Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Товарна Біржа «Електронні торги України»

Товарна Біржа «Електронні торги України»


Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код ЄДПРОУ 38477433, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф. 4-5, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна ФОП Якименко Павло Вікторович, ідентифікаційний код 2644811670, розташованого за адресою: 69097, Запорізька обл., м. Запоріжжя, пр. Радянський, буд. 5, кв. 45:

 

Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 101063Критерій

Опис

1.

Номер лоту

101063

2.

Майно, що продається, його характеристика та місцезнаходження (для нерухомого майна: Якщо продажу підлягає будівля, споруда, приміщення, квартира, то у характеристиці майна зазначаються план, загальна площа та житлова площа, кількість кімнат (приміщень), їх площа та призначення, матеріали стін, кількість поверхів, поверх або поверхи, на яких розташоване приміщення (квартира), інформація про підсобні приміщення та споруди, відомості про земельну ділянку, на якій розташована будівля, споруда, право на земельну ділянку, що переходить до покупця будівлі, споруди, приміщення, квартири тощо)

Тип нерухомості: земельні ділянки

Статус земельної ділянки: Державний акт на право власності на земельну ділянку виданий Запорізькою міською радою від 06.02.2007 року

Кадастровий номер земельної ділянки: 2310100000:04:039:0277
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: придатний для використання

Площа земельної ділянки, Га: 0.1000

Світло: так

Газ: ні

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: ні

Земельна ділянка площею 0,1000 га, розташована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Зелена, 2 (два). Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Комунікації: водопостачання та електроенергія. Не забудована.

3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

http://tbetu.com.ua

06.09.2013 00:00:00 – 23.09.2013 15:00:00

4.

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні

71060.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні


5.

Крок аукціону

1.0% від початкової вартості лоту, що складає 710.60 грн.

6.

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску

Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 7106, 00 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 05.08.2013 року о 17-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

7.

Можливість надання переможцю податкової накладної

Не надається

8.

Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: ФОП Якименко Павло Вікторович в особі Ліквідатора Нагіх Людмили Костянтинівни. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 152 від 12.02.2013 року.

Місцезнаходження: 69097, Запорізька обл., м. Запоріжжя, пр. Радянський, буд. 5, кв. 45.

Телефон для зв’язку: 0669663535

9.

Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення


1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний, сплатити реєстраційний внесок в розмірі 17,00 грн., зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.6.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №11 від 28.11.2012 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

10.

Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах

1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №11 від 28.11.2012 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України по 05.08.2013 до 17-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

11.

Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні

1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.

12.

Порядок і критерії виявлення переможця торгів

Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

13.

Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі

Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

п/р 26203013010811 у ВАТ "Банк Кіпру", МФО 320940

14.

Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя

Місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5.

Телефон для зв’язку: (095) 233 33 72

15.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону

Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, Єлізаров Валентин Павлович, (095) 233 33 72

16.

Відомості про повторний аукціон

Аукціон проводиться вперше

17.

Відомості по провадження у справі про банкрутство

Номер справи 16/258/09, що знаходиться на розгляді в Господарському суді Запорізької областіФото майна - лоту № 101063
c:\users\ольчик))\desktop\11 копия.jpg

Технічна документація лоту №101063

Зразок договору купівлі-продажу по лоту №101063

Д О Г О В І Р

КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
_________________, __________________________________дві тисячі тринадцятого року.

Ми, що нижче підписалися: фізична особа - підприємець за законодавством України Якименко Павло Вікторович, ідентифікаційний код 2644811670, місцезнаходження: Україна, 69097, Запорізька обл., м. Запоріжжя, пр. Радянський, буд. 5, кв. 45, надалі за текстом – «Продавець», в особі ліквідатора Нагіх Людмили Костянтинівни, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3087418900, (фізична особа-підприємець, Свідоцтво серії В02 № 127834 про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця, видане Державним реєстратором виконавчого комітету Запорізької міської ради, дата проведення державної реєстрації 11.12.2006 року, номер запису в ЄДР 2 103 000 0000 028945, Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 152 від 12.02.2013 року, термін дії – без обмеження строку дії), що мешкає за адресою: 69017, м. Запоріжжя, Острів Хортиця, буд. 19, квартира 30, призначений Постановою Господарського суду Запорізької області від 01.12.2009 року по справі № 16/258/09 ліквідатором майна підприємця–банкрута Якименко Павло Вікторович, якого Постановою Господарського суду Запорізької області від 01.12.2009 року по справі № 16/258/09 визнано банкрутом і щодо якого відкрито ліквідаційну процедуру, з однієї сторони, та

Юридична/фізична особа за законодавством України _____________________, ідентифікаційний код _____________, місцезнаходження: Україна__________________________, надалі за текстом«Покупець», в особі _посада та ПІБ представника_______________, що мешкає за адресою:   _______________________, діючого на підставі Статуту, зареєстрованого державним реєстратором ____________________________ ________ року, номер запису ___________________ (з врахуванням всіх змін і доповнень до нього) з другої сторони, попередньо ознайомлені з правовими наслідками недодержання при вчиненні правочинів вимог закону, усвідомлюючи природу цього Договору та значення своїх дій, перебуваючи при здоровому розумінні та ясній пам‘яті, діючи вільно, за відсутності будь-якого примусу як фізичного, так і психічного, володіючи обсягом цивільної дієздатності та правоздатності, підтверджуючи дійсність намірів створити для себе юридичні наслідки,

УКЛАЛИ ЦЕЙ ДОГОВІР ПРО ТАКЕ:

1. ПРОДАВЕЦЬ передає у власність, а ПОКУПЕЦЬ приймає у власність належну ПРОДАВЦЮ земельну ділянку площею 0,1000 га, розташовану за адресою: м. Запоріжжя, вул. Зелена, 2 (два). Кадастровий номер земельної ділянки 2310100000:04:039:0277.

2. Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Земельна ділянка належить ПРОДАВЦЮ на підставі Державного акту на право власності на земельну ділянку серії ЯГ № 312035, виданого 06 лютого 2007 року Запорізькою міською радою на підставі Рішення Запорізької міської ради від 28 квітня 2006 року № 13/65, та зареєстрованого в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 010726100164.

Відповідно до Витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, виданому приватним нотаріусом _________ міського нотаріального округу _______________ ____________ року за № _______________, в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, щодо нерухомого майна, зазначеного у п.1 цього Договору міститься наступна інформація: номер запису про право власності – ______, реєстраційний номер об‘єкта нерухомого майна – ______________________..

4. Земельна ділянка відчужується без зміни її цільового призначення.

5. Експертна грошова оцінка земельної ділянки становить 71060 (сімдесят одна тисяча шістдесят) гривень 00 копійок відповідно до Звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що виконаний 12 квітня 2013 року Суб’єктом оціночної діяльності Фізична особа підприємець Шкаруба Юрій Васильович (Ліцензія серії АГ № 505651, видана 12.11.2010 року Державним комітетом України із земельних ресурсів).

6. Згідно з Протоколом про проведення відкритих торгів (аукціону) № _____ від _______________року остаточна ціна Земельної ділянки складає ____________________________________________________ без ПДВ.

7. Продаж зазначеної земельної ділянки провадиться за ______________ (_______________________) без ПДВ, які Покупець повинен сплатити протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту підписання цього Договору, шляхом безготівкового перерахування на поточний рахунок Продавця Приватний нотаріус Тавтєлєв А.В. (ІПН 2660511972), п/р 26203013010811 у ВАТ "Банк Кіпру", МФО 320940, Призначення платежу: перерахування грошових коштів в депозит нотаріуса згідно ст. 85,86 ЗУ "Про нотаріат", по справі № 16/258/09, банкрут ФОП Якименко Павло Вікторович.

В день отримання Продавцем коштів від Покупця сторони складають та підписують в простій письмовій формі Акт приймання-передачі Земельної ділянки. Акт складається у двох примірниках – по одному для кожної Сторони та не підлягає нотаріальному посвідченню.

8. Право власності на придбану Земельну ділянку виникає у Покупця з моменту державної реєстрації відповідно чинного законодавства України.

9. ПРОДАВЕЦЬ стверджує, що на момент укладання цього договору земельна ділянка вільна від забудов, нікому іншому не продана, не подарована, іншим способом не відчужена, не заставлена, під забороною (арештом) та під обтяженням, а також в податковій заставі не перебуває, судового спору, а також прав щодо неї у третіх осіб як в межах, так і за межами України немає, земельні сервітути, як постійні так і строкові, щодо зазначеної земельної ділянки не встановлені, недоліків чи дефектів, які б перешкоджали використанню земельної ділянки за призначенням немає.

Претензій до ПРОДАВЦЯ щодо якісних, технічних характеристик та відповідності земельної ділянки наданим для посвідчення цього договору документам ПОКУПЕЦЬ не має.

Сторони підтверджують, що:

  1.   вони не визнані недієздатними та не обмежені у дієздатності;

  2.   укладення цього договору відповідає їх інтересам;

  3.   волевиявлення є вільним і усвідомленим;

  4.   умови цього договору зрозумілі і відповідають дійсним намірам Сторін;

  5.   цей договір не приховує іншого правочину і спрямований на реальне настання наслідків, які обумовлені в ньому;

  6.   в тексті цього договору зафіксовані всі істотні умови стосовно купівлі-продажу земельної ділянки.

Згідно з Довідкою про перелік обмежень (обтяжень) у використанні земельної ділянки, виданою Управлінням Держземагентства у __________________ _____________________________ року за № _______________, земельна ділянка, що є предметом цього договору, повинна використовуватись лише за цільовим призначенням, з дотриманням обов’язків землевласників та змісту добросусідства, встановлених у ст.ст. 91, 103 Земельного кодексу України, ст. 35 Закону України «Про охорону земель», законодавства про охорону навколишнього середовища. Зареєстровані обмеження (обтяження) на використання земельної ділянки відсутні.

10. Участь у відкритих торгах, з метою придбання Земельної ділянки, здійснено Покупцем на підставі заяви № _____.

11. Обов’язки ПРОДАВЦЯ: передати за даним договором земельну ділянку, вільну від будь-яких майнових прав і претензій третіх осіб; передати за даним договором земельну ділянку у стані, рівному з існуючим на день огляду її ПОКУПЦЕМ; попередити ПОКУПЦЯ про всі відомі йому недоліки проданої земельної ділянки.

12. Права ПРОДАВЦЯ: вимагати прийняття земельної ділянки ПОКУПЦЕМ у стані, що відповідає умовам цього Договору.

13. Обов’язки ПОКУПЦЯ: забезпечувати використання земельної ділянки за цільовим призначенням; додержуватись вимог чинного законодавства про охорону довкілля; своєчасно сплачувати земельний податок; не порушувати прав власників суміжних земельних ділянок та землекористувачів; зберігати корисні властивості землі; дотримуватись правил добросусідства та обмежень, пов’язаних з встановленням земельних сервітутів та охоронних зон; своєчасно надавати відповідним органам виконавчої влади та місцевого самоврядування дані про стан і використання земель та інших природних ресурсів у порядку, встановленому законом; зберігати геодезичні знаки, протиерозійні споруди, мережі зрошувальних і осушувальних систем; за свій рахунок привести земельну ділянку у попередній стан у разі незаконної зміни її рельєфу, за винятком здійснення такої зміни не власником земельної ділянки, коли приведення у попередній стан здійснюється за рахунок особи, яка незаконно змінила рельєф; прийняти земельну ділянку у стані, що відповідає умовам цього договору.

14. Права ПОКУПЦЯ: продавати або іншим шляхом відчужувати земельну ділянку, передавати її в оренду, заставу, спадщину; самостійно господарювати на землі; використовувати у встановленому порядку для власних потреб наявні на земельній ділянці загальнопоширені корисні копалини, торф, лісові насадження, водні об'єкти, а також інші корисні властивості землі; на відшкодування збитків у випадках, передбачених законом; споруджувати будинки, виробничі та інші будівлі і споруди в порядку передбаченому чинним законодавством України.

15. Право власності на земельну ділянку виникає у ПОКУПЦЯ з моменту державної реєстрації цього права.

16. Витрати у зв’язку з укладенням цього договору сплачує ПОКУПЕЦЬ.

17. Вимоги законодавства щодо змісту й правових наслідків договору, що укладається Сторонами, роз’яснено нотаріусом. Сторони підтверджують, що цей договір не носить характеру фіктивного та удаваного правочину.

18. За бажанням Сторін та у відповідності до статті 55 Закону України «Про нотаріат» цей договір посвідчується за місцем реєстрації однієї із Сторін правочину у м. Запоріжжя.

19. Правові наслідки приховання реальної вартості земельної ділянки Сторонам нотаріусом роз’яснено. Зміст ст. ст. 190, 212 Кримінального кодексу України, ст. 172 Податкового Кодексу України, ст. ст. 37, 55-79, 182, 203, 209, 215-220, 223-226, 228-231, 233-236, 334, 640, 651, 653, 655, 657-662, 777 Цивільного кодексу України, ст.ст. 81, 89-91, 103-109, 125, 126, 202, 210, 211 Земельного кодексу України, ст. ст. 57-62, 65, 74 Сімейного кодексу України; ст. 27 Закону України «Про нотаріат» про те, що нотаріус не несе відповідальності у разі, якщо особа, яка звернулася до нотаріуса за вчиненням нотаріальної дії подала: неправдиву інформацію щодо будь-якого питання, пов'язаного із вчиненням нотаріальної дії; подала недійсні та/або підроблені документи; не заявила про відсутність чи наявність осіб, прав чи інтересів яких може стосуватися нотаріальна дія, за вчиненням якої звернулася особа, Сторонам роз’яснено.

20. Цей договір складено в двох примірниках, один з яких залишається у справах приватного нотаріуса __________ нотаріального округу ____________, інший - видається ПОКУПЦЮ.

ПIДПИСИ:
ПРОДАВЕЦЬ ________________________ / _______________________________________

ПОКУПЕЦЬ _________________________ / _______________________________________Виконавчий директор

ТБ «Електронні торги України» В.О.Медик


поділитися в соціальних мережахСхожі:

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі...
Оголошення Товарної біржі «Електронні торги України» про проведення аукціону з продажу майна Приватного підприємства «Дружба»

Товарна Біржа «Електронні торги України»
«Електронні торги України» в місті Чернівці, код єдпроу 38574921, місцезнаходження: 58002, м. Чернівці, вул. Дімітрова, буд. 4/10,...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Відкритого акціонерного товариства «Мелітопольський верстатобудівний завод ім. 23 Жовтня», ідентифікаційний код 00222216, розташованого...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Перемога", ідентифікаційний код 03744574, розташованого за адресою:...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Херсон, вул. Михайловича, 9/33, кв. 7, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Миколаїв, вул. Шевченка, буд. 71, оф. 327., повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна Приватного підприємства...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Шполянське виробниче управління житлово-комунального...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Богунський р-н, проспект Миру, буд. 10, кв. 55, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Приватного сільськогосподарського...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Кірова, буд. 73, кв. 1 А, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Петрівське-Плюс",...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна фоп миронович...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Суми, площа Незалежності, 1, поверх 6, кімната 612, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна зат "Газсільгоспенерго",...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна фоп мустафаєва Ільчара Гамзага Огли,...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна фоп кібіновської Олени Олександрівни,...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Оу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення аукціону з продажу...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Канатна, буд. 11, оф. 6, повідомляє про проведення електронних торгів(аукціону) з продажу майна товариство з обмеженою відповідальністю...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення повторного аукціону (електронних торгів) з продажу майна Закритого...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна фоп веремійчук...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Луцьк, вул. Карбишева, буд. 2, каб. 324, повідомляє про проведення повторного аукціону з продажу майна Відкритого акціонерного товариства...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт