Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Вих. №16/06-14/431-oг/МЮ/вгсу від 16. 06. 2014 року міністерство юстиції україни

Вих. №16/06-14/431-oг/МЮ/вгсу від 16. 06. 2014 року міністерство юстиції україни


бланк

Вих. № 16/06-14/431-OГ/МЮ/ВГСУ від 16.06.2014 року
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13

Державному органу з питань банкрутства
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6

Адміністратору автоматизованої системи – ДП «Інформаційні судові системи»
Виконавчого Директора

ТБ «Електронні торги України»

Пономарьової Злати Юріївни

Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3

Щодо розміщення оголошення

про проведення електронних торгів

на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України

«Про відновлення платоспроможності боржника

або визнання його банкрутом»
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Львів, код ЄДПРОУ 38478053, місцезнаходження: 79013, м. Львів, вул.. Карпінського, буд. 19 , повідомляє про проведення повторного аукціону (електронних торгів) на веб-сайті організатора торгів ТБ «Електронні торги України» з продажу майна Фізична особа-підприємець Матвєєв Сергій Миколайович, ідентифікаційний код 2544401652, розташованого за адресою: 79010. м. Львів, вул. Лісна, 10/3:

 

Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 106010Критерій

Опис

1.

Номер лоту

106010

2.

Характеристика майна (зазначаються марка, модель, рік випуску, об’єм двигуна, вид пального, пробіг, комплектація, потреба у ремонті, колір тощо)

Тип транспорта: Спецтехніка

Марка: Agria

Модель: ZA 215EH

Рік випуску: 1992

Коробка передач: механіка

Тип пального: дизель

Кількість дверей: 2

Колір: червоно-жовтий

Об'єм двигуна: 15300

Пробіг, тис. км: 300

Комплектація: базова

Потреба у ремонті: потребує

Бурякозбиральний комбайн AGRIFAK ZA 215EH, 1992 р.в. номер державної реєстрації 08487 ЕН
Місцезнаходження: Львівська обл., м. Львів, вул. Лісна, 10/3


3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)


https://tbetu.com.ua

17.07.2014 00:00:00 – 01.08.2014 11:59:59


4.


Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні


40000.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні5.


Крок аукціону1.0% від початкової вартості лоту, що складає 400.00 грн.


6.


Розмір та порядок внесення гарантійного внеску


Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 4000, 00 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 14.07.2014 року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»


7.

Можливість надання переможцю податкової накладної


Не надається


8.


Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: Фізична особа-підприємець Матвєєв Сергій Миколайович в особі Ліквідатора Надлонок Андрій Іванович. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 158 від 07.02.2013 р. року.

Місцезнаходження: 79010. м. Львів, вул. Лісна, 10/3.

Телефон для зв’язку: 0966756703


9.


Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний, сплатити реєстраційний внесок в розмірі 17,00 грн., зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.6.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №40 від 30.12.2013 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

3. Заявники нерезиденти додають копії наступних документів (повинні бути легалізовані та перекладені українською мовою): установчі документи; витяг з торговельного, банківського чи судового реєстру або реєстраційне посвідчення, сертифікат; про призначення керівника підприємства; у випадку представництва інтересів - довіреність уповноваженої особи заявника з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону; документи що посвідчують особу керівника/ представника заявника; документ, що підтверджує перерахування гарантійного внеску. Всі копії документів повинні бути посвідчені у відповідності до вимог чинного законодавства.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


10.


Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах


1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №40 від 30.12.2013 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України по 14.07.2014 року до 18-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


11.


Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.12.


Порядок і критерії виявлення переможця торгів


Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.


13.


Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі

Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

Приватний нотаріус Єгорова Н.Ю. ЄДРПОУ 2270700301, МФО 325268, п/р № 262211113 в ПАТ АКБ "Львів"


14.


Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Львів

Місцезнаходження: 79013, м. Львів, вул.. Карпінського, буд. 19 .

Телефон для зв’язку: (067) 776 51 44


15.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону

Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Львів, місцезнаходження: 79013, м. Львів, вул.. Карпінського, буд. 19, Коваль Віталій Валерійович (067) 776 51 44


16.


Відомості про повторний аукціон

Проводиться перший повторний аукціон. Попередній http://tbetu.com.ua/lot/id/104273

http://www.minjust.gov.ua/section/404

http://vgsu.arbitr.gov.ua/pages/157


17.


Відомості по провадження у справі про банкрутство


Номер справи 5015/480/12, що знаходиться на розгляді в Господарського суду Львiвської областiФото майна - лоту № 106010


 Технічна документація лоту №106010


Зразок договору купівлі-продажу по лоту №106010

Договір купівлі-продажу

м. Львів _____________ 2014р.
Фізична особа-підприємець за законодавством України Матвєєв Сергій Миколайович, надалі за текстом - ПРОДАВЕЦЬ, в особі ліквідатора - арбітражного керуючого Надлонка Андрія Івановича, що зареєстрований за адресою: 79066, м. Львів, вул. Зубрівська 25а кв.33, діє на підставі постанови господарського суду Львівської області по справі № 5015/480/12 про банкрутство, з одного боку, та

Юридична/фізична особа за законодавством України _____________________, _____________, надалі за текстом – ПОКУПЕЦЬ, в особі ______________________, що зареєстрований за адресою: _______________________, реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________________, діє на підставі ____________________________________________________, з другої сторони,

іменуються надалі за текстом цього Договору Сторони та кожна окремо – Сторона, попередньо ознайомлені з вимогами цивільного законодавства України щодо недійсності правочинів, діючи добровільно, при здоровому розумі, ясній пам’яті та розуміючи значення своїх дій, уклали цей договір купівлі-продажу, надалі за текстом – Договір, про наступне:
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Продавець продав, а Покупець купив наступне майно (надалі по тексту – Майно):

транспортний засіб: Бурякозбиральний комбайн AGRIFAK ZA 215EH, 1992 р.в. номер державної реєстрації 08487 ЕН, дизель, колір червоно-жовтий, об'єм двигуна: 15300, пробіг, тис. км: 300. Повний ремонт, заміна всіх основних частин, стан неробочий. Місцезнаходження: Львівська область, м. Львів.

1.2. Купівля-продаж Майна за цим Договором здійснюється відповідно до результатів аукціону з продажу майна підприємства - банкрута, організованого Філією товарної біржі «Електронні торги України» в місті Львові (код ЄДРПОУ 38478053, місцезнаходження: 79013, м. Львів, вул. Карпінського 19) у відповідності до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та оформленого протоколу проведення аукціону з реалізації майна підприємства - банкрута № _____ від _____________________ року.

1.3. Покупець свідчить, що відчужуване Майно ним оглянуте. Претензій до Продавця щодо якісних характеристик відчужуваного майна Покупець не має.

1.4. Продавець гарантує, що на момент укладення цього Договору Майно нікому іншому не продане, не подароване, не відчужене іншим способом, судового спору щодо нього як у межах, так і за межами України не має, як внесок до статутного капіталу юридичних осіб не внесено, не перебуває під забороною відчуження.

2. ОПЛАТА ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

2.1. Згідно з Протоколом проведення аукціону з реалізації майна підприємства - банкрута № _____ від _______________ року Майно продане за ___________________________ грн. (надалі – Ціна продажу).

Ціна продажу є остаточною та не підлягає будь-яким змінам.

Гарантійний внесок у розмірі 4000,00 (чотири тисячі гривень 00 копійок) грн., сплачений Покупцем для участі в аукціоні, зараховується до Ціни продажу.

2.2. Покупець сплачує кошти за придбане Майно на банківський рахунок , зазначений у протоколі проведення аукціону з реалізації майна підприємства - банкрута № _____ від _____________________ року, у строки та порядку, передбачені ч. 4 ст. 71 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

3. ПЕРЕДАЧА МАЙНА

3.1. Передача Майна Продавцем і прийняття його Покупцем здійснюється за актом приймання-передачі, що підписується сторонами і оформлюється відповідно до вимог чинного в Україні законодавства.

3.2. Передача Майна від Продавця до Покупця здійснюється в день повної оплати Покупцем Ціни продажу.

3.3. Право власності на Майно, що є предметом цього Договору, виникає у Покупця з моменту передачі Майна та підписання Сторонами акту приймання-передачі.

4. ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

4.1. За цим Договором кожна Сторона зобов’язується виконувати свої обов’язки, покладені на неї цим Договором, належним чином та сприяти іншій Стороні у виконанні її договірних зобов’язань.

4.2. Продавець зобов’язується в порядку та строки, визначені цим Договором, передати Покупцю Майно по акту приймання-передачі.

4.3. Покупець зобов’язується у порядку та строки, визначені цим Договором, сплатити Продавцю Ціну продажу та прийняти Майно.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

5.1. У випадку порушення зобов'язання, що виникає з цього Договору (надалі - порушення Договору), Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та чинним законодавством в України.

5.2. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього Договору.

5.3. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо воно сталося не з її вини (умислу чи необережності).

5.4. У разі порушення Покупцем строків проведення розрахунків за Майно, він сплачує продавцю пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, за весь час прострочення.

5.5. Особа, у власності якої перебувало Майно до продажу на аукціоні, замовник та організатор аукціону не відповідають за недоліки Майна, крім випадків їх навмисного приховування.

6. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

6.1. Усі спори і розбіжності, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами, а у випадку недосягнення згоди спір вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю відповідно до чинного в Україні законодавства.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Усі зміни та доповнення до Договору здійснюються Сторонами в письмовій формі.

7.2. Жодна із Сторін не може передати свої права та обов’язки за цим Договором третім особам.

7.3. У випадках не передбачених даним Договором Сторони керуються чинним в Україні законодавством.

7.4. Сторони свідчать, що у тексті цього Договору зафіксовано усі істотні умови, що стосуються договору купівлі-продажу Майна.

7.5. Цей Договір укладено у двох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному примірнику для кожної із Сторін.

7.7. Цей Договір набирає чинності з моменту підписання його Сторонами.
8. РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН:

ПРОДАВЕЦЬ:

Фізична особа-підприємець

Матвєєв Сергій Миколайович 

79010. м. Львів, вул. Лісна, 10/3

Ідент. Номер 2544401652

Банківські реквізити:

Приватний нотаріус Єгорова Н.Ю.

ЄДРПОУ 2270700301

п/р 262211113 в ПАТ АКБ «Львів»

МФО 325268

від імені якого діє

ліквідатор (арбітражний керуючий)

Надлонок Андрій Іванович
____________________________________

м. п.

ПОКУПЕЦЬ:

____________________________________

місцезнаходження юридичної особи _______________________

Код ЄДРПОУ _______________________

р/р ____________________, МФО _______________
Платник податку ____________________

від імені якого діє

_______________________________
__________________________________

м. п.


Виконавчий директор

ТБ «Електронні торги України» З.Ю. Пономарьоваподілитися в соціальних мережахСхожі:

Вих. №04/03-14/96-oг/МЮ/ вгсу від 04. 03. 2014 року міністерство юстиції україни
Державного підприємства «Лисичанська теплоелектроцентраль», ідентифікаційний код 00131067, розташованого за адресою: Луганська область,...

Вих. №25/02-14/70-oг/МЮ/ вгсу від 25. 02. 2014 року міністерство юстиції україни
Фоп осадчука Івана Івановича, ідентифікаційний код 2467100433, розташованого за адресою: 68000, Одеська обл., м. Іллічівськ, вул....

Вих. №03/02-14/45-oг/МЮ/вгсу від 03. 02. 2014 року міністерство юстиції україни
Фоп осадчука Івана Івановича, ідентифікаційний код 2467100433, розташованого за адресою: 68000, Одеська обл., м. Іллічівськ, вул....

Вих. №05/09-14/647-oг/МЮ/вгсу від 05. 09. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна тов "Чорномортрансдизель", ідентифікаційний код 30826897, розташованого за адресою:...

Вих. №17/06-14/444-o г / мю / вгсу від 17. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Постулат", ідентифікаційний код 31463094,...

Вих. №29/05-14/383-oг/МЮ/вгсу від 29. 05. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна сг тзов «Чорнушовицьке», ідентифікаційний код 23890143, розташованого за адресою: 81143....

Вих. №03/04-14/213-oг/МЮ/вгсу від 03. 04. 2014 року міністерство юстиції україни
Товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Колос", ідентифікаційний код 30483649, розташованого за адресою: 08600, Київська...

Вих. №18/06-14/451-oг/МЮ/вгсу від 18. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Фермерського господарства "Відродження", ідентифікаційний код 32810323, розташованого...

Вих. №28/03-14/188-oг/МЮ/вгсу від 28. 03. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна фоп степаненко А. В., ідентифікаційний код 2597717777, розташованого за адресою: 18000,Черкаська...

Вих. №17/04-14/275-oг/МЮ/вгсу від 17. 04. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна фоп степаненко А. В., ідентифікаційний код 2597717777, розташованого за адресою: 18000,Черкаська...

Вих. №11/04-14/253-oг/МЮ/вгсу від 11. 04. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Закритого акціонерного товариства «Термо», ідентифікаційний код 13392504, розташованого...

Вих. №17/06-14/445-oг/МЮ/вгсу від 17. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна стов "Світанок", ідентифікаційний код 03794727, розташованого за адресою: 16560, с....

Вих. №21/07-14/529-oг/МЮ/вгсу від 21. 07. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Факториал", ідентифікаційний код 32680198,...

Вих. №16/06-14/430-oг/МЮ/вгсу від 16. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмежено відповідальністю «Дія», ідентифікаційний код 30444898, розташованого...

Вих. №30/05-14/388-oг/МЮ/вгсу від 29. 05. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Кредитна спілка "Фортеця", ідентифікаційний код 262611821, розташованого за адресою:...

Вих. №23/07-14/545-o г / мю / вгсу від 23. 07. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Обласного комунального медико-фармацевтичного підприємства "Херсоноблфармація", ідентифікаційний...

Вих. №17/06-14/438-o г / мю / вгсу від 17. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Приватного підприємства "валком-монтаж", ідентифікаційний код 31012215, розташованого...

Вих. №20/06-14/456-oг/МЮ/вгсу від 20. 06. 2014 року міністерство юстиції україни
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю «союз 10», ідентифікаційний код 35663772, розташованого...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт