Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Конкурс проводиться для учнів 5 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у чотири етапи (порядок проведення Конкурсу додається)

Конкурс проводиться для учнів 5 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у чотири етапи (порядок проведення Конкурсу додається)
УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ІЗЮМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ
64300 Харківська обл. м. Ізюм, вул. Васильківського, 4

0-5743-2-23-77; Факс 0-5743-2-23-77, e-mail: mk_izyum@ukr.net
27.09.2013 № 2157

Керівникам ЗНЗ
Про проведення ІV Міжнародного

мовно-літературного конкурсу учнівської та

студентської молоді імені Тараса Шевченка

в ЗНЗ м.Ізюма у 2013/2014 навчальному році
На виконання Указу Президента України від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571, листа Міністерства освіти і науки України від 06.09.2013 № 1/9-611 «Про проведення ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та в межах відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка у 2013/2014 навчальному році в Харківській області відбудеться щорічний Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться для учнів 5 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у чотири етапи (порядок проведення Конкурсу додається).

Завдання для І (шкільного) етапу готуються загальноосвітніми навчальними закладами, у яких він проходить, для ІІ (районного) та ІІІ (обласного) – КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

З метою якісної організації та проведення Конкурсу КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» розроблено методичні рекомендації щодо проведення ІІ (районного) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Повідомляємо, що 26 вересня 2013 року в Національному музеї Тараса Шевченка (м. Київ) відбудеться урочисте відкриття Конкурсу.

Міністерство освіти і науки України рекомендує провести в цей день у всіх загальноосвітніх навчальних закладах урочистості з нагоди початку ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, приурочені до відзначення ювілею великого Кобзаря.

Урочистості з нагоди відкриття та сам Конкурс мають бути спрямовані на вшанування творчої спадщини Т.Г.Шевченка, виховання у школярів почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної та невіддільної від світового розвитку країни.

Додатки:

 1. Порядок проведення ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Харківській області у 2013/2014навчальному році на 1 арк. у 1 прим.

 2. Методичні рекомендації щодо проведення ІІ (районного) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на 4 арк. у 1 прим.


Начальник відділу освіти Ю.І.Жувако

Жувако І.В.

Кротова

Кротова

Додаток 1

до листа КВНЗ

«Харківська академія
неперервної освіти»

від 24.09.2013 року № 1274
Порядок проведення ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

в Харківській області у 2013/2014навчальному році
Конкурс проводиться у такі терміни:

І (шкільний) етап – 01 – 31 жовтня 2013 року;

ІІ (районний) етап – 16 листопада 2013 року;

ІІІ (обласний) етап – 21 грудня 2013 року;

ІV (фінальний) етап – лютий 2014 року (дата визначається Міністерством освіти і науки України додатково).

До 25 листопада 2013 року до оргкомітету ІІІ (обласного) етапу Конкурсу (м. Харків, вул. Пушкінська, 24, к.12, тел.: 731-46-93) місцевими органами управління освітою подаються роботи учнів, які набрали найвищу кількість балів у своїй паралелі й посіли І місце, звіти та протоколи проведення ІІ етапу Конкурсу, а також аналіз виконання учнями завдань.

З поданих на розгляд журі ІІІ (обласного) етапу робіт переможців ІІ (районного) етапу Конкурсу будуть вибрані найкращі 100 робіт. Їхні автори будуть запрошені для участі у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу, який відбудеться 21 грудня 2013 року на факультеті підвищення кваліфікації КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (м. Харків, вул. Світла, 41).
Назарко, 731-12-34

Кротова

Додаток 2

до листа КВНЗ

«Харківська академія
неперервної освіти»

від 24.09.2013 року №1274
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ (районного) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


 1. Організація виконання учнями конкурсних завдань
  1. Завдання розміщуються в день проведення ІІ етапу Конкурсу на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Код на ці завдання отримують районні (міські) методичні кабінети за тією ж електронною адресою, за якою надсилаються коди на завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

  2. Завдання складатимуться з 2-х творчих робіт:

 1. 1 – написати твір певного стилю мовлення чи літературного жанру;

 2. 2 – твір-роздум на запропоновану тему, у якому необхідно буде виявити знання життєвого і творчого шляху Т.Г.Шевченка.

 3. Творчі роботи можуть передбачати теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах великий Кобзар.

  1. Відповідно до закону України від 3 липня 2012 року « Про засади державної мовної політики» роботи можна виконувати українською мовою як державною, а також регіональними мовами або мовами національних меншин, представленими в Україні. Отже, завдання пропонуватимуться українською мовою, але учні зможуть за власним бажанням обрати мову написання творів (українську або російську).

  2. Початок виконання завдань о 10:00.

  3. Учні 5 –7-х класів виконують завдання 2 астрономічні години, учні 8 – 9-х – 3 астрономічні години, 10 – 11-х класів – 4 астрономічні години.

  4. По можливості за партою розміщується один учасник Конкурсу.

  5. Роботи підписуються так:

Робота

учасника ІІ етапу

ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

учня (учениці) 6-А класу

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36

Харківської міської ради

Харківської області

Прокопенка Віктора Олексійовича
Учитель: Гордієнко Марія Іванівна

1.8. Звертаємо увагу на те, що учням не дозволяється користуватись додатковою літературою (посібниками, довідниками, словниками, текстами художніх творів і статей тощо)!!!


 1. Організація перевірки конкурсних робіт
  1. Оскільки учні можуть обирати мову написання творів, то до складу журі включаються фахівці як з української, так і з російської мов і літератур.

  2. Голова журі або представник організаційного комітету шифрує конкурсні роботи після того, як зібрані всі роботи певної вікової категорії учнів; віддає їх членам журі для перевірки. Тільки після того, як перевірено всі роботи певної паралелі, проводиться їх дешифрування і заноситься відповідний запис до протоколів.

  3. Учень кожного класу максимально зможе набрати 24 бали (по 12 – за кожний твір). Тому перевіряти роботи слід, не розділяючи їх на дві групи (українську і російську), а спільно.

  4. Конкурсні роботи (твори) слід перевіряти, дотримуючись вимог до перевірки письмових робіт (підкреслювати помилки і виносити відповідні позначки на поля: орфографічні – І, пунктуаційні – v, граматичні – Г, лексичні – Л, стилістичні – Ст), поданих у чинних програмах з української мови та літератури і з російської мови та літератури («Інтегрований курс»). Необхідно звертати увагу на охайність; виправлення підкреслювати хвилястою лінією, знижувати сумарну кількість балів за брудні, з великою кількістю виправлень роботи.

  5. Оцінки (бали) за мовне оформлення і зміст кожного твору виставляються також відповідно до критеріїв оцінювання, визначених у чинних програмах. Журі має оцінювати творчі роботи учасників відповідно до їхньої специфіки, складності, обсягу з урахуванням творчих здібностей володіння художнім словом, мовно-літературної підготовленості, спираючись на чинні критерії оцінювання.

  6. Місця серед усіх учнів однієї паралелі розподіляються спільно, незважаючи на мову написання.

  7. Відповідно до Положення у кожній паралелі визначається кількість переможців, яка не перевищує 30% від загальної кількості учнів цієї паралелі.Методист Центру

аналізу та прогнозування розвитку освіти І.В.Кротова


3. Зразок протоколу перевірки робіт учасників ІІ етапу

ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка у 2013/2014 навчальному році
Кутовий штамп

районного (міського)

відділу (управління) освіти

Протокол

перевірки робіт учасників ІІ етапу

ІV Міжнародного мовно-літературного учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка у 2013/2014 навчальному році
За результатами перевірки робіт учасників ІІ етапу Конкурсу ____________________району (міста) журі визнало переможцями таких учнів:з/п

Прізвище

ім’я, по

батькові

учня

Повна назва загальноосвітнього навчального закладу

Прізвище, ім’я,

по батькові

вчителя, який

підготував учня; стаж, категорія

Кількість

набраних

балів

Місце, яке

посів на

ІІ етапі

5 клас


1.

І

2.

ІІ

3.

ІІІ

6 клас


4.

І

5.

ІІ

6.

ІІІ

7 клас

7.

І

8.

ІІ

9.

ІІІ

8 клас

10.

І

11.

ІІ

12.

ІІІ

9 клас

13..

І

14.

ІІ

15.

ІІІ

10 клас

16.

І

17.

ІІ

18.

ІІІ

11 клас

19.

І

20.

ІІ

21.

ІІІ


Голова журі підпис ПІБ

4. Зразок звіту про проведення І, ІІ етапу ІV Міжнародного

мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка у 2013/2014 навчальному році
1. Відомості про учасників Конкурсу району (міста)


Кількість навчальних закладів, учні яких брали участь у І етапі конкурсу

Класи

Кількість учасників конкурсу

І етап

ІІ етап

міських

сільських

Міських

сільських

міських

сільських

Гімназії

Ліцеї

СпеціалізЗШ

ЗШ

Гімназії

Ліцеї

СпеціалізЗШ

ЗШ

Гімназії

Ліцеї

СпеціалізЗШ

ЗШ

Гімназії

Ліцеї

СпеціалізЗШ

ЗШ

Гімназії

Ліцеї

СпеціалізЗШ

ЗШ

Гімназії

Ліцеї

СпеціалізЗШ

ЗШ

5

6

7

8

9

10

11

Разом

2. Кращі результати показали учні таких загальноосвітніх навчальних закладів:_______________

М.П.

Начальник відділу (управління) освіти П.І.Б.

Голова оргкомітету Конкурсу П.І.Б.

Голова журі Конкурсу П.І.Б. „____”________________2013 р.
Назарко, 731-12-34

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Конкурс проводиться окремо для учнів 9-х, 10-х, 11-х класів відповідно...
Ман) ‒ учні 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та учні (вихованці, слухачі) відповідного віку позашкільних, професійно-технічних...

Адміністрація червонозаводського району
Умови проведення районного етапу VІ міського конкурсу знавців української мови для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних...

Про ІІ всеукраїнський конкурс художніх робіт серед учнів старших...
Міжнародна громадська організація "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння І толерантність" оголошує ІІ всеукраїнський конкурс художніх...

Методичні рекомендації щодо вивчення математики
«Математика. Навчальна програма для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів», затвердженою наказом Міністерства освіти...

Наказ
Про порядок організованого закінчення 2015/2016 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х...

Нака з
Про порядок організованого закінчення 2014/2015 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х...

Конкурс проводиться щорічно з 1 березня до 30 квітня. Конкурс проводиться...
Цей Порядок визначає механізм проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» районної державної...

Програма для 8 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Людина І світ професій: Програма для 8 – 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів //І. Д. Бех (науковий консультант), О. В....

Методичні рекомендації з ведення класного журналу учнів 5-11 класів...
Головного управління освіти І науки Харківської обласної державної адміністрації від 11. 09. 2009 №01-11/4570 «Про внесення змін...

3. Конкурс проводиться з дотриманням принципів
Цей Порядок визначає процедуру проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби (далі — конкурс), метою якого є...

«зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється,...
Прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється без конкурсу згідно території обслуговування. При наявності...

Конкурс проводиться щороку в травні місяці на базі Київського національного...
Оргкомітет конкурсу повідомляє про початок підготовчого етапу ХI міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів костюму «Печерcькі...

За рішенням педагогічної ради навчального закладу може надаватися...
«Інформатика», «Трудове навчання», «Іноземні мови для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів», «Образотворче мистецтво»,...

Украина харьковский городской совет харьковской области исполнительный комитет
Про порядок організованого закінчення 2015/2016 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х...

Украина харьковский городской совет харьковской области исполнительный комитет
Про порядок організованого закінчення 2015/2016 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х...

Немирівська районна державна адміністрація вінницької області
Провести 25 січня 2016 року на базі нвк №1 м. Немирова районний етап обласного конкурсу солістів – вокалістів та читців (далі Конкурс)...

Про проведення Спартакіади школярів серед учнів загальноосвітніх...
С, відповідно «Регламенту про проведення Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області у 2018 —...

Методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів...
Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів (далі Інструкція), затвердженої наказом Міністерства освіти...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт