.03.2015, то в цілях звільнення від оподаткування податком на доходи фізичних осіб, військовим збором компенсаційних виплат та ненарахування і неутримання єдиного внеску на такі виплати, вказаний Порядок суб’єктами господарювання застосовується починаючи з березня місяця.

 
Порядок обчислення та сплати єдиного внеску роботодавцями із сум допомоги

зв’язку з вагітністю та пологами
13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування нараховується роботодавцем на суму допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами за відповідний базовий звітний період (місяць) в межах максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та сплачується не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом, незалежно від того на який розрахунковий рахунок надходять кошти від фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Для підприємств, установ, організацій, які використовують найману працю та виплачують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами для осіб, зазначених у пунктах 9 - 14 ч. 1 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464), єдиний внесок встановлюється у розмірі 33,2% визначеної абз. другим п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону № 2464 бази нарахування єдиного внеску.

Базою нарахування єдиного внеску для зазначених платників є сума допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

Для платників, які отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, єдиний внесок встановлюється у розмірі 2% суми допомоги. Нарахування єдиного внеску здійснюється в межах максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом № 2464.

Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 1 Закону № 2464 максимальною величиною бази нарахування єдиного внеску є максимальна сума доходу застрахованої особи, що дорівнює сімнадцяти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, на яку нараховується єдиний внесок.

Єдиний внесок нараховується на суми, які є базою нарахування, незалежно від джерел їх фінансування, форми, порядку, місця виплати та використання, а також від того, чи виплачені такі суми фактично після їх нарахування до сплати (частина 5 ст. 7 Закону № 2464).

Застосування максимальної величини при нарахуванні єдиного внеску на суми допомоги по тимчасовій непрацездатності (в тому числі, у зв’язку з вагітністю та пологами), період якої більше одного місяця, здійснюється окремо за кожний місяць.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (веб-портал ДФС, вкладка «Інформаційно-довідковий ресурс», данероз’яснення у категорії 301.04.01).
Умови для застосування понижуючого коефіцієнта до розміру єдиного внеску

13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Державна фіскальна служба України листом від 28.04.2015 р. N 15273/7/99-99-17-03-01-17 надала роз’яснення щодо застосування понижуючого коефіцієнта при нарахуванні і виплаті заробітної плати за першу половину звітного місяця.

Згiдно з частиною 1 ст. 115 Кодексу законiв пpo працю та частиною 1 статтi 24 Закону України вiд 24 березня 1995 рокy N 108/95-ВР "Про оплату праці" заробiтна плата виплачується регулярно в робочі дні у строки, установлені колективним договором, але не рідше двох разів на мiсяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів.

Розмiр заробiтної плати за першу половину місяця визначається колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспiлкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разi вiдсутностi таких oрганів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не менше оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника.

Частиною 8 статті 9 Закону України від 08 липня 20l0 року N 2464 "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" із змінами та доповненнями (далі - Закон N 2464) встановлено обов’язок роботодавців під час кожної виплати заробітної плати, на суми якої нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених cум сплачувати нарахований на цi виплати єдиний внесок у розмірі, встановленому для таких платників (авансовi плaтeжі). Винятком є випадки, якщо внесок, нарахований на ці виплати, вже сплачений у встановлені терміни або за результатами звірки платника з органом фіскальної служби за платником визнана переплата єдиного внеску, сума якої перевищує суму внеску, що підлягає сплаті, або дорівнює їй.

Розміри єдиного внеску для кожної категорії платників встановлено статтею 8 Закону N 2464.

Таким чином, якщо платником за звiтний мiсяць виконано умови застосування понижуючого коефіцієнта, передбаченi Законом України від 02 березня 2015 року N 2l9-VIII "Про внесення змін до розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Пpo збiр та облік єдиного внеску на загальнообов’язкoвe державне соціальне страхування", то і застосування коефіцієнта до ставки єдиного внеску при нарахуванні і виплаті заробітної плати за першу половину звітного місяця буде правомірним. Якщо ж при остаточному розрахунку виявиться, що умови для застосування понижуючого коефіцієнта до розміру єдиного внеску у звітному місяці не виконано, то відповідно застосування зниженої ставки до авансових внесків не є правомірним.

У разі несплати, неповної сплати або несвоєчасної сплати суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів), пунктом 6 частини 11 статті 25 Закону N 2464 передбачено застосування штрафу до платника єдиного внеску у розмірі 10 відсотків таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум. Розрахунок зазначеної штрафної санкції здійснюється за даними акта перевірки.
Розміри та ставки нарахувань Єдиного внеску у 2015 році

13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Кожен роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок за найманого працівника від нарахованої суми заробітної плати в таких розмірах:

- на суму нарахованої зарплати за видами виплат від 36,76 % до 49,7 % залежно від класу професійного ризику, а за інвалідів – 8,41 %;

- на суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами – 34,7 %;

- на суму допомоги по тимчасовій непрацездатності/допомоги по вагітності та пологах – 33,2 %;

Одночасно, роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок за найманого працівника від утриманої суми заробітної плати, а саме:

- від суми нарахованої зарплати за видами виплат 3,6; 6,1 %;

- від суми винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами – 2,6 %;

- від суми допомоги по тимчасовій непрацездатності/допомоги по вагітності та пологах – 2 %.

Максимальний розмір доходів, на який нараховується єдиний соціальний внесок у 2015 році складає 20 тисяч 706 гривень, а мінімальний розмір доходів, на який нараховується ЄСВ складає 1 тисяча 218 гривень. Самостійне нарахування пені при несвоєчасній сплаті ЄСВ
13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

 Відповідно ч. 2 ст. 25 Закону про ЄСВ. у разі виявлення своєчасно не сплачених сум страхових внесків платник зобов’язаний самостійно обчислити й сплатити їх із нарахуванням пені в порядку й розмірах, визначених цією статтею.

Отже, разом із перерахуванням недоїмки (недоплаченої суми) за внесками потрібно сплатити ще й пеню

Порядок розрахунку прописано ч. ч. 10 та 13 ст. 25 Закону про ЄСВ: пеню нараховують із розрахунку 0,1 % від суми недоплати за кожний день прострочення платежу.

Нарахування пені починається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно.

До уваги платників ПДВ

13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

В зв’язку з внесеними змінами до Податкового кодексу України починаючи з першого звітного періоду 2015 року (січень, І квартал) формування податкового кредиту у платників ПДВ відбувається на підставі електронних податкових наклад- них та обмежених випадках готівкових розрахунків/ документів (п.198.6 ст. 198 Кодексу) і податкових накладних, які складені постачальником товарів/ послуг у січні 2015 року.

Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року та своєчасно зареєстровані в ЄРПН, включаються до складу податкового кредиту того звітного періоду, на який припадає дата їх складання (п.198.3 ст.198 Кодексу).

Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року, зареєстровані в ЄРПН з порушенням терміну їх реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому податкову накладну зареєстровано в ЄРПН, але не більше ніж 180 календарних днів з дати їх складання.

З урахуванням змін, внесених до пункту 198.6 статті 198 розділу V Кодексу, з 1 січня 2015 року втратила чинність норма щодо збереження права на включення до податкового кредиту суми ПДВ на підставі отриманих податкових накладних протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної.

Платники, які не включили податкові накладні, складені до 1 січня 2015 року, до складу податкового кредиту відповідних періодів, можуть реалізувати своє право на формування податкового кредиту виключно шляхом подання уточнюючих розрахунків за відповідні звітні періоди, з урахуванням вимог пункту 198.2 статті 198 розділу V Кодексу.

Таким чином, до складу податкового кредиту декларації з ПДВ за січень п. р. платник не має права включити суми ПДВ по податкових накладних минулих періодів.

Приклади виправлення показників січня 2015 року:

Якщо платником податку податковий кредит січня 2015 року сформовано за рахунок податкових накладних минулих звітних періодів (наприклад: вересня 2014 року у сумі ПДВ 20 000 грн.) приведення у відповідність показників січня п.р. із позитивним значенням декларування ПДВ  відбувається двома способами:

- самостійно платником;

- за результатами перевірки контролюючого органу.

У разі самостійного виправлення показників шляхом подання уточнюючого розрахунку за січень п.р. (ст. 50 Кодексу):

платник сплачує ПДВ всього 20 600 грн., з якої

- сума недоплати - 20 000 грн.

- штраф у розмірі 3 відсотки -  20 000 *3% = 600 грн.

У разі перевірки контролюючого органу:

платник сплачує ПДВ всього 25 000 грн., з якої

- донараховану суму ПДВ -  20 000 грн.

- штраф у розмірі 25 відсотків - 20 000 грн. *25% =   5000 грн.

Таким чином, оптимальний варіант збереження обігових коштів платника – самостійне виправлення помилки.

 

Складання податковї накладної при постачанні товарів кінцевому споживачу

13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Платник ПДВ, який здійснює операції з постачання товарів кінцевому споживачу з використанням двох і більше касових апаратів, самостійно може прийняти рішення щодо складання податкових накладних за такими операціями у такий спосіб:

-складати окрему податкову накладну за щоденними підсумками операцій з постачання товарів, здійснених через окремий касовий апарат, в якій обсяг постачання та сума ПДВ повинні відповідати фактичній сумі виторгу та сумі ПДВ, яка відображена у Z-звіті такого касового апарату;

- складати одну податкову накладну за щоденними підсумками операцій з постачання товарів, здійснених через усі касові апарати платника (в тому числі через ті, що знаходяться в філіях чи структурних підрозділах).

При цьому обсяг постачання та сума ПДВ, зазначені в такій податковій накладній, повинні відповідати загальній сумі виторгу та сумі ПДВ, яка відображена у Z-звітах всіх касових апаратів підприємства.

Зазначений порядок роз’яснено листом ДФС України від 03.03.2015 р. №4436/6/99-99-19-03-02-15.
Порядок реєстрації розрахунку коригування

13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

У випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов’язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг постачальник товарів/послуг складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, у якому зазначаються виправлені дані.

Розрахунок коригування, складений постачальником товарів (послуг) до податкової накладної, яка видана їх отримувачу, підлягає реєстрації в ЄРПН:

- постачальником товарів/послуг, якщо передбачається збільшення суми компенсації їх вартості на користь такого постачальника (продавця) або якщо коригування кількісних та вартісних показників у підсумку не змінює суму компенсації;

- отримувачем (покупцем) товарів/послуг, якщо передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, для чого постачальник надсилає складений розрахунок коригування отримувачу (покупцю).

Розрахунки коригування, що складаються до усіх податкових накладних, які були складені до 01.02.2015 р, а також розрахунки коригування до податкових накладних, які не видаються отримувачу (покупцю) - платнику податку, підлягають реєстрації в ЄРПНпостачальником.

Розрахунок коригування, що складається до податкової накладної, яка була складена отримувачем (покупцем) послуг від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України, підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем (покупцем) таких послуг.

Вищезазначений порядок передбачений п. 192.1 Податкового кодексу України та «Порядком заповнення податкової накладної», затвердженого наказом МФУ від 22.09.2014 №957.

Сплата авнвсових внесків з податку на прибуток

13.05.2015 Прес-служба Світловодської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 01.01.2015, внесено зміни до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) в частині сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток підприємств.

Водночас п. 9 підр. 4 р. ХХ «Перехідні положення» ПКУ визначено, що у січні - грудні 2015 року та січні - травні 2016 року платники зобов’язані сплачувати щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПКУ у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року. При цьому сума щомісячних авансових внесків за березень - травень 2016 року обчислюється у розмірі не менше 1/12 нарахованої суми податку на прибуток підприємств за 2014 звітний (податковий) рік.

Згідно з п. 57.1 ст. 57 ПКУ, у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року, платники податку на прибуток (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ (організацій) та платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 мільйонів гривень) щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації.

Таким чином, сплачувати авансові внески з податку на прибуток у 2015 році буде ще потрібно включно до 29 травня за травень, до 30 червня за червень, до 30 липня за липень, до 28 серпня за серпень, до 30 вересня за вересень, до 30 жовтня за жовтень, до 30 листопада за листопад та до 30 грудня за грудень.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій...
...

Інструкція з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах
Застосування реєстраторів розрахункових операцій здійснюється відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових...

Рішення про скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій
Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського...

Рішення про скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій
Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського...

Рішення про скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій
Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського...

Рішення про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій...
Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського...

До Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових...
Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за...

До Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових...
Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за...

Заповнення заяви
Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за...

Пункт 1 глави 5 розділу ІІ форма журналу використання реєстратора...
Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу...

До Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових...
Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за...

До Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових...
Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за...

«Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій»
«Гаряча лінія» з начальником Запорізької одпі гу дфс у Запорізькій області Георгієм Рассоловим на тему

Рішення про скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій
Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського...

Порядок технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій
Затвердити Порядок технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, що додається

Україна виконавчий комітет тарасівської сільської ради
«Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»...

Державний стандарт професійно-технічної освіти для підготовки (підвищення...
У птнз першого атестаційного рівня тривалість професійного навчання на 2-3 розряди складає 712 годин, на 4 розряд – 367 годин, на...

Державний стандарт професійно-технічної освіти для підготовки (підвищення...
У птнз першого атестаційного рівня тривалість професійного навчання на 4 розряд складає 694 години, на 5 розряд 640 годин, на 6 розряд...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт