Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Затверджено затверджено голова Межівської районної Начальник Центру Державної адміністрації поштового зв’язку №7

Затверджено затверджено голова Межівської районної Начальник Центру Державної адміністрації поштового зв’язку №7

ЗАТВЕРДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО

Голова Межівської районної Начальник Центру

Державної адміністрації поштового зв’язку № 7

____________ С.Г.Юрченко _____________ Л.В.Біліченко

« 04 » квітня 2013 р. « 04 » квітня 2013 р.
Р Е Г Л А М Е Н Т

взаємодії між Центром поштового зв’язку № 7

та Межівською районною державною адміністрацією щодо забезпечення спрощеного доступу до адміністративних послуг.

1. Загальні положення

1.1. Регламент взаємодії між Центром поштового зв’язку № 7 м. Павлоград та Межівською районною державною адміністрацією щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг (надалі – Регламент) визначає організаційні принципи взаємодії працівників поштового зв’язку та фахівців Межівської районної державної адміністрації; врегульовує правовідносини, що виникають між об’єктами поштового зв’язку, районної державної адміністрації, суб’єктами господарювання та громадянами.

1.2. Основними принципами взаємодії є:

- доступність та прозорість отримання послуг споживачами;

- інформованість споживачів, які виявили бажання отримати адміністративні послуги, про їх види, необхідні документи;

- формування ефективної системи взаємодії між Центром поштового зв’язку № 7 м. Павлоград та Межівською районною державною адміністрацією .

1.3. Зміни, доповнення до регламенту можуть бути внесені за пропозиціями громадян, суб’єктів господарювання, об’єктів поштового зв’язку, виконкому районної у місті ради.

2. Режим роботи

2.1. Центр адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації та відділення поштового зв’язку Межівського району працюють за встановленим режимом відповідно до чинного законодавства.

3. Інформування громадян, суб’єктів господарювання щодо спрощеного доступу до адміністративних послуг

3.1. У відділеннях поштового зв’язку Межівського району надається така інформація:

- перелік адміністративних послуг, які надаються Межівською районною державною адміністрацією;

- інформаційні картки адміністративних послуг;

- формуляри (бланки) заяв та зразки їх заповнення;

- адреса, поштовий індекс Центр адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації;

- адреса веб-сайту, номер факсу, електронної пошти Центр адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації.

3.2. Дана інформація повинна бути актуальною, повною, а також зручною для пошуку.

3.3. У відділенні поштового зв’язку Межівської району забезпечується доступ до інформації особам з обмеженими фізичними можливостями.

3.4. У відділенні поштового зв’язку Межівської району на договірних засадах встановлюється електронний інформаційний кіоск.

4. Принципи роботи

працівника відділення поштового зв’язку

4.1. Основними принципами роботи працівника ВПЗ є:

- інформування про види адміністративних послуг, перелік необхідних документів, зразки заяв, направлення документів засобами поштового зв’язку. Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість ознайомитись з переліком адміністративних послуг, термінами їх надання на інформаційних стендах, Центр адміністративних послуг, в мережі Інтернет на сайті Межівського району чи безпосередньо у працівника ВПЗ;

- дотримання вимог Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05 березня 2009 року № 270 в частині приймання документів до пересилання поштовими відправленнями;

- забезпечення пересилання та вручення поштових відправлень у терміни, передбачені нормативними документами в галузі поштового зв’язку;

- надання інформації щодо стану проходження поштових відправлень з документами;

- дотримання корпоративної етики у взаємовідносинах з суб’єктами господарювання, громадянами - заявниками, колегами;

- невикористання, нерозголошення персональних даних клієнтів;

- сприяння формуванню та розвитку ефективного діалогу влади з суб’єктами господарювання, населенням.

5. Основні вимоги щодо порядку

приймання та пересилання документів поштовими відправленнями на адресу Межівської районної державної адміністрації (Центра адміністративних послуг) та заявників
5.1. Перелік документів, які додаються до заяви громадян та суб’єктів господарювання на одержання документів погоджувального характеру, встановлюється згідно з чинним законодавством, а також відповідними рішеннями міськради, її виконкому. Види послуг та перелік документів, що подаються заявником - Додаток № 1 до даного Регламенту.

5.2. Працівникам поштових відділень зв’язку категорично забороняється вимагати від громадян та суб’єктів господарювання інші документи, непередбачені Додатком № 1 до даного Регламенту.

5.3. Заява заповнюється заявником особисто та здається разом з пакетом документів працівнику поштового відділення зв’язку, який її перевіряє. У заяві зазначається порядок отримання документу погоджувального характеру – засобами поштового зв’язку або особисто в Центр адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації.

5.4. Працівник ВПЗ приймає до відправки заяву і документи згідно переліку документів до відповідної адміністративної послуги та звіряє з описом ф.107 (складається в 2-х примірниках), проставляє підпис та відбиток календарного штемпелю. Один примірник опису видається відправнику, другий вкладається разом з документами до поштового відправлення (лист, бандероль, посилка з оголошеною цінністю та описом вкладення, повідомленням про вручення), яке запаковується в присутності відправника.

5.5. Адресування поштових відправлень здійснюється відповідно до Технологічних карт послуг згідно Додатку № 2 даного Регламенту.

5.6. Оплата пересилання поштових відправлень з документами на адресу Межівської районної державної адміністрації та на адреси заявників, користування супутніми послугами здійснюється споживачем за тарифами на послуги поштового зв’язку, діючими на момент надання послуги.

5.7. Громадянин, суб’єкт господарювання несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної в заяві та документах, що додаються до неї. Це засвідчується підписом заявника та печаткою.

5.8. Працівник ВПЗ несе відповідальність за дотриманням порядку приймання та пересилання документів засобами поштового зв’язку.

5.9. Доставка та вручення поштових відправлень здійснюється в терміни згідно Технологічних карт послуг – Додатку № 2 даного Регламенту.

5.10. Виконання адміністративних послуг в режимі Центра адміністративних послуг здійснюється для громадян та суб’єктів господарювання безкоштовно.

6. Порядок отримання громадянами, суб'єктам господарювання документів погоджувального характеру

6.1. Відправка документів погоджувального характеру (або аргументованої письмової відповіді щодо неможливості виконання адміністративної послуги) здійснюється на адреси заявників через об’єкти поштового зв’язку поштовими відправленнями з оголошеною цінністю (лист, бандероль, посилка) з описом вкладення та з повідомленням про вручення.

6.2. Відповідальність за порушення терміну виконання адміністративної послуги покладається на керівника Центра адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації.

6.3. Пакет документів, наданий для одержання документу погоджувального характеру, заявнику не повертається, а зберігається у Центрі адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації.

6.4. Видача поштових відправлень з документом погоджувального характеру заявникам здійснюється під їх особистий підпис у виробничих документах об’єкта поштового зв’язку та повідомленні про вручення поштового відправлення, яке повертається відправнику.

ПОГОДЖЕНО:
Заступник голови Межівської районної державної адміністрації

за розподілом обов’язків (дозвільна система)

Заступник голови Межівської районної державної адміністрації

за розподілом обов’язків (соціальний захист)

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Закон України «Про місцеві державні адміністрації»
Затверджено голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Правила надання послуг поштового зв'язку Загальна частина
Ці Правила визначають порядок надання послуг поштового зв'язку, права та обов'язки операторів поштового зв'язку І користувачів послуг...

Погоджено Затверджено
Відділ містобудування та архітектури Ріпкинської районної державної адміністрації

Зміст
Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” щодо забезпечення спрощеного доступу до адміністративних послуг...

Методичні рекомендації до викладання предметів
Крамаренко С. В., начальник відділу освіти Кіровоградської районної державної адміністрації

Херсонської області
Алєєва Ірина Володимирівна, начальник фінансового управління Каланчацької районної державної адміністрації

Наказ
Кегичівської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 07. 10. 2010 №368,...

Закон України «Про очищення влади»
Затверджую голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Статут золочівської гімназії №1 Золочівської районної державної адміністрації...
Ххіv скликання від 27 травня 2003 року, за погодженням з Головним управлінням освіти І науки Харківської обласної державної адміністрації,...

Закон України «Про засади запобігання І протидії корупції»
Затверджую голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Сценарій свята до 200-річчя з Дня народження Шевченка
Юнак-ведучий: До слова запрошується начальник відділу освіти Криворізької районної державної адміністрації Людмила Володимирівна...

Звіт про виконання плану роботи районної державної адміністрації...
Маневицької районної державної адміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних...

Україна
Керуючись Положенням про відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації (із змінами), затвердженим розпорядженням голови...

Розпорядження
Закону України «Про доступ до публічної інформації», у зв’язку із змінами в структурі районної державної адміністрації, керуючись...

Відділ освіти черкаської районної державної адміністрації районний методичний кабінет
Схвалено радою районного методичного кабінету відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації

Затверджено
Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації

Затверджено
Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації

Затверджено
Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністраціїБаза даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт