Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Вих. №17/01-14/40-oг/мю від 17. 01. 2014 року міністерство юстиції україни

Вих. №17/01-14/40-oг/мю від 17. 01. 2014 року міністерство юстиції україниВих. № 17/01-14/40-OГ/МЮ від 17.01.2014 року
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13
Державному органу з питань банкрутства
Генерального директора

ТБ «Електронні торги України»

Решетнік Ольги Ігорівни

Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3


Щодо розміщення оголошення

про проведення електронних торгів

на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України

«Про відновлення платоспроможності боржника

або визнання його банкрутом»

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код ЄДРПОУ 38477433, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна ФОП Кібіновської Олени Олександрівни, ідентифікаційний код 2451204385, розташованого за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Червоногвардійська, 38, квартира 70:

 

Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 103710Критерій

Опис

1.

Номер лоту

103710

2.

Майно, що продається, його характеристика та місцезнаходження (для нерухомого майна: Якщо продажу підлягає будівля, споруда, приміщення, квартира, то у характеристиці майна зазначаються план, загальна площа та житлова площа, кількість кімнат (приміщень), їх площа та призначення, матеріали стін, кількість поверхів, поверх або поверхи, на яких розташоване приміщення (квартира), інформація про підсобні приміщення та споруди, відомості про земельну ділянку, на якій розташована будівля, споруда, право на земельну ділянку, що переходить до покупця будівлі, споруди, приміщення, квартири тощо)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Право власності(оренди) не зареєстровано

Кадастровий номер земельної ділянки: не присвоєно
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує капітального ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 1494.3

Площа земельної ділянки, Га: 0.500

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 49

Світло: так

Газ: ні

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: ні

Нежиле приміщення № 84 (вісімдесят чотири) в літ. Б загальною площею 1494,3 кв.м., кількість приміщень: 49 приміщень (площа та призначення усіх приміщень зазначені в технічному паспорті до приміщення № 84 в літ. Б, який додається), кількість поверхів – 1+світовий поверх, матеріал стін – блоки, цегла,.

Потребує косметичного, частково капітального ремонту. Рік вводу в експлуатацію – 1986. Функціональне призначення приміщення – транспортне приміщення, склад. Інженерні комунікації: електроосвітлення, водопостачання, каналізація. Інформація про підсобні приміщення та споруди наведена в технічному паспорті до приміщення № 84 в літ. Б, який додається.
Відомості про земельну ділянку, на якій розташована будівля, споруда, право на земельну ділянку, що переходить до покупця Об’єкта нерухомості: Об’єкт нерухомості розташований на земельній ділянці приблизною площею 0.5 га, кадастровий номер земельної ділянки: не присвоєно, Земельна ділянка перебуває у фактичному користуванні та належить Запорізькій міській раді.

Місце розташування за адресою: Запорізька обл., м. Запоріжжя, вулиця 8 Березня, 190.

3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

https://tbetu.com.ua

17.02.2014 00:00:00 – 04.03.2014 10:59:59

Час завершення електронних торгів продовжується щоразу на 5 хвилин, з часу внесення пропозиції учасником про ціну, у випадку, якщо учасником було внесено пропозицію, щодо вартості майна менше як за 5 хвилин до закінчення аукціону, і так доти, доки не буде визначено учасника, що запропонував найвищу ціну.

4.

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні

900000.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні


5.

Крок аукціону

0.5% від початкової вартості лоту, що складає 4500.00 грн.

6.

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску

Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 90000, 00 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 14.02.2014 року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

7.

Можливість надання переможцю податкової накладної

Не надається

8.

Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: ФОП Кібіновська Олена Олександрівна в особі Ліквідатора Плецької Юлії Вікторівни. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 303 від 28.02.2013 р.

Місцезнаходження: 69002, м. Запоріжжя, вул. Червоногвардійська, 38, квартира 70.

Телефон для зв’язку: +380672827007

9.

Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення


1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний, сплатити реєстраційний внесок в розмірі 17,00 грн., зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.6.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №11 від 28.11.2012 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

3. Заявники нерезиденти додають копії наступних документів (повинні бути легалізовані та перекладені українською мовою): установчі документи; витяг з торговельного, банківського чи судового реєстру або реєстраційне посвідчення, сертифікат; про призначення керівника підприємства; у випадку представництва інтересів - довіреність уповноваженої особи заявника з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону; документи що посвідчують особу керівника/ представника заявника; документ, що підтверджує перерахування гарантійного внеску. Всі копії документів повинні бути посвідчені у відповідності до вимог чинного законодавства.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

10.

Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах

1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №11 від 28.11.2012 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України по 14.02.2014 до 18-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

11.

Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні

1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.

12.

Порядок і критерії виявлення переможця торгів

Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

Час завершення електронних торгів продовжується щоразу на 5 хвилин, з часу внесення пропозиції учасником про ціну, у випадку, якщо учасником було внесено пропозицію, щодо вартості майна менше як за 5 хвилин до закінчення аукціону, і так доти, доки не буде визначено учасника, що запропонував найвищу ціну.

У випадку, якщо станом на 18-00 годин останнього дня закінчення аукціону не буде визначено переможця, то проведення електронних торгів призупиняється до 9-00 годин наступного робочого дня і т.д.

У випадку не внесення пропозиції щодо вартості лоту на протязі 5 хвилин від часу поновлення електронних торгів, переможцем електронних торгів буде визнана особа, що запропонувала найвищу ціну на час призупинення аукціону.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

13.

Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі

Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

Приватний нотаріус Тавтєлєв А.В. (ІПН 2660511972), р/р 26206055700505 у ПАТ КБ "Приватбанк", МФО 313399

14.

Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя

Місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5.

Телефон для зв’язку: (095) 233 33 72

15.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону

Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, Єлізаров Валентин Павлович, (095) 233 33 72

16.

Відомості про повторний аукціон

Аукціон проводиться вперше

17.

Відомості по провадження у справі про банкрутство

Номер справи 26/5009/5608/11, що знаходиться на розгляді в Господарському суді Запорiзької областi


Фото майна - лоту № 103710

 


Технічна документація лоту №103710Зразок договору купівлі-продажу по лоту №103710

ДОГОВІР

КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА
Місто Запоріжжя, ----------------- дві тисячі чотирнадцятого року
Ми, що нижче підписалися:

ФОП Кібіновська Олена Олександрівна, місцезнаходження: 69002, м. Запоріжжя, вул. Червоногвардійська, 38, квартира 70, податковий номер 2451204385, назване далі «ПРОДАВЕЦЬ», в особі ліквідатора-арбітражного керуючого Плецької Юлії Вікторівни, яка проживає за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Космічна, будинок 122, квартира 32, та діє на підставі постанови Господарського суду Запорізької області по справі 26/5009/5608/11 від 28.09.2011 року, з однієї сторони, та

---------------------------------------------------------------------, податковий номер:, місцезнаходження: місто ------------, вулиця --------------, будинок -------, в особі ------------------------------------------, який проживає за адресою: --------------------, та діє на підставі -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------, надалі «ПОКУПЕЦЬ», з другої сторони, що разом іменуються як «Сторони», діючи вільно, цілеспрямовано, свідомо і добровільно, розумно та на власний розсуд, без будь якого примусу, як фізичного так і психічного, не порушуючи прав третіх осіб, бажаючи реального настання правових наслідків обумовлених нижче, перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам’яті, усвідомлюючи значення своїх дій та керуючи ними, не помиляючись щодо обставин обумовлених нижче, діючи без впливу обману, попередньо ознайомлені нотаріусом з приписами цивільного законодавства України, що регулюють укладений нами Договір (зокрема, з вимогами щодо недійсності правочину), уклали цей Договір про наступне:

1.ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. ПРОДАВЕЦЬ передає у власність, а ПОКУПЕЦЬ приймає у власність нерухоме майно, а саме приміщення № 84 (вісімдесят чотири) в літ. Б загальною площею 1494,1 кв. м., що розташоване за адресою: місто Запоріжжя, вулиця 8 Березня, будинок 190.

1.2. Зазначені об’єкти нерухомості належать ПРОДАВЦЮ на праві власності на підставі Рішення постійно діючого Третейського суду при українській товарній біржі «Українська товарна біржа» від 12.06.2007 року по справі № 0079.

Право власності зареєстровано ОП Запорізьке міжміське БТІ 02.07.2007 року за № 19396280

2. ЦІНА ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

2.1. Відповідно до протоколу № -------------- проведення аукціону/електронних торгів від -------------------- 2013 року Товарною біржею «Електронні торги України», продаж об’єктів нерухомості здійснюється за ------------------------------- (--------------------------------------- гривні) --------- коп. без ПДВ. Зазначена ціна є остаточною та не підлягає будь-яким змінам.

2.2. Гарантійний внесок у сумі 90000 (дев’яносто тисяч) гривень 00 копійок, сплачений ПОКУПЦЕМ, зараховується до ціни продажу майна.

2.3. ПОКУПЕЦЬ зобов’язується перерахувати на поточний рахунок ПРОДАВЦЯ, грошові кошти у сумі: ___________ грн. (__________ гривень), без ПДВ у повному обсязі протягом 5 (п‘яти) днів з моменту укладення Договору.

  1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

3.1. ПРОДАВЕЦЬ має право:

3.1.1. Вимагати сплати вказаної у п. 2.1 цього Договору суми у визначений Договором строк.

3.1.2. Вимагати прийняття ПОКУПЦЕМ об’єктів нерухомості у стані, що відповідає санітарним та технічним нормам та умовам цього Договору.

3.2. ПРОДАВЕЦЬ зобов’язаний:

3.2.1. Попередити ПОКУПЦЯ про всі права третіх осіб на об’єкт нерухомості, що є предметом цього Договору.

3.2.2. Передати ПОКУПЦЕВІ вказані в Договорі об’єкти нерухомості одночасно з технічною документацією на них протягом 5 (п’яти) календарних днів з дня підписання Сторонами цього Договору, що підтверджуватиметься Актом приймання-передачі. До моменту фактичної передачі об’єктів нерухомості ПОКУПЦЕВІ, ПРОДАВЕЦЬ несе відповідальність за збереження невід’ємних конструктивних елементів об’єктів нерухомості.

3.2.3. З моменту укладання цього Договору не вживати будь-яких заходів, пов’язаних із зміною вартості відчужуваних об’єктів нерухомості, в т.ч. не демонтувати газового, сантехнічного, електричного обладнання, конструктивних елементів підлоги, стелі, стін, вікон, дверей тощо.

3.3. ПОКУПЕЦЬ має право:

3.3.1. Вимагати від ПРОДАВЦЯ передачі об’єктів нерухомості у строки, встановлені у п. 3.2.2. цього Договору.

3.4. ПОКУПЕЦЬ зобов’язаний:

3.4.1. Прийняти відчужувані об’єкти нерухомості у встановлений цим Договором строк.

3.4.2. За власний рахунок здійснити реєстрацію права власності на об’єкти нерухомості.

3.4.3. У встановлений цим Договором строк оплатити вартість (ціну) відчужуваних об’єктів нерухомості, вказану в п. 2.1 цього Договору.

  1. МОМЕНТ ВИНИКНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

4.1. Державна реєстрація цього Договору провадиться одразу ж після його нотаріального посвідчення.

4.2. Право власності на нежиле приміщення виникає у ПОКУПЦЯ у відповідності із п. 4 ст. 334 Цивільного кодексу України з моменту державної реєстрації цього договору.

  1. ГАРАНТІЇ

5.1. ПРОДАВЕЦЬ гарантує, що об’єкти нерухомості, які відчужуються, до моменту укладення цього Договору нікому іншому не відчужені, в спорі і під забороною (арештом) не перебувають. Вказані об’єкти нерухомості не є предметом податкової застави, як внесок до Статутного фонду інших юридичних осіб не передані, треті особи не мають прав на зазначені об’єкти.

5.2. Відсутність заборони відчуження (арешту) відчужуваних об’єктів нерухомості, податкової застави підтверджується відповідними витягами, виданими приватним нотаріусом ----------------- міського нотаріального округу ------------------------------- ---------------------- року.

5.3. ПРОДАВЕЦЬ у відповідності до ст. 673 Цивільного кодексу України гарантує, що об’єкти нерухомості придатні до експлуатації. ПОКУПЕЦЬ задоволений їх якісним станом після внутрішнього огляду, який здійснено перед укладенням цього Договору.

5.4. Сторони свідчать, що при підписанні цього Договору представники мають законні повноваження на укладення та підписання Договору; підписання і виконання Договору та покладених на Сторони зобов’язань не будуть порушувати вимоги чинного законодавства України, а також права та інтереси третіх осіб, що охороняються законом, а також умов договорів, угод тощо, учасником яких є будь-яка із Сторін.

5.5. Сторони свідчать, що при укладанні цього Договору, вони уважно розглянули всі його положення і дійшли згоди по всім пунктам.

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН.

6.1. За не виконання умов даного договору сторони несуть відповідальність передбачену умовами даного договору та чинним законодавством.

6.2. У разі порушення строків розрахунків за цим Договором, гарантійний внесок сплачений ПОКУПЦЕМ, у розмірі 90000 (дев’яносто тисяч) гривень 00 копійок, йому не повертається, а цей Договір підлягає розірванню.

  1. ДОДАТКОВІ УМОВИ.

7.1. Усі зміни та доповнення до цього Договору здійснюються Сторонами за взаємною згодою у письмовій формі та підлягають нотаріальному посвідченню.

7.2. Спори, що виникають під час виконання умов Договору або у зв’язку з тлумаченням його положень, вирішуються шляхом переговорів. Якщо сторони не досягли згоди, то спір вирішується у судовому порядку відповідно до чинного законодавства.

7.3. У випадку розірвання або визнання договору недійсним (окрім положень п. 6.4. Договору), двостороння реституція застосовується у наступному порядку: повернення майна ПРОДАВЦЮ відбувається лише після повернення коштів ПОКУПЦЮ.

7.4. У разі невиконання умов даного договору щодо оплати майна, цей Договір підлягає розірванню, а право власності на відчужувані об’єкти нерухомості повертається ПРОДАВЦЮ.

7.5. У відповідності до ст. 182 Цивільного кодексу України право власності за цим договором підлягає державній реєстрації.

7.6. Зміст ст.ст. 182, 334 Цивільного кодексу України, ст.ст. 19, 20 та 21 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», нотаріусом Сторонам роз’яснено.

7.7. При підписанні цього Договору нотаріусом сторонам роз’яснено правові наслідки укриття розміру дійсної продажної ціни відчужуваного майна, ст.ст. 215-235, 377, 655, 657,659, 660 Цивільного Кодексу України, ст.ст.120,125 Земельного Кодексу України сторонам Договору роз’яснено.

7.8. ПОКУПЦЮ роз’яснено п.9 ст. 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування». Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування сплачує ПОКУПЕЦЬ.

7.9. Витрати, пов’язані з укладенням та нотаріальним посвідченням цього договору несе ПРОДАВЕЦЬ.

7.10. Сторони встановили, що у відповідності до ст. 647 Цивільного Кодексу України та ст. 55 Закону України «Про нотаріат» цей Договір є укладеним та нотаріальним посвідченим за місцезнаходженням -------------------------, а саме в місті -----------------.

7.11. Кожна із Сторін однаково розуміє значення, умови цього правочину та його правові наслідки, про що свідчать їх особисті підписи на цьому договорі.

7.12. Цей Договір вважається укладеним з моменту його нотаріального посвідчення та державної реєстрації.

7.13. Цей Договір складений у трьох примірниках, один з яких зберігається у справах приватного нотаріуса ------------------- міського нотаріального округу ---------------------------, а два інші, викладені на бланках нотаріальних документів, для кожної із Сторін цього Договору - ПОКУПЦЮ та ПРОДАВЦЮ.РЕКВІЗИТИ СТОРІН:

ПРОДАВЕЦЬ:

ПОКУПЕЦЬ:

ФОП Кібіновська О.О.

69002, м. Запоріжжя, вул. Червоногвардійська, 38, квартира 70

ІПН 2451204385

Реквізити для розрахунку:

Отримувач: Приватний нотаріус Тавтєлєв А.В. (ІПН 2660511972), р/р 26206055700505 у ПАТ КБ "Приватбанк", МФО 313399

Призначення платежу: перерахування грошових коштів в депозит нотаріуса згідно ст. 85,86 ЗУ "Про нотаріат", по справі № 26/5009/5608/11, банкрут ФОП Кібіновська Олена Олександрівна
В особі ліквідатора
_______________/Ю.В.Плецька/_______________________________)


Генеральний директор

ТБ «Електронні торги України» О.І. Решетнік


поділитися в соціальних мережахСхожі:

Вих. №04/03-14/96-oг/МЮ/ вгсу від 04. 03. 2014 року міністерство юстиції україни
Державного підприємства «Лисичанська теплоелектроцентраль», ідентифікаційний код 00131067, розташованого за адресою: Луганська область,...

Вих. №05/09-14/647-oг/МЮ/вгсу від 05. 09. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна тов "Чорномортрансдизель", ідентифікаційний код 30826897, розташованого за адресою:...

Вих. №25/02-14/70-oг/МЮ/ вгсу від 25. 02. 2014 року міністерство юстиції україни
Фоп осадчука Івана Івановича, ідентифікаційний код 2467100433, розташованого за адресою: 68000, Одеська обл., м. Іллічівськ, вул....

Вих. №03/02-14/45-oг/МЮ/вгсу від 03. 02. 2014 року міністерство юстиції україни
Фоп осадчука Івана Івановича, ідентифікаційний код 2467100433, розташованого за адресою: 68000, Одеська обл., м. Іллічівськ, вул....

Вих. №29/05-14/383-oг/МЮ/вгсу від 29. 05. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна сг тзов «Чорнушовицьке», ідентифікаційний код 23890143, розташованого за адресою: 81143....

Вих. №17/06-14/444-o г / мю / вгсу від 17. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Постулат", ідентифікаційний код 31463094,...

Вих. №17/04-14/275-oг/МЮ/вгсу від 17. 04. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна фоп степаненко А. В., ідентифікаційний код 2597717777, розташованого за адресою: 18000,Черкаська...

Вих. №17/06-14/445-oг/МЮ/вгсу від 17. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна стов "Світанок", ідентифікаційний код 03794727, розташованого за адресою: 16560, с....

Вих. №28/03-14/188-oг/МЮ/вгсу від 28. 03. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна фоп степаненко А. В., ідентифікаційний код 2597717777, розташованого за адресою: 18000,Черкаська...

Вих. №21/07-14/529-oг/МЮ/вгсу від 21. 07. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Факториал", ідентифікаційний код 32680198,...

Вих. №11/04-14/253-oг/МЮ/вгсу від 11. 04. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Закритого акціонерного товариства «Термо», ідентифікаційний код 13392504, розташованого...

Вих. №18/06-14/451-oг/МЮ/вгсу від 18. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Фермерського господарства "Відродження", ідентифікаційний код 32810323, розташованого...

Вих. №03/04-14/213-oг/МЮ/вгсу від 03. 04. 2014 року міністерство юстиції україни
Товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Колос", ідентифікаційний код 30483649, розташованого за адресою: 08600, Київська...

Вих. №23/07-14/545-o г / мю / вгсу від 23. 07. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Обласного комунального медико-фармацевтичного підприємства "Херсоноблфармація", ідентифікаційний...

Вих. №18/06-14/449-oг/МЮ/вгсу від 18. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Малого приватного підприємства «Левант», ідентифікаційний код 22414860, розташованого...

Вих. №20/06-14/456-oг/МЮ/вгсу від 20. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю «союз 10», ідентифікаційний код 35663772, розташованого...

Вих. №16/06-14/431-oг/МЮ/вгсу від 16. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Фізична особа-підприємець Матвєєв Сергій Миколайович, ідентифікаційний код 2544401652,...

Вих. №06/06-14/410-oг/МЮ/вгсу від 06. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна зат «Харківське спеціалізоване управління №541», ідентифікаційний код 01414318, розташованого...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт