Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року

Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року

Сторінка1/11
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
ПРИМІРНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ ОДИНАДЦЯТОЇ

СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ


 1. Про хід виконання у 2012 році програми відпочинку та оздоровлення дітей Дунаєвецького району на 2009 - 2013 роки.

 2. Про програму розвитку житлового будівництва в Дунаєвецькому районі

на 2012 – 2017 роки.

 1. Про Комплексну програму мобілізації зусиль Дунаєвецької районної державної адміністрації, Дунаєвецької міжрайонної державної податкової інспекції, Дунаєвецької районної ради по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2013 роки.

 2. Про внесення змін до програми соціального захисту населення Дунаєвецького району на 2012 -2016 роки.

 3. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року.

 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.

 5. Про затвердження списку присяжних Дунаєвецького районного суду.

 6. Про затвердження Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або права оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Дунаєвецького району.

 7. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.

 8. Про призупинення діяльності Рахнівського освітнього округу соціально – адаптованої особистості Дунаєвецької районної ради.

 9. Про внесення змін до статуту Шатавського освітнього округу.

 10. Про закриття комунального закладу “Гірчичнянська ЗОШ І-ІІ ст. Дунаєвецької районної ради”.

 11. Про ліквідацію комунального закладу “Рачинецька ЗОШ І ст. Дунаєвецької районної ради”.

 12. Про зміну назви Великожванчицького навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, аграрно – технічний ліцей» ім. М.С. Майдана Дунаєвецької районної ради.

 13. Про згоду на припинення дії контрактів з директорами загальноосвітніх навчальних закладів.

 14. Про згоду на призначення директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

 15. Про згоду на продовження терміну дії контрактів з директорами загальноосвітніх навчальних закладів.

 16. Про затвердження маршрутів руху шкільних автобусів.

 17. Про надання в оренду частини майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.

 18. Про розірвання договору оренди майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.

 19. Про внесення змін до рішення сьомої (позачергової) сесії районної ради VІ скликання від 22 листопада 2011 року № 23-7/2011 «Про затвердження тарифів теплопостачання комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня».

 20. Про прийняття нерухомого майна у власність територіальних громад сіл, селищ та міста Дунаєвецького району.

 21. Про передачу майна з власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району в комунальну власність сільських рад.

 22. Про відчуження шляхом списання майна об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ та міста Дунаєвецького району.

 23. Про затвердження оцінки вартості нерухомого майна, яке перебуває у власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.

 24. Про затвердження оцінки вартості рухомого майна – транспортних засобів, які перебувають у власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.

 25. Про затвердження рішення шістнадцятої президії районної ради VІ скликання від 24 травня 2012 року № 1-16/2012 «Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік».

 26. Про затвердження рішення сімнадцятої президії районної ради VІ скликання від 25 червня 2012 року № 1-17/2012 «Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік».

 27. Про затвердження рішення сімнадцятої президії районної ради VІ скликання від 25 червня 2012 року № 2-17/2012 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Бернашевському Олександру Вячеславовичу для ведення фермерського господарства на території Нестеровецької сільської ради».

 28. Про затвердження рішення вісімнадцятої президії районної ради VІ скликання від 9 липня 2012 року № 1-18/2012 «Про надання згоди на проходження інтернатури Боштан Ю.М.»

 29. Про затвердження рішення вісімнадцятої президії районної ради VІ скликання від 9 липня 2012 року № 2-18/2012 «Про використання коштів загального фонду кошторисних призначень, передбачених на фінансування галузі охорони здоров’я з районного бюджету для оплати витрат, пов’язаних з проходженням інтернатури в комунальній установі «Дунаєвецька центральна районна лікарня».

 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються Бомку Йосипу Вікторовичу для ведення фермерського господарства на території Рудської сільської ради.

 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в постійному користуванні Загороднюка Станіслава Дмитровича та призначенні для ведення селянського (фермерського) господарства на території Маківської сільської ради.

 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в постійному користуванні Загородного Віталія Михайловича та призначена для ведення селянського (фермерського) господарства на території Вихрівської сільської ради.

 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Кострибі Юрію Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Ставищенської сільської ради.

 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка надається в оренду Брею Віктору Олександровичу для риборозведення та рибогосподарських потреб на території Великожванчицької сільської ради.

 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Макогону Володимиру Анатолійовичу для обслуговування виробничої бази ковбасного цеху на території Маківської сільської ради.

 36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається Кубатій Ірині Анатоліївні, призначеної для ведення особистого селянського господарства на території Вихрівської сільської ради.

 37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається Лисаку Аркадію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства на території Міцовецької сільської ради.

 38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються Лазарук Таїсії Миколаївні, призначених для ведення особистого селянського господарства на території Рахнівської сільської ради.

 39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в користуванні Макалюка Віталія Васильовича на умовах оренди та призначені для ведення фермерського господарства на території Малокарабчиївської сільської ради.

 40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в користуванні Вербіцького Миколи Васильовича та призначена для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту на території Зеленченської сільської ради.

 41. Звіт про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2012 року та план роботи на ІІ півріччя 2012 року.

 42. Різне.проект

Р І Ш Е Н Н Я

одинадцятої сесії районної ради VІ скликання
31 липня 2012 р. Дунаївці № ______
Про хід виконання програми

відпочинку та оздоровлення дітей

Дунаєвецького району на 2009 - 2013 роки


Заслухавши інформацію райдержадміністрації про хід виконання програми відпочинку та оздоровлення дітей Дунаєвецького району на 2009 - 2013 роки, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Інформацію про хід виконання програми відпочинку та оздоровлення дітей Дунаєвецького району на період на 2009 - 2013 роки прийняти до відома (додається).

2.Рекомендувати районній державній адміністрації, керівникам комунальних закладів:

1) забезпечувати умови для повноцінного літнього відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей з викориcтанням бази дитячих оздоровчих, загальноосвітніх, позашкільних закладів;

2) проводити роботу по залученню спонсорських коштів на виконання заходів програми відпочинку та оздоровлення дітей Дунаєвецького району;

3) приділяти особливу увагу оздоровленню дітей з найменш захищених категорій населення;

4) раціонально та ефективно використовувати кошти районного бюджету на проведення літнього оздоровлення дітей.

3.Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації по завершенню оздоровчого сезону подати в районну раду звіт про використання коштів, виділених на оздоровлення.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, фізкультури, молоді та спорту (голова комісії Чорний В.М.).


Голова районної ради Т. Панасевич

проект

Р І Ш Е Н Н Я

одинадцятої сесії районної ради VІ скликання
31 липня 2012 р. Дунаївці № ______


Про програму розвитку житлового будівництва в Дунаєвецькому районі на 2012 – 2017 роки

Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання районної державної адміністрації від 21 червня 2012 року №1058-09/2012, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити програму розвитку житлового будівництва в Дунаєвецькому районі на 2012 – 2017 роки (додається).
2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації щорічно при формуванні районного бюджету передбачати кошти на фінансування програми в межах загальних асигнувань, виходячи з наявності коштів.
3.Районній державній адміністрації двічі на рік інформувати районну раду про хід виконання програми.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, промисловості, будівництва, енергетики, транспорту і зв’язку (голова комісії Надорожний А.Б.).


Голова районної ради Т. Панасевич
проект

Р І Ш Е Н Н Я

одинадцятої сесії районної ради VІ скликання
31 липня 2012 р. Дунаївці № ______


Про Комплексну програму мобілізації зусиль Дунаєвецької районної державної адміністрації, Дунаєвецької міжрайонної державної податкової інспекції, Дунаєвецької районної ради по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2013 роки


Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Комплексну програму мобілізації зусиль Дунаєвецької районної державної адміністрації, Дунаєвецької міжрайонної державної податкової інспекції, Дунаєвецької районної ради по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2013 роки (додається).
2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації щорічно при формуванні районного бюджету передбачати кошти на фінансування програми в межах загальних асигнувань, виходячи з наявності коштів.
3.Дунаєвецькій міжрайонній державній податковій інспекції двічі на рік інформувати районну раду про хід виконання програми.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів (голова комісії Тулупов Б.П.).


Голова районної ради Т. Панасевич

проект

Р І Ш Е Н Н Я

одинадцятої сесії районної ради VІ скликання
31 липня 2012 р. Дунаївці № ______


Про внесення змін до програми

соціального захисту населення

Дунаєвецького району

на 2012 - 2016 роки


Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання районної державної адміністрації від 1 червня 2012 року № 964-09/2012, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до програми соціального захисту населення

Дунаєвецького району на 2012 - 2016 роки:

1) включити в програму розділ ІХ «Соціальна підтримка громадян за принципом «Єдиного вікна» та «Мобільного соціального офісу» (додається).
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (голова комісії Гаврішко Р.В.).


Голова районної ради Т.Панасевич

Додаток

до програми соціального захисту населення Дунаєвецького району

на 2012 - 2016 роки
Розділ IX. Соціальна підтримка громадян за принципом «Єдиного вікна» та «Мобільного соціального офісу»
1. Забезпечити в межах своїх повноважень реалізацію державної політики соціального захисту населення за принципом «єдиного віка» та функціонування «мобільного соціального офісу»

Районна рада, райдержадміністрація, Управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України у Дунаєвецькому районі, Дунаєвецький районний центр зайнятості, КУ районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування

2012-2016 роки
2. Сприяти покращенню соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання.

КУ районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування», «мобільний соціальний офіс»

2012-2016 роки
3. Проводити інформування населення про заходи соціального захисту, які передбачені діючим законодавством.

Управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України у Дунаєвецькому районі, Дунаєвецький районний центр зайнятості, «мобільний соціальний офіс», КУ районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування»

2012-2016 роки
4. Сприяння ефективному "зворотному зв'язку" управління з населенням для оперативного реагування та задоволення актуальних потреб.

Управління праці та соціального захисту населення

2012-2016 роки
5. Проводити консультаційно-роз'яснювальну роботу з питань реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю.

Управління праці та соціального захисту населення, Дунаєвецький районний центр зайнятості, «мобільний соціальний офіс»

2012-2016 роки
6.Здійснювати прийом заяв та відповідних документів від громадян, які потребують додаткової соціальної підтримки на надання матеріальної допомоги, санаторно-курортного оздоровлення, забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення тощо за принципом «єдиного вікна».

Управління праці та соціального захисту населення, «мобільний соціальний офіс»

2012-2016 роки
7. Забезпечити видачу повідомлень про призначення відповідних видів соціальної допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення, «мобільний соціальний офіс»
8. Проводити роботу по виявленню малозабезпечених громадян та осіб, які потребують додаткової соціальної підтримки.

«мобільний соціальний офіс»

2012-2016 роки
9. Забезпечити «мобільний соціальний офіс» транспортними засобами для здійснення виїзного обслуговування населення відповідно до затвердженого графіку виїздів.

Управління Пенсійного фонду України у Дунаєвецькому районі, КУ районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування», Дунаєвецький районний центр зайнятості

2012-2016 роки
10. Сприяти діяльності та зміцненню матеріально-технічної бази «єдиного вікна» та «мобільного соціального офісу».

Районна рада, райдержадміністрація 2012-2016 роки

Начальник управління О. Пекарський


проект

Р І Ш Е Н Н Я

одинадцятої сесії районної ради VІ скликання
31 липня 2012 р. Дунаївці № ______


Про внесення змін до програми розвитку

земельних відносин у Дунаєвецькому

районі на 2011 – 2015 роки


Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання Управління Держкомзему у Дунаєвецькому районі від 24 липня 2012 року № 04-03-17/2133, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до програми розвитку земельних відносин у Дунаєвецькому районі на 2011 – 2015 роки:

1) Додаток 6 до програми викласти у новій редакції (додається).
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, землекористування і екології (голова комісії Боднар С.Б.).


Голова районної ради Т. Панасевич
проект

Р І Ш Е Н Н Я

одинадцятої сесії районної ради VІ скликання
31 липня 2012 р. Дунаївці № ______

Звіт про виконання районного

бюджету за перше півріччя 2012 року


Керуючись частиною 4 ст. 80 Бюджетного кодексу України, п.17 ч.1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
ВИРІШИЛА :
1.Затвердити звіт про виконання загального фонду районного бюджету за перше півріччя 2012 року по доходах в сумі 103154,4 тис. грн. і по видатках в сумі 109486,0 тис.грн.
2.Затвердити звіт про виконання спеціального фонду районного бюджету по доходах в сумі 4417,6 тис.грн. і по видатках в сумі 4817,2 тис.грн.


Голова районної ради Т. Панасевич
проект

Р І Ш Е Н Н Я

одинадцятої сесії районної ради VІ скликання
31 липня 2012 р. Дунаївці № ______

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року
Про хід виконання у 2012 році програми відпочинку та оздоровлення дітей Дунаєвецького району на 2009 2013 роки

Рішення від 21 липня 2016 року №201 VII про виконання районного бюджету...
Виконані всі затверджені доходні джерела. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 99,7%....

За перше півріччя поточного року до зведеного бюджету надійшло майже 178 мільйона гривень
За перше півріччя 2017 року Петрівським відділення Олександрійської одпі гу дфс у Кіровоградській області забезпечено надходження...

«29» липня 2016 р с. Рукшин Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік
Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 І статтею 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи показники...

Порядок складання І виконання розпису районного бюджету
Порядок про складання І виконання розпису районного бюджету (далі Порядок) визначає процедури складання І виконання розпису районного...

Рішення від 26 липня 2017 року №410 V i І про виконання районного...
При плані 10856,8 тис грн надійшло 14863,7 тис грн доходів, що на 4006,9 тис грн більше, ніж було заплановано. В порівнянні з аналогічним...

Узагальнення
На виконання Плану роботи Кіровоградського обласного управління юстиції на ІІ півріччя 2006 року відділом нотаріату вивчено та узагальнено...

Розпис асигнувань районного бюджету (за винятком надання кредитів...
Решта економічних кодів видатків відображаються загальною сумою за кодом 5000 "Інші видатки"

Іменем україни
Заставнівського районного центру зайнятості на постанову Заставнівського районного суду Чернівецької області від 06 червня 2012 року...

Звіт про виконання бюджету міста Новодністровськ за 9 місяців 2018 року
Керуючись пунктом 23 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України,...

Рішення від 25 жовтня 2017 року №461 VII про виконання районного...
При плані 24970,8 тис грн надійшло 27674,8 тис грн доходів, що на 2704,0 тис грн більше, ніж було заплановано. В порівнянні з аналогічним...

Звіт про роботу Новодністровської міської ради за 2016-і півріччя...
Оприлюднення проектів рішень міської ради, які виносяться на затвердження 34-ої сесії VІІ скликання 27 липня 2017 року

Звіт про роботу Новодністровської міської ради за 2016-і півріччя...
Оприлюднення проектів рішень міської ради, які виносяться на затвердження 36-ої сесії VІІ скликання 31 серпня 2017 року

Звіт про роботу Новодністровської міської ради за 2016-і півріччя...
Оприлюднення проектів рішень міської ради, які виносяться на затвердження 36-ої сесії VІІ скликання 31 серпня 2017 року

Розрахунок розподілу міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції...
Бюджетного кодексу України в частині першочергового забезпечення видатків на оплату праці та енергоносіїв бюджетних установ, що фінансуються...

Рішення від 20 травня 2016 року №117 VII про виконання районного...
Виконані всі затверджені доходні джерела. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 86%....

До звіту про виконання міського бюджету
Заслухавши доповідь начальника фінансово-економічного відділу Олійника О. В. про виконання бюджету Зеленодольської міської ради за...

Узагальнення
На виконання Плану роботи Кіровоградського обласного управління юстиції на 1 півріччя 2006 року, відділом нотаріату вивчено та узагальнено...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт