Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Товарна Біржа «Електронні торги України»

Товарна Біржа «Електронні торги України»

Сторінка1/9
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Житомир, код ЄДПРОУ 38479006, юридична адреса: 10020, м. Житомир, Богунський р-н, проспект Миру, буд. 10, кв. 55, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Приватного сільськогосподарського підприємства "Зоря", ідентифікаційний код 03745019, розташованого за адресою: 13524, Житомирська область, Попільнянський район, с. Миролюбівка, вул. Садова, 50:

 

Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 124684Критерій

Опис

1.

Номер лоту

124684

2.

Характеристика майна

Тип матерілу: будівельні матеріали

Категорія: бувші у використанні

Конструктивні елементи газосклада, що знаходиться в с. Миролюбівка Попільнянського району Житомирської області і складається із цегли червоної бувшої у використанні у кількості 2000 шт., шиферу хвильового бувшого у використанні в кількості 20 шт.

3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

https://tbetu.com.ua

20.04.2015 00:00:00 – 13.05.2015 12:00:00

4.

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні

2112.00 грн., із можливістю зниження початкової вартості на тому ж аукціоні


5.

Порядок пониження початкової вартості

За відсутності бажаючих укласти договір організатор електронних торгів кожні 2 днів18 годин 21 хвилину знижує початкову вартість на крок аукціону, але не нижче граничної вартості, яка становить 75 відсотків початкової вартості, вказаної в оголошенні про проведення аукціону, доти, доки не виявиться бажаючий укласти договір. Якщо після зниження початкової вартості виявиться бажаючий (бажаючі) укласти договір, аукціон проводиться в загальному порядку.

6.

Крок аукціону

10.0% від початкової вартості лоту, що складає 211.20 грн.

7.

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску

Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 211, 20 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 17.04.2015 року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, МФО 305987, р/р 2600620117470, банк: ПАТ "ЮСБ Банк"

8.

Можливість надання переможцю податкової накладної

Не надається

9.

Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Приватне сільськогосподарське підприємство "Зоря" в особі Ліквідатора Сушкова Віктора Васильовича. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1329 від 18.07.2013 року.

Місцезнаходження: 13524, Житомирська область, Попільнянський район, с. Миролюбівка, вул. Садова, 50.

Телефон для зв’язку: 0973940422

10.

Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення


1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний, сплатити реєстраційний внесок в розмірі 51,00 грн., здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, МФО 305987, р/р 2600620117470, банк: ПАТ "ЮСБ Банк", зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи: копія паспорту та ідентифікаційного коду; сканкопії квитанцій про сплату гарантійного внеску та реєстраційного внеску в сумі 51,00 грн.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: копія паспорту та ідентифікаційного коду; сканкопії квитанцій чи платіжних доручень (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску та реєстраційного внеску в сумі 51,00 грн., та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР, копія доручення або наказу про призначення керівника, платіжні доручення про сплату гарантійного внеску та реєстраційного внеску в сумі 51,00 грн.

3. Заявники нерезиденти додають копії наступних документів (повинні бути легалізовані та перекладені українською мовою): установчі документи; витяг з торговельного, банківського чи судового реєстру або реєстраційне посвідчення, сертифікат; про призначення керівника підприємства; у випадку представництва інтересів - довіреність уповноваженої особи заявника з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону; документи що посвідчують особу керівника/ представника заявника; документ, що підтверджує перерахування гарантійного внеску. Всі копії документів повинні бути посвідчені у відповідності до вимог чинного законодавства.

4. У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: пароль та логін доступу до системи електронних торгів, адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

11.

Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах

1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після реєстрації на веб-сайті в розділі «Фізична особа» чи «Юридична особа», сплати відповідного гарантійного та реєстраційного внеску.

Організатор торгів, після отримання заяви про реєстрацію учасника, надсилає повідомлення на електронну адресу, зазначену у заяві, у якому зазначається точний час прийняття реєстраційної заяви.

Після надходження на вказаний рахунок гарантійного та реєстраційного внеску, Організатор торгів розглядає подану заяву та вирішує питання про реєстрацію учасника аукціону.

Якщо прийнято рішення про реєстрацію заявника учасником аукціону, останньому на електронну адресу надсилається про це повідомлення.

Підставою для допуску учасника до електронних торгів, є присвоєння останньому індивідуального коду учасника.

Учасник має право брати участь у електронних торгах виключно під індивідуальним кодом учасника.

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України по 17.04.2015 до 18-00 годин.

Додаткова інформація на веб-сайті організатора http://tbetu.com.ua

12.

Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні

1. Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором аукціону шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в аукціоні та доданих копій документів на відповідність вимогам, вказаних в пунктах 9-10 цього Оголошення за умови підтвердження зарахування гарантійного та реєстраційної внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.

13.

Порядок і критерії виявлення переможця торгів

Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання договору замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

14.

Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі

Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, МФО 305987, р/р 2600620117470, банк: ПАТ "ЮСБ Банк".

15.

Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Житомир

Юридична адреса: 10020, м. Житомир, Богунський р-н, проспект Миру, буд. 10, кв. 55; фактична адреса: 10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 21, офіс 6,

Телефон для зв’язку: (063) 223 52 78

16.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону

Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Житомир, Юридична адреса: 10020, м. Житомир, Богунський р-н, проспект Миру, буд. 10, кв. 55; фактична адреса: 10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 21, офіс 6,

Гонта Ольга Анатоліївна, (063) 223 52 78

17.

Відомості по провадження у справі про банкрутство

Номер справи 3/160-Б, що знаходиться на розгляді в Господарському суді Житомирської областiФото майна - лоту № 124684 

Технічна документація лоту124684Зразок договору купівлі-продажу по лоту №124684

ДОГОВІР

купівлі-продажу майна підприємства-банкрутам. ______________  «____» ________ 2015 року


Приватне сільськогосподарське підприємство «Зоря», місцезнаходження: Житомирська область, Попільнянський район, село Миролюбівка, вулиця Садова, будинок 50, податковий номер 03745019, назване далі «ПРОДАВЕЦЬ», в особі ліквідатора-арбітражного керуючого Сушкова Віктора Васильовича, який проживає за адресою: м. Житомир, вул. Офіцерська, 12, кв. 29, та діє на підставі ухвали господарського суду Житомирської області від 24 жовтня 2013 року по справі № 3/160-Б з однієї сторони, та

---------------------------------------------------------------------, податковий номер:, місцезнаходження: місто ------------, вулиця --------------, будинок -------, в особі ------------------------------------------, який проживає за адресою: --------------------, та діє на підставі ----------------------------------------------------------------------------------------------, надалі «ПОКУПЕЦЬ», з другого боку, уклали цей Договір, надалі – Договір, про наступне.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 На умовах даного Договору та на підставі протоколу про результати проведення аукціону/електронних торгів №_______ від ___ _____________ 2015 року, надалі – Протокол, Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві наступне майно (опис майна): Елементи конструкцій газосклада, що знаходиться в с. Миролюбівка Попільнянського району Житомирської області і складається із цегли червоної бувшої у використанні у кількості 2000 шт., шиферу хвильового бувшого у використанні в кількості 20 шт.

1.2. Продавець гарантує, що майно, яке є предметом продажу за даним договором, належить йому на праві власності.

            1.3. Вартість майна, яке є предметом даного договору, визначена шляхом аукціону, та згідно із протоколом проведення аукціону №_____ від «___» _________ 2015 року становить _____________________________ гривень.

1.4. Продавець гарантує, що майно не обтяжене арештом, розшуком, в заставі/іпотеці не перебуває, спору в суді щодо майна немає.

1.5. Покупець оглянув та ознайомився з майном, яке зазначено в п.2.1. цього Договору, претензій щодо нього не має.

1.6. Покупець зазначає, що усі відомості про стан та характеристику майна, які були заявлені в оголошені про проведення аукціону та зазначені в п. 2.1. цього Договору відповідають дійсності та він стосовно цього жодних претензій не має.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі...
Оголошення Товарної біржі «Електронні торги України» про проведення аукціону з продажу майна Приватного підприємства «Дружба»

Товарна Біржа «Електронні торги України»
«Електронні торги України» в місті Чернівці, код єдпроу 38574921, місцезнаходження: 58002, м. Чернівці, вул. Дімітрова, буд. 4/10,...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Відкритого акціонерного товариства «Мелітопольський верстатобудівний завод ім. 23 Жовтня», ідентифікаційний код 00222216, розташованого...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Перемога", ідентифікаційний код 03744574, розташованого за адресою:...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Херсон, вул. Михайловича, 9/33, кв. 7, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Миколаїв, вул. Шевченка, буд. 71, оф. 327., повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна Приватного підприємства...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Шполянське виробниче управління житлово-комунального...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Кірова, буд. 73, кв. 1 А, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Петрівське-Плюс",...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна фоп миронович...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Суми, площа Незалежності, 1, поверх 6, кімната 612, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна зат "Газсільгоспенерго",...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна фоп мустафаєва Ільчара Гамзага Огли,...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна фоп кібіновської Олени Олександрівни,...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Оу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення аукціону з продажу...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Канатна, буд. 11, оф. 6, повідомляє про проведення електронних торгів(аукціону) з продажу майна товариство з обмеженою відповідальністю...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення повторного аукціону (електронних торгів) з продажу майна Закритого...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Черкаси, проспект Хіміків, буд. 57, каб. 3, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна фоп веремійчук...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Луцьк, вул. Карбишева, буд. 2, каб. 324, повідомляє про проведення повторного аукціону з продажу майна Відкритого акціонерного товариства...

Товарна Біржа «Електронні торги України»
Миколаїв, вул. Шевченка, буд. 71, оф. 327, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Відкритого акціонерного товариства...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт