Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Затверджено нову форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

Затверджено нову форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

Сторінка1/19
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19
Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє
До уваги платників єдиного податку!

Криворізька південна ОДПІ нагадує платникам податків, що 9 серпня 2016 р. - останній день подання податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за півріччя платниками, віднесеними до третьої групи та

податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи за півріччя платниками, віднесеними до третьої групи

Криворізька південна ОДПІ

Останній день подання звіту за формою № 1ДФ

Звертаємо увагу, що 9 серпня 2016р. - останній день подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку за IІ квартал (форма № 1ДФ).

Криворізька південна ОДПІ

Затверджено нову форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації


02 серпня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.06.2016 №553 (далі – Наказ №553), яким затверджено нову форму Звіту про використання доходів (при- бутків) неприбуткової організації. Звіт за зазначеною формою подається до контролюючих органів неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, визначеними п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України, у строки, передбачені для подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств. Наказ Міндоходів від 27.01.2014 №85 втратив чинність.

Криворізька південна ОДПІ
Запрошуємо керівників неприбуткових підприємств, установ та організацій завітати до податкової інспекції

Криворізька південна ОДПІ повідомляє про набранням чинності Постанови КМУ від 13.07.2016 р. № 440 щодо затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, та запрошує керівників неприбуткових підприємств, установ, організацій звернутися до податкової інспекції за місцем перебування на податковому обліку для отримання необхідної консультації з питань відповідності неприбуткової організації вимогам, встановленим п.133.4 ст. 133 Податкового кодексу України.

Криворізька південна ОДПІ
Перелік рахунків за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування

Криворізька південна ОДПІ доводить перелік рахунків за балансовими рахунками 3719 «Рахунки для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування» в реорганізованих органах ДФС, які діють з 01 серпня 2016 року http://dp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
Збільшено терміни для розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів

29.07.2016 набрала чинності постанова Правління НБУ від 28 липня 2016 року № 361 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» (далі – Постанова № 361).

Зокрема, Постановою № 361 внесено зміни до постанови Правління Національного банку України від 07 червня 2016 року № 342 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України». Відтепер  граничні строки для розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів подовжено з 90 до 120 днів.

Криворізька південна ОДПІ
У разі зміни основного місця обліку суб’єкта господарювання необхідно отримати нові посилені сертифікати

відкритих ключів ЕЦП

Відповідно до ст. 7 Закону України від 22.05.03 № 852-IV «Про електронний цифровий підпис» та п.п. 3.4.6 Договору про надання послуг електронного цифрового підпису, затвердженого наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 17.02.15 №15, підписувач зобов’язаний своєчасно надавати центру сертифікації ключів інформацію про зміну даних, відображених у сертифікаті ключа.

Отже, у разі зміни адреси місця обліку суб’єкта господарювання, заявнику необхідно звернутися до центру сертифікації ключів з заявою на скасування посилених сертифікатів, які містять недостовірну інформацію, та надати пакет реєстраційних документів для формування нових посилених сертифікатів.

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
Користувпачам РРО до уваги!

Криворізька південна ОДПІ інформує, що з 26.07.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», яким затверджено:

Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги);

Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти;

Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій;

Порядок опломбування реєстраторів розрахункових операцій.

риворізька південна ОДПІ


  1. Для платників податків діє сервіс ДФС України «Пульс»

  2. Криворізька південна ОДПІ нагадує, що антикорупційний сервіс «Пульс» створено для попередження: труднощів у спілкуванні з органами ДФС, некоректного ставлення та перевищення повноважень працівників ДФС, неякісного обслуговування платників податків - юридичних та фізичних осіб. Телефон «гарячої лінії» «Пульс» - (044) 284-00-07.

Криворізька південна ОДПІ

Облікова ставка НБУ - 15.5%

Правління НБУ прийняло рішення про зниження облікової ставки з 16,5% до 15.5% річних з 29 липня 2016 року. Облікова ставка НБУ застосовується в оподаткуванні, договірних відносинах, при нарахуванні пені за заниження податкових зобов'язань та в інших випадках, передбачених законодавством, а також при порушенні договірних відносин, якщо це передбачено відповідним договором. Так, при самостійному виявленні платником податків заниження суми податкового зобов'язання пеня нараховується на суму і за весь період заниження з розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ, що діє на день заниження.

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
Електронний сервіс ДФС для підприємців

Заява на реєстрацію Книги обліку доходів і витрат (далі - Книга) формується за допомогою електронного ключа у сервісі «Електронний кабінет платника податків» в режимі «Ведення Книги обліку доходів і витрат в електронному вигляді та формування податкової декларації» і надсилається до контролюючого органу за місцем податкового обліку засобами електронного зв'язку. Контролюючий орган за місцем податкового обліку реєструє заяву у реєстрі поданих  заяв  та протягом  3   робочих  днів  формує та надсилає  повідомлення про реєстрацію Книги із зазначенням її реєстраційного номера та дати реєстрації.

Криворізька південна ОДПІ
Податковою міліцією Центрального офісу попереджено замах на незаконне відшкодування майже 76 млн. грн. ПДВ

Співробітниками податкової міліції Центрального офісу зареєстроване кримінальне провадження за ст.ст.15 і 191 КК України за фактом порушення чинного законодавства посадовими особами комерційного підприємства, що здійснює діяльність з виробництва коксу та коксопродуктів. Встановлено, що дані особи у 2015 році, зловживаючи службовим становищем, документально оформили безтоварні операції з придбання вугільної продукції у підприємств з ознаками фіктивності.

Завдяки вказаним діям посадові особи безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ та скоїли замах на його відшкодування з бюджету на суму 75,9 млн. гривень. Слідчі дії тривають.

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
Внутрішньою безпекою ДФС попереджено ухилення від сплати акцизного збору у сумі 25 млн. гривень

Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС у зоні діяльності Миколаївської митниці ДФС попереджено спробу ухилення від сплати акцизного збору під час ввезення на митну територію України нафтопродуктів під виглядом інших товарів, які не відносяться до підакцизної групи.

Так, у липні поточного року суб’єктами господарювання до митного оформлення у режимі імпорт подано товар «конденсат газовий стабільний» загальною вагою 3 146 тон вартістю 1,3 млн. дол. США. У результаті ініційованих ГУВБ ДФС лабораторних досліджень встановлено, що зазначений товар відноситься до іншої товарної групи, яка є об’єктом застосування ставки акцизного збору. Внаслідок вжитих заходів до Державного бюджету України донараховано 25 млн. гривень акцизного збору.

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
ДФС України: Накладено арешт на майно підозрюваної у вчиненні злочину посадової особи ДФС України

У липні поточного року співробітниками ГУ ВБ під час одержання неправомірної вигоди було затримано керівника відділу центрального апарату ДФС. Так, посадова особа ДФС вимагала від працівника регіонального підрозділу фіскальної служби кошти в сумі 10 тис. доларів США за непритягнення останнього до відповідальності за результатами службового розслідування. Хабарницю затримали під час отримання частини коштів в сумі 125 тис. гривень. Встановлено, що першу частину неправомірної вигоди вона отримала раніше.

Наразі в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні посадовій особі ДФС оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України та накладено арешт на майно, яке перебуває у власності підозрюваної.

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
Відповіді на ваші запитання надасть інформаційно-довідковий ресурс

Криворізька південна ОДПІ нагадує, що за допомогою Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу на сайті ДФС України (http://zir.sfs.gov.ua/) можна оперативно та у зручній формі отримати актуальну інформацію щодо змін у податковому та митному законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), користуватися можливістю покрокового пошуку інформації, розміщеної в інтерактивних мапах за напрямами «Митна справа» та «Єдиний соціальний внесок», здійснювати перегляд 10 найактуальніших запитань, з якими платники найчастіше зверталися до Контакт-центру за попередній день, та відповіді на них. 

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
Роман Насіров: Через «Єдине вікно» оформлено більше 10,5 тисячі митних декларацій

▪ звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2017 рік
Головне управління дфс у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що

Звіт про використання доходів неприбуткової організації подається...
Нагадуємо, що у серпні 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17. 06. 2016 №553 «Про затвердження форми...

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

Звіт про використання доходів неприбуткової організації необхідно подати до 1 березня 2017 року
Для різних категорій фізичних осіб встановлено різні граничні строки подання податкових декларацій про майновий стан І доходи (далі...

Наказом Міністерства фінансів України затверджено нову форму податкової...
Міністерства фінансів України від 02. 10. 2015року №859 (офіційне опублікування «Офіційний вісник України від 17. 11. 2015 №89»)....

Затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме...
Слов'янсько-Лиманське управління Головного управління дфс у Донецькій області інформує

Наказ
Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг...

Закону України
Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг...

Правила заповнення нового авансового звіту
Порядок складання Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, затверджений наказом дпа україни n 996 від...

Коли сплачується рентна плата за використання води
Міністерством Фінансів України наказом від 10. 04. 2015 n 415 затверджено форму Податкової декларації з транспортного податку

1. Увага – нова форма авансового звіту
З початку лютого 2014 року вводиться оновлена форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт та Порядок...

Декларація по пдв за березень 2013 року (за 1 квартал 2013 року) подається за оновленою формою!
О наказу Міністерства фінансів України від 25. 11. 2011р. №1492 наказом Мінфіна від 17. 12. 12р. №1342, які чинні з 5 лютого 2013...

Довідник дксєв довідник категорій страхувальників, які сплачують...
Звіту, або особа, уповноважена страхувальником щодо подання Звіту до органів доходів І зборів

З 1 грудня 2014 року податкова накладна має нову форму
Нова редакція форми податкової накладної та розрахунку коригування містить нові рядки, в яких відображатимуться обсяги постачання...

Наказ
...

Звіт про використання коштів, | |
України та за кордон”, Наказу №440 від 19. 09. 2003 “Про затвердження форми Звіту про використання коштів, наданих на відрядження...

Звіт незалежних аудиторів
Фінансова звітність Банку (яка є невід’ємною частиною даного висновку) складається із Балансу, Звіту про фінансові результати, Звіту...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт