Пошук по сайту

Головна сторінка   Бланки   Договори   Заповнення бланків   

Рішення від 24. 12. 2012 №256

Рішення від 24. 12. 2012 №256СВЯТОГІРСЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 24.12.2012 № 256

м. Святогірськ
Про затвердження Положення про порядок надання пільг деяким категоріям мешканців територіальної громади м. Святогірська на 2013–2015 роки в межах власних повноважень
З метою підвищення соціального захисту малозабезпечених мешканців територіальної громади м. Святогірська, на виконання Програми підвищення життєвого рівня населення міста Святогірська на період до 2015 року, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком Святогірської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити Положення про порядок надання пільг деяким категоріям мешканців територіальної громади м. Святогірська на 2013–2015 роки в межах власних повноважень (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Бабкіну Е.А.


Міський голова О.І. Дзюба
ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконкому

Святогірської міської ради

24.12.2012 № 256

Положення

про порядок надання пільг деяким категоріям мешканців територіальної громади м. Святогірська на 2013–2015 роки в межах власних повноважень

1. Загальні положення
1.1. Це Положення встановлює єдиний порядок надання пільг деяким категоріям мешканців територіальної громади м. Святогірська, встановлених Програмою підвищення життєвого рівня населення міста Святогірська на період до 2015 року (далі – Програма).

1.2. Підприємства, установи та організації, незалежно від форм власності, надають послуги за рахунок власних коштів. Відшкодування витрат здійснює головний розпорядник коштів – Святогірська міська рада (далі – Рада) за рахунок місцевого бюджету в межах кошторисних призначень на поточний рік, на підставі укладених між Радою та підприємствами – надавачами послуг договорів щодо обслуговування пільгової категорії громадян, з дотриманням вимог чинного законодавства.

1.3. Для відшкодування витрат за надані послуги громадянам, які згідно з чинним законодавством України користуються пільгами, підприємства щомісячно надають до відділу бухгалтерського обліку і фінансової звітності Ради розрахунки на відшкодування витрат за надані послуги, пов’язані з наданням пільг (далі – розрахунки) та щомісячно підписують акти звіряння.

1.4. Якщо особа має право на пільги одночасно за декількома нормативно-правовими актами, в т.ч. і з бюджетів різних рівнів, пільга за рахунок коштів місцевого бюджету надається з урахуванням пільг, які фінансуються за рахунок коштів обласного та державного бюджетів.

1.5. Відшкодування витрат за надані пільги здійснюється протягом 3-х днів після надходження коштів з місцевого бюджету.

1.6. Нарахування пільг у разі смерті пільговика припиняється з наступного дня після його смерті.
2. Пільги Почесним громадянам міста та їх вдовам (вдівцям)
(п. 1 Напрямків Програми)

Почесним громадянам міста та їх вдовам (вдівцям) пільги надаються відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин міста Святогірська», затвердженого рішенням Ради від 20.07.2001 №2-XVIII-23 (із внесеними змінами та доповненнями).

Пільги Почесним громадянам міста надаються з дня звернення до Ради, на підставі наступних документів:

 • заяви встановленого зразка,

 • паспорта та його копії,

 • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера та її копії,

 • довідки про склад сім’ї з місця проживання,

 • посвідчення «Почесний громадянин міста Святогірська» та його копії,

 • рішення Ради про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Святогірська».

Пільги вдовам (вдівцям) Почесних громадян міста надаються з дня звернення до Ради, на підставі наступних документів:

 • заяви встановленого зразка,

 • паспорта та його копії,

 • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера та її копії,

 • довідки про склад сім’ї з місця проживання,

 • свідоцтва про смерть Почесного громадянина міста та його копії,

 • свідоцтва про шлюб та його копії.

2.1. Пільга щодо абонентної плати за користування стаціонарним квартирним телефоном за рахунок коштів місцевого бюджету – 50%.

2.1.1. Пільга щодо абонентної плати за користування стаціонарним квартирним телефоном за рахунок коштів місцевого бюджету розповсюджується на Почесних громадян міста, їх вдів (вдівців), за умови укладення договору на надання послуг електрозв’язку особою, яка має право на пільги.

2.1.2. Пільги Почесним громадянам міста та їх вдовам (вдівцям) надаються у розмірі 50% знижки абонентної плати за користування квартирним телефоном.

2.1.3. Відшкодування вартості наданої пільги здійснюється щомісячно на підставі наданих організацією – надавачем послуг рахунків та списків на відшкодування витрат за надані пільги.

2.2. Пільга щодо користування житлово-комунальними послугами за рахунок коштів місцевого бюджету – 100%.

2.2.1. Почесні громадяни міста мають право на пільги за рахунок коштів місцевого бюджету за користування житлово-комунальними послугами в межах норм споживання та користування, передбачених чинним законодавством України.

2.2.2. Пільги Почесним громадянам міста надаються в межах норм, передбачених чинним законодавством України, у розмірі 100% за користування житлом та плати за користування комунальними послугами: газопостачанням, електропостачанням, постачанням холодної води та водовідведенням, теплопостачанням, централізованим постачанням гарячої води та вивезенням побутових відходів, а також за придбання твердого палива для осіб, які мешкають у будинках без централізованого опалення.

2.2.3. Відшкодування вартості наданої пільги здійснюється щомісячно на підставі наданих організацією – надавачем послуг списків на відшкодування витрат за надані пільги та на умовах, визначених договором на обслуговування пільгової категорії громадян і надання населенню субсидії на житлово-комунальні послуги, укладеним між Радою та організацією – надавачем послуг.

2.2.4. Пільги вдовам (вдівцям) Почесних громадян міста за користування житлово-комунальними послугами надаються у розмірі 50% від норм, передбачених чинним законодавством України.

2.3. Безкоштовне отримання ліків за рецептами та зубопротезування.

2.3.1. Почесні громадяни міста мають право придбання ліків вітчизняного та іноземного виробництва по безкоштовних рецептах у розмірі 1000 грн. на одну особу на рік та безоплатне зубопротезування (крім протезування з дорогоцінних металів) 300 грн. на одну особу на рік.

2.3.2. Медичний заклад (аптека) виконує медикаментозне забезпечення Почесних громадян міста, а Рада забезпечує фінансування витрат на медикаменти, що відпускаються безкоштовно за рецептами, на підставі укладених договорів.

2.3.3. Медикаменти відпускаються за роздрібними цінами.

2.3.4 Медичний заклад (аптека) щомісячно до 15 числа надає до відділу бухгалтерського обліку і фінансової звітності Ради зведені реєстри рецептів для подальшого відшкодування їх вартості в межах кошторисів видатків на поточний рік.

2.3.5. Медичний заклад, стоматологічна лікарня надає розрахунки та акт виконаних робіт на безоплатне зубопротезування (крім протезування з дорогоцінних металів) до другого числа наступного місяця для подальшого відшкодування їх вартості в межах кошторисів видатків на поточний рік.

2.4. Поховання та встановлення пам’ятника.

2.4.1. Виконавцю волевиявлення або особі, що зобов’язалася поховати померлого Почесного громадянина міста, надається фінансова підтримка, яка не перевищує 5 прожиткових мінімумів, на день звернення, для непрацездатних громадян, на здійснення поховання та встановлення пам’ятника, яка перераховується на його особовий рахунок в установі банку.

2.4.2. Фінансова підтримка виконавцю волевиявлення або особи, що зобов’язалася поховати померлого Почесного громадянина міста, надається на підставі наступних документів:

 • заяви встановленого зразка,

 • паспорта та його копії,

 • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера та її копії,

 • свідоцтва про смерть Почесного громадянина міста та його копії,

 • посвідчення "Почесний громадянин міста Святогірська" та його копії,

 • особового рахунку в установі банку або ощадної книжки та їх копії.

2.4.3. Виконавець волевиявлення або особа, що зобов’язалася поховати померлого Почесного громадянина міста, зобов’язаний надати до відділу бухгалтерського обліку і фінансової звітності Ради документ, що підтверджує встановлення пам’ятника, протягом 12 місяців після поховання померлого.
3. Підтримка громадських організацій інвалідів,
ветеранів Великої Вітчизняної війни (п. 3 Напрямків Програми)

3.1. Громадські організації інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни мають право на річну передплату газет з витратами на доставку за рахунок коштів місцевого бюджету.

3.2. Передплата на газети здійснюється через відділення зв’язку, в межах коштів, передбачених у міському бюджеті на поточний рік.

3.3. Якщо у складі сім’ї є декілька категорій громадян, що мають право на пільгову передплату, такій сім’ї передплачується один примірник газети.

3.4. Передплата на газети здійснюється за клопотанням громадських організацій інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Керуючий справами виконкому Ю.Д. Кафтанова

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Рішення виконавчого комітету міської ради 31. 10. 2012
Закон України та рішення Запорізької міської ради від 25. 07. 2012 №34 «Про затвердження Положення про порядок передачі житлових...

Д ніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка
Наказом ректора від 01 березня 2012 року №180 на підставі рішення Вченої ради університету від 06 лютого 2012 року, протокол №6,...

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Університету (далі...
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України ад №072629 від 14. 08. 2012 року, термін дії ліцензії до 01. 07. 2017 року...

Державна інспекція навчальних закладів україни наказ від 4 липня...
Вою Кабінету Міністрів України від 3 травня 2012 р n 353 (Постанова n 353), та на виконання рішення колегії дінз україни від 26 червня...

Рішення Аудиторської палати України від 04. 04. 2013 р. №266/15
«Щодо особливостей формату та змісту аудиторського висновку (звіту незалежного аудитора) за результатами аудиту річної за 2012 рік...

Нака з
Бюджетного кодексу України, рішення міської ради від 29. 12. 2011 №828 «Про міський бюджет на 2012 рік»

2014 рік, з метою гідного відзначення 200-річного ювілею видатного...
Указом Президента України від 11. 04. 2012 №257/2012 оголошений Роком Тараса Шевченка

Вих. №09/09-13/256/427- ог від 09. 09. 2013 року Міністерство юстиції України
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна тов «Консорціум...

Реферат На тему: «Євро 2012: філософія футбольного туриста»
Рішення уєфа про проведення фінальної частини Чемпіонату Європи по футболу – євро-2012 в Україні – Польщі – це унікальний шанс для...

Про благоустрій населених пунктів
Ввр, 2011, n 34, ст. 343 n 4220-vi ( 4220-17 ) від 22. 12. 2011, ввр, 2012, n 29, ст. 345 n 4710-vi ( 4710-17 ) від 17. 05. 2012,...

Сумська обласна державна адміністрація державний архів сумської області наказ
Міністерства фінансів України від 12. 03. 2012 №333 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 21. 06. 2012 №754), зареєстрованої...

Закон україни
Зміни до цього Закону, передбачені пунктом 49 розділу І закону України від 16 жовтня 2012 року n 5462-vi, внесені не будуть у зв'язку...

1. у 2011 – 2012 н р. навчальні заняття в 11 класах завершити 03...
Дніпропетровської облдержадміністрації від 28. 02 2012 року №162/0/212-12 «Про порядок закінчення навчального року та проведення...

Законукра ї н и
Законами України від 23 лютого 2012 року №4452-vi, від 20 листопада 2012 року №5491-vi

Законукра ї н и
Законами України від 13 березня 2012 року №4496-vi, від 5 липня 2012 року №5083-vi

Про порядок закінчення навчального року, проведення державної підсумкової...
України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 13. 07. 2011 №686-р «Про деякі питання завершення 2011-2012 навчального року...

Рішення від 25. 01. 2017
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3 Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької...

Проект положення про здійснення фінансового моніторингу професійними...
Ку цінних паперів, втрачає свою чинність Рішення нкцпфр від 19. 07. 2012 №995 «Про затвердження Положення про здійснення фінансового...База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації
blanki-ua.com.ua


Головна сторінка

Бланки резюме
Бланк довіреності
Бланк заяв
Заява зразок
Договір розірвання
Зразок позовної заяви
Заява на паспорт