Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Криворізька південна одпі гу дфс у Дніпропетровській області повідомляє (17. 02. 2017)

Криворізька південна одпі гу дфс у Дніпропетровській області повідомляє (17. 02. 2017)

Сторінка1/20
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє (17.02.2017)

Платникам єдиного податку 1 та 2 групи до уваги!

Криворізька південна ОДПІ нагадує, що 20 лютого останній день сплати авансового внеску з єдиного податку за лютий 2017 року платниками єдиного податку 1 та 2 групи, а також єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за січень 2017 року
20 лютого - останній день подання звітності

Криворізька південна ОДПІ нагадує, що 20 лютого 2017 року останній день подання податкової декларації з єдиного податку на 2017 рік та розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва за 2016 рік для набуття або підтвердження статусу платника податку 4 групи; - податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2017 рік ;  - податкової декларації з транспортного податку на 2017 рік;  - податкової декларації з ПДВ за січень 2017 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю.
Платникам плати за землю

Криворізька південна ОДПІ звертає увагу, що 20 лютого - останній день подання звітності:- податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) на 2017 рік; - податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за січень 2017 року у разі неподання податкової декларації на 2017 рік;
До уваги платників рентної плати

Криворізька південна ОДПІ повідомляє, що останній день подання податкової декларації з рентної плати за січень 2017 року з розрахунком: рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України; рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини; рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами; рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України – 20 лютого 2017 року.
Термін подання звіту про суми нарахованого єдиного внеску

Криворізька південна ОДПІ нагадує, що 20 лютого 2017 року - останній день подання звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (форма № Д4 (місячна)) за січень 2017 року.  
Про подання звітності з акцизного збору

20 лютого 2017 року - останній день подання декларації акцизного податку за січень 2017 року Звертаємо увагу, що суми податку з урахуванням мінімального акцизного податкового зобов’язання із сплати акцизного податку на тютюнові вироби та ставок податку, діючих відповідно до норм Кодексу, виробниками тютюнових виробів сплачуються до бюджету протягом п’яти робочих днів після отримання марок акцизного податку з доплатою (у разі потреби) на день подання податкової декларації.
Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Криворізька південна ОДПІ нагадує: триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року. Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) у платників податків виникає:

- при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування чи отримання у дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо;

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, операції з інвестиційними активами;

- при отриманні іноземних доходів;

- в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.

Обов’язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним і декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:

- від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

- виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених ІV розділом Податкового кодексу України (далі – ПКУ);

- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до ІV розділу ПКУ;

- у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 ПКУ.

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
Граничні строки подання декларації

Для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2016 р. – 03.05.2017 р.

Криворізька південна ОДПІ
Ставки акцизного податку з 1 січня у 2017 році

Ставки акцизного податку з 1 січня у 2017 року зросли і становлять:  - пиво – 2,78 грн. за 1 л.; - вина – від 0,01 до 11,65 за 1 л.; - спирт – 126,96 грн. за 1 л. 100-відсоткового спирту;  - тютюнові вироби – 445,56 за 1 тис.штук; - пальне (бензини моторні) – 213,5 євро за 1000 кг.; - пальне (дизельне пальне ) – 139,5 євро за 1000 кг. Нові ставки застосовуються з 1 січня 2017 року, крім ставок на алкогольні напої, що підлягають маркуванню марками акцизного податку. Останні набирають чинності з 1 березня 2017 року.

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
У січні громадяни Дніпропетровщини задекларували понад 82 млн. грн. доходів

З початку 2017 року 1303 громадянина Дніпропетровської області задекларували 82,6 млн. грн. доходів, отриманих у минулому році. Про це повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ольга Маласай.

Доходи в сумі понад 1 млн. грн. задекларували 7 громадян, в яких сума задекларованого доходу склала 26,7 млн. грн., а сума ПДФО та військового збору до сплати – 234 тис. грн.

293 громадянина задекларували дохід у вигляді спадщини, 50 - від продажу (обміну) рухомого або нерухомого майна. Загальна сума отриманого доходу склала 47,1 млн. грн. та 6,6 млн. грн. відповідно.

У першому місяці 2017 року 202 мешканця Дніпропетровщини задекларували  податкову знижку. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету складає 360 тис. грн.

Нагадаємо, що останній день подання декларації про доходи, отримані громадянами у 2016 році - 3 травня 2017 року, а охочі реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2016 року можуть подати податкову декларацію до 31 грудня 2017 року.

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді»

Фізичні особи у відкритій частині «Електронного кабінету платника» можуть заповнити, зберегти та роздрукувати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація), а у розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням ЕЦП можуть подати декларацію в електронному вигляді. Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

Нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджено нову форму декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859». Матеріали роз’яснювального характеру з питань декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року, розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС у банері «Декларування доходів громадян».

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України
Зміни в оподаткуванні фізичних осіб, які навчаються

Криворізька південна ОДПІ повідомляє, що з 01.01.2017 звільнено від оподаткування ПДФО сума, сплачена будь-якою юридичною або фізичною особою на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів на здобуття освіти, підготовку чи перепідготовку платника податку, але не вище трикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за кожний повний або неповний місяць навчання, підготовки чи перепідготовки такої фізичної особи. У 2017 році ця сума складає 9600 грн. (3200 грн. х 3 = 9600 грн.).

Змінами, внесеними Законом України від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» до підпункту 165.1.21 ПКУ, скасовано необхідність особи, яка навчається, відпрацювати три роки у роботодавця, який заплатив за таке навчання.

Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС УкраїниПро Порядок заповнення документів на переказ

Криворізька південна ОДПІ нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015  №666 затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

У документі наведені приклади заповнення поля «Призначення платежу», у тому числі: – у разі сплати суми грошового зобов’язання з податку на прибуток підприємств за відокремлений підрозділ; – повернення коштів (надміру сплаченої суми) платнику податків органами Казначейства за платіжними дорученнями, сформованими на підставі висновків органів ДФС; – перерахування коштів (надміру сплаченої суми) з одного бюджетного рахунку на інший органами Казначейства за платіжними дорученнями, оформленими на підставі висновків територіальних органів ДФС; - відшкодування ПДВ за висновками територіальних органів ДФС; – перерахування до бюджету Державною казначейською службою України ПДВ в системі електронного адміністрування ПДВ; – сплати та повернення платнику помилково сплачених коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підставі розрахункових документів територіальних органів ДФС.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20

поділитися в соціальних мережахСхожі:

«Зміни у податковому законодавстві з 1 січня 2017»
Криворізька південна одпі гу дфс у Дніпропетровській області повідомляє (13/01/2017)

Шановні громадяни! Деклараційна кампанія 2017 року триває!
Криворізька південна одпі гу дфс у Дніпропетровській області повідомляє (23. 03. 2017)

Шановні громадяни! Деклараційна кампанія 2017 року триває!
Криворізька південна одпі гу дфс у Дніпропетровській області повідомляє (14. 04. 2017)

З 1 квітня діятиме новий порядок взаємодії Мінфіну, дфсу та Держказначейства
Криворізька південна одпі гу дфс у Дніпропетровській області повідомляє (07. 04. 2017)

Криворізька південна одпі гу дфс у Дніпропетровській області повідомляє
За 10 місяців 2016 року Криворізькою південною одпі зібрано понад 4 млрд грн податкових платежів та єсв

Криворізька південна одпі гу дфс у Дніпропетровській області повідомляє
Закону України від 24 грудня 2015 року №909-viii «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України...

Отримувач: Криворізька північна одпі гу дфс у Дніпропетровській області...
До уваги платників єдиного внеску Саксаганського, Довгинцівського та Софіївського районів!

Довідник №83/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету станом на 01. 07. 2017 р
Криворізька північна одпі повідомляє, що на офіційному веб-сайті дфс україни відкоригували довідник типів об’єктів оподаткування,...

Внесено зміни до податкової декларації про майновий стан І доходи...
Західно-Донбаська одпі головного управління дфс у Дніпропетровській області повідомляє наступне

Криворізька південна одпі: За забруднення довкілля надійшло понад...
Понад 2000 млрд гривень з початку року сплачено платниками податків Криворізької південної одпі

17. 11. 2017 з січня по жовтень 2017 року 78 дніпропетровських підприємців
Про це повідомила перший заступник начальника гу дфс у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська

Харківська одпі гу дфс у Харківській області
Харківська одпі гу дфс у Харківській області, в особі начальника Праскурін Артур Вячеславович, що діє на підставі Положенн, що в...

Понад 2 млн гривень податку на нерухомість отримали місцеві бюджети...
Про це повідомив начальник Харківської одпі гу дфс у Харківській області Артур Праскурін

▪ звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2017 рік
Головне управління дфс у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що

Завдяки операції «Урожай 2015» на Харківщині підвищено заробітну...
Вовчанська одпі гу дфс у Харківській області повідомляє, що у зв’язку з реорганізацією територіальних органів Міндоходів шляхом їх...

Змінено форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
Криворізька південна одпі нагадує: 8 вересня 2016 року останній день сплати податку на прибуток підприємств виробниками сільськогосподарської...

Затверджено нову форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
Криворізька південна одпі нагадує платникам податків, що 9 серпня 2016 р останній день подання податкової декларації платника єдиного...

Харківська одпі: Майже 4 мільйони гривень податку на нерухомість...
Про це повідомив в о начальника Харківської одпі гу дфс у Харківській області Валентин ТетянчукБаза даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт