Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Пдв за вересень: звітність та сплата

Пдв за вересень: звітність та сплата

ПДВ за вересень: звітність та сплата
Суб’єкти господарювання, які звітують з податку на додану вартість помісячно, податкову декларацію з цього податку в електронному вигляді подають протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця. Відповідна норма визначена пп. 49.18.1 та п. 203.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Отже, декларація з податку на додану вартість за вересень 2015 року подається 20 жовтня 2015 року включно.

Водночас останнім днем сплати суми податкового зобов’язання, зазначеної у поданій податковій декларації, буде 30 жовтня 2015 року (п. 57.1 та п. 203.2 Податкового кодексу України).

Нагадаємо, приклад заповнення поля "Призначення платежу" в розрахунковому документі:

- сплата суми грошового зобов'язання з ПДВ підприємством "Х", що має код за ЄДРПОУ 22222222:

*

;101

;22222222

;ПДВ за вересень

;

;

;

1

2

3

4

5

6

7

1 - службовий код ("*");

2 - код виду сплати ("101" - сплата суми податків і зборів / єдиного внеску);

3 - код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату (підприємство "Х", що має код за ЄДРПОУ 22222222);

4 - друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

5 - не заповнюється;

6 - не заповнюється;

7 - не заповнюється;
Термін для виправлення помилок у поданій звітності
Відповідно до п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених ст. 50 ПКУ), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявлені.

Згідно з п. 102.1 ст. 102 ПКУ контролюючий орган, крім випадків, визначених п. 102.2 ст. 102 ПКУ, має право самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податків у випадках, визначених ПКУ, не пізніше закінчення 1095 дня (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до ст. 39 ПКУ), що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, визначеної п. 133.4 ст. 133 ПКУ, та/або граничного строку сплати грошових зобов’язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов’язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов’язання, а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

При поданні платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов’язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.

Таким чином, платник податків при самостійному виявленні помилок у раніше поданій ним податковій декларації, звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (крім обмежень, визначених ст. 50 ПКУ) (з урахуванням строку давності 1095 днів, а у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до ст. 39 ПКУ - 2555 дня), зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Заповнення виду діяльності в декларації підприємця - „спрощенця”
Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – податкова декларація) затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку».

У полі 9 «Види підприємницької діяльності у звітному періоді» розділу І «Загальні показники підприємницької діяльності» податкової декларації фізична особа – підприємець – платник єдиного податку зазначає лише номер та назву згідно КВЕД тих видів підприємницької діяльності, які фактично ним здійснювалися у звітному періоді.
До послуг платників – цілодобовий сервіс «Пульс»
Протягом дев’яти місяців 2015 року на антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» від платників податків Тернопільщини надійшло 28 звернень, в тому числі до ДФС України – 5 звернень, ГУ ДФС та ОДПІ – 19 звернень, Тернопільської митниці – 4 звернення.

Із 19 звернень, адресованих органам ДФС в області, до ГУ ДФС в області надійшло 15 звернень, Чортківської ОДПІ – 2 звернення, Тернопільської та Кременецької ОДПІ – по 1 зверненню. Два звернення з 19 були анонімними.

Щодо тематики, то найчастіше звернення на «Пульс» стосувалися питань організації роботи територіальних органів ДФС – 8 випадків, подання податкової звітності та реєстрації податкових накладних – 5 звернень, організації роботи центрів обслуговування платників та системи електронного адміністрування ПДВ по 2 звернення, а також реєстрації платником єдиного податку та проведення перевірки суб’єктів господарської діяльності по одному зверненню.

Всі 19 звернень, які надійшли на адресу органів ГУ ДФС в області, були оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Нагадаємо, що «Пульс» – це інтерактивний сервіс ДФС України, за допомогою якого приймаються звернення від платників податків з податкових та митних питань. Поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС, оперативно вирішити суперечливі питання, які відносяться до компетенції відомства, можна за телефоном   (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово. 

Про новації законодавства говорили на робочій зустрічі із представниками Тернопільської митниці ДФС
Днями керівництво Тернопільської митниці ДФС провело робочу зустріч із представниками державних контролюючих органів області, які здійснюють спостереження і регулювання сфери обігу харчових продуктів на Тернопіллі.

На захід було запрошено керівництво ГУ Держсанепідслужби та Державних екологічної та фітосанітарної інспекцій в області, а також представники від Тернопільського пункту державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні і транспорті.

«Ця зустріч носить важливий суспільно-економічний характер для жителів Тернопільщини, адже кожен присутній має можливість вислухати та обговорити проблемні питання щодо здійснення державного санітарно–епідеміологічного контролю харчових продуктів та недопущення затримки його проведення і простою товару», - зазначила заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

Учасники заходу відмітили, що з 20 вересня 2015 року набрали чинності зміни до Закону України від 23.12.1997 № 771/97-ВР «Про безпечність та якість харчових продуктів» і викладення його у новій редакції – Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Також спеціалісти контролюючих відомств наголосили, що у зв’язку з процедурою реформування і реорганізації Державної ветеринарної та фітосанітарної служб, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів i Державної санітарно-епідеміологічної служби у єдину Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, положення Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з 20.09.2015 не поширюються на харчові продукти.

Слід зазначити, що доповідачі відмітили результативність та позитивний характер співпраці митниці і контролюючих державних служб в рамках оперативного та безперебійного здійснення митного контролю та оформлення товарів на території Тернопільської області.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

До уваги платників пдв!!! Правильне заповнення реквізитів платіжного...
Гу дфс у Дніпропетровській області повідомляє, що сплата нарахованих сум пдв по податкових деклараціях з пдв починаючи з лютого 2015...

Звітність з пдв за серпень 2016 року
Пдв, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій, зокрема, з придбання або виготовлення товарів/послуг. Згідно з п. 198. 2 статті...

Гадяцький трактат та спроба його реалізації вересень 1658 – вересень 1659 р
У статті висвітлюються історичні передумови та обставини підписання Гадяцького договору, його суть І зміст

Відображаємо додаток 8 у звітності з пдв
Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг

Щодо свідоцтва платника пдв
З 1 січня 2014 року до вступу в дію нових відповідних форм документів платники пдв не зазначають номер Свідоцтва платника пдв у

Зміни
Пдв, податку на доходи фізичних осіб, застосування рро, спрощена система оподаткування обліку та звітності, електронна звітність...

Лист дфс україни від 20. 05. 2016 №17612/7/99-99-15-03-02-17
Пдв щодо порядку відображення у податковій звітності з пдв операцій суб'єкта спеціального режиму оподаткування пдв з надання іншим...

Уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію пат «радикал банк»
Пдв або належним чином завірена копія свідоцтва платника пдв (якщо юридична особа або фізична особа-підприємець зареєстрована платником...

Складання фінансової звітності
Фінансова звітність – бухгалтерська звітність, що містить інформацію про фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів...

Огляд новин законодавства
Щодо застосування терміну позовної давності при визначенні права платника пдв декларувати від'ємне значення з пдв

Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»
Звітність підприємств // Методичні вказівки та завдання для виконання індивідуальної роботи студентів. Львів : фуфб. – 2017. – 11...

«Особливості електронного адміністрування пдв» Який порядок збільшення...
...

«пдв в контексті Податкового кодексу України. Новації в адмініструванні пдв»
...

Актуально для платників пдв: порядок подання заяви для реєстрації платником пдв!
Пдв визначаються Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, що затверджене наказом Міністер ства фінансів України...

Щодо нарахування пдв при виявленні нестачі
Щодо порядку оподаткування пдв операцій з постачання нерезидентом резиденту послуг (ремонтних робіт)

Щодо порядку відкриття рахунку у системі електронного адміністрування...
Пдв регулюються статтею 2001 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та регламентуються Порядком електронного адміністрування...

Щодо особливостей оподаткування пдв операцій з уступки права вимоги
Щодо нарахування податкових зобов’язань з пдв у разі нестачі товарно-матеріальних цінностей

Звітність за I квартал 2017 року: освоюємо новації
Вкотре поспішаємо вам на допомогу. Для цього є важливий привід: вперше у цьому році розпорядники бюджетних коштів складатимуть фінансову...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт