Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Товарна Біржа «Електронні торги України»

Товарна Біржа «Електронні торги України»


Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код ЄДРПОУ 38477433, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна ФОП Мустафаєва Ільчара Гамзага Огли, ідентифікаційний код 2651321597, розташованого за адресою: Україна, місто Запоріжжя, вулиця Нижньодніпровська, будинок 4-Б, квартира 11:

 

Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 100558Критерій

Опис

1.

Номер лоту

100558

2.

Майно, що продається, його характеристика та місцезнаходження (для нерухомого майна:

Тип нерухомості: квартира

Статус земельної ділянки: Право власності(оренди) не зареєстровано. Кадастровий номер земельної ділянки: не присвоєний. Земельна ділянка належить Запорізькій міській раді.

Право на земельну ділянку до покупця не переходить.

Стан: потребує капітального ремонту

Матеріал: панелі

Загальна площа, кв.м.: 28.14

Житлова площа, кв.м.: 15.1

Кількість поверхів: 5

Кімнат/Приміщень: 1

Світло: так

Газ: так

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Однокімнатна квартира № 11 знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, Орджонікідзевський район міста, вулиця Нижньодніпровська, будинок 4-Б. Загальна площа квартири 28,14 кв.м., жила 15,10 кв.м., підсобна площа 12,3 кв.м., корисна площа 27,4 кв.м. Квартира посімейного заселення, розташована на 3 поверсі 5 поверхового будинку та складається з 1 кімнати житлового призначення, в т.ч. 1-а кімната 15,1 кв.м., а також кухня площею 6,4 кв.м., вбиральні площею 2,5 кв.м., коридору площею 3,4 кв.м. Квартира обладнана балконом площею 0,74 кв.м. Матеріал зовнішніх стін – крупно панельні, матеріал перекриття – залізобетонні плити. Житловий будинок розташований у кварталі внутрішньо дворової забудови, який підключено до телефонної мережі, об’єднаної диспетчерської системи та обладнано водопроводом (холодне та гаряче водопостачання), каналізацією, газопостачанням, опаленням центральним, електроосвітленням, радіотрансляційною мережею, сміттєпроводом, телевізійною антеною колективного користування. Додаткова інформація: у квартирі № 11 вхідні двері - металеві, міжкімнатні двері - MDF, вікна – металопластикові.

3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

http://tbetu.com.ua

20.08.2013 00:00:00 – 04.09.2013 15:00:00

4.

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні

163386.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні


5.

Крок аукціону

0.5% від початкової вартості лоту, що складає 816.93 грн.

6.

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску

Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 16338, 60 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 19.08.2013 року о 17-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

7.

Можливість надання переможцю податкової накладної

Не надається

8.

Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Фізична особа-підприємець Мустафаєв Ільчар Гамзага Огли в особі Ліквідатора Нікітенко Микити Олександровича.

Місцезнаходження: місто Запоріжжя, вулиця Нижньодніпровська, будинок 4-Б, квартира 11.

Телефон для зв’язку: 0504210838

9.

Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення


 1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

 2. Сплатити реєстраційний внесок у розмірі 17 грн., Отримувач: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА».

 3. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

3.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

3.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.6.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №11 від 28.11.2012 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

3.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

10.

Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах

1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №11 від 28.11.2012 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України по 19.08.2013 до 17-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

11.

Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні

1. Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.

12.

Порядок і критерії виявлення переможця торгів

Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

13.

Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі

Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

Приватний нотаріус Бугрім Олена Віталіївна, 307394, 26203002606401, ПАТ «АКТАБАНК» м. Дніпропетровськ, призначення платежу: перерахування грошових коштів в депозит нотаріуса згідно ст. 85,86 ЗУ "Про нотаріат", по справі № 12/90/09, банкрут ФОП Мустафаєв Ільчар Гамзага Огли

14.

Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя

Місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5.

Телефон для зв’язку: (095) 233 33 72

15.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону

Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, Єлізаров Валентин Павлович, (095) 233 33 72

16.

Відомості про повторний аукціон

Аукціон проводиться вперше

17.

Відомості по провадження у справі про банкрутство

Номер справи 12/90/09, що знаходиться на розгляді в Господарському суді Запорізької області


Документація - лоту № 100558c:\users\asus\downloads\img235.jpgc:\users\asus\downloads\img236.jpgc:\users\asus\downloads\img237.jpg

Фото майна - лоту № 100558
Зразок договору купівлі-продажу по лоту №100558
Місто Запоріжжя, __________________________________дві тисячі тринадцятого року.

Ми, що нижче підписалися: Фізична особа-підприємець Мустафаєв Ільчар Гамзага Огли, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2651321597, місце реєстрації: Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Нижньодніпровська, будинок 4-Б, квартира 11 надалі за текстом – «Продавець», в особі ліквідатора Нікітенко Микити Олександровича, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2948303015, (фізична особа-підприємець, Свідоцтво серії В00 № 203432 про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця, видане Державним реєстратором виконавчого комітету Запорізької міської ради, дата проведення державної реєстрації 29.11.2004 року, номер запису в ЄДР 2 103 000 0000 003293, Ліцензія про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) серія АГ № 594794 від 05.04.2011 року, строк дії – на необмежений строк), що мешкає за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Маршала Чуйкова, будинок 27-А, квартира 32, призначений Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 14.06.2012 року по справі № 12/90/09 ліквідатором майна боржника-банкрута ФОП Мустафаєв Ільчар Гамзага Огли, який Постановою Господарського суду Запорізької області від 13.05.2009 року по справі № 12/90/09 визнано банкрутом і щодо якого відкрито ліквідаційну процедуру, з однієї сторони, та

Юридична/фізична особа за законодавством України _____________________, ідентифікаційний код _____________, місцезнаходження: Україна__________________________, надалі за текстом«Покупець», в особі _посада та ПІБ представника_______________, що мешкає за адресою:   _______________________, діючого на підставі Статуту, зареєстрованого державним реєстратором ____________________________ ________ року, номер запису ___________________ (з врахуванням всіх змін і доповнень до нього) з другої сторони, попередньо ознайомлені з правовими наслідками недодержання при вчиненні правочинів вимог закону, усвідомлюючи природу цього Договору та значення своїх дій, перебуваючи при здоровому розумінні та ясній пам‘яті, діючи вільно, за відсутності будь-якого примусу як фізичного, так і психічного, володіючи обсягом цивільної дієздатності та правоздатності, підтверджуючи дійсність намірів створити для себе юридичні наслідки, уклали цей договір (надалі – “Договір”) про таке:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Відповідно до умов цього Договору Продавець продає (передає у власність Покупцю), а Покупець купує (приймає у власність) однокімнатну квартиру, що належить Продавцю на праві особистої приватної власності та знаходиться за адресою: місто Запоріжжя, вулиця Нижньодніпровська, будинок № 4 Б (чотири літера б), квартира № 11 (одинадцять), (надалі – Нерухоме майно) і сплачує ціну, визначену цим Договором.

1.2. Нерухоме майно, квартира, що відчужується за цим Договором, належить Продавцю на праві особистої приватної власності на підставі Договору купівлі-продажу квартири від 31 жовтня 2005 року, посвідченого Нечипуренко Г.Ф., приватним нотаріусом Запорізького міського нотаріального округу, зареєстровано в реєстрі за № 4815. Право власності на відчужувану квартиру за Продавцем зареєстровано в Орендному підприємстві Запорізьке міжміське бюро технічної інвентаризації, що підтверджується витягом з реєстру прав власності на нерухоме майно від 06.03.2012 року, номер витягу 33411818, реєстраційний номер 12573440, виданий Орендним підприємством Запорізьке міжміське бюро технічної інвентаризації. Право власності на відчужувану квартиру за Продавцем зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно ____ року, номер запису ___ (реєстраційний номер ___). Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності виданий державним реєстратором прав на нерухоме майно ________________ _____________ року за № ___________.Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності виданий державним реєстратором прав на нерухоме майно ________________ _____________ року за № ___________.

1.3. Оціночна вартість нерухомого майна, зазначеного у п.1.1. цього Договору відповідно до Звіту про незалежну оцінку майна, виготовленого станом на 29.05.2013 року (Сертифікат суб‘єкта оціночної діяльності – ТОВ «Земля Плюс – 2006», виданий Фондом державного майна України за № 13813/12 від 18.09.2012 року), становить 163386 (сто шістдесят три тисячі триста вісімдесят шість) гривень 00 копійок.

1.4. Нерухоме майно, квартира № 11 (одинадцять), що знаходиться за адресою: місто Запоріжжя, вулиця Нижньодніпровська, будинок № 4 Б (чотири літера б), що відчужується Продавцем, складається з однієї кімнати, житлова площа якої 15,1 квадратних метрів; загальна площа квартири – 28,14 квадратних метрів.

1.5. Згідно з Протоколом про проведення відкритих торгів (аукціону) № _____ від _______________року остаточна ціна Нерухомого майна складає ____________________________________________________ .

1.6. Участь у відкритих торгах, з метою придбання Нерухомого майна, здійснено Покупцем на підставі заяви № _____.

1.7. Продавець наступним стверджує, що на момент укладення цього Договору Нерухоме майно нікому не продане, не подароване, в спорі та під арештом не значиться, а також відсутні будь-які права чи обтяження, щодо нього з боку третіх осіб. Продавець повідомляє, що:

 •  квартира, що відчужується ним за цим Договором, є його особистою приватною власністю, оскільки набута на підставі Договору купівлі-продажу квартири від 31 жовтня 2005 року, посвідченого Нечипуренко Г.Ф., приватним нотаріусом Запорізького міського нотаріального округу, зареєстровано в реєстрі за № 4815;

 •  від Покупця не приховано обставин, які мають істотне значення;

 •  Нерухоме майно в іпотеці (заставі), податковій заставі не перебуває;

 •  Нерухоме майно або право користування ним як внесок до статутного капіталу юридичних осіб не передане;

 •  щодо Нерухомого майна відсутні судові спори;

 •  внаслідок продажу Нерухомого майна не буде порушено прав та законних інтересів інших осіб, в тому числі дітей;

 •  зазначене в договорі Нерухоме майно не надане в користування наймачам (орендарям); за адресою відчужуваної квартири неповнолітніх (малолітніх) зареєстрованих осіб немає; у третіх осіб, в тому числі неповнолітніх (малолітніх) дітей, права на користування квартирою відсутні;

 •  будинок, в якому знаходиться Нерухоме майно, не є аварійним, не підлягає зносу;

 •  Договір не укладається під впливом тяжкої для Продавця обставини або під загрозою.

Якщо повідомлена інформація не відповідає дійсності, Покупець має право вимагати зниження ціни або розірвання цього Договору, якщо вона не знала і не могла знати про права третіх осіб на відчужуване Нерухоме майно.

Якщо третя особа на підставах, що виникли до укладення цього Договору, пред’явить до Покупця позов про витребування Нерухомого майна, Покупець повинна повідомити про це Продавця та подати клопотання про залучення її до участі у справі на стороні Покупця.

За домовленістю Сторін технічна інвентаризація майна перед його відчуженням не проводилась. Продавець стверджує та гарантує, що самочинні переобладнання, перепланування, добудови, перебудови, реконструкції щодо Нерухомого майна та/або його складових частин не здійснювалися, а також, що технічні характеристики Нерухомого майна фактично відповідають тим, які зазначені у технічному паспорті. Нерухоме майно візуально оглянуте Покупцем до підписання цього Договору. Недоліків чи дефектів, які б перешкоджали використанню Нерухомого майна за призначенням, самочинних переобладнань, перепланувань, добудов, перебудов, реконструкції Нерухомого майна та/або його складових частин на момент огляду виявлено не було. Претензій до Продавця щодо якісних, технічних характеристик та відповідності Нерухомого майна наданим для посвідчення цього Договору документам Покупець не має.

Сторони підтверджують, що:

 •  вони не визнані недієздатними та не обмежені у дієздатності;

 •  укладення цього Договору відповідає їх інтересам;

 •  волевиявлення є вільним і усвідомленим;

 •  умови цього Договору зрозумілі і відповідають дійсним намірам Сторін;

 •  цей Договір не приховує іншого правочину і спрямований на реальне настання наслідків, які обумовлені в ньому;

 •  в тексті цього Договору зафіксовані всі істотні умови стосовно купівлі-продажу Нерухомого майна.

2. ЦІНА ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

2.1. Продаж Нерухомого майна вчинено за ______________ (_______________________) гривень, які Покупець повинен сплатити протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту підписання цього Договору, шляхом безготівкового перерахування на поточний рахунок №  26203002606401,   ПАТ «АКТАБАНК» м. Дніпропетровськ, код банку -  307394, Отримувач: Приватний нотаріус Бугрім Олена Віталіївна, Призначення платежу: перерахування грошових коштів в депозит нотаріуса згідно ст. 85,86 ЗУ "Про нотаріат", по справі № 12/90/09, банкрут ФОП Мустафаєв Ільчар Гамзага Огли.

3. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

3.1. Цей Договір набуває чинності з моменту підписання його Сторонами, нотаріального посвідчення відповідно до вимог ст. 657 Цивільного кодексу України.

4. МОМЕНТ ВИНИКНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

4.1. Право власності на Нерухоме майно, що є предметом цього Договору та зазначене в п.1.1., виникає у Покупця з дня державної реєстрації права в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відповідно до ч.4 статті 334 Цивільного кодексу України.

5. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

5.1. Продавець зобов’язана:

5.1.1. Передати Покупцю у власність Нерухоме майно відповідно до умов цього Договору.

5.1.2. Надати Покупцю всі документи необхідні для реєстрації права власності на нерухоме майно за Покупцем та нести повну відповідальність за їх достовірність.

5.1.3. Звільнити приміщення проданої квартири від речей домашнього обігу та вжитку та передати квартиру Покупцю у стані, що відповідає санітарним та технічним нормам протягом п’яти календарних днів з моменту підписання цього Договору.

5.2.Покупець зобов’язана:

5.2.1. Здійснити оплату Нерухомого майна в строки та в порядку встановлені цим Договором.

5.2.2. Прийняти Нерухоме майно на умовах встановлених цим Договором.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

6.1. За невиконання або неналежне виконання цього Договору винна Сторона відшкодовує іншій Стороні усі завдані збитки, в розмірі прямої та дійсної шкоди.

6.2. У всьому, що не передбачено цим Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.

6.3. Усі спори, пов’язані з підписанням або виконанням цього Договору, підлягають до розгляду в компетентному суді, в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Зміна умов цього Договору, його розірвання або припинення можливі лише за згодою Сторін.

7.2. Всі доповнення та зміни до цього Договору повинні бути укладені Сторонами у письмовій формі та нотаріально посвідчені.

7.3. Законодавство України щодо порядку укладення правочинів та умов, за яких правочини можуть бути визнані недійсними, та зміст п.7 Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків, затверджених постановою Кабінетів Міністрів України від 08.10.1992 року № 572 зі всіма змінами та доповненнями Сторонам нотаріусом роз’яснено.

7.4. Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, сплата якого передбачена Законом України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” від 26 червня 1997 року зі всіма змінами та доповненнями, внесений Покупцем у розмірі 1 відсотка від суми Договору. Правові наслідки приховання реальної вартості Нерухомого майна Сторонам нотаріусом роз’яснено.

Зміст ст. ст. 190, 212 Кримінального кодексу України, ст. 172 Податкового Кодексу України, ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст. ст. 37, 55-79, 182, 203, 209, 215-236, 334, 640, 651, 653, 655, 657-662, 777, ч.2 ст. 822 Цивільного кодексу України, ст. ст. 57-62, 65, 74 Сімейного кодексу України; ст. 27 Закону України «Про нотаріат» про те, що нотаріус не несе відповідальності у разі, якщо особа, яка звернулася до нотаріуса за вчиненням нотаріальної дії подала: неправдиву інформацію щодо будь-якого питання, пов'язаного із вчиненням нотаріальної дії; подала недійсні та/або підроблені документи; не заявила про відсутність чи наявність осіб, прав чи інтересів яких може стосуватися нотаріальна дія, за вчиненням якої звернулася особа; вимог Закону “Про охорону дитинства”, Закону “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, ст. ст.13, 15 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» Сторонам роз’яснено.

7.5. Витрати за оформлення цього Договору сплачує Покупець.

7.6. Плату за вчинення нотаріальної дії у розмірі _ відсотка від суми цього Договору сплачує Покупець.

7.7. Згода чоловіка/дружини Покупця на укладення цього Договору викладена в заяві, справжність підпису під якою засвідчено приватним нотаріусом _____ ______ року за реєстровим № ____, яка додана до документів, переданих нотаріусу при укладанні цього Договору.

7.8. Цей Договір укладено та посвідчено в 2 (двох) оригінальних примірниках (один - для Покупця, один - для зберігання в справах приватного нотаріуса).

8. ПІДПИСИ:
ПРОДАВЕЦЬ: _____________________/___________________________________

ПОКУПЕЦЬ: _____________________/________________________________поділитися в соціальних мережахСхожі:

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі...
Оголошення Товарної біржі «Електронні торги України» про проведення аукціону з продажу майна Приватного підприємства «Дружба»

Товарна Біржа «Електронні торги України»
«Електронні торги України» в місті Чернівці, код єдпроу 38574921, місцезнаходження: 58002, м. Чернівці, вул. Дімітрова, буд. 4/10,...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Відкритого акціонерного товариства «Мелітопольський верстатобудівний завод ім. 23 Жовтня», ідентифікаційний код 00222216, розташованого...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Перемога", ідентифікаційний код 03744574, розташованого за адресою:...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Херсон, вул. Михайловича, 9/33, кв. 7, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Миколаїв, вул. Шевченка, буд. 71, оф. 327., повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна Приватного підприємства...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Шполянське виробниче управління житлово-комунального...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Богунський р-н, проспект Миру, буд. 10, кв. 55, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Приватного сільськогосподарського...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Кірова, буд. 73, кв. 1 А, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Петрівське-Плюс",...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна фоп миронович...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Суми, площа Незалежності, 1, поверх 6, кімната 612, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна зат "Газсільгоспенерго",...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна фоп кібіновської Олени Олександрівни,...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Оу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення аукціону з продажу...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Канатна, буд. 11, оф. 6, повідомляє про проведення електронних торгів(аукціону) з продажу майна товариство з обмеженою відповідальністю...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення повторного аукціону (електронних торгів) з продажу майна Закритого...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна фоп веремійчук...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Луцьк, вул. Карбишева, буд. 2, каб. 324, повідомляє про проведення повторного аукціону з продажу майна Відкритого акціонерного товариства...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Миколаїв, вул. Шевченка, буд. 71, оф. 327, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Відкритого акціонерного товариства...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт