Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Технічний Регламент чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат з волейболу (далі Технічний Регламент)

Технічний Регламент чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат з волейболу (далі Технічний Регламент)

Сторінка1/5
  1   2   3   4   5

Технічний Регламент чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат з волейболу (далі – Технічний Регламент) - сукупність умов і правил, що визначають діяльність та взаємовідносини усіх суб'єктів змагань.

Спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю (надалі СНЗСП, ДЮСШ і СДЮШОР), спортивні клуби та збірні команди областей, міст та інших спортивних організацій, тренери, Спортсмени - учасники, судді та всі ті, хто приймають участь у змаганнях АДВУ, зобов'язані поводитись, дотримуючись принципів лояльності, цілісності та спортивного духу в усіх взаємовідносинах змагального, економічного суспільного та етичного характеру.

Вони повинні суворо дотримуватись регламентуючих документів АДВУ, рішень Виконкому, Технічної Дирекції АДВУ та Офіційних правил змагань.
І. ТЕРМІНИ ТА УМОВИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК
Для участі в чемпіонаті України "Дитяча ліга" серед юнаків та дівчат (надалі – змагань) всім бажаючим брати участь в змаганнях до 10 жовтня 2017 року необхідно обов’язково надіслати на електронну пошту Технічної Дирекції АДВУ необхідні дані з метою реєстрації кожного Спортсмена - учасника (юнаків і дівчат) усіх вікових категорій для оформлення спортивного паспорта встановленого зразка (див. Регламент чемпіонату України "Дитяча ліга" серед юнаків та дівчат з волейболу сезону 2017 -2018 років (надалі Регламент)).

Допуск команд до змагань проводиться мандатною комісією, яка складається з представників Технічної Дирекції АДВУ. Для допуску до змагань команди подають документи встановленого зразка (див. Регламент) до 20 жовтня 2017р. Контактні телефони з 9-00 до 17-00 години: тел. 0677650480 - координатори змагань "Дитяча ліга", електронна пошта: advu.fvu@gmail.com сайт: www.advu.com.ua
ІІ. ВИТРАТИ НА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Сума стартового внеску за участь у чемпіонаті України «Дитяча ліга» - 500 грн.

Сума внеску за спортивний паспорт за кожного Спортсмена - учасника у розмірі - 100 грн. за особу. У випадку зміни команди Спортсменом – учасником оформлюється новий спортивний паспорт та сплачується внесок у розмірі - 100 грн. за особу. Внесок за спортивний паспорт сплачується один раз до 18 років, відповідно с кожної особи, с занесенням персональної інформації до Бази Даних АДВУ. У випадку втрати спортивного паспорта оформлюється новий спортивний паспорт та сплачується внесок у розмірі - 100 грн.

Сума індивідуального членського внеску за кожного спортсмена - учасника (якому сповнилося 14 років на момент проведення змагань) у розмірі - 100 грн. за особу.

Сума внеску за Спортсмена - учасника з інших регіонів, якщо команди їх регіонів відповідної вікової категорії не беруть участь у змаганнях, або Спортсмени - учасники не заявлені за команду свого регіону у розмірі - 300 грн. за особу.

Сума внеску за дозаявку Спортсменів – учасників, до початку фінального туру (ліміт до 18 гравців) у розмірі - 200 грн. за особу.

Команди, які приймали участь у чемпіонаті України "Дитяча ліга" серед юнаків та дівчат з волейболу (надалі – змагання) в сезоні 2016 -2017 років і не сплатили стартовий внесок не будуть допущенні до змагань.

Внески перераховуються на розрахунковий рахунок АДВУ:

ЄДРПОУ 33105971

П/р № 26001052608700 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», м. Київ, МФО 300711.

В платіжному дорученні обов’язково вказати призначення платежу: яка команда, дівчата/юнаки, рік народження, скільки осіб, якій внесок.

Кошти, які надходять до АДВУ згідно з Регламентом та Технічним Регламентом змагань, витрачаються на забезпечення організації та проведення

змагань відповідно до Календаря спортивно-масових заходів затвердженого Виконкомом АДВУ.

Бюджет АДВУ формується за рахунок отриманих коштів, а саме: щорічних стартових внесків команд, які приймають участь у змаганнях, добровільних індивідуальних членських внесків, внесків за спортивний паспорт за кожного Спортсмена – учасника, внесків за Спортсмена - учасника з інших регіонів, внесків за дозаявку Спортсменів – учасників та залучених АДВУ коштів від спонсорів, меценатів тощо.

АДВУ здійснює виплати на організацію та проведення змагань згідно кошторису затвердженого Виконкомом АДВУ, а саме:

- виготовлення та розповсюдження необхідної документації;

- створення та обслуговування сайту АДВУ;

- створення Бази Даних на кожного Спортсмена – учасника (спортивний паспорт) та її обслуговування;

- витрати на нагородження переможців та призерів згідно Регламенту;

- оплата фонду заробітної плати штатних та найманих робітників;

- придбання оргтехніки, канцелярського приладдя;

- оренди приміщення для офісу АДВУ;

- оплату харчування, проживання і транспортних витрат судій та Технічних Делегатів.

- оплату роботи суддів на змаганнях.

ІІІ. СУДДІВСТВО ЗМАГАНЬ
Проведення кожного туру покладається на суддівську бригаду у складі:

- Головний суддя з правом судити, призначається головою арбітражної комісії АДВУ, при цьому фінансові витрати за призначення несе (АДВУ чи ФВУ);

- Головний секретар;

Суддівська бригада на кожну гру:

перший суддя;

другий суддя;

секретар.

Технічний делегат АДВУ призначається на фінальну частину змагань.

Результати матчів ігрового дня та фото матеріали Головний секретар або Головний суддя зобов'язаний передати до Арбітражної комісії (тел. Моб. 0991949599 (Viber)) в електронному вигляді на почту advu.fvu@gmail.com до 12 години наступного дня.

Звітну документацію щодо проведення змагань Головний суддя зобов’язаний надати до Технічної Дирекції протягом 3-х днів після закінчення туру (“НОВА ПОШТА”, м.Київ вул. Якуба Коласа, 25; відділення №192), загальну таблицю туру в електронному вигляді на почту АДВУ протягом доби.

Для участі у змаганнях в якості Технічного Делегата, головного судді, першого (другого) судді, допускаються особи, які мають суддівські ліцензії ФВУ, АДВУ або обласних федерацій.
ІV.ОБОВ'ЯЗКИ КОМАНД-ГОСПОДАРІВ
Підготувати місця проведення змагань відповідно до Офіційних Правил проведення змагань з волейболу затвердженими Федерацією волейболу України та Регламенту змагань. Забезпечити висвітлення інформації в ЗМІ.
Організувати розміщення та харчування приїжджих суддів та «Команд – гостей» за їх рахунок.

Забезпечити проведення змагань ігровими м'ячами відповідно до Регламенту (за можливістю).

Забезпечити за свій рахунок оплату місцевої суддівської бригади.

Забезпечити головного суддю можливістю передавати результати змагань та фото звіти до Технічної Дирекції АДВУ.

Забезпечити медичне обслуговування змагань.

Забезпечити проведення змагань без порушень громадського порядку.
V.ОБОВ'ЯЗКИ КОМАНД-ГОСТЕЙ
Забезпечити своєчасне (згідно з календарем) прибуття команди на змагання. Не пізніше, ніж за 5 днів, сповістити організацію, яка приймає, про дату приїзду та чисельність команди. У випадку несвоєчасного повідомлення про прибуття відповідальність за розміщення з клубу-господаря знімається.

В фінальній частини змагань забезпечити за свій рахунок проїзд і добові до місця проведення змагань, транспортні витрати на місці проведення.

Тренер команд-гостей несе відповідальність за додержання норм поведінки членами команди.

Взаємовідносини офіційних осіб змагань регламентуються Офіційними Правилами змагань.
VI.ПОЧАТОК ТА ЗАКІНЧЕННЯ ЗМАГАНЬ
Змагання починаються організаційною нарадою ГСК та офіційних представників, в перший ігровий день.

На першому турі Головний суддя або представник Технічної дирекції АДВУ проводить мандатну комісію, яка проводиться в перший ігровий день. Головний суддя або представник Технічної дирекції АДВУ приймає Типові форми заяви на проведення реєстрації (див. додаток 8) від представників команд, оформлені відповідно до встановленого зразка. Представник команди несе відповідальність перед АДВУ за передану Типову форму заяви на проведення реєстрації спортсменів - учасників та достовірність вказаних даних в неї. Після отримання Типової форми заяви на проведення реєстрації Головний суддя або представник Технічної дирекції АДВУ надає представнику команди спортивний паспорт на кожного Спортсмена – учасника. Спортсмен - учасник, якій не має спортивного паспорта, до змагань не допускається.

Дозаявка Спортсменів - учасників здійснюється не пізніше за неділю до початку кожного туру (до фінального туру) з обов’язковим погодженням з Технічною Дирекцією АДВУ (ліміт до 18 гравців). Як що будуть порушені терміни подачи документів для дозаявки, Спортсмени – учасники приймуть участь в наступному турі.

Для проходження мандатної комісії на кожному турі потрібно надати Головному судді документи (див. Регламент змагань).

Представником команди оформлюється технічна заявка на тур.

У одному турі дозволяється участь 12 гравців та 2 тренерів.

Рішення, прийняті організаційною нарадою, є обов'язковими і для тих, хто не брав у ній участі. Нарада складається з інформаційної частини, обговорення пропозицій, спрямованих на покращення якості змагань. На нараді оголошується механізм допуску гравців до туру, наявність санкцій за дисциплінарні порушення, своєчасного отримання представниками команд офіційних документів змагань - розкладу ігор, протоколів ігор та підсумкових документів.

У разі потреби ГСК проводить наради протягом змагань.
VIІ. РЕКЛАМА
Організація, яка приймає тур, зобов'язана забезпечити в усіх середніх навчальних закладах Міністерства освіти і науки України, які знаходяться поблизу спортивного залу, у якому буде проходити змагання, розміщення афіш (або об’яв) про проведення змагань. При наявності генерального спонсора змагань і спонсорів АДВУ розміщення їх реклами є обов'язковим, рекламну продукцію і схему розміщення щитів для них надає АДВУ.

Кількість та розмір реклами на формі команди не обмежені за умови, що реклама не заважає чітко розрізняти номери і прізвища гравців та назву команди. Номери на формі мають відповідати Офіційним правилам волейболу.

Користування звуковою рекламою обговорюється на технічній нараді.

Порядок розподілу доходів від рекламно-комерційної діяльності визначається окремим договором між командами.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Виконкомом АДВУ
«31» липня 2014 року

ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОДЕКС АДВУ
Дисциплінарний кодекс затверджується Виконкомом АДВУ. Технічна Дирекція має право пропонувати Виконкому АДВУ дисциплінарні стягнення та інші заходи до обласних (міських) Асоціацій та приймати рішення стосовно команд, офіційних осіб, тренерів і гравців у випадку провини останніх.

Стосовно суддів і обласних (міських) колегій суддів дисциплінарні стягнення накладаються Арбітражною комісією та Технічною Дирекцією АДВУ. Арбітражна комісія приймає рішення на підставі протоколів ігор, рапортів технічних делегатів АДВУ, головних суддів, а також будь-яких інших документів, які надійшли в її розпорядження, в тому числі від Технічної Дирекції АДВУ.

При необхідності на засідання Технічної Дирекції чи Арбітражної комісії запрошуються зацікавлені сторони. У випадку незгоди з рішенням зацікавлені сторони можуть оскаржити його в Апеляційному жюрі.

Асоціації дитячого волейболу областей, м. Києва, волейбольні клуби (команди), СНЗСП, ДЮСШ і СДЮШОР та інші організації несуть відповідальність за поведінку офіційних осіб, Спортсменів - учасників, членів клубу та глядачів, а також інших осіб, які виконують будь-яку функцію на будь - якому матчі від імені регіональної асоціації, команди (клубу).

Асоціація дитячого волейболу, волейбольні клуби (команди), СНЗСП, ДЮСШ і СДЮШОР, несуть відповідальність за будь-які дії чи поведінку, спрямовані на фальсифікацію документів чи ігрових дій та на вплив на результати змагань на користь власної команди або будь-якої третьої сторони.

Приймаюча Асоціація та команда відповідають за прийом та організацію, громадський порядок і безпеку до, під час та після проведення матчів. Вони можуть бути притягнуті до відповідальності за будь-який випадок недисциплінованої поведінки, порушення “Технічного Регламенту про змагання”. До них можуть бути застосовані дисциплінарні санкції та інші засоби впливу. Характер санкцій визначається Технічною Дирекцією чи ГСК, залежно від ступеня порушення. Пом'якшуючі та обтяжуючи обставини беруться до уваги.

Асоціації дитячого волейболу м Києва, областей, керівництво клубів (команд) СНЗСП, ДЮСШ і СДЮШОР та інші організації зобов'язані забезпечувати виконання рішень Виконкому АДВУ. Технічної Дирекції та Арбітражної комісії.

При порушенні гравцями громадського порядку у громадських місцях їх поведінка обговорюється на зборах команди, а протокол зборів повинен бути переданий головній суддівській колегії до початку ігор наступного дня.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Виконкомом АДВУ
«22» квітня 2017 року

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ТЕХНІЧНУ ДИРЕКЦІЮ АДВУ
Технічна Дирекція Асоціації дитячого волейболу України - орган, який створюється для здійснення оперативного управління перебігом чемпіонату України "Дитяча ліга".

Технічна Дирекція діє згідно з регламентуючих документів.

Склад Технічної Дирекції призначається Президентом АДВУ.

До складу Технічної Дирекції входять:

- Президент АДВУ;

- Технічний директор АДВУ;

- секретар;

- Голова арбітражної комісії;

- Відповідальний за проведення змагань від Мінмолодьспорту України.
ФУНКЦІЇ ТЕХНІЧНОЇ ДИРЕКЦІЇ
1. Забезпечує виконання вимог Регламенту та Технічного Регламенту про проведення чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат з волейболу сезону 2017-2018 років.

2. Розробляє та вносить зміни (при необхідності) в систему проведення змагань, і подає на затвердження Виконкому АДВУ.

3. Складає календар чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу сезону 2017-2018 років.

4. Визначає місця проведення турів.

5. Вирішує питання, пов’язані зі змінами календаря, термінів та місць проведення змагань.

6. Проводить реєстрацію кожного Спортсмена - учасника (юнаків і дівчат) усіх вікових категорій та створює Базу Даних АДВУ, з метою оформлення спортивного паспорта волейболіста.

7. Оприлюднює на офіційному сайті АДВУ прізвища всіх Спортсменів - учасників, які отримали спортивний паспорт на поточний сезон.

8. Проводить мандатну комісію а саме приймає іменні заявки, оформлює і видає спортивний паспорт на поточний сезон для всіх Спортсменів – учасників та тренерів.

9. Фіксує дозаявки гравців.

10. Вирішує питання щодо переходу гравців з одної команди до іншої.

11. Визначає готовність спортивних баз до проведення змагань.

12. Погоджує призначення 1,2 суддів на змагання, за поданням Арбітражної комісії.

13. Призначає на змагання і контролює роботу головних суддів за поданням Арбітражної комісії.

14. Сприяє рекламі змагань з волейболу через засобі масової інформації (телебачення, радіо, пресу).

15. Готує, по закінченню сезону, на розгляд Виконкому ФВУ інформаційні – аналітичні матеріали;

16. Виконує інші функції, пов’язані з проведенням змагань.

17. Остаточне рішення всіх питань, пов’язаних зі змінами, є компетенцією Апеляційного журі АДВУ.

Технічна Дирекція здійснює зв’язки з організаціями, які входять до складу АДВУ, та якщо необхідно, проводить спільні засідання.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Виконкомом АДВУ
«22» квітня 2017 року
  1   2   3   4   5

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Регламент змагань з волейболу в україні 2011-2012р р
Змагання чемпіонату України серед команд супер, вищої, першої ліг І кубка України організовують та проводять Федерація волейболу...

Технічний регламент
Цей Технічний регламент розроблено на основі Директиви 2014/33/єс європейського Парламенту та Ради від 26 лютого 2014 р про гармонізацію...

2 терміни та визначення понять
Технічному регламенті будівельних виробів, будівель І споруд (далі Технічний регламент), затвердженому Постановою Кабінету Міністрів...

1. На першому курсі факультету кібернетики навчаються 40% дівчат...
Розв’язання. Нехай юнаків на першому курсі, тоді дівчат. Хлопців, що не люблять математичний аналіз, а тих, що люблять. Таким чином...

Регламент чемпіонату України серед жіночих команд першої ліги з футзалу
Афу для проведення матчу, якій надані виняткові повноваження щодо застосування та трактування Правил гри

Технічний регламент безпеки іграшок
Відповідно до статті 14 Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" ( 3164-15 ) Кабінет...

Технічний регламент безпеки іграшок
Небезпека може бути пов'язана з конструкцією іграшки та складом матеріалів, з яких вона

Технічний регламент щодо вимог до автомобільних бензинів
Відповідно до статті 14 Закону України “Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності” Кабінет Міністрів України...

Технічний регламент щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного,...
Відповідно до статті 14 Закону України «Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності» Кабінет Міністрів України...

Технічний регламент модулів оцінки відповідності
Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2003 р. N 1585 ( 1585-2003-п )

Безпеки низьковольтного електричного обладнання
Р. №1149 (далі – Технічний регламент), розроблено на основі Директиви Ради єс 2006/95/єс від 12 грудня 2006 р щодо гармонізації законодавств...

Технічний регламент
Під засобом індивідуального захисту (далі — засіб захисту) слід розуміти спорядження, що призначається для носіння користувачем та/або...

Технічний регламент безпеки машин І план заходів з його застосування
Міністерству економічного розвитку І торгівлі забезпечити застосування затвердженого цією постановою Технічного регламенту

Регламенту безпеки низьковольтного
Затвердити Технічний регламент безпеки низьковольтного електричного обладнання та план заходів із його застосування, що

Технічний регламент зернового складу
Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2003 року n 510 "Про забезпечення сертифікації зернових складів на відповідність послуг...

Регламенту, затвердженого цією постановою, та здійснення контролю
Цей Технічний регламент визначає вимоги до рівня безпеки засобів індивідуального захисту, проведення процедури оцінки відповідності...

Регламент чемпіонату України серед команд Другої ліги з футзалу сезону...
Афу для проведення матчу, якій надані виняткові повноваження щодо застосування та трактування Правил гри

Регламент проведення відкритого Чемпіонату пат «пзмс»
Метою змагань є популяризація та піднесення престижу футзалу у м. Полтаві та серед трудових колективів пат «пзмс», забезпечення необхідного...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт