Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Заява поступила До н-ської державної

Заява поступила До н-ської державної

Заява про відмову від прийняття спадщини з відсутністю вимоги про видачу свідоцтва про право власності.

Заява поступила До Н-ської державної


01.04.2008 року державної нотаріальної контори

В р. за № Невгад Катерини антонівни,

с/с№ Прож. в с. Плесецьке, Васильківського району, Київської області, по вул. Леніна, буд. 73

З А Я В А


15 жовтня 2007 року помер(ла) мій чоловік Невгад сергій миронович, який(а) постійно проживав(ла) та був(ла) зареєстрований(а) в с. Плесецьке, Васильківського району, Київської області.

Мені відомо, що заповітом, посвідченим Плесецькою сільською радою Васильківського району, Київської області 18.03.1991 року за реєстр. № 12, померлий заповів свій житловий будинок, що знаходиться в селі Песець, по вулиці Бойовій, під № 10 (десять), своїм дітям, Невгад Василю Сергійовичу та Бондарчук Вірі Сергіївні, в рівних частина кожному. Крім того, залишилось майно, не охоплене заповітом.

Оскільки я, Невгад Катерина Антонівна, дружина померлого, на день смерті чоловіка була непрацездатною за віком (1933 р.н.), відповідно до ст. 1241 Цивільного кодексу, маю право на обов’язкову частку в спадщині. Крім того, я є спадкоємицею І черги за законом.

Я, Невгад Катерина Антонівна, повідомляю, що усвідомлюю значення своїх дій та маю можливість керувати ними, розуміючи обставини, які мають для мене істотне значення, без застосування до мене фізичного чи психічного тиску з боку інших осіб, за своєю справжньою волею, відмовляюсь від прийняття спадщини, де б вона не була та з чого б вона не складалась, в тому числі і обов’язкової частки у спадщині після померлого чоловіка.

Мені нотаріусом роз’яснено, що моя відмова від спадщини є безумовною та беззастережною, але може бути відкликана протягом строку, встановленого для її прийняття.

Цією ж заявою повідомляю про те, що на видачу свідоцтв про право власності на ½ частку житлового будинку та інше майно претендую, оскільки зазначене майно є особистою власністю мого померлого чоловіка.

Зміст ст.ст. 225, 229-231, 1273-1275 Цивільного кодексу України мені нотаріусом роз’яснено.

01 квітня 2008 року
Підпис:________________________________________________________________________

Особу гр. Невгад Катерини антонівни, 10.12.1930 р. н., встановлено по паспорту СК 423047, вид. Калинівським СВМ Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області 28.02.1997 р.

Справжність його(її), підпису на заяві перевірено.
01.04.2008 р. Державний нотаріус:
Заява про видачу свідоцтв про право на спадщину за законом

Д
Заява надійшла

„___” _______ 2008 року

за № __________

Спадкова справа

№_____________

о ЧУДНОЇ державної

нотаріальної контори

Гр. Савенка Петра Володимировича,

прож. в с. Варовичі, Васильківського району, Київської області, по вулиці Леніна, будинок 1,

ідентифікаційний номер 2323232323,

Баглай Галини Володимирівни,

прож. в с. Красово, Бородянського району, Київської області, по вулиці Франка, будинок 5,

ідентифікаційний номер 2111111121

З А Я В А01 листопада 2007 року помер наш батько Савенко Володимир Петрович, який (а) проживав (ла) і був прописан(а) в с. Варовичі, Васильківського району Київської області, по вул. Запорізька, 2.

На день його (її) смерті залишилось спадкове майно, яке складається з:

житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами під № 2 (два), що знаходиться в селі Варовичі, Васильківського району, Київської області, по вулиці Запорізька;

земельної ділянки загальною площею 0,246 (Нуль цілих двісті сорок шість тисячних) га, наданої для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться в селі Варовичі, Васильківського району, Київської області, по вулиці Запорізька, під № 2 (два);

земельної ділянки площею 4,0892 (Чотири цілих вісімсот дев’яносто дві десятитисячних) га, в тому числі сільськогосподарських угідь – 4,0892 га, з них: 4,0892 га ріллі, наданої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Данилівської сільської ради Васильківського району, Київської області;

Спадщину ми прийняли. Просимо видати нам свідоцтва про право на спадщину за законом на належні нам по ½ частці вказаного спадкового майна кожному.

Іншим спадкоємцем за законом І черги (діти, батьки, дружина померлого) є дружина померлого Савенко Євгенія Максимівна, яка відмовилась від прийняття спадщини.

Зміст ст. 1261 (І черга спадкоємців за законом), 1280 (про перерозподіл спадщини у випадку з’явлення спадкоємців, які прийняли спадщину), ст. 1281 (про обов’язок спадкоємців повідомити кредитора спадкодавця про відкриття спадщини), ст. 1282 (про обов’язок спадкоємців задовольнити вимоги кредитора) Цивільного кодексу України, вимоги законодавства щодо оподаткування об’єктів спадкового майна, а саме ст. ст. 13, 18, 20 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб” нам нотаріусом роз’яснено.

Всі необхідні документи додаються.
04 вересня 2007 року.

Підпис:_______________________________


________________________________


Заява надійшла


“____”___________2007 р. До Н-ської

№______________ державної нотаріальної контори

Спадкова справа

№_____________.
Курд Галини Василівни,

прож. в с. Багрин, Васильківського

району, Київської області, по вулиці Гагаріна, 220

З А Я В А
10 листопада 2006 року померла моя мати Кияниця Ірина петрівна, який постійно проживав(ла) та був(ла) зареєстрований(а) в селі Діброва, Васильківського району, Київської області.

Мені відомо, що заповітом, посвідченим Дібрівською сільською радою Васильківського району, Київської області 01.01.2005 року за реєстр. № 1, все своє майно померла заповіла ГоЛовку сергію Миколайовичу.

Оскільки я, Курд Галина Василівна, (29.04.1949 року народження), дочка померлого(ї), на день смерті матері була непрацездатною за віком, відповідно до ст. 1241 Цивільного кодексу України, маю право на обов’язкову частку в спадщині.

Я, КуРД Галина василівна, повідомляю, що усвідомлюю значення своїх дій та маю можливість керувати ними, розуміючи обставини, які мають для мене істотне значення, без застосування до мене фізичного чи психічного тиску з боку інших осіб, за своєю справжньою волею, відмовляюсь від обов’язкової частки у спадщині після померлого(ї) матері.

Мені нотаріусом роз’яснено, що моя відмова від спадщини є безумовною та беззастережною, але може бути відкликана протягом строку, встановленого для її прийняття.

Зміст ст.ст. 225, 229-231, 1273-1275 Цивільного кодексу України нам нотаріусом роз’яснено.
06 березня 2007 р. Підпис:_______________________________


Заява про прийняття спадщини за заповітом

Заява надійшла


“____”___________2008 р. До Н-ської

№______________ державної нотаріальної контори

Спадкова справа

№_____________.

Гр. ЗаЖального юрія васильовича,

прож. в м. Києві, по вулиці Л.Гавро, 1, кв. 19,

ідентифікаційний номер 2121212121


З А Я В А18 лютого 2008 року помер(ла) моя мати ЗаЖальна ЗОНЯ Климівна, який(а) постійно проживав(ла) та був(ла) зареєстрований(а) в с. Плесецьке, Васильківського району, Київської області.

На підставі заповіту, посвідченого Плесецькою сільською радою Васильківського району Київської області 02.01.2005 року за реєстром № 2, померла все своє майно заповіла мені.

Спадщину, що залишилася після його(її) смерті, де б вона не була та з чого б вона не складалась, я приймаю.

Спадкоємців, в тому числі передбачених ст. 1241 Цивільного кодексу України (про право на обов’язкову частку у спадщини – діти, батьки, чоловік померлої, які на день смерті спадкодавці були непрацездатні за віком або за станом здоров’я - мали групу інвалідності), немає. На день смерті померла шлюбі не перебувала.

Зміст ст. ст. 1241 (про обов’язкову частку у спадщині), 1268 (прийняття спадщини), 1280 (про перерозподіл спадщини у випадку з’явлення інших спадкоємців), 1281 (про обов’язок спадкоємців повідомити кредитора померлого про відкриття спадщини), 1282 (про обов’язок спадкоємців задовольнити вимоги кредитора в межах майна отриманого в спадщину) Цивільного кодексу України нотаріусом роз’яснено.

Документи, необхідні для оформлення спадщини, будуть подані додатково.

25 квітня 2008 року Підпис:___________________

Заява надійшла


“____”___________2007 р. До Калинівської

№______________ державної нотаріальної контори

Спадкова справа

№_____________.

Гр. Глуговського ОлеГА Броніславовича,

прож. в м. Київ, вул. Пулюя, буд. 18, кв. 126,

ідентифікаційний номер 2323232330


З А Я В А23 листопада 2006 року померла моя мати Глуговська любов дмитрівна, яка постійно проживала та була зареєстрована в с. Дзвінкове, Васильківського району, Київської області.

Заповітом, посвідченим секретарем Калинівською селищної ради Васильківського району Київської області 01.09.1999 року за р. № 12, померла заповіла належні їй акції в кількості 435 штук ВАТ „Круте” мені, Глуговському Станіславу Броніславовичу та Глуговському Володимиру Броніславовичу, в рівних частинах кожному.

Заповітом, посвідченим секретарем Калинівською селищної ради Васильківського району Київської області 18.01.2000 року за р. № 96, померла заповіла належні їй грошові внески по рахунках № 07900013, 07900014, що знаходяться у Філія-Васильківському відділенні № 3031/016 ВАТ „Державний ощадний банк України”, мені.

Крім того залишилось майно, не охоплене заповітами.

Спадщину, що залишилася після її смерті, де б вона не знаходилась та з чого б вона не складалась, я приймаю.

Спадкоємцем, передбаченим ст. 1241 Цивільного кодексу України (про право на обов’язкову частку у спадщини), є чоловік померлої Глуговський Броніслав Станіславович, який відмовився від прийняття обов’язкової частки у спадщині та від прийняття спадщини за законом.

Глуговський Станіслав Броніславович відмовився від прийняття спадщини як за заповітом, так і за законом на мою користь.

Глуговський Володимир Броніславович проживає в м. Києві, вул. Жукова, 22, кв. 40.

Зміст ст. ст. 1241 (про обов’язкову частку у спадщині), 1268 (прийняття спадщини), 1280 (про перерозподіл спадщини у випадку з’явлення інших спадкоємців), 1281 (про обов’язок спадкоємців повідомити кредитора померлого про відкриття спадщини), 1282 (про обов’язок спадкоємців задовольнити вимоги кредитора в межах майна отриманого в спадщину) Цивільного кодексу України нотаріусом роз’яснено.

Документи, необхідні для оформлення спадщини, будуть подані додатково.
12 травня 2007 року Підпис:___________________


Заява про прийняття спадщини за законом

Заява поступила До Н-ської державної


25.04. 2008 року нотаріальної контори

В р. за № ____ гр. Маслова Федора Олександровича ,

С. с. № ______ прож. с. Данилівка, Васильківського району,

Київської області, в/м 21, буд. 1, кв. 1,

ідентифікаційний номер 299999999
З А Я В А
16 лютого 2008 року помер мій батько – Маслов Олександр Федорович, який(а) постійно проживав(ла) та був(ла) зареєстрований(а) в с. Данилівка, Васильківського району, Київської області.

Спадщину, що залишилась після його(її) смерті, де б вона не була та з чого б вона не складалась, я приймаю.

Крім мене, спадкоємцем І черги за законом (діти, батьки, дружина померлого, в тому числі спадкоємці за правом представлення) є син померлого Маслов Іван Олександрович, який проживав на день смерті померлого разом з ним. На день смерті померлий у шлюбі не перебував.

Зміст ст. 1261 (перша черга спадкоємців за законом), 1268 (прийняття спадщини), ст. 1273, 1274 (відмова від прийняття спадщини), ст. 1280 (про перерозподіл спадщини у випадку з’явлення спадкоємців, які прийняли спадщину), ст. 1281 (про обов’язок спадкоємців повідомити кредитора спадкодавця про відкриття спадщини), ст. 1282 (про обов’язок спадкоємців задовольнити вимоги кредитора) Цивільного кодексу України, вимоги законодавства щодо оподаткування об’єктів спадкового майна, а саме ст. ст. 13, 18, 20 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб” мені нотаріусом роз’яснено.

Всі необхідні документи для оформлення спадкових прав будуть подані додатково.

25 квітня 2008 року Підпис:


Заява про надання згоди на подання заяви про прийняття спадщини після закінчення 6 місячного строку

Заява надійшла


“____”___________2008 р. ДО Н-ської ДЕРЖАВНОЇ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

№______________

Спадкова справа

№_____________.

БаРенко марії іванівни,

прож. в с. Діброва, Васильківського району, Київської області, по вул. Щорса, буд. 1, ідентифікаційний номер 1522222276

З А Я В АЯ, БаРенко марія іванівна, яка є спадкоємцем І черги за законом свого померлого 09 травня 2007 року чоловіка БаРенка Миколи Петровича та такою, що спадщину в установлений законом шестимісячний строк прийняла, відповідно до ч. 2 ст. 1272 ЦК України, даю згоду на подання БаРенко Степаном Миколайовичем та БаРенко Іваном Миколайовичем заяви про прийняття спадщини після померлого їхнього батька БаРенка Миколи Петровича, який постійно проживав в с. Діброва, Васильківського району Київської області, по вулиці Щорса, 15, та на видачу свідоцтв про право на спадщину і на їх ім’я.

10 січня 2008 року
Підпис:___________________

Особу гр. БаРенко Марії Іванівни, 119.08.1941 року народження, встановлено за паспортом серії КМ № 000001, виданого Калинівським СВМ Васильківського МВГУ МВС України в Київській області 01.02.2001 року.

Справжність її підпису на заяві – перевірено.

10.01.08. Держнотаріус

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Засідання експертної комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як 2/3 її складу
Це Положення визначає порядок призначення та виплати грошових заохочень кращим педагогічним працівникам навчальних закладів Золочів-ської...

Комунальне підприємство «Контроль благоустрою міста» Ірпіньської...
Комунальне підприємство «Контроль благоустрою міста» Ірпіньської мі­ської ради Київської області (далі «Підприємство») є комунальним...

Заява Заява
Заява – це офіційний документ що містить повідомлення в письмовій формі. Заява містить найчастіше пропозиції, скарги або прохання...

Реєстраційна заява платника податку
Найменування органу державної податкової служби, де реєструється неприбуткова установа (організація)

Заява про видачу паспорта
Сидоровою Інною Володимирівною 02. 04. 1990р Відділом державної реєстрації актів цивільного стану

Реєстраційна заява платника податку Форма n 1-рн
Найменування органу державної податкової служби, де реєструється неприбуткова установа (організація)

Реєстраційна заява платника податку Форма n 1-рн
Найменування органу державної податкової служби, де реєструється неприбуткова установа (організація)

Зразок автобіографії для особової картки
Кнопкіна Анжела Георгіївна, народилася 04 квітня 1987 року в м. Харкові. У 2004 році закінчила середню загальноосвітню школу №28...

Заява про приєднання до Договору про надання ідентифікаторів доступу...
України; органів державної виконавчої служби; державних нотаріальних архівів; державних нотаріальних контор; органу державної реєстрації...

Заява на видачу кредиту, з вказанням суми, терміну, пропозиції відносно застави
України). Підприємства з іноземними інвестиціями надають документи, які підтверджують реєстрацію іноземної інвестиції (у разі її...

Реєстраційна заява платника податку Форма n 1-рн
Додаток №1. Реєстраційна заява на включення ог до Реєстру неприбуткових організацій та Пояснення до порядку запов

Заява на акредитацію туристичної фірми
Заява на акредитацію у таких країнах/The application is for accreditation to the following countries

Анкета -заява (опитувальник клієнта фізичної особи)
«Анкета-опитувальник клієнта фізичної особи», без заповнення інших частин. В разі відкриття Клієнту декількох рахунків одночасно...

Ліна Василівна Костенко народилася 19 березня 1930 р у м. Ржищеві...
«Дніпро», який редагував Андрій Малишко. У 1946р опубліковані перші вірші Ліни. Дівчина поступила в Київський педагогічний інститут...

Заява про державну реєстрацію розірвання шлюбу
Яке прізвище бажає мати після державної реєстрації розірвання шлюбу (узяте при державній реєстрації шлюбу чи дошлюбне)

Перелік документів для визначення вартості об’єкта оренди І підготовки договору оренди
Заява про оренду нерухомого майна, що перебуває на балансі підприємства (установи, організації), господарського товариства (заява...

Заява про встановлення факту смерті
України, на якій неможливо отримати медичний документ, що може бути прийнято відділом державної реєстрації актів цивільного стану...

Заява про встановлення факту народження дитини
України, на якій неможливо отримати медичний документ, що може бути прийнято відділом державної реєстрації актів цивільного стану...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт