Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Сторінка1/3
  1   2   3
09.08.20131

Адміністративні послуги СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ радИ та їЇ виконавчих органів
Адміністративні послуги за Реєстром Мінекономіки

Пропоновані послуги та їх формулювання

Коментарі й обґрунтування

Правова підстава послуг


Чинна плата за послуги


Видача довідки про місце реєстрації

-

Виключити.

Належить до компетенції Державної міграційної служби. Згідно з п. 7 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», суб’єктом видачі довідки є орган реєстрації. Згідно з Положення про Державну міграційну службу, затверджене Указом Президента України № 405/11 від 06.04.2011, підп. 20 п. 4, повноваження з реєстрації місця проживання покладені на Державну міграційну службу.

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 № 1382-IV, п. 7 ч. 1 ст. 3; Положення про Державну міграційну службу, затверджене Указом Президента України № 405/11 від 06.04.2011, підп. 20 п. 4; Інструкція про ведення реєстраційного обліку місця проживання та перебування фізичних осіб в Україні органами Державної міграційної служби, затверджена Наказом Міністерства внутрішніх справ України № 321 від 13.04.2012

Безоплатна

Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, та розмір плати за їх надання, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2007 № 795, п. 28Видача довідки про місце проживання (та реєстрації)

-

Виключити.

Належить до компетенції Державної міграційної служби. Згідно з п. 7 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», суб’єктом видачі довідки є орган реєстрації. Згідно з Положення про Державну міграційну службу, затверджене Указом Президента України № 405/11 від 06.04.2011, підп. 20 п. 4, повноваження з реєстрації місця проживання покладені на Державну міграційну службу

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 № 1382-IV, ст. 11; Положення про Державну міграційну службу, затверджене Указом Президента України № 405/11 від 06.04.2011, підп. 20 п. 4; Інструкція про ведення реєстраційного обліку місця проживання та перебування фізичних осіб в Україні органами Державної міграційної служби, затверджена Наказом Міністерства внутрішніх справ України № 321 від 13.04.2012

Безоплатна

Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, та розмір плати за їх надання, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2007 № 795, п. 28Видача довідки про проживання без реєстрації

-

Виключити.

Законодавством не передбачена видача такої довідки.

Закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" від 11.12.2003 №1382-1У

БезоплатнаВидача довідки про місце реєстрації померлого

-

Виключити.

Послуга дублює послугу з пропонованою назвою «Видача довідки про реєстрацію місця проживання або перебування особи», зазначену вище. Особливої форми довідки про місце реєстрації померлих не передбачено законодавством.


Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

БезоплатнаВидача довідки про реєстрацію неповнолітніх в будинку

-

Виключити.

Послуга дублює послуги з запропонованими назвами «Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/ будинку осіб» або «Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи». Законодавством не передбачено особливої форми таких довідок саме щодо неповнолітніх.

Закон України від 02.10.1996 № 393/96-ВР "Про звернення громадян", Закон України від 13.01.2005 № 2342-IV "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

Безоплатна


Послуги у сферах будівництва, нерухомого майна та публічного житлаДозвіл на збір матеріалів попереднього погодження місця розташування об’єкту

Видача акта вибору земельної ділянки та погодження місця розташування об’єкта

Відповідно до ст. 151 Земельного кодексу України, вибір земельних ділянок проводиться до початку проектування б'єктів.
Порядок вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів – затверджено Урядом відповідно до ст. 151 КК.
Відповідно до п.3 Порядку, юридична особа, заінтересована у відведенні земельної ділянки, звертається з клопотанням до сільської, селищної, міської ради, районної, Київської чи Севастопольської міської держадміністрації, до повноважень якої належить вирішення питання про вибір земельної ділянки.Відповідно до п. 4. сільська, селищна, міська рада, районна, Київська чи Севастопольська міська держадміністрація реєструє клопотання в день його подання з присвоєнням реєстраційного номера, розглядає клопотання і в п'ятиденний строк після реєстрації надсилає постійно діючій комісії з питань вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів (далі - комісія), утвореній відповідною радою або держадміністрацією.

До складу комісії включаються заступник голови сільської, селищної, міської ради або заступник голови місцевої держадміністрації (голова комісії), а також представники районного (міського) органу земельних ресурсів, природоохоронного органу, санітарно-епідеміологічної служби органів містобудування і архітектури та охорони культурної спадщини.

Результати роботи комісії оформляються актом

Відповідно до п. 7, акт вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів підписується головою і членами комісії, скріплюється печатками і разом з матеріалами, що використовувалися під час його складання, передається юридичній особі для подання до сільської, селищної, міської ради, районної, Київської чи Севастопольської міської держадміністрації з метою прийняття відповідного рішення.

Земельний кодекс України ст. 151; Порядок вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 року №427, п. 2, 4, 7

БезоплатнаНадання дозволу на складання містобудівного обґрунтування

-

Виключити.

Послуга не передбачена порядком одержання дозволу на будівельні роботи за новим Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI.

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI


Дозвіл на будівництво /реконструкцію / добудову об’єктів містобудування

-

Виключити.

Послуга надається Держбудінспекцією, згідно з ч. 2 ст. 37 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» .

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» ч. 2 ст. 37


Дозвіл на будівництво (житлового будинку)

-

Виключити.

Послуга надається Держбудінспекцією, згідно з ч. 2 ст. 37 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

До того ж запроваджені зміни у процедурі отримання дозволу на будівництво (зокрема, декларативний принцип для індивідуальних будинків до 300 м.кв.) .

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності" ст. 37


Надання дозволу на отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок

Надання містобудівних умов і обмежень на забудову земельної ділянки


Назва послуги в формулюванні ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» ч. 4 ст. 29

БезоплатнаПрисвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна / адреси будинковолодіння

Присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майнаНа законодавчому рівні послуга не врегульована. Регулюється актами органів місцевого самоврядування, без конкретного зазначення підстави для надання цієї послуги. В нормативних актах, зазначених в Реєстрі адміністративних послуг не встановлено ані порядку присвоєння поштової адреси, ні підстави для надання такої послуги. Фактично ж мається на увазі присвоєння адрес новозбудованим багатоквартирним житловим будинкам, домоволодінням, жилим будинкам садибного типу, індивідуальним дачним та садовим будинкам, гаражним, садовим, дачним кооперативам (товариствам).

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказ Міністерства юстиції України від 07.02.2002 року № 7/5 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно»

БезоплатнаДозвіл на відчуження комунального майна

Приватизація комунального майна (в порядку викупу або продажу поза конкурсом)

Адміністративною послугою може вважатися лише приватизація об’єктів, що підлягають викупу або продажу поза конкурсом, згідно зі ст. 3 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)». Решта способів приватизації комунального майна здійснюються на конкурентних засадах згідно зі ст. 3 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» та ст. 15 Закону України «Про приватизацію державного майна».

Щоправда і в такій формі (запропонованій) є сумніви у належності дії до адмінпослуг, адже сільська (селищна) рада тут швидшає реалізує функції власника, аніж власне органу.

Закон України «Про приватизацію державного майна» від 04.03.1992 № 2163-XII, ст. 15

Закон України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» від 06.03.1992 № 2171-XII, ст. 3


Оформлення права власності на нерухоме майно / Дозвіл на оформлення права власності на нерухоме майно / Надання рішення на оформлення (виготовлення) права власності на будинок

-

З 01.01.2013 – виключити.

З цієї дати повноваження переходить до Державної реєстраційної служби Міністерства юстиції України та нотаріусів, згідно з ч. 5 ст. 3 та ч. 1 ст. 6 Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» (в порядку передбаченому змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно»від від 04.07.2012 № 5037-VI).


Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» від 01.07.2004 № 1952-IV, ч. 1 ст. 6; Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та інших законодавчих актів України» від 11.02.2010 № 1878-VI, п. 2 Прикінцевих та перехідних положень


БезоплатнаНадання дозволу на переведення житлового приміщення в нежитлове та навпаки (під розміщення об’єктів невиробничої сфери)

-

Згідно з ч. 2 ст. 7 та ст. 8 Житлового кодексу України, належить до компетенції «виконавчих комітетів» обласних та міських (міст республіканського підпорядкування) рад.


Житловий кодекс України від 30.06.1983 № 5464-Х, ст. 8

Безоплатна
  1   2   3

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
Оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
Центр надання адміністративних послуг при Маневицькій районній державній адміністрації

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
Управління з питань державної реєстрації Департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
Місце знаходження відділу з надання адміністративних послуг, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Законів України: у законі України "Про свободу пересування та вільний...
Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні

Згідно з п п. 9 п. 1 глави 2 розділу ІІ порядку вчинення нотаріальних...
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» реєстрація місця проживання...

Правила
У цих Правилах терміни вживаються у значенні, наведеному у Законі України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання...

Правила
У цих Правилах терміни вживаються у значенні, наведеному у Законі України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання...

Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання...
Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного...

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
Центр надання адміністративних послуг при Маневицькій районній державній адміністрації (найменування суб’єкта надання адміністративної...

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
Найменування органу, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення: територіального органу (підрозділу)дмс; центру надання...

Порядок реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних...
Україні», «Про загальний військовий обов’язок І військову службу» та визначає процедуру реєстрації місця проживання та місця перебування...

Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних...

О. П. Куделя 04 квітня 2016 року
Реєстрація місця проживання особи/зняття з реєстрації місця проживання/перебування

Талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні

Затверджено
Взаємодіє з органами реєстрації та відділом адресно – довідкової роботи удмс; контролює своєчасність надання інформації про реєстрацію/зняття...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт